Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xelloss


Xelloss
aktív tag

Azta... Cloak.. Mi ez Crysis? Ez gáz... :((

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#2) Gabás


Gabás
addikt

öö, azt hiszem, most dőlt el, hogy a 3. rész nálam kimarad :((

(#3) Xelloss válasza Gabás (#2) üzenetére


Xelloss
aktív tag

Már csak a Crysis-os nyilpuska hiányzik. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#4) mlinus válasza Gabás (#2) üzenetére


mlinus
őstag

Jaj, egy dlc miatt, ami egyébként nem is canon? Ehhez csak gratulálni tudok. :C

Egyébként aki játszott már assassins creeddel az tudja, hogy a játék igen nagyrésze SCIFI, és egyáltalán nem ez az első eset hogy természetfeletti erőt használ a karakter.

(#5) Gabás válasza mlinus (#4) üzenetére


Gabás
addikt

a sci-finek mindig hihetőnek és szervesen a játékba illeszkedőnek kell lennie, ez az első két részben megvolt

(#6) _stick_


_stick_
őstag

Ez a kiegészítő erősen gyaníthatóan csak egy álma Connornak, szóval belefér a cloak, meg a summon wolf pack is és remélem az utolsó részben már maga Connor változik farkasemberré. :)
Én csak abban bíztam, hogy nem végig havas pályákon kell rohangálni, mert azt kevésbé viszi a gépem...

(#7) Prof01


Prof01
veterán

Jó lenne az 1000G-met kibővíteni ezekkel a DLC-kel, de hogy egy DLC részért 800MS pontot adjak? Azért ezt kissé túlzásnak tartom. :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#8) szilva01


szilva01
őstag

Kezd túl messze kerülni a valóságtól ez a játék is :N

(#9) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

Szégyen, hogy már egy dlc-nek is több része van... most bejöttek a szánalmas mikrotranzakciók is, mi lesz még?

Samsung Galaxy S23

(#10) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Cloak engage. :DDD Ki találta ezt ki? :DDD

Live-Die-Respawn

(#11) Prof01 válasza oriic (#10) üzenetére


Prof01
veterán

Cevat Yerli. :D

Szerintem csak arra céloztak rejtettem, hogy: Wolf Cloak= Farkas bőr, pontosabban: egy róka bőr, ez az újabb DLC. ;]

Lényegében egybegyúrták a két kedvenc játékomat. Ugye, mondja benne Connor jó, mély hangon, hogy Cloak engaged? Mert akkor KELL! :DDD

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#12) Peterson_ válasza Prof01 (#11) üzenetére


Peterson_
addikt

"Szerintem csak arra céloztak rejtettem, hogy: Wolf Cloak= Farkas bőr, pontosabban: egy róka bőr, ez az újabb DLC."
-;]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#13) oriic válasza Prof01 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Muhahaha. :DDD

Live-Die-Respawn

(#14) wolfman


wolfman
veterán

Sokan sok helyen találgattak már, hogy mi lesz a DLC-k következő szintje, amivel le lehet húzni az embereket, de ez hogy egy DLC tartalmát is felosztják, az varázslatosan új revolúciós megoldás!

De ez a Cloak-ozás baromi érthetetlen.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#15) Xerxész válasza Gabás (#5) üzenetére


Xerxész
őstag

Itt is hihető. Akár 3 okból is:
1. Ez egy alternatív, nem történelemhű sztoriszál, tehát lehet egy kicsit természetfelettizni.
2. Az indiánoknak vannak ugye sámánjai, akiken keresztül kapcsolatba tudnak lépni a különböző lényekkel, akik felruházhatják őket efféle képességekkel. Erre van kézzelfogható példa is az ACIII-ban, amikor Connor és Juno saslelkekként repülnek.
3. Álomból ébred Connor, tehát lehet ez akár egy álom is...vagy transzba esve képzelheti ezt.

Amúgy ez az előzetes volt már jóval korábban is, nem tudom, miért adják be a Betrayal külön előzeteseként.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.