Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JasL


JasL
senior tag

Jó kis lap, de sokallom az árát, szerintem egy (-két) tízessel lehetne olcsóbb ezért a tudásért.

(#2) x_o_n válasza JasL (#1) üzenetére


x_o_n
veterán

Nem rossz,de valahogy szimpatikusabb az MSI Z170I Gaming Pro AC Mini-ITX Mainboard ,és kedvezöbb az ára 50 eu-val

(#3) creation


creation
senior tag

Én inkább várok még 1-2 évet... Nem érzem még indokoltnak a DDR3 leváltását csak e miatt... S mivel az Intel sűrűbben vált foglalatot, mint ahogy az időjárás változik, így nem akarok benneszorulni egy ilyen váltásban...

Jelenleg FM2+-ot használok egy FM2 procival. Amire váltanék az az Intel 1150-es foglalata... De mivel az a DDR4 miatt előbb utóbb (ahogy az FM2 is nyilván) kifutó lesz, így a DDR3 oldalon Intelnél még nem lépem meg ezt a váltást. Hátha lejön úgy az ára az alkatrészeknek, hogy a "halandó embernek" is megfizethetővé válik.

Tehát marad az FM2... Még egy darabig (hacsak nem tudom valami nagyon jó áron továbbadni, mert akkro azért csak megérné a 1150 ;] )

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#4) FID


FID
őstag

Hát ha belekezdek a következő skorpióba akkor esélyes, hogy itx. És akkor vagy ez vagy az x99es. A váltás én sem érzem szükségesnek. Amire én használok egy gépet, max a videó vágás erőlteti meg. :D

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#5) shteer válasza FID (#4) üzenetére


shteer
titán

Valaszd az X99-est, ezt meg add nekem ;]

..szerintem jónak tűnik

(#6) FID válasza shteer (#5) üzenetére


FID
őstag

Buktad már vissza adtam :DD

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.