Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KillBorn


KillBorn
senior tag

Asha 503 34k :D 10-15-tel olcsóbban jó lenne, ezzel el is meszelték ezt a telefont.

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#2) kcsa


kcsa
veterán

Hát az az iphone áremelés wtf? :D

(#3) kbyte1024 válasza KillBorn (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

jaja simán megölték:K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) bok92 válasza kcsa (#2) üzenetére


bok92
addikt

Jönnek az ünnepek... :DDD

A z10 ára viszont nem rossz... :Y Viszont a q10 miért ilyen drága a z10-hez képest? :U

(#5) dedike válasza bok92 (#4) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem a gombok ennyire drágák..... :D :Y

Jó szerencsét!

(#6) Tomy Yayo válasza kcsa (#2) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Tudják, hogy apuciék ennyiért is fogják vinni karácsonyra a burzsoá kölyköknek :DDD

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#7) M.A.Z. válasza KillBorn (#1) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Maximum a Telekomnak marad sok készleten, ha huszonnyolcért megvehető függetlenül.

(#8) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Máshol akciókkal készülnek az ünnepekre T-nél áremeléssel. Olyanok, mint ez az ember Stoner Stanley

(#9) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Az a durva hogy a lumia 520 olcsobb és jobb.Akkor mit akarnak ezzel az árazással?:))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#10) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Van egy tök jó sztorim a t-mobile-lal kapcsolatban. Engedjétek meg higy elmeséljem. :)

Vettem egy új telefont, természetesen függetlenül. Csakhogy ebbe mikroSIM kell, nekem meg még rendes méretű SIM kártyám volt. Hát bementem a T-mobele egyik üzletébe, szépen sorszámot kértem, vártam, majd amikor sorra kerültem, szépen illedelmesen megkértem az ügyintézőt, hogy cserélje ki a SIM kártyámat. Megkérdezte, hogy új készülékbe lesz-e. Mondtam, hogy igen. Jött a következő kérdés: nálunk vette-e a készüléket. Tudom, hogy itt szúrtam el, mert kamuznom kellett volna, de gondoltam becsülettel többre megyek, meghát T-mobile-os vagyok már több, mint 10 éve, így megmondtam neki, hogy nem, kártyafüggetlenül vettem. Azt mondta, hogy akkor 4500 lesz a kártyacsere... Leesett az állam, és egyben fel is húztam az agyam. Mondom hogy hogy??? Hát annyi és kész, vagy vegyek náluk telefont, és akkor ingyen van. Nem akartam belemenni abba a dologba, hogy akkor adjátok emberi áron a telefonokat, úgyhogy inkább megkérdeztem, hogy akkor mi van, ha tönkre megy a SIM kártya, és mondjuk eldobálja a hálózatot, vagy ilyesmi, akkor sem cserélik? Mondta, hogy de, akkor természetesen cserélik. Mondom, akkor tegyük fel, hogy eldobálja a kártyám a hálózatot. Azt mondta, hogy ne vicceljek, ő is és én is tudjuk, hogy ez nem igaz. :D Mondom neki, hogy akkor én most hazamegyek, 12 Volttal megcirógatom a SIM kártyát, hogy megdögöljön, visszajövök, és akkor kicserélik? Ez így jobb, annál, mintha itt és most szépen kicserélné? A csávó eléggé felháborodott, de akkor sem cserélte ki. Mondom jól van, akkor viszlát! :D
Fogtam magam, átmentem egy 20 méterrel odébb lévő GSM boltba, és 500Forintért kivágattam a SIM kártyám.
Szerintem aranyos sztori, ennyire megbecsülik az ügyfeleket. 4500 forintból én egy hétig megkajálok. És ezt most abszolút nem felháborodásból, vagy ilyesmiből meséltem el, egyszerűen csak eszembe jutott!

Minden szavam magánvélemény!

(#11) ray blu válasza tothmaxy182 (#10) üzenetére


ray blu
tag

Nekem szó nélkül cserélték, csak annyit mondtam, h szeretném micro sim-re cseréltetni a kártyám, se kérdés nem volt, se egyéb, perc alatt megkaptam az újat. :)

MacBook Pro Retina 15" 2,6 GHz, MacBook Air 13" 2013 - Lumia 1020, iPhone 5S

(#12) 2ofthem válasza tothmaxy182 (#10) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Nekem dominosan vásárolt Lumia 520-hoz adtak nem ahoz való sim kártyát :D
Nagyon értik a dolgukat.. Szerencsére ezt ingyen cserélték, korrekt lett volna ha erre is azt mondják hogy jó 4500 Ft.. :D

(#13) vicze válasza tothmaxy182 (#10) üzenetére


vicze
félisten

Szóval akkor most az a tanulság, hogy 500Ft-tal lehúztak. ;]

Sajnos mindegyik szolgáltatónál, ennyi az ára, holott máshol még az átalakítót is utánad dobják ingyen...
Amúgy az is külön vicces, hogy ügyintézője válogatja, van aki értelmes és cseréli.

[ Szerkesztve ]

(#14) gerilee válasza KillBorn (#1) üzenetére


gerilee
aktív tag

Meg lehet venni Dominoban 29.990,-ért... :)

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#15) vicze válasza gerilee (#14) üzenetére


vicze
félisten

A T-s árazást az se érti, aki csinálja. Néha azt hiszi az ember, hogy pörgetnek egy kereket, hogy akkor most mi legyen és kalapból zúznak hozzá egy árváltozást. :D
iPhone külön nevetséges, hogy most megemelik és 1000%, hogy karácsonyra meg beakciózzák ugyanezeket úgy, hogy még mindig drágább legyen a régi árnál. :P

(#16) kbyte1024 válasza tothmaxy182 (#10) üzenetére


kbyte1024
addikt

na velem ugyanzt akarták a westendbe lévő (mediamarkt) melletti tmobilban előadni! Körberöhögtem és ugyanott az alsó szinten(vízesés) tmobilnál szintén,ingyen kicserélték:))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#17) tothmaxy182 válasza vicze (#13) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Jah, lehúztak. De 500-ot nem sajnálok rá, annyira nem vagyok fillérb.szó! :D Amúgy ennyi erővel otthon is kivághattam volna ollóval, de nem akartam elszúrni, mert akkor tuti 4500. :D Jobban jártam így.

#16: Ki érti ezt... :))

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#18) batai15


batai15
félisten

Az 1500ft olcsósítás egészen döfi.

(#19) vicze válasza batai15 (#18) üzenetére


vicze
félisten

Nem értelek 0,6%-kal olcsóbb lett, nem kell telhetetlennek lenni. :D
Mondom hogy kalapból húzzák. :P

(#20) Kaminski


Kaminski
tag

Én meg nézegettem a lumia 920-as nokiát! A dominós ára :Y 169990Ft, :F holott függetlenül gyakorlatilag már mindenhol kb. 90e-ért árulják! Nem tudom, hogy sírjak vagy röhögjek! De inkább az utóbbi! :D

[ Szerkesztve ]

Honor 8

(#21) maggi1886076 válasza Kaminski (#20) üzenetére


maggi1886076
addikt

ezen sírni kellene. de csak 2 ember legyen, aki megveszi, már is sokat nyertek rajta...

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#22) ClioRS válasza KillBorn (#1) üzenetére


ClioRS
őstag

Kártyafüggetlenül, 2év Nokia garival. Geomobile.hu, a Nokia partnere, 27ezerért árulja.... Pont tegnap néztem meg.

(#23) kecskebégető


kecskebégető
aktív tag

Aha 503 34????? mi van?? 15 is sok érte...

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#24) Silenzio


Silenzio
addikt

A Nextre gyúr a cég. Az olcsóbb Mozaikoknak a Next S mellett nincs értelmük, a drágábbaknak az M mellett. Le vannak maradva és csalókák ezek az árlisták, mert épp azokra a csomagokra koncentrálnak, amik nincsenek fókuszban.

Lumia 920-ra: az a para, hogy nincs fókuszban az sem. Ostobaságnak tűnik hogy senki nem nézi a független árakat, de nyilvánvalóvá tette a cég: nem érdeke eladni 920-at a 820 és az 1020 mellett. Csak tudnám, miért.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#25) Rusi válasza Silenzio (#24) üzenetére


Rusi
senior tag

A Next S a Mozaik M, a Next M a Mozaik L, a Next L a Mozaik XL és a Next XL meg a Mozaik XXL kategóriájába tartozik. Ettől nem lesznek jobb árak, noha nyilván egy Next csomag azért jobb választás a Mozaikoknál (most egyébként is rákattantak az emberek a részben vagy egészben korlátlan csomagokra).

Mobilaréna (2010-2017)

(#26) franc0 válasza tothmaxy182 (#10) üzenetére


franc0
őstag

Én meg dühömben hazafele vettem egy vágót 2500-ért.
Azóta már vagy 10 embernek kivágtam az ismerősök/kollégák közül, vastagon megtérült :)

T-mobil vicc egyébként, már rég szóra sem érdemesek. Én csak azért járok ide hogy azon szórakozzak, mások hogy háborognak. És még csak trollkodnom sem kell hozzá :)

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#27) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Az Asha 503 ára kábé a hónap vicce, ahogy más is írta, drágábban adni a Lumia 520-nál, hát valamit nagyon benéztek.

De az is mókás, hogy a BB Q10 pont kétszer annyi, mint a Z10, poénosak ezek a T-és srácok, na.

Nem a lényeg a fontos.

(#28) P84 válasza kcsa (#2) üzenetére


P84
csendes tag

Kereslet-kínálat. Ha megveszik drágábban akkor simán eladják drágábban.

(#29) Arphiii válasza vicze (#15) üzenetére


Arphiii
csendes tag

Szerintem nem pörgetnek, hanem így oldják meg. :DD
[url]http://youtu.be/wz-PtEJEaqY[/url]

[ Szerkesztve ]

(#30) Arphiii válasza vicze (#15) üzenetére


Arphiii
csendes tag

(#31) Blyan


Blyan
félisten

Azért poén, hogy a BB Z10 és Q10 között mekkora különbség van....

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#32) gkris3 válasza tothmaxy182 (#10) üzenetére


gkris3
tag

Vásárlók könyvét tudtam volna ajánlani, ilyen helyzetben segít megértetni az ügyintézővel, kinek van igaza :)

(#33) kcsa válasza gkris3 (#32) üzenetére


kcsa
veterán

És még csak igazad sem lenne, mert ÁSZF-ben benne van a csere díja (díjmentes ha hibás, és díjköteles ha ügyfél kéri "csak úgy"). Vodánál is jártam ezzel egy kört anno én is, nekem sem akarták cserélni, aztán másik helyen szó nélkül.

(#34) dreamdancer válasza tothmaxy182 (#10) üzenetére


dreamdancer
őstag

Annyiban értem a T-ét, hogy az új SIM náluk se fán terem, ők is fizetnek érte, szállítgatják, adminisztráció stb.

De akkor legalább legyen már minden T-Pontban egy vágó, amivel ingyen és 10 mp alatt meg tudnák oldani a hasonló problémát.

Nem a lényeg a fontos.

(#35) nagysuhi


nagysuhi
tag

Nekem a Telenornál szó nélkül cserélték a SIM kártyát mikcro SIM-re. Nem ott vettem a telefont.
Volt olyan esetem is, hogy a Telenornál vásárolt telóba az eladó kislány vágta bele a micro-SIM-et egy vágóval, de mint kiderült fordítva sikerült neki. Utána szó nélkül kicserélte egy újra.

Többet ésszel, mint fűrésszel...

(#36) BOBAKILL válasza kcsa (#33) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem szó nélkül cserélte a néni a Trémobil-ban. De azért a biztonság kedvéért hozzátettem hogy néha-néha eldobja a hálózatot a sim. ;]
Embere válogatja, attól függ egy bunkóhozz kerülsz vagy egy rendes emberhez. Nem ezen fog múlni a Trémobil profitja. :D

Érthetetlenek ezek az árazások... Csak a dollár pörög a szemükben, ésszel már nem gondolkodnak akik ezeket a döntéseket hozzák. :O
Ha az LG F6-ot behoznák, az slágertermék lenne Karácsonyra szerintem.
Külföldön már forgalmazzák:

[ Szerkesztve ]

(#37) M5Norbi válasza tothmaxy182 (#10) üzenetére


M5Norbi
őstag

Máshol sem jobbak.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#38) ghost364 válasza tothmaxy182 (#10) üzenetére


ghost364
senior tag

Telenornál normál méretű SIMet kaptam,amiből egy mozdulattal kippantintható a Micro-SIM:)

(#39) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Kiváncsi leszek mikor kapnak észbe,és viszik le az árát minimum 10rugóval:))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#40) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Az a durva, hogy az iPhone elofizeteses ara mar 4X annyi, mint egy nyugati orszagban, raadasul ugy, hogy az elofizetesi konstrukciok messze jobbak, mint a T-moblie-nal...

Remelem egyszer a nep azt fogja mondani, hogy ELEG, nem veszek ennyiert egy telefont. Az a durva, hogy egy telefon, luxus kategoria Mo-n... Ez a szomoru. Nah meg az, hogy a szolgaltatok ugy allitjak be az iPhone-t mintha ez valami kivaltsag lenne. En is vettem iPhone-t Mo-n de akkor meg fele ennyibe kerult...
Sajnalom azokat akik szivesen vennenek iPhone-t, de nem engedhetik meg maguknak, mert a k0cs0g Tmobile ennyire emeli az arakat...

(#41) gkris3 válasza kcsa (#33) üzenetére


gkris3
tag

Akkor a telenor jobb, ők szó nélkül cserélik 2 évente a simet, ilyen a pirosaknál nincs?

(#42) batai15 válasza Touch-ko (#40) üzenetére


batai15
félisten

Jogos. máshol nem státuszimbólum a szifon..

(#43) MurdR válasza Touch-ko (#40) üzenetére


MurdR
veterán

Nem csak a T-mobile, mimdenhol ez van, kf-ként is rohadt drága.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44) kcsa válasza gkris3 (#41) üzenetére


kcsa
veterán

Nem tudok róla hogy lenne.

(#45) DiVaD


DiVaD
senior tag

bb z10 ára végre emberi lett, miután az o2 angliában csinált egy nagy "vágást" kb. 2-3hete.

(#46) Ádám16 válasza DiVaD (#45) üzenetére


Ádám16
addikt

Ennyiért szerintem több, mint jó vétel. (Csak én félek jelenleg BB-t venni, de ebbe ne menjünk bele...:) )

(#47) ans válasza KillBorn (#1) üzenetére


ans
aktív tag

(#48) DiVaD válasza Ádám16 (#46) üzenetére


DiVaD
senior tag

Engem meg az tántorít el, hogy ha most hosszabítom a mozaik XS előfizetésemet, akkor mivel 2 év hűség van hozzá ezért a VOIP tiltva lenne. :(

(#49) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

A Z10 csak egy ezressel húzósabb kártyásan, mint előfizetéssel? Az korrekt ajánlat. :K

(#50) franc0 válasza Lomha 8V (#49) üzenetére


franc0
őstag

Nézz utána, nem csak erre a telefonra, nem csak erre a szolgáltatóra jellemző.
Magyar sajátosság.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.