Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) m@xsys


m@xsys
senior tag

Bog,
Csak így tovább és írogasd csak a teszteket.
Nekem eddig bejön.
Akinek meg nem tetszik a stílusod az meg tiplizzen más oldalakra. Semmi sem kötelező.
Amúgy sem kell mindenkinek megfelelni. Minek?!

(#2) ntomka


ntomka
nagyúr

:R

ツ Headphones on - World off

(#3) Murderer69


Murderer69
őstag

"ez olyan távol áll tőlünk, mint Győzikétől a verseskötet."
biff ez kellett a végére :K
Jó írás és szerintem őszinte is de szvsz ez sok embert nem igazán érdekel csak az hogy lehúztad a kedvenc márkájukat illetve az imádott telefont igaz szerintem a vérfanboyok akik itt sároznak még nem igazán használták a telefont és anélkül alkotnak véleményt és dobálóznak értelmetlen hülyeségekkel lassan a dilidokiknál szakkifejezés lesz a vérfanboy szó mert ez már tényleg pszihológia amit 1-2 gyártó PR-osai csinálnak :((( ők meg megkajálják szépen és jönnek ide sárt dobálni..
Oda se nekik ;)

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#4) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Sok közös van bennünk, Bog, nem gondoltam, hogy vannak még ilyen emberek! :)
Jó volt így kicsit olvasni az arénáról, mert én ebből a szemszögből sohasem láttam még.
Remélem ezen a téren nem fogsz változni!
Kitartást, csak így tovább!

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#5) Ricardo


Ricardo
félisten

Jó írás. Talán ezt olvasva felnyílik azok szeme is akik eddig csak annyit fogtak fel hogy "lehúztad az N97-et" Egy csúcsmodell kiadása ilyen hibákkal sajnos ezzel jár. Egyszer a gyártók is észreveszik hogy felesleges hallgatni a dolgkról, mert úgy is kiderülnek a hibák.

[ Szerkesztve ]

(#6) TokLac


TokLac
senior tag

Na ez a beszéd! ;) :K

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#7) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Kit érdekel ha megsértődik a sok NOKIA FAN, sosem bírtam a nagyon elvakult embereket, akik szerint csakanokia a telefon, meg a aki nem német autót vesz az hülye. Manapság már annyira éles a verseny, hogy szinte minden termékkategóriában (most hirtelen autók és telefonok jutnak eszembe mert ezek érdekelnek) több király cucc is van a szeren, közel egyformán jók de mégsem, és ezért kelletek ti, hogy kiderüljön mi ez a mégsem, és ezt csak objektívan lehet. Akinek ez nem tetszik, az lapozgassa a nokia.hu-t.

http://instagram.com/_doublez_

(#8) Kickass


Kickass
őstag

van ilyen, emlékszem mi ment itt anno az X1 kapcsán, képletesen jöttek az SE fanok kapával kaszával h mit képzeltek hogy irhattok ilyet arról a drága jó gépről

hát most a Nokia is benyalta ugyanezt a csúcsmodelljével, ettől függetlenül lehet félév múlva a 3x szofttal meg fele ennyiért egy jó készülék lesz...mint ahogy a Nokiák általában..

(#9) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Csak így tovább :R

Everybody lies.

(#10) zack


zack
nagyúr

Tartalmas teszteket publikáltok, maradjatok ezen a már jól kitaposott ösvényen! :K
Az pedig, hogy elismered a hibát a plecsnit illetően...csak azt bizonyítja, hogy őszinte ember vagy, aki belátja a hibáit, ami manapság nagy erény, és ritka tulajdonság. ;)
Úgy gondolom a normálisabbaknak, akik hasonlóan gondolkodnak mint te, nem kell magyarázkodnod, mert ők úgyis tudják, hogy tudjuk, hogy ti is tudjátok. :DDD Aki meg nem ebbe a csoportba tartozik, annak tök mindegy. Kár belé, bármi is....a teszt, és a logout cikk is :B

Ettől még jó írás lett! :K :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11) joey04


joey04
titán

Akinek nem tetszik a stílus, el lehet húzni a fenébe. :P
Abból látszik, hogy korrektek a tesztek, hogy minden gyártó fantábora besértődik egy egy teszt alkalmával, legyen az Nokia, Samsung vagy SE. Motorla fan már nincs(lassan moto teszt sem :) ) így ők hallgatnak, LG fan meg tán 1 van az oldalon, ő is szokott lázadozni. Ez szerintem pont annak a jele, hogy teljesen korrektek vagytok. :R
Így tovább.
Az eset alapján egy megjegyzésem, gondom volt:
Megelőlegeztem a Nokiának az ajánlott minősítést.Alig vártam már, hogy felrakjam az új szoftvert.
Eddig ilyen nem volt, lásd pl.: N95, X1, Diamond(jó az utolsót nem te írtad, de a koncepció ez).Továbbra is ez a véleményem.

(#12) EczkE


EczkE
addikt

ebből is látszik, hogy mennyire korrekt Bog, ill. az oladal :))

maximális respect :R

Asszem mindenféleképpen!

(#13) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

Éljen K! Éljen K! Akarom mondani, Bog. Bár mindenki ilyen konzekvens és korrekt lenne...

(#14) JoeYi


JoeYi
őstag

a sok hibája ellenére lássuk be azért úgy volt szüksége a nokia fanoknak már egy ilyen készülékre, mint pohár vízre a sivatagban. Egyszerűen lyuk tátongott a nokia palettáját, amit az iphone puszta léte teremtett. Az N97 most betöltötte, igaz lötyögősen.

A hibái ellenére szeretni fogják az emberek, mert 170 ropiért nem a newbie userek fogják megvenni, hanem akinek eddig is N95-6 vagy e90 volt a zsebében, és szeretnek a legújabb cuccokkal mászkálni. Ők, akik igazi FAN-ok, tökéletesen tolerálni fogják a vas minden hibáját, és boldogok lesznek vele, és boldogok, mert nem kell még egy évet várniuk, hogy kitehessék az asztalra az új "istenkirály" kütyüjüket.

Magam részéről még várok pár évet, míg 80 alá megy az ára, addig csorgatom a nyálam.... Mondjuk a multitouch hiánya elég zavaró, de régóta szeretnék egy ilyen kialakítású qwerty bilentyűzetes mobilt, és pusztán a képek alapján nemigen van most ennél jobb cucc emailezni, és netezni.

[ Szerkesztve ]

(#15) madstunt


madstunt
addikt

Az X1 tesztnél is jött a rakat flame hogy fizet a HTC meg egyébb hülyeségek

(#16) Wolverine


Wolverine
félisten

Bog, te is tudod, hogy van az a fantábor, amelyik a vérpistikékből áll. Ha jót írsz, akkor igazolva látják életük értelmét; ha rosszat, akkor hogy mered megszentségteleníteni a bálványukat... Őket kell ignore-ra tenni, ha meg akarja valaki őrizni az ép elméjét cikkírás közben... :)
És bár mindenki így írna teszteket, ahogy ti a Mobilarénán :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

:B
Bakker, tényleg nem tudok ezekre a kommentekre semmi épelméjűt reagálni, csak azt, hogy szeretlek benneteket.

(Mellesleg mostanában egyébként is ilyen hülye szentimentális barom vagyok, a korral jár, vagy a szerelemmel, nem tudom.)

Kábé azt gondolom, hogy ha a kommentelő 16 ember olvasgatna csak, akkor is full elégedett lennék (és durván csóró), mert egyszerűen kicseszett qrva jó olvasni és megélni, hogy vannak fórumozók, akik - lehet, hogy nem is tudják - motiválnak bennünket.

Mindjárt neki is ülök a következő cikknek :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) gabor85


gabor85
őstag

a lelkes júzerek 170 lepedőért vesznek valamit, amivel együtt megkapják a bétateszteri állást is a Nokiánál

Szomorkodom és nevetek is egyben, mert sajna igazad van. Nem úgy tűnik, hogy mostanában az Apple és Nokia is megengedheti magának a hibás telefonszoftvereket.
+1 júzer, Hajrá! ;)

[ Szerkesztve ]

(#19) Z-o-t-y válasza Bog (#17) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Az F1 pilóták is mindig azt mondják hogy a nézőkért versenyeznek, jó ott van még az évi 30-40 millió, dehát istenem. És igazuk van. Az dicséri a legjobban a munkát ha elismerik, és az is motiválja, hogy a csináljunk még egyet, még jobbat, még jobban. Ez viszi előre a világot, hajrá.

[ Szerkesztve ]

http://instagram.com/_doublez_

(#20) EczkE válasza Bog (#17) üzenetére


EczkE
addikt

mi is szeretünk Bog :DD

nem hiába járunk ide ;)

csak így tovább :)

Asszem mindenféleképpen!

(#21) Remittenda


Remittenda
aktív tag

:R :R :R

Csak így tovább! A Nokia meg.... Mondom ezt sok-sok év Nokia telefon után. Komolyan a qwertys gépeik egyre kevésbé jók nekem... még a 9300i volt a legjobb tényleg. Pedig az még rezegni sem tudott... :DDD

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#22) madstunt válasza Bog (#17) üzenetére


madstunt
addikt

:C :R Úgylegyen :Y

(#23) Aweiti


Aweiti
újonc

Tisztelt Bog!

Nem telik el nap úgy,hogy ne olvasnám a híreiteket és/vagy teszteiteket. Én egy igazi Nokia fan vagyok,sajnos néha elfogult is vagyok...pedig nem kéne....
Én vettem egy Nokia N97-et,még az első magyarországi szállítmányból származik. Szerintem egyébként megérdemelni azt az Ajánlott plecsnit,de te döntesz,hiszen te vagy a weblap üzemeltetője. egyébként csodálattal olvastam,hogy nem működött a youtube,nem tudott a pc-vel összekapcsolódni,meg lefagytak a widgetek......Nekem egy 6 éves nagyon öreg és gyenge laptopom van és gond nélkül összekapcsolódott vele,és semmi szarakodás nélkül frissítette a szoftvert. Egyetlen egyszer sem fagytak le nekem a widgetek,tudta frissíteni a szoftvert....Kezdetben voltak nekem is bajaim a képernyőzárral,de a szoftverfrissítést követően ez a hülyesége a gépnek teljesen megszűnt,és hibátlanul működik. Szerintem egy nagyon jó kis szupermindenes,ami a további frissítésekkel csak egyre jobb lesz. Olvastam olyat is,hogy lefagyott az op. rendszer....én nagyon intenzíven használom és semmi ilyet nem tapasztaltam...pedig nem vagyok egyáltalán elfogult..úgyhogy csodálattal olvastam,hogy nem tudott 2 géppel sem összekapcsolódni a ti tesztkészüléketek...Egyébként csak így tovább...egyszerűen hihetetlen,hogy minden nap jelentkeztek valamilyen új teszttel és sok érdekes hírrel..egyetlen egy magyar nyelvű mobilokkal foglalkozó weblap sem ér a közeletekbe..
A részletes teszteitek mindent felűlmúlnak.hajrá!!!

(#24) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Nehogymár!

Pont jól írsz szerintem!

Sok telefonomat választottam a te/ti tesztjeitek alapján, és sosem csalódtam(a telefonban igen, de ti ált. meg írtátok, hogy ilyen, csak én makacs voltam)

Úgyhogy szvsz ne is szóljon bele senki, attól hogy ez valamelyik cégnek nem tetszik, attól még igenis le kel írni ha egy adott termék kaki!

Úgyhogy így tovább!

[OFF]Mellesleg a Ph! mint úgy, a legjobb legátfogóbb hely a neten, telefonok ,hardverek, szoftverek, de akár csak az élet nagy dolgai, mindenre találok választ... és mindehol ugyanaz a fórum stb, nem kell 5felé járni, itt mindent megtalálok!

Ph! Group én így szeretlek![/OFF]

Smoke & Torque

(#25) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

és őrizzétek is meg ezen jó szokásotokat. a függetlenséggel, a jó cikkekkel, a kemény véleménnyel. ha ajánlotok egy jó telefont, és az tényleg jó, az user emlékezni fog. ha ajánlotok neki egy sz*rt, akkor is.

kicsit hosszabb értekezés jön, de rövidebben nem megy...

felhasználóként, sztorival illusztrálva:
az omniámnat naponta resetelem tápkivétellel, mert a live és a skype a wlannal együtt kvázi kifagyasztja. ill már nem, mert az elsőre is kissé lötyögősnek tűnő kábelcsatlakoztatási pont kontaktossá vált 5 hónap után, épp gariban van. most abba ne menjünk bele, hogy rendes bőrtok nincs hozzá (myo 169et váltott nálam), hogy az opera web and walk néven fut és befagy a flashtől, az explorer nem nyitja meg a jútyúb videokat (majd a következő támogatja kiirástól sokkal boldogabb leszek, igen), de előtte azért piszkál, hogy ugye korlátlan netcsomagom van... miközben wlanról kapcsolódok és külön programocskával egyenként tiltottam le az összes mobil szélessávot. külföldön vagyok és a fél városban van wlan, ahhoz képest minden mobilnet lassú (persze a t-online nem az a t-online, a svéd t kártyát nem használhatom a magyar t függő telefonba... globalizáció márpedig nincs). skype van, de mi a fenének, ha a telefon előlapi kameráját nem tudja kihasználni. viszont a voice chat megy. az msnen még az sem. eszméletlen fasza, ott a remek hardver (pl előlapi kamera), csak éppen szoftveres támogatás az nincs. a wlan 4 óra alatt lezabálja az akut. az érintőkijelző használható ( én tollal már tudok gyorsan gépelni rajta...), de a soksokéves myo gyorsabb volt. ja és bónusz: regeditorom nagyon hamar lett hozzá. okkal. természetesen 5 hónap alatt a soft semmit nem javult. meg vannak a további mókák, avagy telefonként a 3510es használhatóbb volt(!).

és amiért mondom: van egy mondás informatikus berkekben: a hardver szoftver nélkül csak egy felesleges és használhatatlan kábelköteg. namármost az omnia még relative egy használható telefon... csak éppen a win95+486os kombó óta rendszerrel én még ennyit nem szívtam. csak azóta eltellt 10év és megöregedtem. a céljára megfelel? éppen. tetszik? igen. ajánlanám bárkinek? hát, ha pda kell neki, amibe mellesleg egy simet is bele lehet rakni, akkor esetleg, egyébként lehet, hogy egy nettop+minimáltelefon(+teszkós mp3lejátszó) élhetőbb kombó.

nincsen majd a következő patch, majd a következő bios, majd a következő driver. nincsen olyan, hogy a hardver jó, csak hát a szoftvert patchelni kéne, mert miután megvette az ember, általában már magasról tesznek rá. le kell húzni a fenébe, mert ha a hibákat elhallgatja egy médium, azzal csak magát járatja le. igenis be kell szólni, igenis le kell pontozni. lássák a vevők, hogy a cucc kiforratlan és ha megveszik, csak ők fognak szívni, ráadásul nagyon sok pénzért. évek óta hallgatja az ember, hogy hát ez most nem, most mégsem, de majd a következő... a fél év múlva meg majd lesz drivertől az ember nem fog kevesebbet mérgelődni.

arról nem is beszélve, hogy ha egy power usernek ennyi szopást eredményezett a cucc, akkor azt már a gyártói béta fázisban szűrni kellett volna. ez megengedhetetlen, egy presztízscuccnál meg főleg. ha meg nincs fejlesztési idő, akkor nem kell olyan sűrűn telefont kiadni, vagy fel kell venni még embert. felhasználóként nem érzem úgy, hogy nekem bele kéne látni a fejlesztés menetébe, működjön és kész (azátn ha majd nagyon akarok akkor nekiállhatok haxolni meg poweruserkedni meg bétázni, de ha én fizetek ne várják már el ezt).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#26) Bazsó válasza Aweiti (#23) üzenetére


Bazsó
tag

De ha már egy ilyen blama van valakinél akkor az régen nem jó :(
Neked meg szerencséd volt :D Viccet félretéve akkor is gáz ez az egész n97-es dolog

[ Szerkesztve ]

□ "Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél" □

(#27) jooker82 válasza joey04 (#11) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem ismertem fel magamra,de gondolom rám céloztál,mivel talán én vagyok az aki kiáll /és nem lázong/ az lg mellett.Mást nem tudok,de bocs ha nem rám céloztál és én félreértem.
Azt a lázongás szót szerintem nagyon elirtad,mivel én nem a cikkirók ellen szoktam fellépni,hogy pl miaz h nem kapott ajánlott pecsétet egy új telefon,v nem az ő munkájukat kritizálom és nem megyek teleszórni az Se v nokia,v samsung topicjait Lg képekkel és ajánlgatásokkal.
Nekem az olyanokból van elegem akik a semmiből csak benéznek egy lg topicba és a következőt irják: "Lám lám, azért egy LG is csak egy LG, vagyis a nehogy megvedd kategória, ha a kezembe kerülne egy hétre csak úgy ömlene magamból a negativ tapasztalat"
Ezt egy fun irta és ha én erre válaszoltam nem hiszem h jogtalanul tettem és lázongának minősül.
Sokáig se telom volt ugy mint neked a k750 k800,akkor az se mellett álltam ki,most az lg mellett.Sajnálom,hogy te nem találtad meg mostanság azt a telefont v gyártót amely mellett kiállhatnál.De azért még nem kell a másikat igy leminősiteni.
üdv

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#28) Bog válasza Aweiti (#23) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Kedves Aweiti,

te vagy az a júzer, aki elismeri fanságát, de képes más oldalról is szemlélni a dolgokat, s örülnék, ha minden fan ilyen lenne. (Mondjuk lehet, hogy akkor feleennyi hozzászólás lenne minden fórumban :D )

Rusi is azt írta, hogy nincs komoly baja, közben az OVI-s cikkünknél érkezett egy hasonló szívásról beszámoló hozzászólás. Ez a jelek szerint ilyen, nagy a szórás. És igen, egyet kell értsek az alattam (felettem - beállítás kérdése) íróval: ha az esetek 50%-ában működik csak a mellékelt szoftver, az bizony csúnya hiba.

Az Arénás cikkekben mindig volt, van és lesz szubjektivitás. Mert mi is emberek vagyunk, s van véleményünk. Nem szeretnék egy matematikailag letisztult tesztmetódust kialakítani, ahol névjegyzék 82%, üzenetkezelés 73% a végeredmény pedig valami súlyozott átlag, elosztva az árral és a felhasznált alkatrészek gyártási költségével 0,2-vel felszorozva.

A telefon használati tárgy, szeretjük, utáljuk, nem érdekel, haragszunk rá, megbocsátunk neki dolgokat, mert szép, satöbbi. Mi is használjuk és lesz egy véleményünk. Így történt ez most is, szerintem is megérdemli az Ajánlott pecsétet, ha nem számítom hozzá a PC kapcsolatos szívásokat. De ez egy üzleti telefonnál szerintem nagy hiba, úgyhogy... hát ez lett.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#29) kokyt


kokyt
senior tag

Bog :R Csak így tovább!
Jól tetted, hogy lehúztad. Bár én is védtem a cikk után a Nokiát, mert tetszett a telefon, és mert reméltem, hogy majd sikerül javítaniuk a v11-el. De nem. Remélem olvassa valami Nokia fejes is a dolgokat, és néhány ember körmére koppint :)

(#30) erdoke válasza proci985 (#25) üzenetére


erdoke
titán

"Power user" LOL :))

A legjobb aláírás a héten

(#31) erdoke válasza gabor85 (#18) üzenetére


erdoke
titán

Én az utóbbi bő 2,5 évben Samsungot használtam (bár az asszonynak közben kétszer is LG-t vettem), és talán elfogult is lehetek irányukba. Ettől függetlenül azt kell mondanom, hogy náluk is túlságosan nagy különbség van az első és a pár hónappal későbbi szoftverek között. Javukra legyen írva, hogy nemzetközi szinten sokkal jobb a terméktámogatásuk mint az LG-nek, kár, hogy hazai viszonylatban ez gyakran nem igaz.
Szóval számomra nagyon úgy tűnik, hogy a verseny kemény, és gyakorlatilag minden gyártó valamennyire bétás szoftverrel adja ki a felső kategóriás készülékeit. A különbség abban van, hogy mennyire bétás, és hogy milyen gyorsan ill. milyen hatékonysággal javítják.

A legjobb aláírás a héten

(#32) gabor85 válasza erdoke (#31) üzenetére


gabor85
őstag

Nokia 6120 Classicom frissítésre szorult, mert HSDPA/EDGE hálózat váltásakor percekig nem volt térerő. A videólejátszás borzalmas, a képkezelés lassú, volt. Magyarul SZAR-volt kibocsátáskor az a szerencsétlen szoftver.
PCSuite: A mostani legújabb verzió kezdte el támogatni az a funkciót a programban, ami az akku-töltöttségi szintet mutatja, tesóm 3110C-jét már fél éve támogatja. Jó, elismerem, nem létfontosságú funkció, de nekem ez is jelzésértékű.
Konzekvencia: a piac miatt egyre több ilyen esettel fogunk szembesülni. Mert minden egyes nap idő, és az idő pénz. :K

(#33) Metalfan


Metalfan
senior tag

Egyetértek a döntéssel, és szerintem ez így volt helyes és korrekt részedről. Inkább egy nap alatt pár ember szívjon a nem megérdemelt ajánlás miatt, minthogy pár év alatt többszáz, vagy akár több ezer. És szvsz ahhoz, hogy beismerje valaki a tévedését - még akkor is, ha jelentéktelen - többezer olvasó előtt, elég erős jellem kell. A tesztek meg pont a szubjektivitás miatt érdekesek és olvasmányosak. Minden elismerésem Bog, csak így tovább! :R

[ Szerkesztve ]

(#34) vehement69


vehement69
senior tag

bevallom, kedves Bog, én az elején valahogy nem tudtalak hova tenni - és hát nem igen kedveltem, ha a te cikkeidet kellett olvasnom :) de aztán a videlyós tesztek után változott a véleményem. most már a teljes ellentéte :)

az oldalról meg annyit, hogy nem véletlenül a nap kezdetének/befejezésének része szerintem sokunknál, hogy felkukkantunk, mi az új cikk/hír. magyarázkodni nem kell, mert valakik csak látogatják az oldalt, valamiért bevesznek titeket készülékek bétatesztelésébe (ugye az új samsung, hogy csak a legutolsó példát hozzam fel, mindezt MAGYARORSZÁGRÓL, 'hobbi teszt-oldal'!!), valamiért minden készülékről kb azonnal van tesztetek, ahogy lehet.. és valamiért ha úgy adódik, hogy valamelyik kis kütyüt van módom kipróbálni, akkor többnyire ugyanazt tapasztalom, mint amit előzetesen a cikkekben olvastam. ja, vagy lehet, hogy engem is fizetnek, hogy ide kommentelek? :DDD

jó lenne..

én mindenesetre maradok hű olvasótok. persze csak addig, amíg nem húzzátok le a Zályfónt! :DD

:C

óóó és sokak figyelmébe ajánlanám az építő jellegű negatív kritika és a megalapozatlan vádaskodás közti különbséget, ez az N97-átplecsnizős cikk topikjába szól..

I am cancer in your bones

(#35) JNashville


JNashville
senior tag

Hiszek abban, hogy az objektív, szakmai alapokra helyezett újságírás az egyetlen járható út, ha az ember a gerincét is fontosnak tartja.

Ennyiről van szó, és csak így érdemes internetes újságíróként működni. Elég a fizetett-wannabe oldalakból, az ilyenek menjenek blogolni, és ott megfejteni a világot. Nem objektivitás vagy szubjektivitás a fontos igazán, hanem hogy korrekt és szakmai vélemény szülessen, és a Mobilarénás tesztekben ez a domináns.

Csak így tovább!

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#36) Bog válasza vehement69 (#34) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azt elárulod, hogy korábban mi váltott ki belőled ellenszenvet? Hátha tanulhatok belőle. Köszönöm.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#37) Bog válasza JNashville (#35) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Te csinálod a kultblogot? Congrats, és külön congrats a goldeblogos helyezésért!

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#38) Napfénysüti

Na ezt jó volt olvasni bár én eddig se kételkedtem bennetek. :)
Csak így tovább, remélem még sok éven keresztül olvashatjuk a teszteket. Nekem is sgeítettek anno a telefonom kiválasztásában és még szerintem fognak is. ;)

Més que un club!

(#39) JNashville válasza Bog (#37) üzenetére


JNashville
senior tag

Nem csak én, pár jó sráccal közösen gyártjuk. Köszi a többiek nevében is!

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#40) zack


zack
nagyúr

Tényleg nagy a gáz... :U Nem láttam még egy Nokia csúcsmodellt se aminek ekkorát zuhant az ára ilyen rövid idő alatt..
[Nokia_N97_115_ezer_forintert]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#41) Bling95


Bling95
őstag

Hát én is csak gratulálni tudok , nagyon jól csináljátok csak igy tovább

Én is ugy választottam telót hogy előtte vagy 20 tesztet olvastam végig.
Most egy 5610-es nokiá-m van és tökéletesen megfelel számomra.

Sztem amugy mobilaréna fan vok mert általában 4-szer jövök fel megnézni van-e vmi új hír/ teszt .

Jah és még külön grat a strapatesztekhez ,, elolvasás után 3 nap röhögés garantált :) :DD

(#42) beking


beking
újonc

Sziasztok!

Sajnos saját tapasztalatból beszélek, eddig semmi baj nem volt soha egyetlen egy Nokia készülékkel, pedig az évek során használtam párat, az utolsó modell E65 volt, amit nagyon szerettem és megfelelően ki is használtam.
Aztán fél évnyi töprengés után eldöntöttem megveszem.
Megvettem, annyira féltettem, hogy egy hétig nem is használtam, mondván amíg el nem adom a régit, aztán elővettem végre, majd nem volt ebből köszönet, most sincs amiben benne vagyok, és nagyon is elegem van belőle. Állandóan kikapcsol, lassú, lefagy, a billentyűzárat nem tudom feloldani. Elegem lett.
Szervizbe vittem, ott jelezték 1 nap után hogy nincs vele gond, a kártyám annyira régi, hogy az befolyásolja a működését, cserélték ingyen.
Lelkesen vittem haza, hogy most már biztosan nem lesz vele gond, aztán hazafele menet tapasztaltam, hogy be sem tudom kapcsolni, 10 perc próbálkozás után feladtam. Majd este megpróbáltam újra, sikerült, éjjel kikapcsolta magát, reggel pedig már megint nem tudtam bekapcsolni.
Vissza vittem, azzal a hozzáfűzéssel, hogy tessék itt van, tegyenek valamit vele, mert én nem tudok. Szkeptikusan álltak hozzám, kissé felháborodva, de vissza fogva magam jeleztem, hogy ugye nem gondolják, pusztán szabadidő eltöltésként vagyok itt?
Bemérték az akkumulátort, kiderült, hogy a gyári nem jó, így cserére szorul.
Majd jött a számomra ismert hiba, miközben a készülék az emberke kézben volt, elindította, szétcsúsztatta a és láss csodát, nem reagált a képernyő, majd lefagyott és kikapcsolt.
Hát igen, ezek után nem volt kérdés, hogy igazat mondok-e, vagy sem, azonnali csomagolás és felküldték Pestre. Két heti várakozás után, számok nélkül éltem a hétköznapokat, még jó, hogy a család számai a fejemben megmaradtak, tehát kölcsönkapott telefonnal léteztem. Majd jött az sms, mehetek érte, közölték, hogy megjavították, most jó lesz a régi akkumulátor maradt benn, fenn már jól bemérték és nem szorul cserére.
Ok, gondoltam naivan, hogy most jó lesz, pénteken hoztam el, most kedd van, ma újra szervizbe került, hétvégén annyiszor kikapcsolt, hogy már nem is számoltam, ma rekordot döntött már annyiszor kapcsoltam vissza, hogy meguntam és már be sem kapcsoltam, vissza a szervizbe.
Kollégáim itt voltak látták, hogy szenvedek vele, a szervizbe az egyik kollégám vitte le, felháborodva fogadták, majd jelezték, ha működik, akkor vissza fogom kapni, ők nem tudnak vele mit kezdeni.
Munka után megyek érte, majd kiderül mi is lesz vele.
Most ennyit!

Szép napot mindenkinek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.