Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vgergo


vgergo
aktív tag

2 db 12cm ventilátoros megoldásnak jobban örültem volna.

Ezek a ventik mennyire "hangosak"?
Milyen VGA-kra lehet ezt felszerelni?
VGA-val együtt mennyi slot-ot foglal el ez a gépben?

(#2) forgonati


forgonati
őstag

Én is ezen gondolkodtam, hogy milyen kártyákra jó. A 3870-em gyári hűtője nem a legjobb, és épp nézegetek valami komolyabbat rá. Ebbe lehet hogy beruháznék, ha jó áron lenne...

Keelah Se'lai!

(#3) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Pont mostanában akartam Accelero Twin Turbo-t venni, de ezt tudva várok még egy kicsit! Hátha ez nem sokkal lesz drágább! ;]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#4) oliba válasza vgergo (#1) üzenetére


oliba
őstag

Ha két 12 centis venti kell, akkor AC S1+tegyél rá két 12 centis ventit

Nem hangosak!
Nézd meg a sima TwinTurbo támogatását, kb pont azokra, szóval elég széleskörű!
3 slotot foglal

(#5) Ste válasza vgergo (#1) üzenetére


Ste
addikt

Minek az? Max csúcsvga-ra. Így is elég nagy a borda és elég sok helyet foglal el a házban.

Most már jöhetne valami slim megoldás is, ami ventivel együtt max 2 slotot foglal el

(#6) mephi666 válasza Ste (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

slimre nekem lenne ötletem... csak le kellene rajzolnom, hogy világos legyen... a lényeg, hogy a kártyán lenne egy dupaslot magas borda, sok lamellával... úgy kialakítva, hogy a lamellák között hosszirányban mozoghasson gond nélkül a levegő... a ház eleje felé viszont lenne egy S alakban kicsit hajlított tölcsér (jó hővezető anyagból) kialakítva, aminek a végén lenne a venti, ami a ház eleje felől szívná a friss levegőt, ami minden gond nélkül áthaladna a lamellák között és hátul távozna... egy 8-9 centis venti szerintem mozgatna simán annyi levegőt, hogy a csúcskártyákat is hűthesse... a hajlított tölcsérnek az lenne a lényege még, hogy 90 fokonként elforgatható lenne, arra az esetbe, ha valaki sli rendszert akarna összerakni vele és ne ütközzün a ház aljába... :) (lehet, hogy ez az ötlet is meg van már valósítva...)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Anubis_9 válasza Ste (#5) üzenetére


Anubis_9
őstag

Nekem pl. azért kellene hogy ne 80 fokos legyen a GPU-m terhelés NÉLKÜL! ;)

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#8) sNORh


sNORh
addikt

iChill? :F

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#9) L4R$()n


L4R$()n
tag

Pont hétfőn rendeltem meg a Twin Turbot :DDD

(#10) zed1983


zed1983
őstag

Na egy mutatós hűtő, jó teljesítménnyel, csak miért pont inno3d?

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#11) VR6-Fan válasza zed1983 (#10) üzenetére


VR6-Fan
veterán

mi ért valami baja van az inno-nak?

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#12) bartucc válasza vgergo (#1) üzenetére


bartucc
addikt

Hát igen, kell vmit mutatni majd 3-4 hónap múlva is :DDD :DDD
De tetszik hogy azért adnak normális hűtőket ki, nemcsak csúcs vga-kat(van alternatíva a hűtsükre vizen kívül is)... :))

VR6-Fan: sztem is jó az inno :K

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#13) cova válasza forgonati (#2) üzenetére


cova
csendes tag

Nekem 3870-en sima S1 van, turbo modul helyett pedig egy 12 cm-es Noctua, 600RPM-en es tokeletesen huti (-20C gyari hutohoz kepes) hang nelkul.

Ami engem jobban erdekelne, hogy hogyan muzsikal az uj Radeon-okkal, pl 4870-el?

[ Szerkesztve ]

(#14) P00By válasza sNORh (#8) üzenetére


P00By
nagyúr

Ez nem inno :N
Szép! :)

(#15) exception


exception
aktív tag

Szerintem az S1 jobb ár/érték arányú mint ez,de ez sem rossz azért.

"Barátnő? Az mi? Valami ritka pokemon?"

(#16) zed1983 válasza P00By (#14) üzenetére


zed1983
őstag

Én is ezt néztem...

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#17) Ste válasza Anubis_9 (#7) üzenetére


Ste
addikt

A ref hűtők már csak ilyenek :U

mephi666: nekem a bordába épített slim venti jutott eszembe

(#18) bartucc válasza mephi666 (#6) üzenetére


bartucc
addikt

A zajt lehet hogy a szélcsatorna felerősítené, mondjuk kialakításfüggő, de az AC Accero Silent (ha jól emlékszem a nevükre) rev. 1-6 tipusú hűtők épp a "kipufogó" miatt lettek hangosak. :(

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#19) #65675776 válasza bartucc (#18) üzenetére


#65675776
törölt tag

AC ATi és nV Silencer-ek voltak azok. Hangosak meg nem voltak.

[ Szerkesztve ]

(#20) Egzee válasza mephi666 (#6) üzenetére


Egzee
őstag

sztem kb felejtsd el, hogy sli mellé még be tudsz applikálni még egy ilyet is... crossfire rendszerem van és örültem, hogy a winyó nem ütközik bele az alsóba... Mondjuk ötleted háza válogatja... egy home-made házban lazán megoldható lenne az ötlet, én anno alaplapra merőlegesen fújó hűtőkkel képzeltem ezt el... vidkarival zúzóssabb, de igazából egy fekvő házban meg is lehet mindezt valósítani... Procira merőleges cső, vidkari hűtőjére pl egy ilyenre meg 2 cső finoman 90°-ban elhajlítva... Így el toom képzelni! :) Sajna egy sli vagy crossfire gépben már nem... Egyébként akinek ilyen problémái vannak azoknak ott van a gfx chilla... asszem 2 slotos és direkt alacsony...

exeption: vegyél egy S1-et, rá két 8 centis ventit és fogadjunk nem jösz ki twin turbo árból... kivan ez találva...

[ Szerkesztve ]

(#21) Yany válasza Egzee (#20) üzenetére


Yany
addikt

Na mibe, hogy két csendes venti ára bőven a Twin Turbo fölé emeli az S1 árát. Ha meg nem csendeset veszel, a fene megette. Amúgy tudtommal a Twin PWM szabályozású, úgyhogy az nem is teker folyton 100%-on. Én most akartam venni egyet, de most ez a hír megint várakozásra késztet...

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#22) Anubis_9 válasza Yany (#21) üzenetére


Anubis_9
őstag

Az a baj, hogy már a sima Accelero Twin Turbo-t is problémás volt beszerezni, attól tartok a Accelero Twin Turbo Pro-nál is igaz lesz ez. :(

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#23) Yany


Yany
addikt

Azért ha valaki lát ilyet valahol, jelezze már. :R

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#24) fenergie84


fenergie84
addikt

Ja ja!
Ha valaki lát ilyet, akkor linkelhetne.
Sziasztok!
Én egy 4870-re szeretnék egy ilyet.
Így a képek alapján sokkal jobban néz ki mint az előző.

(#25) efegyke


efegyke
tag

Inkább valami ütős VRM hűtést kéne kiadnia az AC-nek.Haveromnak(raskolnikoff itt a fórumon)a 4870 esére is bőven elég volt a Twin Turbo,GPU max 60 fokra melegedett,de a VRMek 110ig is felforrtak,kapcsoltuk le egyből a gépet.Szóval attól hogy itt az új modell,még nem lesz sz@r a gégi...Mondom mégegyszer,a VRM hűtéssel is lehetne kaszálni,mert abból tényleg nagy hiány van.

A Twin Turbo gyári ventije pedig igenis halk,a hűtő szuperül hűt,nekem is az van és a winyóim hangosabbak...

[ Szerkesztve ]

(#26) fenergie84


fenergie84
addikt

Vajon mikor jelenik már meg?
Még a AC honlapján sincs rajta. :(

(#27) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sima twin turbo-t hol lehet rendelni?Sehol sem találok. :W

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#28) Yany válasza Ace Ventura (#27) üzenetére


Yany
addikt

argep.hu? :U

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#29) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Már egy hónapos a hír, de azóta sem kapható az Accelero Twin Turbo Pro! Sőt, még a hivatalos oldalon sem látható! :(((

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#30) Kriking


Kriking
csendes tag

HAli! Énc sak AC Twin turbo-ról hallottam, ezzel viszont nagyon megvagyok elégedve: 1. könnyű összerakás 2. nagy teljesítmény 3. rendkivül halk CCC-ben felrángatom 100%-ra a hütést, de semmit nem hallani belöle legalábbis a gépház ventiknél halkabb. Szerintem nagyon megérte csak ajánlani tudom :C

(#31) Kriking válasza Ace Ventura (#27) üzenetére


Kriking
csendes tag

www.gigastore.hu postával együtt 8k körül.

(#32) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Szerintetek a normál ARCTIC COOLING Accelero TWIN TURBO elboldogulna egy ATI Radeon HD 4890-essel is? Vagy arra inkább a PRO változat kellene? :B

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#33) ThaBoss válasza Anubis_9 (#32) üzenetére


ThaBoss
senior tag

lazán elboldogul vele szerintem! :K

nekem S1 van Turbo Modullal, marha jól hűt és nincs hangja! csak ne lenne olyan állat magas és a gép oldalát fel is tudom tenni végre :DDD
de most látom megjött a megoldás a problémámra! ;]

csak lehetne már kapni végre...

(#34) SKA_89


SKA_89
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy Radeon 4850-et Zalman VF830 referencia hűtővel. Azt hallottam róla, hogy hamar felforrósodik, ezért a következőket kérdezném:

1. Azonnal le kell cserélni a hűtést egy jobbra, vagy nem olyan sürgős? Milyen következményei lehetnek, ha rajtahagyom?

2. Melyik a legolcsóbb hűtés erre a kártyára? Nem akarok rá egy vagyont költeni, mert ennyi erővel már egy jobb kártyát is vehettem volna...

Köszönöm a válaszokat!

(#35) oOLeviOo


oOLeviOo
csendes tag

Hi mindenki! A segítségetek és véleményetek és a tapasztalatotok kell egy döntésemben, ami abból áll, hogy szeretnék venni egy Accelero Twin Turbo PRO hütőt egy NVidea Geforce GT 240 vga-ra. Minden érdekel ami evvel a hűtővel kapcsolatos rossz és jó tapasztalatok egyaránt. Persze leginkább a kapcsolatuk érdekel evvel a típusú vga-val és esetleges tapasztalatok.

Soha ne kételkedj abban, hogy egy gondolatokkal teli, elkötelezett emberekből álló kis csoport megváltoztathatja a világot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.