Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) PhilBrick válasza CactuS (#899) üzenetére


PhilBrick
őstag

A castleheart párszáz méteres körzetében a várúr tud várat építeni, átalakítani és rombolni. A várfal érdekében lebonthatja az egyéb épületeket, vagy akár fordítva is tehet. :)

(#902) CactuS válasza mikromanus (#900) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, én egy 16x16os házat viszek, amit majd le akarok cserélni nagyfarmra. Mivel már van egy Farmházam + 2x nagyfarmom + 1 aquafarm, így igazából a fenti már csak a dupla klíma miatt lenne jó. Sokkal többet úgyse tudnék eltartani, hacsak nem arra farmolok. (Így most 90 / hét, +1 az már 138, +2 195 db lenne)

Amúgy ez a patch kb mint az 1 napos ünnepek IRL... Mindenki megőrül, minden bedrágul (worker nálunk már 18-19G volt, Apex 140 felett) Aztán gondolom 1 hét után megnyugszik mindenki.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#903) PhilBrick válasza CactuS (#902) üzenetére


PhilBrick
őstag

Érdemes lenne kisházat is tervezned hozzá a teleport és a védelem miatt.
Vagy ne gondolkodj dupla klímában, csak (archeum) fatermelésben!

(#904) CactuS válasza PhilBrick (#903) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Meglátjuk mekkora lesz a roham. Most a nagykarimnál csak 1 ház van jelenleg, ha letudom rakni már jó. Archeum tree az amúgy honnan lesz? Mert ha jól láttam, akkor kivették a gildás szigetről, anno vettem 5-6 darabot. Ház sem véd meg a sok PBAOE skill miatt, főleg ha sokan vannak. Volt anno, hogy körbevettek Halcyonában kb 4-5 fő és folyamatosan rángattak/bomáztak, majd sikeresen megöltek olyan 3 perc alatt (kifogyott a manám). Valakiknek minden időt megér az a pár honorpont...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#905) mikromanus válasza CactuS (#902) üzenetére


mikromanus
veterán

A 18-19 Nebe-n egész átlagosnak számít. Kb akörül mozog nyugalmi időszakban a worker poti. Most stabilabban 20 felett van, de csúcsidőben eddig is ennyi volt. Az Apex meg 140-től is indult, de inkább csak mert kevesen raktak ki mostanság. Olyan 130-150 közt mozgott, de haver levadászott így is 100-ért is :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#906) CactuS válasza mikromanus (#905) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Amcsiknál meg azt mondják kb 80-90 az Apex. Csak azt nem tudom, hogy lehet-e valahogy Amcsi szerverre menni EUsként... Simán tartanék ott egy farmot vagy valamit, hogy termelje a goldot és játékon kívül aktiválnám be a havi Patront.

Aieren én 12,5 körül szoktam venni, különösebb cápázás nélkül.

Más: Amúgy összességében látványos ez a phasing nélküli housing, de elkeserítően kevés a terület, főleg úgy, hogy nincsen játékos limit...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#907) PhilBrick válasza CactuS (#906) üzenetére


PhilBrick
őstag

Glypben kiválasztod az amcsikat és már játszhatsz is. Külön labor pool is tartozik hozzá.
De csak a kicsit olcsóbb Apex miatt én biztos nem kezdenék ott.

(#908) Xelloss válasza CactuS (#906) üzenetére


Xelloss
aktív tag

Auroria most ad +30% területet,de azért azt el kell mondjam van ilyen "panamázás" ergó sokan csak foglalják a parcellákat és nem csinálnak vele semmit.. A jó helyek ilyen arcok kezében vannak.. Volt aki szinte egész szigeteket befoglalt.. Miért? Hogy eladja később jó drágán..

[ Szerkesztve ]

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#909) CactuS válasza Xelloss (#908) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

No igen, de ugyanúgy, ahogy anno a Lineage 2-ben, kb itt is megengedett a scam, a GM nem is foglalkozik azzal, ha átb*szol valakit valahogy. Ere jön rá még a telkes dolog. Az a baj, hogy mivel a telek érték, még havidíj esetén is ez lenne, csak sokkal drágábban adnák tovább a telket a delikvensek.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#910) mikromanus válasza Xelloss (#908) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. Kis seggfej egyik szerveres üzenőfalon az Archeagestatus oldalon 20-30 telket kínált eladásra,. Tahó hackerek/botok.

(#907) nowan
Azt hiszem régiónként külön van kezelve a labor, a karakterlimit és a loyality token. Amerika és Európa 1-1 külön rendszer. Belépsz naponta, akkor kapsz 5-5 tokent. Veszel belőle valami hasznosat és eladod. Ha elég a gold, akkor veszel apexet. 15*6 gold ezzel simán összeszedhető és kb semmi idő se kell hozzá. Patronos userként megy az idő és jön a labor offline is. Ellövöd 2-3 naponta és eladod a lomot. Újabb sok-sok suska, bár ezért már picit időzni is kell. A vízalatti bányászat jó lehet, csak ahhoz már kell hajó. Épp nem nagy suska. Vagy gyárthatsz papírt. Az se rossz, bár nem tudom mennyire lehet épeszű haszonnal eladni. A normál kitermelés stabilabb, bár alacsonyabb suska.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#911) CactuS válasza mikromanus (#910) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk elvileg a botokat talán már annyiban megfogták, hogy nem tudod x km-re letenni a telket. De erre miért nem gondoltak korábban? Miért csak akkor, amikor a szerverek 99%-a már be volt foglalva...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#912) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

SEnkinél semi hír? Várak állnak már?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#913) Ereshkigal válasza CactuS (#912) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nálunk még nem, a Dahután. Viszont jól látszik, mennyivel kevesebben vagyunk keletiek. :(

(#914) CactuS válasza Ereshkigal (#913) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Aieren többnek tűnik a keleti oldal. Kb 60an vártak a priest előtt, amikor megérkeztem a hajóval.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#915) CactuS válasza CactuS (#914) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Keleti az első foglalás, le tudtam tenni 1 db házat Nuimari-n. Az se sokon múlt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#916) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Náunk 4 zóna befoglalva, kb. 10-15 percen belül történt ez. Pillanatok alatt mindent elfoglaltak. Már megy a WTS a faction channelen, többen 20-25 házat is foglaltak fejenként... csúnya hackelések mentek itt is. Természetesen nem sikerült földet szereznem.

(#917) CactuS válasza Ereshkigal (#916) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nálunk 2/4 befoglalva. A nyugati nagy guildek egymást ölik, így a keletiek viszik sorra a területeket...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#918) Ereshkigal válasza CactuS (#917) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nálunk 2:2 az arány.
Én kiléptem a fenébe, és valahogy nem érzem azt, hogy holnap lenne kedvem belépni. :U

(#919) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

4/4 Keleti... 3 ebből a Black Lotus-é.. nálunk a Kalóz guild (Eclipse) bucira verte az összes Nyugatit... Valahogy mindig megtaláljuk a hülye szervereket.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#920) PhilBrick válasza CactuS (#919) üzenetére


PhilBrick
őstag

Nálunk 2-2 lett az arány. Pont jókor voltam jó helyen: farmhouse és platform letéve az egyik zöldnél.

(#921) mikromanus válasza PhilBrick (#920) üzenetére


mikromanus
veterán

Neben nyugati az első foglalás (Immortalosokkal "Mi"). A többi keleti. Nem volt egy épkézláb másik nyugati guild. Ha második helyet zsebből betámogatva utólag kezdjük el bebiztosítani még akkor is jobb esélyekkel indultunk volna. Így lett keleti oldalról Sector One és Secret Order. Egyik benyomta végül 1-2 óra után a másodikat is, mert gondolom elunták a PvP hülyülést ésa várakozást. Más helyeken 8ahol nem a vörösök tobzódtak) a szörnyeken kívül 10 percig senki se jelent meg a befoglalandó helyeken. Rossz ilyet mondani, de a nyugatiak ezt megérdemelték. Picit szivatós lesz.

Igaz utána azért a pesszimistábabk felsoroltak pár "apróságot", ami a keleti oldalnak kedvez.
- hasla terület saját kontinensen: legerősebb fegyverek sokáig
- könnyű honor pont quest (szerintem még nem javították)
- safe hegyeken átszalózós-teleportálós csomagszállítás
- biztonságosabb nyugati kontonenses szállítás, míg a nyugatiak szopatós helyre mehetnek a questért és a normálisabb anagmennyiségért

Belegondolva dugják fel maguknak a keleti cicamániás perverziójukat a fejlesztők (az eredeti sárgák), hogy ennyit nyaltak "Jobbra". :Y

Ettől még simán hozható lett volna a 2-2

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#922) Ereshkigal válasza mikromanus (#921) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Mégis a nyugati oldalon játszanak többen, Ázsiában és felénk is. :)

(#923) CactuS válasza PhilBrick (#920) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igazából ahogy néztem a területtől függetlenül (tehát a fehér körön kívül) foglalt mindenki, ahogy tudott, sok jelentősége nincs, természetesen 50%os plusz adó van rá.

Mondjuk a 15ös karival még mindig kurva gáz lesz kicserélni a PvP területen a házat a farmra. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#924) PhilBrick válasza CactuS (#923) üzenetére


PhilBrick
őstag

Én kipróbáltam, a fehér körön belül nem is hagyott építeni. Csak az adott guild tagjai pakolhatnak oda.

(#925) mikromanus válasza PhilBrick (#924) üzenetére


mikromanus
veterán

Az egyrészt az "uralkodó" guild területe, másrészt annak van alárendelve, hogy várat építsenek és megvédjék a középső szutykot a gonosz zöld-piros hordáktól ostrom idején. Ha építhetnél is, akkor se lenne hasznod belőle. A nagyvezír simán megsemmisíthet mindent a körön belül ha szükségesnek látja.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#926) PhilBrick válasza mikromanus (#925) üzenetére


PhilBrick
őstag

Tudom, tudom, én is leírtam már ezt mikor ezért aggódtak mások.
Arra utaltam hogy felesleges aggódni, még ha akarnál sem tudnál más bontási zónájába építeni.

(#927) Tengo


Tengo
aktív tag

Belenéznék kicsit a játékba, melyik server-t válasszam szerintetek?

(#928) H@lede válasza Tengo (#927) üzenetére


H@lede
tag

Amelyiknek a neve szimpatikus vagy ha keresel konkrétan magyarokat vagy egy adott társaságot akkor érdemes érdeklődni.

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#929) mikromanus válasza H@lede (#928) üzenetére


mikromanus
veterán

Magyar klánok vannak mindenütt. Mindkét oldalon. Aztán vagy kicsik maradnak, vagy nagyok, vagy szétoszlanak. Nebe-n az aktívabbak többsége átlépett a Palinka Tradersből az Immortalsba. Ott is ugyanaz a társaság, csak van még pártucatnyi nemzetközi "haver" és más chatet és TS-t használunk ha magyarkodunk mint amikor össznépi célokra megyünk. A Palinka Trader is megmaradt, de nem tudom hányan volta/vannak. Kb tucatnyi aktívabb tagja volt a 31-ből hét elején. Ebből főidőben 3-5 volt max bent egyszerre, de hétfőn pl nagyrészt egymagam voltam. Az meg nem túl hatékony.

A PK központúbb klán a szerveren átalakult úgy hogy újat csináltak a normálisabbak/nem PK-s tagok.. Hadesből lett Core. Sokan voltak, meg jók is, mégse voltak esélyesek a várra. Nem tudom mi a fenét csináltak. Simán versenyben voltak még a bányáknál...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#930) Chabe89


Chabe89
addikt

Sziasztok. Nemrég kezdtem a játékot így előre is elnézést a noob kérdésért. Azt szeretném megtudni, hogy az Auction Hosue License egy egyszer használatos dolog, vagy ha megveszem utána mindig tudok majd ealdni AH-ba? Valahogy sehol nem találtam erről infót. :(

(#931) Ghoosty válasza Chabe89 (#930) üzenetére


Ghoosty
őstag

Az végleges és account szintű, tehát minden később létrehozott karaktereddel fogod tudni használni.

Nekem is van egy noob kérdésem:

Ha trade packkal a hátamon kilogolok, akkor bármikor folytathatom az utat, ugye? (sajnos gyakran előfordul, hogy a gépet hirtelen ott kell hagynom)

[ Szerkesztve ]

(#932) whYz válasza Ghoosty (#931) üzenetére


whYz
addikt

Igy van. Az nem gond ha trade packkel a hatadon logolsz ki csak ha farm carttal/wagonnal vagy merchant shippel szallitgatsz, ott lehetnek problemak. :)

(#933) Chabe89 válasza Ghoosty (#931) üzenetére


Chabe89
addikt

Köszönöm a választ. :)

(#934) Xelloss


Xelloss
aktív tag

A Thunder Tree bezuhant.. megy az anyázás, egyidőben az apex is high sky-ol.. :U Kár a game-ért.. Havidíjat nem ér..

[ Szerkesztve ]

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#935) PhilBrick válasza Xelloss (#934) üzenetére


PhilBrick
őstag

A Trollface találóbb név.
Bár szerintem is túl erősen avatkoztak be a gazdaságba, azért enélkül az egekbe menne a TST ára.
Az Apex pedig kb reális most nálam.

(#936) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Kérdés. Lett bármi érdemi változás Auroriaval? Pl a kettős éghajlaton kívül van bármi más az új területen? Mire jók várak? Nekem kezd a játék lassan farm szimulátorba átmenni.

OnePlus 8T

(#937) CactuS válasza PhilBrick (#935) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

200Gt mennyi összeszedni? 1 Tradeship kör? 2 körből kijön egy havidíj... Emiatt leírni egy játékot. Ha a healer gear miatt anyázna, akkor még jogos is lenne (pl új instában SINCS healer gear, 1 van a játékban az is lvl 30as)

TST procrét most minden fára vonatkozik? Vagy csak az Archeum Tree-re?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#938) PhilBrick válasza CactuS (#937) üzenetére


PhilBrick
őstag

Menjen nyugodtan, több hely jut nekünk. ;)
Csak a rumbling archeum tree-re vonatkozik, az pedig az új cashshop chestből esik.

(#939) CactuS válasza PhilBrick (#938) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk ezért momentán bekaphatják. Gazeboot nem akarták betenni, mert az szerintük P2W, mivel cash-shopos item lenne a mati hozzá, de a fizetős TST az jöhet... Mondjuk 50 G / fa az AHban is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#940) Xelloss válasza PhilBrick (#935) üzenetére


Xelloss
aktív tag

Mire utalsz te itt? Mert nem értem. Vagy ez vmi fanboyi sértegetés lenne?

A másik a land panama úgyis élősködni fog tovább cactus.. Amúgy tényleg farmolda sajnos.. Tipikus koreai. Amúgy nem kockul mindenki egész nap mondanám a fikázásra válaszul,nagyon gány kolis wifivel sem szép az élet stb.. Amúgy most őszintén tényleg nem ér havidíjat..

[ Szerkesztve ]

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#941) PhilBrick válasza Xelloss (#940) üzenetére


PhilBrick
őstag

Azt mondom, hogy akinek nem tetszik az menjen nyugodtan, több farmhely lesz a maradóknak.
A nyivákolás viszont irritál, tessék szépen csendben, emelt fővel távozni.

(#942) Xelloss válasza PhilBrick (#941) üzenetére


Xelloss
aktív tag

Na ez már korrekt. Bocs ha megbántottalak. :R
További jó játékot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#943) CactuS válasza Xelloss (#940) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A farmhely igazából azért gáz, mert nem limitált/account, vagy nem phasing-vel van megoldva, vagy nem limitált a játékos/account szám, vagy nem sokkal nagyobb a terület. Ezek miatt mindenképpen problémás a housing rendszer, viszont pl: engem kilóra meg lehet venni a tonnányi hibájával együtt is, csak azért, mert csinosítgathatom a farmomat. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#944) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Cinderstone Moor-ban questelgettem, mikor kitört a háború, bár csak 34-es szintű vagyok, de gondoltam akkor legyen. De aztán semmilyen segítséget nem kaptam, hogy mégis miben más, hogy most háború van, így aztán questelgettem tovább. 2 szer pofátlan módon, mikor beszélgettem a küldetés adó bácsikkal két 50-es megölt, veszítettem 2-szer 5 honor pontot, azt annyi. Inkább elmentem és csináltam egy trade-routot.

Szóval mi értelme annak, ha war van? Mit kéne csinálni? Csak keresni egymást ér örülni a honornak? Ki nyer?

(#945) ZsyfKo válasza Ghoosty (#944) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

A kérdésben benne volt a válasz, keresni egymást és ölni a honorért. Halyconaban van goldenplains battle ott lehet itemet gyűjteni pvps nyakasért és ennyi. Igazából ha nem lenne a farm része ennek a játéknak akkor semmit nem érne, kezdem unni semmi motiváció. Most komolyan auroria is arra volt jó hogy ott is tudj farmot le rakni és specko fát ültetni? Vicc az egész.

OnePlus 8T

(#946) Ereshkigal válasza ZsyfKo (#945) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Auroria momentán szerintem semmire nem volt jó. Majd ha jön hozzá tartalom, akkor lesz értelme. Én mondjuk azt már nemigen várom meg.

(#947) mikromanus válasza Ereshkigal (#946) üzenetére


mikromanus
veterán

Aurória egyrészt sok új helyet adott. ELéggé kiesik, így picit azért necces. Másrészt a mostani területek a várakra és az ostromra vannak kihegyezve. Az adó a vár guildjének vezetőjéhez áramlik goldként. Várat-védelmet építenek belőle és fejlesztik a karaktereiket. Egy idő után lehet licitálni az ostrom jogáért. Onnan kezdve gigantikus pvp warrá alakul a terület. Kezdetben talán 70vs70, vagy 70vs90, aztán ha nem megy a dolog, akkor egyre többen bekapcsolódhatnak. Vannak/lesznek daily questek is, csak az még nincs kész. Bár lehet most is van már valami. A mineral water a gildás fákhoz is jó. Ezek és a lángoló fa is olyan mi szerintem nem éri meg. Beleölsz 40-55 LP-t és kapsz pár anyagot talán. Nem tűnik elég jó váltónak...A gildás archeum fa archeum dustokat terem, de minden fázisban öntözgetni kell a mineral waterrel, ami LP és idő is. A flaming log és az archeum log is craft alapanyag fejlettebb farm wagonhoz például. Időszakosan kell, de egyébként nem lesz nagy haszna ha nem kap még pár gyakoribb itemhez receptet.

(#944) Ghoosty
A "vegyes", avagy normál pvp-béke zónákban mint cinder több periódus van. HA háború állapot van, akkor mindenki üthet mindenkit és a másik kontinenses ellen (vörösök) lenyomásáért honor pontokat kapsz. A honor pont meg elkölthető pár hasznosabb itemre is. Ha danger lvl 1-5 vagy crysis, vagy hasonló jelölés és mapon narancs-vörössel jelölt területen vagy, akkor kijelölhető mindenki támadásra, de nincs honor gyűjtés. Ahol lehet PvP-t nyomni és lehet War állapot, ott a háború végén hosszabb-rövidebb béke következik. Ebben az időszakban semmiképp se támadhatod meg a többieket. MAx dualban, de az nem jár halállal tudtommal.
Az előny ezeken a területeken többrétű. Szerezhetsz honort, bár az aréna tlán erre jobb. VAnnak nagyon jó questek és dungeonok. Cinderben és Helswampnál tuti van valami. Igazán a háború csak a megközelítésben nehezít itt. Emellett vannak eventek. A terület csata-béke jellege ezektől független, így néha lehet biztonságosan is farmolni csak a monsterekre koncentrálva, de ez a ritkább. Cinderben és keleten is ott a Grimhast (?) és Crimson rift. Jó ki s honor forrás és a grimhast ad napi gildát is. Halcyonában a kristálylenyomós war van a két oldal közt. A győztes medálokat kap és abból egy elég jó amulettet lehet craftolni. (Többszintű és faék a craftja. Felfele egyesével lépsz és lvl 4 felett van esély, hogy visszaromlik. A romlás nem egy szint, hanem ahogy nézem minig lvl 4-re bukik. EL is böktem a lvl 8 amulettet 1-2 napja).
Keleten Haslában lehet szörnyek öléséért tokeneket kapni. Azonos tokenek beváltásával egy elég jó fegyvert lehet craftolni. Aurória élesedésével kapott ez a fegyver két upgrade lehetőséget is. A craftolt fegyver magas szinten lehet jobb, de azt nehezebb kihozni. Nagy alapanyagköltséggel bír és benne van a bukta lehetőség is.
Emellett a vegyes zónákba a trade pakk szállítás magasabb haszonnal jár. Ez annyiban érdekes, hogy amikor ott béke van, akkor kockázatmentesen lehet oda szállítani. (ilyenkor le is nyomják az árakat szépen). Ezen az oldalon a hellswamp-halcyon, hellswamp-sanddep szokott kedvelt lenni. Cinder mindig közkedvelt.
A veszélyességi szintek killenként éépnek előre. Adott mennyiségű vér kell, hogy elfajuljon a helyzet. Kivétel Halcyona, ahol fix hosszúságúak az időszakok.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#948) Ereshkigal válasza mikromanus (#947) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Sok helyet adott, amit szerintem az emberek többsége csak továbbértékesítési céllal nyúlt le; főleg látva az ilyen WTS 20x 16x16 kezdetű hirdetéseket. Akinek továbbra sincs földje, az kapott +1 lehetőséget, vehet olcsóbban földet sz.r helyen. :)
Minden más még csak a jövő, momentán nincs se quest, se craft lehetőség, se ostrom, semmi. Nem sok értelmét látom annak, hogy már most kijött a "kiegészítő", így üresen. Majd ha lesz hozzá tartalom...

(#949) Ghoosty válasza mikromanus (#947) üzenetére


Ghoosty
őstag

Köszönöm a választ. A rifteket ismertem, de az alapvetően PvE tartalom. Tegnap pont bevágódtam az Immortalosokhoz, egy grimhast riftre, de valamiért a boss-t nem akarták leölni aztán szétszéledt a csapat. Crimson riftnél már 2x voltam és minden quest meglett, de a bosst ott sem akarták leölni, pedig teljes volt a raid. (Az előző alkalommal mondjuk megértettem, elég kevesen voltunk, nem is jutottunk el a bossig.)

Halcyona még érdekes lehet, de ez a war nekem csalódás volt. Nem olvastam utána ezért azt hittem, ez a war ez olyasmi, mint WoW:BC-ben az open world PvP helyek. Azokat imádtam és ha a te frakciód nyert, akkor azon a területen kaptál bónuszt. Ha arra jártam és épp aktív volt, mindig csatlakoztam. A legjobb PvP emlékeim onnan vannak. Mivel lehet számítani, hogy kb mikor lesz war, ezért azt gondoltam, hogy készülnek rá az emberek és akarnak PvP-ni.

Két dolog miatt kezdtem el játszani. Az egyik, hogy PvP orientált játék és hogy jó a craft rendszer benne. Free ként egyértelmű csalódás volt a craft, de azzal még együtt tudok élni. De most a PvP-ben is csalódtam, a céltalansága miatt. Azért még nem adom fel, keresem benne a jót. Pl rájöttem, hogy kirakom ablakba kis felbontással, akkor egy sorozat részt meg tudok nézni és közben irányítgatom a csacsit. kb 45 perc alatt lehet elérni Cinderstone-ból Gweonid forestbe és majdnem 10 aranyat hoz. Így már közel 90 goldom van 34-es szinten, de az apex ára csak kúszik felfelé.
Játszani elég kevés időm van, így nem éri meg előfizetni. (Nebe szerver nyitása óta játszok és eddig jutottam.)

Megszüntetted a guildet?! Pedig a legjobb nevű guild volt az Archeage világában. :(

(#950) mikromanus válasza Ereshkigal (#948) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem tudom melyik elvadult szerveren nyomulsz, de van minden turpisság most is. Persze aki lemaradt a startról, vagy a guild mérete miatt nem tudott várat szerezni, azoknak kisebbek a lehetőségei. Így se vészes a helyzet. Goldsink és craft meg van. Egyre inkább a drágább mulatság fele tolódik el a hangsúly. Tudom, mert regrade scrollokon szedtem meg magam... többször is :C
No meg taxon. A sok földnek hála, meg a hadisarcnak szépen jön a tax bevétel. Mármint nekem újraértékesítésből, a vezérnek meg adóból goldként. A sok csökött helyfoglaló pióca meg szopja. Nagyot nem fognak szakítani belőle. Kinek kellene olyan telek amihez ezer kilóméterről kell szállítani az anyagot? Az mondjuk hülyeség, hogy ingyen van a házhely lefoglalás és két hétig semmi költsége. Utána persze vagy elszedi és visszakapja a foglalót, vagy ha bamba bukja a telket és a foglalót is a második hét végén. A felépített területeken meg a sok telek miatt magasabb a heti adó. Addig viszont élősködnek Aurórián. A sok csökött befoglalta a helyet, aztán azóta se épített be semmit. Megérte. hely nincs craft és gyártóállomásokra az idegeneknek. 2-3 van a placcon az Immortalsnak, meg egy kedveltebb másik klánnak és annyi. Más nem használhatja. A többi szívjon gázt. HUrcoljon pakkot a keleti vagy nyugati kontinensről. ;]
Ezt érdemlik. Ebből következően üzlet se lesz akkora az árusításból. Feketén épület nélkül rizikós is. Mondjuk madárijesztőkkel lehet érdemi helyhez jutni másoknak is, de a többi ki fog hullani. Meg a régebbi területeken is lassan felszabadulnak a helyek. Lehet mindenkinek foglalni. Két hét aurória és a sok spekuláns segg megy a levesbe. Már ha marad az 1-1,5 gold/tax ár.

(#949) Ghoosty
Mert a boss veszett erős. Talán lvl 55-ön majd, meg 2-3 full raiddel teljesíthető. Meg nem is biztos, hogy megéri. Iszonyat durván darálnak.

"45 perc alatt lehet elérni Cinderstone-ból Gweonid forestbe és majdnem 10 aranyat hoz."
A régi szép idők. Én is nyomtam ilyesmit. Aztán most már kocsival, meg csatahajóval mások az útvonalak. Meg haveroknál van merchantship és halászhajó is. A keleti kontinensbe Solisra besunnyogás még mindig izgalmas azért... néha. kilométeres úszás délről. Mindig beszopják a csököttek. Békatalp és lavór a fejre viszont lassan kellene. :DD Egy-két apex vagy egy AH licensz kell és onnan már minden sokkal lazább. Én benyomtam egy havi patront, mert találtam olyan jónak a játékot, hogy "elimerjem" ezzel is. Meg persze a bónuszaiért is.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.