Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) persil


persil
nagyúr

"a XLGames ígéri, hogy a játékban közel 120 különféle kaszt közül választhatunk"

Ez a játék eddig volt érdekes. Inkább tennének bele(mondjuk amúgy sem hiszem, hogy tényleg 120 lesz) inkább csak 15-öt(ami így is nagyon sok) de normálisan megcsinálva.
Utálom ezt a számháborút, amikor el akarják veled hitetni, hogy a sok az jobb. Nem az, sőt általában még inkább szarabb.

Amúgy kb 2 lehetőséget tudok elképzelni, ha tényleg 120 lesz.
1. késes tolvaj, kétkéses tolvaj, íjász tolvaj, gonosz tolvaj, okos tolvaj... tessék ez máris 5 kaszt.
2. lesz mágiahasználó meg harcos. 50. szinten a harcos lehet majd barbár vagy martalóc. Stb stb. A végén meg összeszámolva az összes lehetőséget kijön a 120.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2) #51736960 válasza persil (#1) üzenetére


#51736960
törölt tag

nekem inkább az a bajom, hogy életemben először hallom az xlgames nevét, nem hiszem, hogy kvázi zéró tapasztalattal egyszer csak csinálnak egy versenyképes mmorpg-t.
náluk nagyobb nevek is belebuktak már az mmo iparágba, például elég csak a sokcsillió dollárból fejlesztett swtor-ra gondolni.

(#3) IreN!CuS válasza persil (#1) üzenetére


IreN!CuS
őstag

A másodikra nagyobb az esély szerintem,bár a 120 így is baromi sok.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4) persil válasza #51736960 (#2) üzenetére


persil
nagyúr

Ammeg a másik...

IreN!CuS
Inkább csak baromi soknak hangzik.
Most hasraütve mondok valami hülye példákat, mert ugye nem tudjuk, hogy a véglegesben milyen kasztok lesznek, de gondold végig.
lvl1 fighter--->lvl5 maraduder--->lvl10 warrior stb.
\--->lvl5 pirate--->lvl10 scoundrel
Ez 5 kaszt, pedig csak annyi a különbség, hogy faszikám szintet lépett és adott szinten kapott egy új nevet. A valós választási lehetőség pedig csak 2.

És szerintem erre van a legnagyobb esély. Az a mágikus 120 jó, ha lesz 5-6.
Vagy, ha tényleges 120, akkor meg el lesz aprózva, ahogy írtam fentebb.

Én nagyon szkeptikus vagyok, főleg a miatt, amit ír loveless is.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#5) #57919488 válasza persil (#1) üzenetére


#57919488
törölt tag

Minél több annál kisebb az esély a balance-ra.

(#2) Loveles:
Hát még a Bethesda-nak is van mit tanulnia multi téren és egyből MMO-t csinálnak.

(#6) wikings2


wikings2
őstag

Kell valami folyamatos bevételi forrás. ha f2p lesz akkor tele pay2win tartalommal ha meg p2p értelemszerűen abból lesz pénzük.
Amúgy a videó szép csak nekem elég katyvasznak tűnik. Nálam nem jött be ez a gyenge hatásvadász eseménypattogós rendezés.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#7) Mister_X


Mister_X
nagyúr

120 kaszt? Ez még szintből is sok...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8) #57919488 válasza Mister_X (#7) üzenetére


#57919488
törölt tag

Inkább legyen csak 5 de azok eltérő útvonalon érjék el a max lvl-t.

(#9) Nordic válasza #51736960 (#2) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nekem a videó végén a cím alatti sok krikszkraksz sokmindent elmond a készítőkről...csinálnak egy koreai grindfest mmo-t. A többi nem lényeg. :U

(#10) big-J válasza wikings2 (#6) üzenetére


big-J
őstag

LoL az ellenkezőjét bizonyítja.

Mindent lehet jól és szarul csinálni, a f2p-t is.

(#11) Chp


Chp
őstag

A mindenségit, de elszaporodtak a Sírásmotor 3 hajtotta játékok... :DDD

(#12) big-J válasza Chp (#11) üzenetére


big-J
őstag

Sírnak a laptopok ha elindítják rajtuk :D

(#13) Malibutomi válasza big-J (#12) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Most valamit nem ertek, vagy ez ugyanaz az Archeage aminek mar egy evvel ezelott ment a betaja?

(#14) Enxtheone


Enxtheone
tag

120 kaszt? wtf

fantasy kasztok hmmmm....

tüz mágus, jég mágus, viz , villám, föld, levegö, shapeshifter, summoner, healer, ijász, rogue, 3 db harcos kaszt (egyik a sebzésre koncentrál kétkezes fegverekel/másik a védekezésre pajzsal/ harmadik meg a gyorsaságra könnyü fegyverekel)

ez kb 14 kaszt. Több nem jut eszembe :S
Biztos olyan sz*rakodás lesz hogy két kasztot kell vállasztani. Pl. van x alapkaszt, és abbol kettöt kell választani. És igy simán kijöhet a 120 kombinácio.

(#15) big-J válasza Enxtheone (#14) üzenetére


big-J
őstag

Van egy "kis" csalás, mert kaszt kombináció van 120, nem kaszt :D

(#16) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Én simán elképzelek 120 kasztot: tolvaj, mágus, harcos, pap, és a többi... melléje pedig a nem harcos kasztok: földműves, állattenyésztő, molnár, pék, cipész, szabó, kovács, és a többi... :P

Elméletileg úgyis akadnak olyanok is szép számmal, akik Sims mintájára parasztházat, tanyát, esetleg egy egész kastélyt szeretnek menedzselni, ki tudja?

Ha már a Skyrimbe is beletették ezt a házépítő DLC-t, minden elképzelhető. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#17) whYz válasza Enxtheone (#14) üzenetére


whYz
addikt

Lineage 2-ben is 140 kaszt van, nem olyan sok az a 120.

(#18) blaca83


blaca83
őstag

Látom mindenkit a 120 kaszt fogott meg elsőre! ;) ;] ;]

Ha tényleg jól ki tudnák dolgozni normálisan és nem csak úgy ahogy többen is gondoljuk, mint Pl : persil
fórumtárs:

"1. késes tolvaj, kétkéses tolvaj, íjász tolvaj, gonosz tolvaj, okos tolvaj... tessék ez máris 5 kaszt." :P

Akkor bizony nagyot robbanthatna.... :K :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#19) ollie válasza #51736960 (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Meglátjuk. Dél-koreai cég, már közel 5 éve készítik. Igazából nem is bánnám, ha SWTOR alázós lenne a játék.

***

(#20) bozont


bozont
veterán

A grafika nem rossz, mondjuk hagytak is rendesen tartalékot a CE3-ban, de gondolom így lesz rendesen gépigénye. A játékmenetben nem látok sok újdonságot, de várjuk meg azért a végét. Ne legyen az a szokásos koreai grindfest és akkor ellehet majd játszogatni vele gy darabig.

Pár gameplay videó: [link] [link]

Engem jobban érdekel az Age of Wushu.

(#21) Chp válasza big-J (#12) üzenetére


Chp
őstag

Nem csak a laptopok fognak itt sírni... :DDD

(#22) IreN!CuS válasza whYz (#17) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ja jó nagy ferdítés ez a 140 kaszt :) 8 van az end game-ben....

"Fighter Knight Paladin Phoenix Knight Sigel Knight"

Nálam ez egy kasztnak számít.Persze ezt számolhatjuk 5 kasztnak is csak értelmetlen mert senki sem fog (pl)Paladin szinten megragadni.Főleg hogy a Sigel Knight-ba már az összes faj beleszámít.

Jó fos is lett az L2 az elmúlt 2 év update-jei után

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#23) whYz válasza IreN!CuS (#22) üzenetére


whYz
addikt

Igaz, hogy ferdites, de szerinted az a 120 nem hasonlo modon lesz megoldva?
Erdekes lenne ha 120 kulonfele faj/fokaszt kombinacio lenne. Foleg, hogy a trailerben csak embert latni.

En mar reg letettem az L2-rol, nem tud mar ujat mutatni, de regen, meg az mmo-k kezdetenek kezdeten eleg feelinges kis jatek volt. :))

(#24) IreN!CuS válasza whYz (#23) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem mondtam hogy másképp lesz megoldva :) Csak mint ennél(ha így lesz) mind L2nél értelmetlen végigszámolni hányszor kapsz új nevet,ezért írtam hogy ferdítés az L2 140 kaszt példa.De megtárgyaltuk úgy érzem.

c5 még jó volt után szépen elindult nagy lendülettel a szakadékba :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#25) Wolverine válasza #51736960 (#2) üzenetére


Wolverine
félisten

A CCP-ről se hallottak sokan korábban, és mégis csináltak egy EVE-et :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26) Mister_X válasza Wolverine (#25) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A World of Darkness Online-t is kiadhatnák már.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#27) #57919488 válasza Wolverine (#25) üzenetére


#57919488
törölt tag

Az a játék jó angol nélkül esélytelen. Ennek ellenére még mindig jól néz ki és a havidíjat ki lehet termelni játékon belül.
MMO játékokkal egy bajom van. Ha kellene csinálni egy TOP 5 listát nehéz lenne válogatni és nem azért mert kevés a felhozatal hanem mert kevés a minőségi alkotás.

(#28) ollie válasza #57919488 (#27) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért van pár.

Eve Online
The Secret World
Guild Wars
DDO

Ezekkel mind játszottam és minőségi alkotások.

***

(#29) #57919488 válasza ollie (#28) üzenetére


#57919488
törölt tag

És hol a WoW meg a Rift? :)

szerk:
The Secret World-ot még nem próbáltam. Egyrészt mindenhol azt olvastam, hogy még GW2-nél is nagyobb a gépigénye másrészt meg amit a Conan után láttam nem bízok abban a bandában.

[ Szerkesztve ]

(#30) ollie válasza #57919488 (#29) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A WoW nem jött be, a Riftet nem próbáltam. A Secret World valami eszméletlen jó. Minden kis questhez van vagy 10-15 percnyi ingame videó, nagyon igényesen megoldva, hivatalos szinkronszínészekkel. Olyan, mint egy nagyon izgalmas, interaktív film. Nem láttam ahhoz hasonlót minőségben.

***

(#31) Xelloss


Xelloss
aktív tag

Vistaboy nem valamikor, nem soká vége az OBT-nek Koreában és Kínában. Orosz kiadó már megvan,amúgy Jake Song =XLGAMES =Lineage 1 csapat ,szal én nem becsmérelném itt egyesek helyében. Egy legenda az ember ,bár az ,hogy fizetős lesz és nem buytoplay + lesz cash shop vissza fogja venni a potenciálját. Csalódtam Jake-mesterben meg a XLGAMES-ben ,így nem különbek mint az Ncsoft amit ott hagyott. Bár szerintem Lieage 1,2-s fanokat akarja behajtani a karámba. Kár érte.

Az animáció problémás és a cryengine motor,ugyanolyan gyerekbetegségei vannak ,mint az Aionnak:épül a táj, + nem biztos ,hogy a cry3 MMO alá való.

[ Szerkesztve ]

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#32) Vistaboy válasza Xelloss (#31) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem becsmérlésnek szántam, csak poén volt. Azért volt ott a smiley... ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#33) Mister_X válasza ollie (#30) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha klasszikus fantasy MMO-t kell a dobogóra helyezni, akkor a Rift marha nagy eséllyel kerülne oda. Kiváló játék. Secret Worldsre kíváncsi vagyok, ha meglesz a kellő infrakstruktúra, megnézem. Nálam egy ötös lista így néz ki:

Metin 2
Mu Online
Cabal Online
RuneScape
ArchLord

Rift
EverQuest 2
LOTRO
Star Trek Online
EVE Online

Ez legyen egy véletlen sorrendű lista, győztest nem tudnék hirdetni...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#34) HaaS válasza Mister_X (#33) üzenetére


HaaS
addikt

EQ2 de szép is volt, heeej... imádtam. Megnyertem a lottót a szerveren, onnan már nem volt érdekes. Addig viszont... hogy sajnáltam, mikor összevonták a kraftot!
Próbáltad azóta? Én csak egyszer, de akkor már volt két kieg valami extra skill tree-kkel... PvP érdekes volt így:)!
EQ2-ben élveztem a sárkányölést utoljára:D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#35) Mister_X válasza HaaS (#34) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én már a f2p model gyönyörűségeibe mélyedtem bele és felemlegettem párszor a fejlesztők legközelebbi női ágú felmenőjét, amikor a játék kifutott a memóriából (1GB) és kilépett :DDD Ez ugyan úgy a lehető legpuritánabb és kimaxolt grafikával, látómezővel, de nem izgatott. Rengeteg apróság volt benne, ami azonnal levett a lábamról. Ha majd meglesz a konfig, tuti leszedem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36) ollie válasza Mister_X (#33) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha a LOTRO tetszik, a DDO miért nem? Vagy utóbbit ki sem próbáltad?

***

(#37) Mister_X válasza ollie (#36) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Végtelen szabadidőm nekem sincs :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#38) Szőrös 


Szőrös 
veterán

megvan a nyugati kiadó : Trion Worlds , azt hiszem jól jártunk. :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#39) whitezo88


whitezo88
nagyúr

UP! tegnap láttam meg streamen hogy van ilyen de ha jól nézem még Beta, signupoltam aztán meglátsjuk. valaki tud valami extrát? játszik vele valaki már?

(#40) csana


csana
senior tag

Van valami infó arról mikor lesz nyílt béta? :R

(#41) Submarine


Submarine
senior tag

Hát most volt.. :D

Kinek hogy tetszett? Nekem még most sikerült bekerülnöm a bétába.
Elbíbelődnék vele majdan, de egyelőre botrány a legolcsóbb Founders Pack is, így biztosan nem veszem meg.
Valami barátibb fizetős konstrukcióval el tudnám képzelni, csak f2p-ne legyen.
Maga a játék egész jó. Viszonyításként nekem a GW2 a kedvencem, ismerem a WOW-t, Aion-t is jó ideig toltam, a Tera és a Rift kipróbálva lett csak. A játékmenet skillpontok-mountok-elhalálozás-teleport-repülés(! :D) egész barátian lett megoldva. Monnyuk a macskákon nem kicsit röhögtem, de aztán egy nőnemű elfel elbolyongtam esténként a laposvasat lóbálva. 15-ös szintig húztam, jók a skillek, hamar meg lehet érteni mit és milyen sorrendben érdemes elsütni.
Alapvetően szép a grafika, jók a tájak, a víz alatt is tűrhető, és a víz is szépen tükröződik, csordogál.
Nem kell hozzá 888 magvas dinnye-erőmű (4 sem).
Néhol kidolgozatlansággal találkoztam (táj, kevés mob, npc), de gondolom azért mert még béta.
Volt ami nem volt annyira bejövős, de mindenképp több a pozitívum.
A négy este alatt nem bíbelődtem, a kraftolással meg farm-ház létrehozással, inkább barangoltam.
De ezek is elég kecsegtető távlatokat engednek feltételezni a játékban, sorban jönnek szembe ahogy halad följebb az ember..

(#42) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

előző hétvégére meghívnak, mostanira meg újra küldik a mailt hogy fizessek early accesst :W

/s

(#43) whitezo88 válasza wjbhbdux (#42) üzenetére


whitezo88
nagyúr

En most kaptam, toltodik :) kivancsi leszek.

(#44) RicheHC


RicheHC
csendes tag

Sziasztok!

Van 4 kulcsom elfekvőbe , ha valaki ki szeretné próbálni a játékot de nem jutott neki dobjon egy pm-et ;)

(#45) whitezo88


whitezo88
nagyúr

jól nézem, hogy a mostani event este 7kor kezdődik/nyílik?

(#46) RicheHC válasza whitezo88 (#45) üzenetére


RicheHC
csendes tag

ha nem csúsznak megint akkor igen

(#47) whitezo88 válasza RicheHC (#46) üzenetére


whitezo88
nagyúr

beléptem csináltam karit aztán kivágott és azóta szürke a Play gomb :(

(#48) whitezo88 válasza whitezo88 (#47) üzenetére


whitezo88
nagyúr

már jó bár kicsit sokan vannak :)
[link]
szinte összes realm queue-s volt.

(#49) cikasz válasza whitezo88 (#47) üzenetére


cikasz
őstag

Nekem a cryengine3 animáció után kilép és nem történik semmi. Csak a Play gomb aktiv megint. :(
Nem tudjátok mi lehet a gondja? Win8.1.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#50) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Na én is kipróbáltam kicsit. Karaktergenerálásról egyből a GW2 ugrott be. Amint kész lett a szexuális tigrisem és betöltött a térkép, utána meg mintha a Tera-val játszanék. Bazi nagy területek 0 kihasználtsággal. Mész mész és a semmi közepére lerakva 5-10 mob, utána megint semmi. Borzalmas... Animációk egész jók, grafika nagyon szép. Talán még be fogok logolni a béta "hétvége" alatt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.