Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

éljen... nem is túl drágák szerintem és összességében soha nem volt még bajom a hama eszközökkel... (2 egerem volt, amik diablo2 közben haltak meg az évek alatt és 1 kártyaolvasóm meg egy fotóállványom van... célnak megfelel mind... asszem német a gyártó...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) rebugra


rebugra
aktív tag

Az a villásdugó kifejezetten tetszik. És tényleg jók a hama termékek, van fényképezőgépre szűröm tőle, meg elemtöltő, állvány, szerintem jó cuccok :D

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#3) Egzee


Egzee
őstag

Éljen! Dejó! Tölthetem az MP3-am a kocsiba, ahol hallgathatom hangosan a zenét??? Hát grat aki ezt kitalálta...

(#4) Cathulhu válasza Egzee (#3) üzenetére


Cathulhu
addikt

Szűklátókörűség?

Nekem pl teljesen jól jönne egy ilyen a PDA-nak, mondjuk navigáció közben. De nekem meg szivargyújtóm nincs :S

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#5) waterman_


waterman_
aktív tag

most már csak az hiányzik, hogy a telefonok meg egyéb kacatok átálljanak usb-s töltésre. nagyon támogatnám, ha nem lenne annyi töltő ahány elektronikus kacat hempereg a szobában és mind töltést igényel. csak hát ugye, akkor lehúzhatnák a rolót a töltőgyártók. sajna nem holnap jön el az utópia.

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

(#6) Metalfan


Metalfan
senior tag

Jó kis szerkezetek, ha nagyobb szükségem lesz rájuk, akkor szerzek én is egy szivargyújtós töltőt

(#7) Siera


Siera
senior tag

tölt ez vajon ipodot is?

(#8) Mazsika válasza Siera (#7) üzenetére


Mazsika
őstag

hát ha gépről tudod tölteni usbről akkor erről is... :DDD és az szivaros sz.tem is nagyon jó ötlet! psp-t tölteni kiváló! :D

Dáccsika

(#9) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Kezdeti árnak nagyon jó, de én türelmes vagyok :)

...

(#10) Siera


Siera
senior tag

pspt nem tölti szerintem.
psp csak akkor tölt ha connection to computerre mész.és itt nincs mivel kapcsolatba lépni :S
tesztelni kellene szerintem

(#11) .mf válasza Egzee (#3) üzenetére


.mf
veterán

:W :U Egy senior tagtól azért telhetne többre is... No comment...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#12) Gondwana


Gondwana
addikt

Valaki megint feltalálta a csõben a lyukat, gratula!
Évek óta ilyen autós dugaszt használok és még akkortájt is 2000 alatt volt, kábelestõl.

szerk: nem ilyen, 1.5cm-t kilóg a foglalatból

[ Szerkesztve ]

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#13) nyunyu válasza waterman_ (#5) üzenetére


nyunyu
félisten

most már csak az hiányzik, hogy a telefonok meg egyéb kacatok átálljanak usb-s töltésre.

USB szabvanyban le vagyon irva, hogy 500mA a maximum, ami egy onallo tappal nem rendelkezo eszkoz USB aljzatabol kiveheto.

5V*0.5A=2.5W.
Ez meg edeskeves a tolteshez.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#14) sanzi89


sanzi89
addikt

Én se értem, hogy mire ez a nagy "Töltsünk USB-ről mindent" mánia. A 220-as megoldás nagyon megfelelt eddig is, csak a töltő csatlakozókat szabványosítsák végre.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#15) Szanya válasza Cathulhu (#4) üzenetére


Szanya
tag

És mivel gyúlytom meg a szivart vezetés közben?

[ Szerkesztve ]

''Szanya csak egy van.''

(#16) Depression válasza Szanya (#15) üzenetére


Depression
veterán

Gyufával? :-)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#17) mephi666


mephi666
nagyúr

amúgy elég off, de nem tudom, hogy a szivargyújtót miért szivargyújtónak nevezték el... nem nagyon láttam még senkit kocsiban szivarozni... a szivarfüst szerintem rendesen betöltene egy átlagos méretű kocsit, úgy hogy látni sem lehetne semmit... mellesleg a szivarozásnak szerintem megvan a megfelelő szeánsza... pl leül az ember valami nyugis helyre egy ismerőssel, ott rágyújtanak valami jófajta szivarra, kortyolgatnak mellé valami normális whiskeyt és kellemesen elbeszélgetnek pár órát... épp ez lenne a lényege, hogy a rohanó világból kicsit elszakad az ember és nem siet sehova... kocsiban meg ez kicsit ellentmondásos... :) na, mindegy...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) liksoft


liksoft
nagyúr

Terhelhetőségük mekkora?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#19) windoki


windoki
csendes tag

Zsír töltők. A kis MIOmhoz is tökéletes választás lenne, ha nem adtak volna hozzá gyárilag is ilyet.:-)
Abba a szivargyújtós megoldásba azért bele kell kapaszkodni, mire kiszeded, ha esetleg mást akarsz a helyére bedugni...
USBről jó tölteni; autóba berakod, mire odaérsz már fel is van töltve.

AMD rulez

(#20) spirit007 válasza Szanya (#15) üzenetére


spirit007
senior tag

USB-s szivargyújtó :F :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.