Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Billentyűzetet nem gyártanak hozzá? A festékfoltos tetszetős, bár kis sufnituninggal itthon is elkészithető :)

(#2) Duree


Duree
veterán

Ez inkább a női vonalat jeleníti meg, de tényleg egy billentyűzet hasonló kinézettel tuti befutó lenne.

duree54

(#3) keembo


keembo
tag

Ízlések és pofonok. Némelyik olyan, mintha egy recskabajnok bohóc árulná használtként a hardveraprón.

(#4) BiP


BiP
nagyúr

Perifériában a hagyományos feketét szeretem, mégis bejönnek ezek a fedlapok.

(#5) hardzsi2 válasza Duree (#2) üzenetére


hardzsi2
aktív tag

Nincs új a nap alatt... Az egyedi "art" színezést már az Amiga 500 idején, 30+ éve kitalálták:
www.vongestern.com/2017/03/amiga-500-new-art-limited-edition-1989.html

A kopásállóságára kíváncsi lennék, mert elég csúnya, ha itt-ott lekopik róla a festés.
Ilyen szempontból az "anyagában színezett" fekete/szürke rágcsálók strapabíróbbak.
A fehéret azért nem sorolom, mert ott a kosz csúnyán meglátszik és a gyengébbek idővel képesek szürkülni/sárgulni is.

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#6) ricsip válasza hardzsi2 (#5) üzenetére


ricsip
addikt

Gondolhatod h. nem anyagában színezett, hanem csak a külseje. Lekopik 1-2 év fogdosástól (főleg ha izzad is a tenyered) ha intenzíven használod.
A fröccsöntött színes giccs helyett az akkuhasználaton és a gombokon kellett volna görcsölniük. Az semmilyen koordinátarendszerben nem dicsőség ha visszafele fejlődnek a specifikációban.

-

(#7) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Az alapként szolgáló m235-ös nem a legtartósabb kontrukció. Kettőt rágcsáltam el belőle, egyiknek a vevője, másiknak a szenzora ment el Elysiumba. Játékra korlátozottan alkalmas, akkoriban váltottam gamer egérre (Hyperion Fury), ég és föld volt a különbség.

Ez a csajos vonal viszont tetszik, alig van olyan hardver, amivel a nők tetszését akarnák elnyerni, támogatom.

Rajtuk kívül a G-Cube foglalkozik hasonló motívumokkal.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#8) Duree válasza hardzsi2 (#5) üzenetére


Duree
veterán

Köszönöm az infót ez az Amiga nagyon jól néz ki, hasonlóan színezett keyboard is tetszene.

duree54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.