Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#5300) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ahhhhhhhaaaa....

Az s10 a kanyarban nem volt soha, de még most a note 10 sem egy max mellett, elég csak beleközelíteni a képekbe. Sőt azt mondom/írom, hogy még az MI9 is jobb képet csinált belső térben gyér megvilágítás mellett, mint a note 10, amíg a sáomi el nem b..ta úgy a rendszert, hogy most kb egy J3 is röhögve szebb képet csinál.

pölö

(#5302) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#5301) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Gyári kamera app?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5303) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#5302) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Igen ez egy MI9 gyári kamera applikációval készült, előkap és lő fotó, elég gyér megvilágítás mellett készült. Most a közelébe nem lehet ilyet csinálni, mert a sáomi elcseszte két frissítéssel is a készüléket, kb egy alsókategóriás gagyi szintjére.

(#5304) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#5303) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Xs max sem tudna ilyet?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5305) Gigicuci válasza ΞΔGLΞ (#5301) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Jó hogy ezeket megírod mert nagyon néha elgondolkodom, hogy váltok az aktuális top Samura, de ilyenkor rájövök, hogy nem kéne kockáztatnom.

(#5306) Bossi válasza Gigicuci (#5305) üzenetére


Bossi
őstag

Jó azért annyira nem vészes a dolog mint írja, de sajna nem a legjobb képeket csinálja ez tény... túlélesít .durván.

(#5307) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#5304) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Naná, az szebbet tud még gyérebb fény mellett, ezt csak azért raktam be, mert nem kell olyan nagy mellénnyel nyomni a samunak a frankót, mikor egy sáomi is (ha épp nem gáz az applikáció) ott van, vagy szebb képet lő.
Csináltam pár esti képet a note tízzel, elsőre azt hittem most a kamera a gond, de azóta láttam, hogy ez másnál is ilyen pocsék lesz. Remélem ez is "csak" valami szoftveres hülyeség, amit javítanak. :U

--------

Ettől függetlenül nekem most a max-al is tele van...., az utolsó frissítés óta néha elgondolkozik, hogy mit csináljon, vagy mintha lassabb lenne, vagy nem is tudom. Ti nem vettetek észre ilyesmit?

[ Szerkesztve ]

(#5308) Bossi válasza ΞΔGLΞ (#5307) üzenetére


Bossi
őstag

Már az előző frissítés után is csinál érdekes dolgokat.
Néha face ID felold,de nem old fel a készülék vagyis hiába "suhintok" semmi gomb bekapcs /kikapcs utána jó.
Aztán van, hogy képet nézek elfoditom a készüléket és a feloldási képernyő jön elő.

[ Szerkesztve ]

(#5309) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#5307) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én egyenlőre mindent patentnak érzek, most a kocsim szarakszik.

A papagáj tiéd?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5310) delta1017 válasza ΞΔGLΞ (#5276) üzenetére


delta1017
aktív tag

Zsebembe én is hordtam nem is keveset, de nem volt ilyen jellegű problémám még.(Note 10+)

(#5311) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#5309) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem. Egy kisállat kereskedésben volt, ott fotóztam le. Nagyon jó fej. Amazon papagáj, 50 évig is (el) él, ezért aztán úgy kell ilyet vásárolni, hogy igazolni kell a tenyésztőnek, hogy a halálod után biztosan lesz, aki tovább viseli gondját.
Nem semmi. Az ára 150-250 ezer között van.

(#5312) ΞΔGLΞ válasza Bossi (#5308) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Valami van, jah. Mert ezeket én is észrevettem. Furcsa...

(#5313) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#5311) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az igen, és a xs-el csináltál képet?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5314) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#5313) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

De van, de azt majd elő kell keresnem "több ezer" kép közül. Majd berakom, ha megtaláltam...

(#5315) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok. Használ valaki Email+ / Mobileiron appokat IOS13-al? Első bétákban nem ment, kiváncsi lennék közben megjavultak-e....

(#5316) #46922752


#46922752
törölt tag

Sziasztok.
Teló vásárlás előtt állok, és kb 2 évre tervezek.
2 telefon közül szeretnék választani, az egyik az XS max, a másik a Note 10+.
Utóbbit elő is rendeltem de nem vettem át, mert nem tudok dűlőre jutni. Hülye kérdés tudom, de ti mit ajánlanátok?
Note9-ről lenne a váltás. ( Azaz az már meg sincs ) :R

(#5317) HarleyCustom válasza #46922752 (#5316) üzenetére


HarleyCustom
veterán

XS
Vagy várjad meg az új iPhone-t.
Egyébként átvehetted volna és kipróbálod...14 nap elállási jogod van. Így nem tudod, milyen a Note10.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5318) tboldi válasza #46922752 (#5316) üzenetére


tboldi
nagyúr

10 nap múlva mutatják be az új iPhone-okat, addig vegyél egy Note 10-et, aztán 14 napon belül eldöntheted, hogy mi legyen.

(#5319) lugosi válasza tboldi (#5318) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez egy jó megoldás.

(#5320) HarleyCustom válasza lugosi (#5319) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ugye? Szerintem is...tboldi előtt írtam... :U

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5321) viera válasza HarleyCustom (#5317) üzenetére


viera
őstag

+1
Én is így csináltam,megvettem a Note10-et és jövő hét csütörtökig el kell döntenem,hogy marad e. :K
Kíváncsi vagyok az i11-re is.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#5322) ΞΔGLΞ válasza #46922752 (#5316) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szerintem is az a legjobb megoldás, amit PreikeStoleN és Tboldi fórumtársak írtak...
De talán segítség az (is), hogy én úgy döntöttem, hogy a jövő héten összecsomagolom és viszem vissza a rákba a note 10 plus-t. Egyszerűen a formáján kívül semmi más nincs, amivel lenyűgözött volna. Viszont annál többször kihozott a sodromból. Szerintem meg 420 ezerért, főleg droidként nyaljon hátsót a készülék

(#5323) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#5322) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez nem rosszindulatból irom, csak szólok.
De tegyük félre a rendszer sebességét, bár ott is inkább az animációkkal van gond, sebességre nem lehet panasz, de azt azért tudjuk, hogy rengeteg lehetőség van benne, van always on display, sztem nagyon hasznos, teljesen tudod automatizálni, pl Erobot, én mivel nem tudok jól angolul, ha felrakod a google forditot, és kijelölsz egy szövegrészt, egyből lesz lehetőséged leforditani. Ott a kamera rész, van pró mod, van hangra fényképezés, nekem az is hiányzik, autószerelésnél bizony jól jött, vagy ott van pl mikor hivok valakit, én nem szeretem a fülemhez rakni addig amig a másik fél nem vette fel, volt olyan lehetőség, hogy rezeg egyet amikor a másik fél felvette a hivást, ez is jó dolog, és még sorolhatnám, tehát ficsörökben nincs hiány.

Bár vannak itt is jó alkalmazások, a rendszer miatt szarul működnek, kivétel nélkül mind1ik. A háttérben nem képesek működni, valamelyik figyelmeztet, de valamelyik nem.
Persze sokaknak nem fontos, de ha lehetőség lenne xs használni, biztos vagyok benne sokan használnák is.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5324) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#5323) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mindig azt kell mérlegelni, hogy mire kell a telefon. Amit írtam az saját vélemény, de nem fogom mindig odavésni. Nekem a magyar, inkább második, mint főnyelv, ezért nincs szükségem fordítóra. Az autóimat nem én szerelem. Nálam úgy kezdődött, hogy 2 nap után csere, mert beszorult a ceruza. Az "újban" már olyan, amilyennek lennie kell. De merül elég rendesen, ahhoz képest, hogy mennyit van használva, akkor a laggolások azok tényleg már-már megőrjítenek, főleg egy ilyen készüléknél.

A csak úgy csinálok képeket megint furcsállom, de ami most nálam végképp betette a kaput, hogy valami van a BT-vel. Sokadszorra szakad meg a kapcsolat és pont telefonálás közben (ráadásul mind a két) autómban. A mobilt könnyebb cserélni. Tehát én olyan szempontokat veszek figyelembe, ami másnál lehet, hogy nincs is, vagy lehetne, de nincs autója, vagy nála nem is csinálja "mittomén". Nálam az első a megbízhatóság és a stabilitás. Nos, ezt a note 10 + (nekem) nagyon nem tudja biztosítani. Vagy sikerült egy második selejtet is kifognom, nem lennék meglepve...

Részemről ebben a topikban erről a telefonról a téma befejezve.

[ Szerkesztve ]

(#5325) lugosi válasza HarleyCustom (#5320) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Persze, csak az utolsó hsz-re válaszoltam. Próba és el lehet dönteni.

(#5326) HarleyCustom válasza ΞΔGLΞ (#5322) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Tetszik a Samsung, de maradok iPhone vonalon...

(Ezt minden évben elmondom kétszer.:D Amikor megjelenik a legfrisebb samu, majd később, mikor az új iPhone. :D. Aztán mindkettőt megveszem
:DDD .)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5327) Bossi válasza HarleyCustom (#5326) üzenetére


Bossi
őstag

Ezzel sokan vagyunk így :) sőt Android vonalon több csúcskészüléket is ki szoktam próbálni...
Dizájn terén ütős a Samsung, de a kamera és egyéb idegesítő dolgok miatt nem a legjobb, A Pixel készülékeket szeretem, de ott a dizájn ami nem a legjobb a iPhone a középút nekem :)
Nehéz ez...

(#5328) domerator válasza HarleyCustom (#5326) üzenetére


domerator
veterán

Maradtam volna en is de cegnel a droid a vonal... szerencsere a kifuto(tt) note 8 egesz jol birja.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#5329) ΞΔGLΞ válasza HarleyCustom (#5326) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Most lehet, hogy az autóm (lenne a ludas?, nem hiszem, le is írom miért), mert direkt iPhone-ra van szinte minden tervezve rajta, vagy inkább ios-re. Van benne gyárilag lightning csatlakozó, de ettől függetlenül külön opcióként vezeték nélküli töltést is kértem bele, de usb is van benne, vagy 8 db biztos, tükrözni is tudom a kijelzőre az iphone-t, amikor beszálltam először, már írta is ki, hogy észlelt egy iphone xs max-ot és párosítani szeretném-e etc... Ezt egy droidnál már nem írta.

Ettől még gondolhatnám, hogy direkt droid gyűlölő az autóm, vagy minek nevezzem, de van mellette egy másik típus, ugyanez. Megszakad.
Pedig a párosítás mind a kettőnél simám végbement. Párom autójában még nem próbáltam.
Én nem mindenáron csőlátásos iphone buzi vagyok, de a legkevesebb gondom, ha akad, akkor ezekkel a készülékekkel (iphone) van, illetve nincs, na szóval érted... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5330) joey04 válasza Tiger. (#5323) üzenetére


joey04
titán

Igazából van olyan telefon, ami gyorsabb, mint az iPhone. Van olyan, ami jobb képeket készít. Van olyan, ami többet tud. Van olyan aminek jobb az üzemideje. De van az az említett lag, ami mindegyiken jelen van, legyen van 50 vagy 250 vagy 420k. Egy egyszerű görgetésnél is látszik. Vagy pl. az alkalmazások megnyitása. Van gyorsabb, de iPhone-on ha rányomsz egy ikonra AZONNAL történik valami, ami visszajelzést ad arról, hogy igen, szeretnél valamit és annak végrehajtása elkezdődött. Egy csúcs droidon ugyanaz a program lehet, hogy hamarabb elindul, de esetleg picit késve jelenik meg pl. az animáció, vagy az ikon megérintését jelző pillanatnyi elsötétedés marad ki, vagy késik, ezért újból rányomsz mire lehet már be is töltött az app, és rányomsz valamire amire nem akartál, stb, stb. Ez a felhasználói élmény. Ebben nem tudják továbbra sem beérni őket. Persze akinek ez nem fontos, az sokkal jobb ajánlatokat talál droidos vonalon.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5331) domerator válasza joey04 (#5330) üzenetére


domerator
veterán

Na valahogy igy kell megfogalmazni azt a kulonbseget... maximalisan egyetertek! :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#5332) Tiger. válasza joey04 (#5330) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez így van, bár én kíváncsi lennék meg erre az Asus rog phone 2-re, állítólag 120hz ami lehet ezt a hibát a droidnal orvosolhatja.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5333) Peat76


Peat76
őstag

Megőrülök...
Nem tudom az ICloud-ból kiirtani a Documents by Readdle alkalmazás biztonsági mentését!
Én ezt az appot használom file átvitelhez!
2 órája bármit csinálok nem törli, már töröltem az alkalmazást, a telóról mindent, kikapcsoltam az app biztonsági mentését, de ugyanúgy foglal 16GB-ot!
Valami tipp?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#5334) #46922752


#46922752
törölt tag

Na. Megnézegettem közelebről a Note 10-est. Nem vitt rá a lélek, hogy pénzt adjak érte. Az a lyuk a képernyőn valami gusztustalan.
Nem beszélve arról, hogy már a SES-ben kiállított darab is úgy lagolt mint a gyerek A40ese. Ami azért elég gáz egy ilyen árú telefonnál. Az eladó persze mondta, hogy ez csak kiállított és a bemutató app miatt lagol stb...
Akkor is gáz. Semmi nem kellene, hogy megakassza. 12 gb rammal főleg nem.
Vettem egy sima xs-t. Aztán meglátom milyen lesz az új Iphone.
Note 9 után meg a sima XS is wow faktor. :C

(#5335) domerator válasza #46922752 (#5334) üzenetére


domerator
veterán

Igen, sajna igy van... ne tudd meg hogy en mit ossze kendacsoltam a beallitasokban, mig elfgadhato szintre hoztam a note 8 mukodeset. Ott kezdodik, hogy vegre levaltottam a samsung oneui-t egy nova launcherre, egy csomo mindent letiltottam, optimalizalas minden szinten... a droid mar pilotavizsgat igenyel komolyan... :W

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#5336) spawn21 válasza #46922752 (#5334) üzenetére


spawn21
veterán

Tehát a lyuk gusztustalan. Akkor a szemöldök az mi? ;)

az x család a legtondább amit valaha is gyártott az Apple. A telefon az jó, de a külső ..... javaslom azoknak aki szerint laggol a droid: Op, Sony telefonokat.

Irom ezt az xs-ről :)

iPhone 13p

(#5337) Tiger. válasza spawn21 (#5336) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Htc-t kihagytad, az u11 ilyen téren és a kamera téren tökéletes volt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5338) tboldi válasza spawn21 (#5336) üzenetére


tboldi
nagyúr

Tehát a lyuk gusztustalan. Akkor a szemöldök az mi? ;)

Én nem mondom, hogy gusztustalan a kilyukasztott kijelző, de inkább a "hagyományos" notch-ot választanám. Valahogy az kevésbé zavaró a szememnek. Ezen belül is az Apple-é a legkellemesebb számomra, pont jók a rádiuszok, illetve a szoftveres kihasználása is (pl. ikonok vagy óra elhelyezése).

Hátulról mondjuk nekem is jobban tetszett a 8 Plus a fektetett kamera és a különálló villanó miatt.

szerk.: Meg azért az sem mindegy, mekkora telefonról van szó, mert a sima XS-en rondábbnak találom a notch-ot, mint a XS Maxon. Ugye mindkettőn ugyanakkora ez a szigetecske, de a 6,5-es modellen kevesebb területet vesz el.

[ Szerkesztve ]

(#5339) Tiger. válasza tboldi (#5338) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A notch engem nem zavar, böngészesnel, Facebook stb.
Filmnezesnel megoldom.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5340) hemaka válasza tboldi (#5338) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én amennyire nem akartam, de muszáj volt kisebbre menni, az xs-en sem zavar, inkább a fogyatékosságai, hogy pl. nem látom az ébresztőt fent az ikon sávon, illetve hogy pl jön egy üzi messengeren, ránézek a telóra, de nem jó a szög vagy tököm tudja és nem oldja fel, de utána már nem próbálkozik újra, kézbe kell venni a telefont és feloldani az egészet vagy megvárni hogy kikapcsolja a kijelzőt és úgy tapi + bámulás, de akkor is hozzá kell nyúlni.

(#5341) Peat76 válasza spawn21 (#5336) üzenetére


Peat76
őstag

Én egy éve használok IOS-t, nekem egy álmom vált valóra ezzel a rendszerrel..😃
Viszont való igaz a Samu valami nagyon fosul optimalizál, feleségem S9-e egy agyrém a MAX-hez képest, iszonyatos laggokkal küzd!
Nekem előtte egy Sony XZ Premium volt 1 évig, imádtam, gyors, jól összerakott rendszert..launchert használ, minimalizált kissé fapados effektekkel, de idővel lassul, ott is mint minden droidnál javasolt max. évente teljes visszaállítást eszközölni..😃
De azt szerettem, Samut soha többé...
Bár jövőre brutál kamera upgrade-el jönnek, de az Iphone sem fog szerintem lemaradni..😃 😃

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#5342) spawn21 válasza Peat76 (#5341) üzenetére


spawn21
veterán

Értem, neked akkor bejött

engem már nem érdekel milyen rendszert használok. Működik, akármelyik is van nálam. Igaz engem már nehéz lenyűgözni :DDD

iPhone 13p

(#5343) kleinguru válasza hemaka (#5340) üzenetére


kleinguru
addikt

Baromira idegesítő, amit írsz. Rendszeresen előfordul velem is, főleg autóban.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#5344) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az éjjel olvastam, egyetlen képpel megerősítve, vagy hamisítva, amit azóta töröltek az adminok, egy USA iPhone fórumon, hogy (állítólag) valami bennfentes geekbench 4 eredményt rakott fel, ahol a 11-es kütyü single-ben 5300 valamennyi és multiban majd 17 ezret gurított.

Mint írtam ezt azóta törölték, hogy ez apple nyomásra történt, vagy mert eleve ilyen a szabályzat, azt a fene tudja, szóval senki ne vegye készpénznek, viszont simán hihető (is), hogy a kép valódi volt.
Továbbra is (nekem is) az a véleményem, hogy a kamera minőség és a brutális cpu teljesítmény, amit ugye az apple nem dísznek szokott belerakni, hanem ki is használják, tudnak most egy nagy sallert adni a snapdragon, exynos, kirin-nek, mert a forma marad szinte ugyanaz.
Ez antutu-nál is, kb 600 ezer környéke lesz, ha valóban ennyire brutálisan erős lesz az A13.

[ Szerkesztve ]

(#5345) Bossi válasza ΞΔGLΞ (#5344) üzenetére


Bossi
őstag

Bocs nem vitatom, hogy erős az Apple féle CPU teljesítmény, de pontosan hol van kihasználva?
Tényleg érdekel... az átlag felhasználónak akik a vásárlók 92-95 százalékát teszik ki szerintem észrevehetetlen.

(#5346) ΞΔGLΞ válasza Bossi (#5345) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Csak, hogy egyet említsek a sok közül...
iMovie-nál ez fele annyi idő lesz render-ben. Ugye most nem olyanra gondoltál, hogy megnyitom a faszbukot, vagy az insta-t?
Itt olyan programokra gondoltam, amihez tényleg kell az erő.
------

Hogy az átlag mire használja az meg más kérdés, ettől nem állhat meg a fejlődés, mert agymosott steve és/vagy jessica 28 selfie képet rak naponta az instara és ezzel ki is merült a tudománya mobil szinten.

[ Szerkesztve ]

(#5347) Bossi válasza ΞΔGLΞ (#5346) üzenetére


Bossi
őstag

Na igen ezt írtam is, de ez az átlag felhasználók hány százaléka aki használja?
Nekem van most csak mondok valamit 15 ismerős akinek iPhone van a tulajdonában egy sem használja.
És nem azért mert nem használ hasonló programot, hanem azért mert ezt nem telefonon teszi...

Ebben van igazság persze:

"Hogy az átlag mire használja az meg más kérdés, ettől nem állhat meg a fejlődés, mert agymosott steve és/vagy jessica 28 selfie képet rak naponta az instara és ezzel ki is merült a tudománya mobil szinten."

[ Szerkesztve ]

(#5348) ΞΔGLΞ válasza Bossi (#5347) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Pedig a store-ban nagyon sok jó szoftver van, és ezzel együtt az iphone-nal teljesen könnyű profi videókat és készíteni, vágni, effektezni, amik direkt erre a kijelzőre lettek kódolva. Tehát, csak iphone-nal is nagyon frankó képeket és videókat lehet kirendelni, főleg ilyen teljesítmény mellett, amikor már lassan erősebb lesz, mint egy macbook pro.
Ettől függetlenül, ha gép előtt vagyok, akkor nyilván egy nagy monitor, vagy laposon fogom megcsinálni. De egy, pl tengerparti felvételt egy homokos parton, ugyanígy frankón és profin meglehet csinálni, miközben szürcsölöm a napernyő alatt a piámat. :)

Nyilván erre gondoltam, nem pedig ahogy Te is írtad az átlagra, mert oda bőven elég egy 6S is, mert az mai napig is egy teljesen f@sza készülék. :)

(#5349) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#5344) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az antutu 600 akár hányban én nem hiszek, ekkora ugrást egy gyártó sem csinált még. Olyan 400 k körülire tippelek.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5350) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#5349) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Néha egy kicsit reálisan (is) gondolkoznál, akkor nem írnád be, hogy ez mesemesemátka számodra.

Az XS (max) most
Az iPad pro, amit én is használok az A12X (tavalyi) chip-el meg röhögve tud 550 ezer felett...

Az A13 ennél is erősebb lesz. Akkor most ilyenkor mi van? Egyébként, ha azok a geekbench képek valódiak, akkor, kb kijön 600 ezer, vagy körülire, vagy egy kicsivel többre.
Ettől függetlenül engem sosem ez érdekelt, de ha egy komolyabb szoftveren a render meg úgy minden a felére csökken, na az már igen.
-----------

Mod:

Még annyit ehhez, amit már jó párszor írtam. A külalak miatt, szerintem most nem igazán fognak rohanni és megvenni a készüléket, csak két dolog, amiben az iPhone 11 óriási pofont ad(hat) a konkurenciának... az a (ronda) kamera durva minőség javulása és a brutális cpu teljesítmény....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.