Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7801) zsombiapu válasza SpongyaBob (#7798) üzenetére


zsombiapu
csendes tag

A L930 picit talán már nagy nekem.(céges volt) Megmondom őszintén a WP-vel meg vagyok, m rendszer elégedve, a hw szintén rendben van. Androidtól nagyon idegenkedem és semmi kedvem rootolgatni, mókolgatni vele. Egy stabil telefonra van szükségem, még a 4-4,3"-os kategóriában.

(#7802) zsombiapu válasza vakqaag (#7799) üzenetére


zsombiapu
csendes tag

Összehasonlítva az üzemidő, méret, használhatóság szempontjából mi a véleményed?

(#7803) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

A vodától kaptam az előbb egy sms-t, hogy a hálózati beállításokat az éjszaka folyamán frissítik és majd indítsam újra a telót.. Én az LTE-re gondolok.. Más kapott ilyet?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#7804) Kicsirics77 válasza SpongyaBob (#7803) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Én tegnap,de csak pesten a corvin környékén megy egyelőre,terézvárosban 3G.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#7805) SpongyaBob válasza Kicsirics77 (#7804) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszi, legalább már valami előrelépés.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#7806) spawn21 válasza zsombiapu (#7801) üzenetére


spawn21
veterán

Nem tudom hol olvastad, hogy droidob rootgatni kell. Vagy hogy nem stabil. Ios sem istenkirály, elhiheted

iPhone 13p

(#7807) kali válasza spawn21 (#7806) üzenetére


kali
legenda

jogos, többnyire régebbi tapasztalatokra építenek, vagy ha újabb típusú készülék, akkor hardveresen nem túl erős és igényli a buherálást, a csúcskategóriában simán használható már egy ideje az android is.

fájó búcsút vettem ma az 5s-től, közel 9 hónapig használtam elégedetten, és nálam ez már jó/hosszú intervallumnak számít egy telefon esetén! :)

(#7808) tylerddd válasza kali (#7807) üzenetére


tylerddd
veterán

Mi lesz helyette?

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7809) kali válasza tylerddd (#7808) üzenetére


kali
legenda

már van 2 napja, note 4 lett, viszont vigasztal, hogy az 5s korrekt tulajhoz került, fórumon belül maradt. :)

(#7810) kovsol


kovsol
titán

Ma nekem is meglett az i5s silver teló. Nexus4 ről váltottam. 3 Nexus készülék után éles váltás ez most.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#7811) radi8tor válasza kovsol (#7810) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mi bajod volt Nexus 4-el?

⭐ Stella

(#7812) kovsol válasza radi8tor (#7811) üzenetére


kovsol
titán

Különösebb gondom nem volt vele. Eddigi legjobb telefonom ami volt. Kíváncsiság nagyobb mértékben befolyásolt a cserében, mint a tényleges igény. Egyedül az nem tetszett, hogy pár hetente a nexus gondolt egy olyant, hogy ő most kikapcsol a töltőn. Elég kellemetlen volt mikor emiatt nem ébresztett fel. Pár ilyen alkalom után már nem is mertem rábízni az ébresztés szerepét. Na meg nagyon gyenge aksi ideje is volt. Mondjuk nekem a 4,7" is a nagyon max amit még bevállaltam, 4-4,3" telefonok sokkal jobban kézre állnak számomra.
Volt nálam egy iPhone 6 is, így azt is volt alkalmam összehasonlítani a N4-el, de ott nem volt az a "na ez nekem kell" érzésem, míg az i5s mikor először a kezembe kerül akkor azt mondtam, hogy na igen, ez már egy minőségi telefon.

May the Force be with you!

(#7813) Tibee86 válasza kovsol (#7812) üzenetére


Tibee86
veterán

"de ott nem volt az a "na ez nekem kell" érzésem, míg az i5s mikor először a kezembe kerül akkor azt mondtam, hogy na igen, ez már egy minőségi telefon."
Ezzel sajnos vagy nem sajnos, de nagyon egyetértek. Nem azt mondom, hogy nem fogadnám el, na de majd a 6S-sel alkotnak jövőre remélhetőleg. :)

[ Szerkesztve ]

(#7814) tylerddd válasza Tibee86 (#7813) üzenetére


tylerddd
veterán

Szerintem ott belső változás lesz inkább. Gyanítom az Air2-féle 3 magos proci vonalat és szerintem tuti belenyomják a 2GB ramot. Én is most váltottam i5S-re, de már gyűjtök az i6S-re, sőt, az i6S+ -on is elgondolkodtam, ami azóta piszkálja a fantáziámat, mióta MM-ban lecsekkoltam a sima plus-t. Baromi nagy, de a perverz gondolat ott motoszkál a fejemben. Az én felhasználási szokásaimat tekintve nálam egyébként a retinás minit ki is váltaná.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7815) kori18t


kori18t
tag

Karácsonyra szeretnék venni egy 5s-t.Meg lehet vhonnan szerezni újonnan max.120 ezer ft-ig,akár külföldről is?

(#7816) Zedz válasza kori18t (#7815) üzenetére


Zedz
addikt

120 ezerért 5S-t kapni szerintem közel lehetetlen, hacsak nem használt. Kb. ennyiért árulják az 5C-t, szóval ha ennyit szánsz rá maximum akkor esetleg nézegesd azt. :)

(#7817) California1


California1
őstag

Üdv srácok!
Készítettem egy pár mp-es kis videot a telóval (i5S) és feltettem a fb-ra.
Gondoltam ránézek ,hát valami irgalmatlanul okádék a minősége és szaggat is kicsit ahogy ott nézem a fb-on.
Telon és gépen rendesen jó... a fb-on miért ennyire rossz ?,

(#7818) Zedz válasza California1 (#7817) üzenetére


Zedz
addikt

Weboldalak általában tömörítenek rajta ami a minőség rovására megy, a szaggatás nem tudom miért jelentkezik. Ezeket azért csinálják, mert nem lenne helytakarékos ha mindenki nyers videóját tárolnák a szervereken. :) Képek minősége is romlik ha feltöltöd facebookra.

(#7819) California1 válasza Zedz (#7818) üzenetére


California1
őstag

Értem ,köszi.Akkor ez normális...........

(#7820) TheMarci válasza California1 (#7819) üzenetére


TheMarci
addikt

Próbáld meg youtubera, az nem biztos, hogy tömöríti.

Do You Dream?

(#7821) Zedz válasza TheMarci (#7820) üzenetére


Zedz
addikt

Youtube szintén tömörít, csak gondolom ott direkt úgy van kidolgozva, hogy minimális legyen a veszteség.

(#7822) California1 válasza TheMarci (#7820) üzenetére


California1
őstag

annyira nem lényeg.. thx az infot

(#7823) Regiee


Regiee
aktív tag

Sziasztok!
Kis segítséget szeretnék kérni.
Vettem egy üvegfóliát a telóhoz, amihez adtak nekem egy hátlapi fóliát is, viszont olvastam hogy a középső részen nem tapad rá megfelelően.
Adtak a telefonhoz még egy olyan fóliát mint a hátlapja és arról le kell húzni egy nagyjából akkora méretű zöld színű fóliát mint a nem ragadós rész a hátulján. Ezt mire kell használni? Valahogy ezzel kell megbuherálni hogy normálisan rátapadjon vagy teljesen másra való? Esetleg tapasztalata van valakinek hátlapi fóliával, hogy tényleg nem ragad rá megfelelően?

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#7824) kori18t válasza Zedz (#7816) üzenetére


kori18t
tag

Köszi,akkor felejtős.

(#7825) Zedz válasza kori18t (#7824) üzenetére


Zedz
addikt

Az 5C nem sokkal rosszabb mint az 5S. A hardver benne megegyezik a sima 5-éve, de kicsit jobb a kamerája, üzemideje, illetve a burkolat polikarbonátból van és nem fémből. Ha iPhonet akarsz akkor mindent összevetve nem rossz telefon az 5C sem, kérdés, hogy mire van pontosan igényed. :)

(#7826) vakqaag válasza zsombiapu (#7802) üzenetére


vakqaag
tag

Üzemidő kb ugyanannyi,méretre és használhatóságra szubjektív,de nekem sokkal jobban kézre áll,nincs fogásváltás,sokkal kényelmesebb használni.
Mindig is óckodtam az almától a relative kis képernyő miatt(note 3,z2,L930 után),de azt kell hogy mondjam h semmi hátrányát nem érzem annak h kissebb a képernyő,talán akkor ha állítva gépelek a krumpli ujjaimmal. :DD

(#7827) kali válasza Zedz (#7825) üzenetére


kali
legenda

specifikáció/hardver tekintetében az 5c még közelebb is áll az 5s-hez, mint a sima 5, mert nagyobb kapacitású akkumulátort és jobb - minden szükséges hazai frekvenciát kezelő - lte modult kapott.
tényleg csak a műanyag burkolat lehet negatívum az 5c tekintetében, már akinek ténylegesen az, mert amúgy műanyag szintjén nem rossz az anyaghasználata.

(#7828) Zedz válasza kali (#7827) üzenetére


Zedz
addikt

Igen, ugyanazt az anyagot használják mint Nokiáék a felsőbb kategóriás telefonjaikban, nem rossz az. :) Meg az ember általában úgy is tokban hordja már ezeket az értékesebb telefonokat, ott pedig nem látszik, hogy ez most fém vagy nem fém.

Bár nem tudom mikor mondja majd azt az Apple, hogy az A6 chip már nem elég erős a további támogatásra, innentől csak a 64 bitesek élvezhetik csak az upgradet. :D

[ Szerkesztve ]

(#7829) Simi87 válasza kali (#7827) üzenetére


Simi87
senior tag

Meg a proci-n is hangoltak egy keveset. :K
Én momentán sebességbeli különbséget nem fedeztem fel az 5, és az 5C között, de gondolom a support-ra jó hatással lesz.
Kérdésem: Nem tudjátok hol tudok venni fehér Nike, vagy Puma hátlapot iPhone 5/5S-re? Anno fekete Nike-ot az iCentre-ben tudtam venni, de most fehér 5S-em van, és azon furán nézne ki. Ma voltam ott, de csak Adidas fliptok volt. És hát fliptok, meg adidas… :)

(#7830) kovsol válasza Simi87 (#7829) üzenetére


kovsol
titán

Esetleg ebayen nézz szét.

May the Force be with you!

(#7831) Simi87 válasza kovsol (#7830) üzenetére


Simi87
senior tag

Mindenképpen eredetit szeretnék. Gagyit tudok csináltatni én is. Még holnap megnézem a mammutban. Azért köszönöm a tippet.

(#7832) aggressor válasza kori18t (#7815) üzenetére


aggressor
aktív tag

130-ért szokták adni magánszemélyek a külföldrül hozott 5s-t. de értened kell az iphone-hoz, hogy tőlök vegyél.mert vannak huncutok közöttük.

(#7833) Zedz válasza aggressor (#7832) üzenetére


Zedz
addikt

Ha még iPhone is az az iPhone, ki tudja van-e még rajta garancia. :(

(#7834) kovsol válasza Zedz (#7833) üzenetére


kovsol
titán

Vannak megbízható eladók is ezer+ piros ponttal. De igazából az apró nem szakmai topicba való téma.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#7835) Simi87 válasza aggressor (#7832) üzenetére


Simi87
senior tag

annyiért csak necces 5S van. 140 a nagyker ára a gyári független, Apple garisnak, megbízható nagykerből. A mahinált, nyitott, hulladékból összerakott 120-130

(#7836) kori18t válasza Zedz (#7825) üzenetére


kori18t
tag

Köszi,hogy segíteni szeretnél,de ha már iPhone,akkor az fém legyen.Tokot soha nem vettem,nem is fogok.Egy szép telót nem rondítok el tokkal,az 5c nekem már nem annyira minőségi.

agressor: sajnos nem értek annyira hozzá,úgyhogy simán át tudnának verni.Pedig az iPad Air-emhez jó lenne egy kis tesó :)

Simi87: akkor már inkább kiadnám érte a 140-et :K

[ Szerkesztve ]

(#7837) PartyNewl


PartyNewl
tag

Szeretném meglepni magam egy jó telefonnal karácsonyra.
Eddig nem is gondolkodtam másba csak 5S-ben de bevallom mostanában kicsit szétnéztem mit tudnak mások ebben az árkategóriában és kicsit elbizonytalanodtam... :( Tegyetek már helyre, hogy térjek észhez! :DDD
Amik elbizonytalanítottak az a G3, Z3, S5 főleg.
Van aki esetleg váltott 5S-re vagy -ről használta valamelyiket pro-kontra miért stb.
Amúgy az első okostelefonomat akarom megvenni jóformán szűz vagyok ilyen téren :B és nem 1évre venném, hanem több!!!
Tesómnak 4S van és bejön az IOS, az android kevésbé igaz abból csak kínait nyomkodtam.

(#7838) kali válasza PartyNewl (#7837) üzenetére


kali
legenda

az 5s előtt s4 volt nekem, és már akkor sem akartam volna s5-re cserélni, az 5s után meg pláne nem, bár inkább csak az s4 után nem láttam jelentős előrelépést, első okostelefonnak az sem rossz.
a g3 esetén az első firmware verziók akadozósak/röcögősek voltak, de ez később részint javítva lett, illetve a nagy felbontású kijelző ráül a hardverre, valamint akkumulátoros üzemidőben is elmarad az adott szempontból is jó előd g2-től, de ami a nagyobb baj, sok olyan problémát tartalmazó hozzászólást találsz a g3 témában, hogy a melegedés miatt kitüremkedik a kijelző, illetve a jack csatinál vagy más kényes helyeken hajlamos repedésre a ház.
a z3 egy jól eltalált készülék a sok problémától hemzsegő z2 után, akkumulátoros üzemidőben is jó - a z3c pláne -, pörgős a rendszer is, de kamerában eléggé elmaradnak az várttól.
nem hibátlan persze az 5s sem, találni zörgő/lötyögő főkapcsolósat, akad néhány ennél is, aminek kitüremkedik kicsit a kijelző egyik sarka, de összességében ezt mondanám a legkevésbé kompromisszumosnak, én is hónapokig gondolkodtam rajta, hogy mi legyen az utódja, a z3c nagyon bejött volna a mérete és a kiemelkedően jó akkumulátoros üzemideje miatt, de kamerában elvérzett az 5s mellett, ahogy a z3 is, az s5 eleve szóba sem került, a g3 egyáltalán nem került képbe a problémák miatt, végül note 4 lett, ami kamerában, akkumulátoros üzemidőben és minden másban is okés az 5s után, egyedül a nagy méret kompromisszumos, de inkább ezt szokom meg, mint más hibát/hiányosságot tűrjek hónapokon át.

(#7839) PartyNewl válasza kali (#7838) üzenetére


PartyNewl
tag

Na ez az köszönöm hozzászólásod, máris másképp áll a dolog! :R

(#7840) knyitogato válasza PartyNewl (#7837) üzenetére


knyitogato
őstag

A válasz: 5s. Én addig fogom használni, amíg szét nem hullik.

Ha nagyon droid vonalad akarsz, akkor Nexus 5

(#7841) Zedz válasza PartyNewl (#7837) üzenetére


Zedz
addikt

Szerintem droid vonalon Nexus alá nem nagyon szabad adni. Azokra garantált a Google által kiadott stock android, ami mentes mindenféle egyéb gyártói buherától, tehát úgy működik ahogyan annak kell. Nexus 5 még jó telefonnak számít, vagy esetleg hamarosan boltokba kerülő nagytesót is megnézheted a Nexus 6 személyében.

De hogy ne legyek teljesen OFF az iPhone topikban, igazából ennyi pénzért már nem nagyon foghatsz mellé. Felvetődik a kérdés, melyik rendszert és annak előnyeit szeretnéd igazán használni akár éveken át? :)

(#7842) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Aki élelmes volt (bár nem tudom bolt-e ilyen) az a 16 gigás szürke 5s-t 110-ért hazavihette az emagról, de természetesen ami gyanúsan ilyen olcsó az nincs készleten már... Az egész black friday egy nagy kamu úgy ahogy van.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#7843) Tibee86 válasza SpongyaBob (#7842) üzenetére


Tibee86
veterán

Több embernek is sikerült a fórumról, sajnos én csak a kosárba tudtam betenni, de az adatok megadása után már nem volt...:(
Nem lett volna rossz 20-30 ezer pár kattintásért.

[ Szerkesztve ]

(#7844) radi8tor válasza Tibee86 (#7843) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Eladásra vetted volna?

⭐ Stella

(#7845) Tibee86 válasza radi8tor (#7844) üzenetére


Tibee86
veterán

Naná, mint szinte mindenki. :)
Fehér amúgy se tetszik, illetve a sajátom hivatalos magyar.

[ Szerkesztve ]

(#7846) tylerddd


tylerddd
veterán

A szegedi edigitalban múlt héten záráskor bejött egy fa**a gyerek és megkérdezte, h "Mitek maradt?!" :DDD Kb. az összes maradék okostelefont (7-8db) elvitte, gondolom ő is tovább akarja majd adni.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7847) #67544576 válasza California1 (#7817) üzenetére


#67544576
törölt tag

Beállítások-Facebook-Beállítások-Upload HD

(#7848) Simi87 válasza kori18t (#7836) üzenetére


Simi87
senior tag

az is csak nagyker ár. 155-170 a kisker ár, amit érdemes kiadni érte, ha nem akarod megszívni. Persze ha nem nézzük az akciókat.

(#7849) #67544576 válasza Zedz (#7825) üzenetére


#67544576
törölt tag

Fekete Péntek [link]

(#7850) Zedz válasza #67544576 (#7849) üzenetére


Zedz
addikt

10 ezer forint a telefon, aztán 2 évig havi 20. Teljesen value. :C

Szerk.: Dominóban jobban tetszene az 50%-os ár. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.