Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7151) radi8tor válasza Dexter-2000 (#7150) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sehogyan.

⭐ Stella

(#7152) Vgabor92 válasza Dexter-2000 (#7150) üzenetére


Vgabor92
tag

csak jb segítségével

(#7153) Noxy válasza radi8tor (#7151) üzenetére


Noxy
veterán

Ezt azért nem mondanám, mert JB-l simán. Cydia -->> noOTA badge. ;)
A többi App-ról meg a BadgeClearer-l.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#7154) radi8tor válasza Noxy (#7153) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Van már JB 8-ra?
Lemaradtam. :B

⭐ Stella

(#7155) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

hmm eddig nem akartam JB-et de ahogy elnézem kénytelen leszek. :(((

előnye/hátránya micsoda?
de ha valami jó cikket küldötök az is jó :)

visszaállítható gyárira utólag?

[ Szerkesztve ]

Szépnapot!

(#7156) Noxy válasza radi8tor (#7154) üzenetére


Noxy
veterán

Valami már kezd alakulni. [link]
Ja de őneki 7 van fent, arra meg ott a Pangu_v1.2.1.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#7157) radi8tor válasza Noxy (#7156) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jogos, benéztem, azt hittem 8 van neki.

⭐ Stella

(#7158) petroczy válasza hitman77 (#7149) üzenetére


petroczy
csendes tag

Így van. A i4-től felfelé már világgarisok az itthoni szervizekben is. i4 készülékek esetén kizárólag EU országaiban, Norvégiában és Svájcban értékesített készülékek javítását vállalják itthon.

(#7159) Noxy válasza Dexter-2000 (#7155) üzenetére


Noxy
veterán

szifon.com , [link] [link]
iphoneclub.hu [link]
Ezeket nem fogod 1-2 óra alatt megtanulni, de egy két nap, meg pár restore után, majd rájössz.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#7160) tylerddd


tylerddd
veterán

Ma reggel feltettem egy 0,2-es OTAO X-Lambo üveget a telefonra. Itt vannak a tapasztalataim, az iPhone topikból másolva.

- nagyon hasonló a tapintása az eredeti üveghez
- nem gyűjti úgy az ujjlenyomatokat, mint egy fólia
- jobban néz ki így a teló, mint fóliával, mintha az eredeti előlapja lenne
- minimálisan lehet érezni azt a 0,2mm-t, nem zavaró, kb. mintha két, jobb minőségű fólia lenne rajta (mármint vastagságra, ha így elképzelem)
- az előlapi kamerába egyáltalán nem zavar be, olyan, mint üveg nélkül

Szóval eddig csak pozitív. Az meg idővel kiderül, h esetleg mennyire karcolódik vagy lejön-e X idő után.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7161) zorromoto


zorromoto
senior tag

Bár nem erről a telefonról van szó de itt is feltenném a kérdést hogy az USA-ban lévő független iphone 6 működik-e itthon?
A gsm frekvenciák miatt.Lehet onnan hozatnék és kínos lenne ha a végén csak ipod-ként használhatnám.

(#7162) Ufff válasza tylerddd (#7160) üzenetére


Ufff
senior tag

Én már hármat összetörtem. :(
Most valami drágább kínai került rá, ez 0,26 mm -es, teljesen jó ez is. Aztán most jött meg kínából 10 db 2 dodós üveg, majd ha ezt is összetöröm, akkor jönnek sorban ezek... :D

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#7163) tylerddd válasza Ufff (#7162) üzenetére


tylerddd
veterán

Hármat?! Az hogy sikerült?! :F

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7164) kali válasza zorromoto (#7161) üzenetére


kali
legenda

a specifikációban leírják, hogy melyik modell milyen frekvenciákat kezel a különböző hálózati módok esetén; link

(#7165) zorromoto


zorromoto
senior tag

Ezt néztem én is .Melyik modelt kell keresni amelyik jó idehaza?

(#7166) kali válasza zorromoto (#7165) üzenetére


kali
legenda

mindegyik jó lesz, ha eleve függetlenül kapod.

(#7167) petroczy válasza zorromoto (#7161) üzenetére


petroczy
csendes tag

Működni fog, de LTE lehet nem lesz.

(#7168) kali válasza petroczy (#7167) üzenetére


kali
legenda

az is lesz, 5s óta az is működik minden szükséges frekvencián.
a sima 5 lett elcseszve lte tekintetében, ott még az eredetileg ebbe a régióban szánt típusokkal is problémás az lte használata, mert nem minden elvárt frekvenciát támogat.

(#7169) Dexter-2000 válasza Noxy (#7159) üzenetére


Dexter-2000
őstag

köszi

Szépnapot!

(#7170) Ufff válasza tylerddd (#7163) üzenetére


Ufff
senior tag

Az elsőre ráesett a 4S-em, a másodikra a borotvagél flakonja, a harmadikat meg a kisfiam rendezte el egy tányérral... :)

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#7171) tylerddd válasza Ufff (#7170) üzenetére


tylerddd
veterán

Az szép! :) Remélem én szerencsésebb leszek az enyémmel!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7172) Krisz79


Krisz79
őstag

Milyen navival manőverezik itt a társaság?
Az igo mennyire részletes? Érdemes letölteni?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#7173) legiaap válasza Krisz79 (#7172) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én Sygic-el.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7174) jófejsrác válasza Krisz79 (#7172) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Szerintem a Waze nagyon jó program és baromi gyors is! Egyedüli negatívum, hogy nincsenek benne házszámok és sávváltás. Cserébe viszont offline és ingyenes :), de ahogy legiaap is írta a Sygic is nagyon jó kis progi. "kérem forduljon barr..." :D

(#7175) legiaap válasza jófejsrác (#7174) üzenetére


legiaap
nagyúr

A waze tényleg jó. Kár hogy nem tud offline-ban.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7176) jófejsrác válasza legiaap (#7175) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Hm én azt hittem offline, bár ha belegondolok a megjegyzések és egyéb kommentek mi alapján frissülnének offline :D.
Mindenesetre a másik állításom legalább helytálló :)

(#7177) WiNZO válasza Krisz79 (#7172) üzenetére


WiNZO
tag

Én a TomTom-ra teszem a voksom. Bejártuk Nyugat Európát és egy sáv/házszám tévesztése sem volt!

WiNZO

(#7178) Krisz79 válasza legiaap (#7175) üzenetére


Krisz79
őstag

Köszönöm Mindenkinek.
A waze gps-el fut, a net mekkora adathasználatot generál?
Árban melyik a legjobb a weze-n kivül, mert az ugye ingyenes.
Igo-t senki nem ajánlja?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#7179) amulet


amulet
senior tag

holnap vennék egy iphone 5s-t függetlent, most hol akciós? új kellene, tudtok megbízható helyet?

(#7180) California1


California1
őstag

Üdv urak!
Miért nem tudok AirDrop-al (i5S 8.1 vs MBP 10.10) képet küldeni a teloról a macbookra?
Se oda se vissza nem megy, egyik sem látja a másikat.... valakinek lenne valami tippje?

(#7181) erdoke válasza Krisz79 (#7172) üzenetére


erdoke
titán

Nyugat-Európában nem annyira lényeges, szinte mindegyik jó. Kelet-Európában gyakran még mindig jobbak az iGO (TopMap) térképei.
Nekem iOS 7.1 óta az Apple Maps-szel sincs gondom, persze az nem offline...

A legjobb aláírás a héten

(#7182) jófejsrác válasza Krisz79 (#7178) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Megnéztem az adatforgalmat, nekem 2.58mb adatot forgalmazott 140km távolságban.

(#7183) tylerddd


tylerddd
veterán

Én is régóta rágódom azon, h milyen navigációs appot töltsek le, de a rákérdezések mindig úgy végződtek, mint itt, mindenkinek más jött be :DDD Próbálkozni meg nem épp gazdaságos velük, mert nem 0,89-es appokról van szó. Bár ugye vissza lehet tarhálni az árát, ha nem jön be.

A Navigon is elég komolynak tűnik, arról mit tudtok?! Legolcsóbb az iGo Hun + Ro lenne! Egyébként meg nekem nagyon ritkán kell GPS, csak attól tartok, h ha egyszer rászorulok, akkor nem lesz semmi a telefonon. A Google Maps elég jól elvezényelt már pár helyre, csak annál meg ha lefedettség nélküli helyre vetődik az ember, akkor nem jut vele sokra.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7184) Vgabor92 válasza tylerddd (#7183) üzenetére


Vgabor92
tag

Van a sygic-ből ingyenes verzió, 7 napig teljes körűen működik, aztán pár funkciót elvesznek, de még úgy is használható. Jó alternatíva lehet ha nem akarsz költeni rá, és csak nagyon ritkán kell.

(#7185) CharlieDrop válasza California1 (#7180) üzenetére


CharlieDrop
veterán

jó kérdés, még én sem kaptam választ rá

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7186) Noxy válasza tylerddd (#7183) üzenetére


Noxy
veterán

Sygic mint írták, nem lessz hang a 7. nap után.
Tudom nem vigasztal, de tavaly még 25 vagy 27 $ volt, most meg 45 $. :Y
Én akcióban vettem meg 20 $-ért.
Kipróbáltam az összes offline navit, és arra jutottam hogy messze ez a legjobb az összes közül.
Ha csak itthon használod, akkor az iGo Hun + Ro is nyugodtan vállalható.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#7187) aggressor válasza tylerddd (#7183) üzenetére


aggressor
aktív tag

én az igo-t használom már 10 éve lassan, gps, pda-an meg iPonon, szerintem autóval nagyon jó. de gyalogos módban nem tudja mit akar. de navigációs fórumokon azt mondják Magyarországon az igo Nyugati országokban a Tomtom a jó. de ha van ismerősöd akinek meg van valamelyik Navi ios-re, akkor kérd meg rá adja ár neked is, mert 5 készüléken lehet ugyan az a megvásárolt App.

[ Szerkesztve ]

(#7188) California1 válasza CharlieDrop (#7185) üzenetére


California1
őstag

valakinek infója esetleg?

(#7189) Tibee86 válasza California1 (#7188) üzenetére


Tibee86
veterán

Nekem iOS7-tel se működött két iPhone között szinte soha..

(#7190) Kommy válasza California1 (#7180) üzenetére


Kommy
veterán

(#7191) California1 válasza Kommy (#7190) üzenetére


California1
őstag

Thx, ránézek majd

(#7192) tylerddd válasza Tibee86 (#7189) üzenetére


tylerddd
veterán

Nálam ment i5S és retinás mini között.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7193) metju


metju
tag

Hello!
Bar azt mar többször olvashattam itt a fórumon, hogy az LTE kevesbe meríti az akksit mint a 3G, ez a gyakorlatban hogy néz ki? Ha standbyban van a telefon akkor is kedvezőbb 4G-n hagyni ? Körülbelül mennyivel lesz kedvezőbb ha folyamatosan az újabb technológiát használom?
Jól gondolom, hogy az adatforgalom felhasznalasara nincs befolyással, hogy 4G vagy 3G van?! Ertem ezalatt, hogy ugyanolyan felhasználással ugyanannyi ido alatt fogy el az aktuális 1,5 giga netem.

(#7194) kali válasza metju (#7193) üzenetére


kali
legenda

szia,

- készenlétben is jobb a 4g/lte hálón
- a gyártó 8 óra 3g és 10 óra lte böngészést ír, ez az arány reálisnak tűnik, persze használati mód függvényében arányosan levetítve
- az lte csak gyorsabb adatforgalmat tesz lehetővé, de attól még egy meghatározott adatkeret pont annyira elég, mint a 3g adatfolyam során, adott esetben a 1.5 gigabyte mind a két módozatban annyi, csak az egyiken gyorsabban jutsz hozzá, amíg a másikon lassabban

(#7195) jófejsrác válasza jófejsrác (#7087) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Jelentem az általam vásárolt fóliát tökéletesen felhelyeztem. Kaptam hozzá nedves és száraz kendőt, szépen használtam őket egymás után aztán a fólia csak úgy "rászippantódott" :).

(#7196) California1 válasza Kommy (#7190) üzenetére


California1
őstag

Végigolvastam minden úgy van állítva de nem muxik

(#7197) erdoke


erdoke
titán

Nálam nem javult meg az LTE probléma a 8.1 telepítésével, majd a hálózati beállítások visszaállításával sem. Továbbra is beáll 0,4-0,5 Mbps közé, de le-feljelentkezés (LTE kikapcs vagy repülő üzemmód) után hasít.
Telekom szerint próbáljam ki a SIM kártyát egy másik LTE képes készülékben, utána tudunk tovább lépni. Este megnézem egy iPhone 5-ben.

A legjobb aláírás a héten

(#7198) kali válasza erdoke (#7197) üzenetére


kali
legenda

az iphone 5 nem feltétlenül szerencsés típus adott szempontból, mert nem minden használt lte frekvenciát kezel, de ha épp olyanon (is) van ott szórás, akkor kiindulási alapnak részint jó lehet.
a hosszú hétvégét pécsett töltöttük, ott is több helyen mértem lte sebességet (is) - tettem is be az off témába -, illetve előtte és azóta itt budapesten is többször, mert közben díjcsomagot váltottam a közepesről (30-as) a maximum (150-es) sebességűre és kíváncsi voltam, hogy különböző helyeken mennyit bír a háló, de az általad leírt problémával sosem találkoztam.
a te telefonodban nincs lehetőség másik lte képes sim kártyával kipróbálni, hogy mi a helyzet?
több helyen/celláben is adódik a hiba?
oda és vissza (a te készülékedben másik sim kártyával, illetve a te sim kártyádat másik lte képes készülékben kipróbálva) alapon kiderülne, hogy a sim kártyád, a hálózat, vagy a telefon a hunyó.

(#7199) radi8tor válasza kali (#7198) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Díjcsomagban is van különbség sebesség tekintetében? Na ezt nem tudtam.
Nekem IKON LTE 200 van, bár most nem találom T oldalán mert megszűnt, de erre 60mbitet írnak.

⭐ Stella

(#7200) kali válasza radi8tor (#7199) üzenetére


kali
legenda

igen, régen 60-as volt a maximális, azokból 150-es lett - még szerencse, hogy az 5s csak 100-as tud, mert van olyan hely, ahol 100-nál kiakad a mérés, de a háló valamivel többet is tud -, így alakulnak most a különböző csomagok;
10/2, 30/10 és 150/50
a 30-as a régi 21-es csomagokból lett.
ezért érdekes, amikor valaki a (leg)lomhább lte csomagban rámér, és dob neki 10-es vagy jobb esetben 30-as lte sebességet, aztán szitkozódik, hogy egy jobb 3g háló van olyan, vagy még gyorsabb is, pedig ha a leggyorsabb lte díjcsomagban lenne, akkor bizony sokkal magasabb lte sebességet mérne, tehát nem az lte háló a hiba forrása, hanem a felhasználó díjcsomagja jelenti a korlátot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.