Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Divinity válasza tylerszeged (#98) üzenetére


Divinity
őstag

Ahogy már írtak a jobb oldaliakat azért hallod gyengébbnek mert a balból szól minden onnan meg semmi :DDD

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#102) tylerszeged válasza Divinity (#101) üzenetére


tylerszeged
csendes tag

és tényleg :D
igazatok van hogy 2 van

akkor evvel kell együtt élni, csak furcsa volt elsőre nagyon

köszi a segítség b*szt* az OCD-m :)

(#103) smc válasza tylerszeged (#102) üzenetére


smc
addikt

Érthető és elég cheap megoldás az appletől.. Kvázi félrevezetik a vásárlót.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#104) Harapos


Harapos
csendes tag

Sziasztok!
Jelenleg egy androidos kínai gyártmányú igen idős tabletet váltanék iPad Air 4-es tabletre. Nyilván teljesen más érzés lesz a használata.
Korábban volt egy iPhone 5s telefonom és ahhoz volt apple id-m, de elfelejtettem a jelszavamat.
Az apple-es email címem meg van, de nem tudok pc-ről új jelszót igényelni mert az icloud-os email címemre küldi az új jelszó megváltoztatáshoz szükséges hivatkozást. A telefonomra ( androidos) küldött hitelesítési számsorral így mit sem tudok kezdeni. Néztem youtube-on videókat de azok sem tudtak segíteni a belépésemhez az icloudba.
Az új iPademhez ha más nem megy akkor csinálok egy új regisztrációt ha más nem megy, de jó lenne a régi regisztrációmat használni.
Tudtok valami jó megoldást?

Harapos

(#105) nikilauda válasza Harapos (#104) üzenetére


nikilauda
senior tag

Keresd meg az iPad topikot! Ott hamarabb lesz válasz.

(#106) Harapos válasza nikilauda (#105) üzenetére


Harapos
csendes tag

Köszi a tanácsot.

Harapos

(#107) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Üdv!

Nemrégen vettem Air4-et 3 db.-ot is.Tokokat keresnék rájuk. Mit tudtok ajánlani ami jó és meg is védi és nem 30e.ft?
Erről van valakinek tapasztalata?

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#108) kBika válasza Jackie_Chan (#107) üzenetére


kBika
csendes tag

Én a gyári màgneses-hajtogatósat használom évek óta. Egyszer fáj kiadni rá, de ennél nincs jobb szerintem. A leejtéstől semmi sem védi meg. Ezt meg könnyű leszedni és feltenni.

(#109) Jackie_Chan válasza kBika (#108) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Köszi a választ. :R

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#110) Rellind


Rellind
senior tag

Sziasztok. Ma vettem, androidos környezetben voltam idáig. Meglepően jó használni, az meg plusz meglepett hogy kihúztam a laptopomból az usb hubot amibe Logitech füles, egér és billentyűzet volt rá dugva. Kb azonnal minden tökéletesen úgy működött ahogy kell. :DDD :C

(#111) nikilauda válasza Rellind (#110) üzenetére


nikilauda
senior tag

Milyen hubot használsz hozzá?
valamit már vennem kellene nekem is.

(#112) Rellind válasza nikilauda (#111) üzenetére


Rellind
senior tag

(#113) nikilauda válasza Rellind (#112) üzenetére


nikilauda
senior tag

Köszi

(#114) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Kollégák van valahol jó árban iPad Air 4(2020) 64 vagy 256GB-s wifiset? Láttatok akcióban? Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#115) Jackie_Chan válasza KaiotEch (#114) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Hardveraprón megbízható kollégáktól lehet venni. Én is vettem 4et is.175- 195 között.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#116) KaiotEch válasza Jackie_Chan (#115) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Értem köszönöm, és van hozzá tartozó pencil is? Amit találtam az iPad Pro-hoz van. :R

(#117) Jackie_Chan válasza KaiotEch (#116) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Én nem tudok róla,hogy lenne kifejezetten pencil egyikhez vagy másikhoz. Szerintem az jó bármelyikhez ami támogat pencilt,de ha rosszul tudom majd kijavít valaki.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#118) nikilauda válasza KaiotEch (#116) üzenetére


nikilauda
senior tag

Apple pencil 2 tökéletes hozzá. Mágnesesen tölti ha az Air oldalára rakod. Hardveraprón vettem 38-ért, bontatlanul.

(#119) Rellind


Rellind
senior tag

Nem találom a wi-fi hotspot menüt. Mit csinálok rosszul…. :DDD :W

(#120) Rellind válasza Rellind (#119) üzenetére


Rellind
senior tag

Megoldás: DIGI SIM kártya volt benne és a szolgáltató nem támogatja megosztást ezért le van ez a menüben tiltva. :U

[ Szerkesztve ]

(#121) MarciKING24 válasza Rellind (#120) üzenetére


MarciKING24
tag

Ez mekkora bullshit! Ez komoly? Op8 Pro-n simánlazán osztogatom meg a digis korlátlan netet (tudom tudom, 50gb cap) 2 embernek: a boldognak meg a boldogtalannak....

Straight outta Compton

(#122) Good_boy


Good_boy
kezdő

Üdv! Az szerintetek mitől lehet, hogy ha böngészőből kilövöm a Youtube-ot tévére (tehát nem a Youtube alkalmazásáról beszélünk), akkor ha az iPad-en kikapcsolom a kijelzőt, akkor megáll a tévén a videó lejátszása?
Ez azért furcsa, mert korábban ment tovább a videó. Nincs Premium előfizetésem. Viszont Androidos telefonról kilőve nem áll le a videó, tehát nem a Google tiltja.

[ Szerkesztve ]

(#123) F1DO


F1DO
senior tag

Sziasztok!

Nézegetem ezt a tabletet most, sosem volt még apple eszközöm. Annyi kérdésem lenne, hogy ennek az AIR-nek az USB-C-jére csatlakoztatható pendrive-al korlátozás mentesen lehet bármilyen file-t oda-vissza másolni? Általános online tartalomfogyasztás, sok pdf,ebook olvasás és van egy video szoftver amivel használnám a gépet.

(#124) DGery válasza F1DO (#123) üzenetére


DGery
aktív tag

Szia!

A sima iPad téma jobban pörög, ott hamarabb fogsz érdemleges választ kapni :)

[link]

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.