Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dave™


Dave™
nagyúr

Ennek mi köze a Windows Phone-hoz? Eredetileg Windows Mobile van rajta, nem? Erre szerintem sehogy sem megy fel a WP.

(#2) logarithm válasza Dave™ (#1) üzenetére


logarithm
őstag

A kolléga androidot próbált feltenni. :) a windows mobile 6.1-re sikerrel.
Igaz sajnos, hogy nem sok mindenre lehet használni, de egy poénnak elmegy :P

[ Szerkesztve ]

(#3) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Én csak azt nem értem, hogy 6.5-re félt frissíteni, de egy teljesen más oprendszert azért rádobott. :P

(#4) Dave™ válasza logarithm (#2) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ezt értettem, csak azt nem, hogy jön az egészhez a Windows Phone, ami egy teljesen más rendszer, mint a Windows Mobile.

(#5) logarithm válasza Dave™ (#4) üzenetére


logarithm
őstag

Hol írja hogy Windows Phone? :B Lehet átsiklottam felette.

(#6) Lenry válasza logarithm (#5) üzenetére


Lenry
félisten

már sehol, javítva lett.

cikkhez: tök fasza, de: mi a pöcsömért nem lehet befejezni egy cikket, mielőtt az kikerül címoldalra?
minden második cikk mostanában úgy végződik, hogy "folytatása következik." (ebben a cikkben ráadásul j-vel), még az ekkora, hangyaf*sznyi cikkek is, aztán persze az soha nem készül el.
Kalandor uram! tessék nyomást gyakorolni az írókra, hogy teljes művet adjanak ki, ne egy félkész, vagy inkább negyedkész firkantást.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) Tim82 válasza logarithm (#5) üzenetére


Tim82
nagyúr

Leginkább sehol, Dave™ benézte. Csak a Slide 2 Unlock nevű app-nál szerepel egyáltalán a "Phone" szócska - "iPhone-koppintás". :DDD

Ja, hogy a cím, én most olvastam végig, akkor én néztem be. :B

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8) Dave™ válasza logarithm (#5) üzenetére


Dave™
nagyúr

A címben volt WP, azóta javításra került.

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

*fojtatódik -> folytatódik

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) Noddy válasza Lenry (#6) üzenetére


Noddy
senior tag

Egyetértek, ez inkább maradhatott volna blogbejegyzés mint cikk...

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#11) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez most kicsit kevésnek tűnt számomra. vártam a nagy leírást amelynek végén rohamos késztetést érzek majd egy kis Omnia vételre, és moddingolásra, ami tilos :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) bakter24


bakter24
őstag

Hát a katarzis nálam is elmaradt, de a téma feszegetése mindenképp dicséretes, mert az ilyesmi hiánypótló. Nekem mindegy, hogy 1 vagy 5 cikkben áll össze, csak álljon össze végül a téma. Érdekes lesz, csak tessék végigvinni! Várom!

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#13) opeter87


opeter87
senior tag

Kicsit rövidre sikerült sztem.
A téma eleve rövid, hiszen leírod a végén, hogy mire nem lehet használni. Így a második oldalra igazán elfért volna az a pár dolog, amire mégis lehet használni.

Nekem kb. eddig tűnt értelmes gondolatnak az, hogy Androidot tegyek egy Omniára.
"- a telefon funkció sem működik :("

Érdekes, hogy a HTC HD2-re lehet mindent tenni és jól működik.
WM rendszerekről mindig eszembe jut az első HTC (Herald), azon még 5.0 volt, aztán 6.1 és milyen jó volt naponta ROMot cserélni, mert állandóan lefagyott. De valamiért nagyon szerettem az a telefont anno.

(#14) Napfénysüti válasza cowboy_bebop (#3) üzenetére

Ezen én is agyaltam. :D
De a leírás amúgy jó.

Més que un club!

(#15) rep3at


rep3at
őstag

Egy ilyen rendszer gyakorlatilag használhatatlan, lehet hogy szebben néz ki mint a WM felülete de legalább annyival lassabb és megbízhatatlanabb is, én biztosan nem tenném fel rá (igen, volt Omniám régen).

A WM 6.5-re való frissítés elég kockázatos, ezzel egyetértek, nekem egy haverom Omniáját sikerült használhatatlanná tennem így.

opeter87: Talán mert olyan hardvere van amit támogat mindenféle rendszer..

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#16) pockhome válasza Lenry (#6) üzenetére


pockhome
senior tag

remélem most már tetszik mindenkinek, és elnézést a bakikért :B

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#17) Lenry válasza pockhome (#16) üzenetére


Lenry
félisten

semmi gond, nem elsősorban veled volt bajom, csak ez már a sokadik befejezetlen cikk a Logouton.
a cikked viszont nézd át, mert még mindig elég sok benne a helyesírási hiba, ami azért csúnya egy címlapos írásban, főleg, hogy elég érdekes témát feszeget, ergo sok olvasóra számíthat.
csak másold be Wordbe, és nézd át, amit pirossal aláhúz

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Ez a wituandroid dolog nem sok mindenre használható, telefonálni nem lehet benne, programok futtatására alkalmatlan! Melegedik tőle! Lassú állandóan fagy, újraindulgat, nem érzékeli a kijelző az érintést!

Ezeket a jó dolgokat tapasztalatból mondom!

rep3at: Mi olyan nehéz a wm 6.5 feltolásában? Csak a szervíz rom kell aztán, utána akármi felmehet!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#19) iMaverick


iMaverick
addikt

Én pontosan a cikkben taglalt téma miatt váltam meg annó az Omniamtól. Nagyon pöpec kis telcsi volt, de a szoftver... Nézegettem én is hasonló portolásokat (csak még akkor, tavaly tavasz előtt.), de láttam hogy sehová nem vezet a dolog... Ráadásul akkortájt jelentették be a Galaxy Ace-t. Szerelem volt első látásra! Már csak el kellett pattintanom az Omnia-t! Amint összejött, máris túrtam a netet eladó Ace után. ;]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#20) rep3at válasza RepeatSector (#18) üzenetére


rep3at
őstag

A WM rendszeren nőttem fel, ezt az egy telefont sikerült elrontanom szoftveresen eddig csak az összes közül, mindent a leírás alapján csináltam mégis brick lett :(((

Forward thinking. كرر

(#21) Napfénysüti válasza rep3at (#20) üzenetére

Sajnálom. :(

Nálunk páromnak volt i900-a és akadt olyan hogy 1 nap alatt 4 romot próbált ki rajta (ő rakta fel(!)) de soha semmi baja nem lett.

Més que un club!

(#22) rep3at válasza Napfénysüti (#21) üzenetére


rep3at
őstag

Volt egy saját példányom, arra gond nélkül felment, ezért is vállaltam be hogy haveroméra is felrakom. Na persze ott már nem jött össze.

Forward thinking. كرر

(#23) Bounti


Bounti
aktív tag

Érdekes cikk az már egyszer biztos. Azt mindenképpen érdemes megfontolni, hogy ha kicsit több idő eltelik (jöhet ki újabb módszer, vagy port) és jobban belemerül a cikkíró a témába, akkor egyfelől használhatóbb kütyü lesz a végeredmény, másfelől nagyobb elismerést (és ötleteket) is kap.

"egy régifajta windows-szerű ablak, vagy start menü vagy valami hasonló" és ha lehet az ilyesmit kerüljük el (hacsak nem viccnek szánta a kedves cikkíró)
:(

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#24) gybazsi válasza opeter87 (#13) üzenetére


gybazsi
senior tag

HD2-re tudtommal azért lehet feltenni Droidot/WP7-et is, mert hardveresen szinte teljesen megegyezik a Desire-rel, illetve az első generációs WP7-es telókban is ugyanaz a SOC volt, mint a HD2-ben. Vagy legalábbis valami elég közeli "rokona".

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#25) Peter789


Peter789
senior tag

Omnia 2-n én is kipróbáltam az O2Droid-ot... Fél éve is már néztem az aktuális legújabbat, meg most a 2011 decemberit is: a funkció listát sikerült elég jól felhozniuk, lassan minden szenzor és periféria működik, de a mindennapokban használhatótól messze van - megyeget, de azért csak meg-megakad elég idegesítően időnként. Plussz melegszik a telefon tőle és látványosan lezabálja az akkut. Még standby-ban is sokkal gyorsabban merül mint a WinMo-val - bár ez úgy tudom alap Android betegség még, nem csak az optimalizáláson múlik...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#26) opeter87


opeter87
senior tag

#15 rep3at
#24 gybazsi

Igen ezeket mind tudtam.

Inkább úgy kellett volna, hogy fogalmazzak, hogy:
"Érdekes, hogy a HTC HD2-re lehet mindent tenni és jól működik."
Az egyetlen olyan modell a HTC D2, melyre mindenféle oprendszert lehet tenni és jól is működik.
Ezért is tartja viszonylag jó az árát a használtpiacon.

[ Szerkesztve ]

(#27) Graphics válasza opeter87 (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezért is van birtoklási vágyam a HD2 láttán :D, két éves modell, de mintha most jött volna ki, szép letisztult, és tudja amit kell, magasfokon, HTC ezzel megalapozott egy alapos rajongói magot, kb mint a ZTE Blade esetében a customRomokkal.
De jöhetne valami jól moddingolható telefon valamelyik kínai gyártótól

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) opeter87 válasza Graphics (#27) üzenetére


opeter87
senior tag

Van a Meizu MX pont ilyen :D

bár én pont az instabilitást ( (ahogy itt a cikkben is szerepel) és a rom cserélgetést untam meg, ezért hagytam ki az Androidot az életemből (a WM-nél elég volt, akkor még szerettem).

(#29) steadywarp


steadywarp
tag

Ami kell hozzá:
- egy Samsung Omnia i900 készülék
- egy SD kártya
Zseniális XD :R

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#30) KGellért válasza Peter789 (#25) üzenetére


KGellért
Műholdas

Érdekes, hogy az android egy csomó mindenre felrakható(WinMobile telefonokra és iPhone-okra is ugyebár). :) Csak tényleg kár, hogy utána meg nem jó semmire a telefon. :(((

Szerintem az Androidos telefonok azért merülnek annyira, mert a közepes, netán kissé erősebb akkumulátoroknak kell egy általában erős hardvert és sokat fogyasztó kijelzőket működtetni, habár ezzel gondolom nem mondok újat. :) Vagy köze van magához a rendszerhez is?

(#31) Peter789 válasza KGellért (#30) üzenetére


Peter789
senior tag

biztos hogy az OS-en múlik... WinMo-val az O2 a ~3 éves akkuval még mindig olyan, hogy aktívan baxtatva fél-1 nap alatt simán meríthető, de átlagos napi pár telefonálással, néha óra megnézéssel, néha kis netezéssel 1 hét+ a standby ideje. androiddal meg naponta lehet tölteni, ha másnap nem akarsz kockáztatni, pedig az ideje nagy részét standby-ban tölti olyankor is... valószínűleg valami szervizek futnak a háttérben amelyek nem hagyják rendesen aludni a procit...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#32) KGellért válasza Peter789 (#31) üzenetére


KGellért
Műholdas

Ideje lenne már hogy bevezessék a 3000 mAh teljesítményű akkumulátorokat. Akkor az Androidos telefonok is bírnák rendesen. :-) Mondjuk azért az árak változása érdekes lenne. :-D

(#33) pockhome válasza KGellért (#32) üzenetére


pockhome
senior tag

Nemrégiben vettem egy Lenovo P780-ast, ebben már 4000mAh-s akksi van, 2-3 napig kihúzza :D
pedig van benne 4 mag, 1GB ram és egy 5"-os HD IPS kijelző :C

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.