Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Kár, pedig az M8ban voltak lehetőségek meg votl fantázia, de így ők is beállnak a sorba :F

(#2) EczkE válasza Lotusomega (#1) üzenetére


EczkE
addikt

Mért baj, hogy Androidos lesz?

Amúgy az ára elég kedvező.

Asszem mindenféleképpen!

(#3) kaller1 válasza Lotusomega (#1) üzenetére


kaller1
veterán

Te miről beszélsz? :F

.::> <::.

(#4) Lotusomega válasza kaller1 (#3) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Arról hogy egy egyedileg átalakított (zárt) windwos ce kernelen alapuló oprendszer volt benne, de ezek szerint a következő már nem iylen lesz, hanem android, ami nem feltétlen baj, csak így ugye eggyel kevesebb versenyző, pedig már talán votl oylan hír is h saját alkalmazásbolt a meizunak.
Minél több fajta van, az nekünk cask annál jobb..

(#5) EczkE válasza Lotusomega (#4) üzenetére


EczkE
addikt

Androiddal több az esélye.

Asszem mindenféleképpen!

(#6) Jadro


Jadro
veterán

Jónak hangzik, de már nem merem várni. :D

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#7) student


student
őstag

Melyik régióba. Of course Kinába meg ebayen ennyi

(#8) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ennyiért?
ilyet?
:Y

jólenne... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9) Lotusomega válasza EczkE (#5) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Igen, sajnos ez igaz.

(#10) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Csak nehogy annyit késsen mind az előd ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11) Shad0w


Shad0w
senior tag

A hírben nem közlik, hogy melyik év augusztusában várható a megjelenés, szal én nem várnék erre a telefonra. ;]

(#12) #16820480 válasza Lotusomega (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

azért az nem egy rossz megoldás, hogy az androidos marketről és a saját alkalmazásboltból is lehet telepíteni majd rá cuccokat. természetesen amúgy nem az alap android lesz rajta, hanem a Meizu saját GUI-ja.
egyébként ezek elég fura infók, mert nem olyan régen még úgy volt, hogy nem lesz benne hdmi (mivel JW úgy gondolja, hogy nem igazán elterjedt/hasznos), illetve 720x480-as marad a kijelző. de majd meglátjuk, ha lesz valami kézzel fogható is.

[ Szerkesztve ]

(#13) Probber válasza #16820480 (#12) üzenetére


Probber
őstag

Itt én is azt olvasom, hogy 720×480as a kijelző.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#14) Lotusomega válasza #16820480 (#12) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Ha jó áron adják nálunk is, akkro tényleg egyik bestbuy lehet..

(#15) kaller1 válasza Probber (#13) üzenetére


kaller1
veterán

Jók azok a koncepció képek. :)

.::> <::.

(#16) EczkE válasza Lotusomega (#14) üzenetére


EczkE
addikt

Lehet, hogy ide megint nem jut el és ha mégis, biztos lehetsz benne, hogy nem ennyi lesz. :F

Asszem mindenféleképpen!

(#17) littlelion21 válasza EczkE (#16) üzenetére


littlelion21
addikt

Ja, én 1,5-2x-es szorzót mondanék rá.

(#18) kaller1 válasza EczkE (#16) üzenetére


kaller1
veterán

Nem kell aggódni, 100 alatt ez sem kezd. :N :D

.::> <::.

(#19) #16820480 válasza Lotusomega (#14) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem továbbra sem fogja őket nagyon érdekelni, hogy itt (vagy úgy általában Kínán kívül) hogy és mennyiért szerezhető be. szóval gondolom ezen az áron fog indulni majd odakint a boltban, és akkor valemnnyi plusz költségért megrendelhető lesz idővel ebay-en.

(#20) Probber válasza kaller1 (#15) üzenetére


Probber
őstag

Aha, vannak köztük nagyon jók. :K

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#21) Xboxman válasza Lotusomega (#4) üzenetére


Xboxman
csendes tag

Én egy kicsit máshogy látom a dolgot. Az erőforrások felaprózódása nem kifejezetten hatékony egy ilyen erős mezőnyben. Az Android sikerrel veheti fel a versenyt az Iphonnal, ha elég fejlesztőt képes magához vonzani. Nem véletlen, hogy a Samsung is jegelte a drága pénzért kifejlesztett Badát.

(#22) RandomGosu válasza kaller1 (#18) üzenetére


RandomGosu
senior tag

nem hiszem hogy 100k fölé kuszna fel az ára, ráadásul ha ebayen gondolom még valamennyivel megjárja az ember 80k-körül(ha tényleg ennyi lesz az ára)

(#23) kaller1 válasza RandomGosu (#22) üzenetére


kaller1
veterán

60-tól felfelé van még az M8 is, én nem reménykednék a 80k-s nyitóárban. :(
Sőt, most a gyenge forint miatt még több is. :U

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#24) plus44


plus44
veterán

Emberek, ennek ennyi az ára, és ezt tudja, és így néz ki?? :Y Ez nagyon brutál.

sheretan: vmi infód nincs, vmi bíztató, vagy vmi? :)

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#25) #16820480 válasza plus44 (#24) üzenetére


#16820480
törölt tag

azt továbbra sem lehet tudni, hogy hogyan néz ki (illetve jelenleg szerintme még sehogy, mert csak egy developer board van belőle), ezek csak ilyen fan-made renderek.
persze bízom benne, hogy megérkezik augusztusra, de ennek sajna nem látok azért sok esélyt. azért továbbra is asszem kérdés nélkül elcserélnéma Milestone-t egy androidos M9-re :D

(#26) ThorsHUN válasza #16820480 (#25) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Kivancsi leszek ra. Nemtom jobb-e ez a proci a Desire-ben levonel.
Meg ugye a kerdesek itt is allnak:
A HTC igert egy frissitest a Desire-hoz DivX es 720p-s video rogzitesi plusszal.
Ha ezeket hozza es hangminosegben is az eddigi termekeihez hasonlot alkot, akkor utni fogja a Desire-t.

A korlatozott kinan kivuli megjelenes abbol a szempontbol gaz, hogy a fozott romok nem nagyon fognak jonni ra. A nagy kerdes, hogy a gyarto mennyire fogja hozni az android verzioinak frissiteseit. (Pl ez is johetne 2.2-essel...)

(#27) #16820480 válasza ThorsHUN (#26) üzenetére


#16820480
törölt tag

ez a proci elvileg sokkal jobb a snapdragonnál. mondjuk konkrét teszteredményeket ne mtudok, mert kb még semmiben nincs ilyen, de valami olyasmit mondtak róla, hogy a snapdragon az nem tud HD anyagokat kezelni rendesen (1080p-t), míg az s5pc100 az viszi simán (ilyen, illetve ennek a lebutított változata A4 néven van az ipad-ban), és az s5pc110 pedig annál is erősebb valamivel. tehát ha jól veszem ki, akkor erőforrásokban az M9 ütni fogja az ipad-ot. erre rajta kívül úgy tudom, hogy csak a tegra2 képes még.

a hangminőség és multimédia szerintem továbbra is erős lesz benne, erre nagyon oda szoktak figyelni a Meizunál. még több kodeket ígértek, és újabb, jobb hangchip is kerül bele (valam itexas instruments, de pontosabbat nem tudok róla).

szóval a Desire-t üti könnyedén a leírások alapján, de azt se felejtsd el, hogy fél évvel utána fog megjelenni.

(#28) HardRic válasza #16820480 (#27) üzenetére


HardRic
addikt

Ez mind szép és jó, de ha nem sikerül kilépni a kínai iPhone-klón szerepből, nem sok esélye van a zord világban. Remélem a kép nem hamisítvány, hanem belső anyag, mert akkor nem rossz.
Rengetegen mondjátok az [ájped]-et [ájpad]-nak. :N

[ Szerkesztve ]

(#29) kaller1 válasza HardRic (#28) üzenetére


kaller1
veterán

nem sikerül kilépni a kínai iPhone-klón szerepből

Ez mekkora hülyeség, már ne is haragudj... :U

.::> <::.

(#30) Liudvikas


Liudvikas
tag

csak én vettem észre, hogy Sony Ericsson téma a háttér? :D

(#31) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Csak augusztusban jön? Tavaly beszéltem az infopatikával, hogy forgalmazzák.e az M8-at. Azt mondták, hogy nem, és nem is fogják, de majd március körül jön az M9, és azt fogják itthon forgalmazni. Hát Meizu szokás: márciusból augusztus, augusztusból meg ki tudja mi lesz.

Amúgy egyik szemem sír, a másik nevet: örülök az Androidnak, de az M8 szoftjába rengeteg melót beletettek (valószínű amiatt késett annyit), most "hagyják kárba veszni".

Egy 60K-s Meizu M8-on el is gondolkodnék (ha lenne rá hivatalos magyar gari, egyedül ez tart vissza tőle).

[ Szerkesztve ]

(#32) kaller1 válasza ^Clown (#31) üzenetére


kaller1
veterán

az M8 szoftjába rengeteg melót beletettek (valószínű amiatt késett annyit), most "hagyják kárba veszni".

Behódolnak a piacnak, ennyi. :U

.::> <::.

(#33) #16820480 válasza HardRic (#28) üzenetére


#16820480
törölt tag

ájped az amerikai kiejtés. nem szeretek amerikaiul beszélni :B

^Clown: nem akarok senkit megbántani, de én nagyon nem alapoznék eleve arra, amit az infopatika ezügyben nyilatkozik... annak idején még azt is beígérték, hogy majd lesz M8, mert már megegyeztek a Meizuval, és így meg úgy. ehhez képest már akkor is a hivatalos források azt írták, hogy nem lesz külföldi forgalmazás. nos... :U szóval ennyi erővel én is meghirdethetném, hogy két hét múlva kapható. aztán rá lehet fogni a cégre, hogy dehát ők késnek. holott eleve szó sem volt róla, hogy hivatalosan akkor kiadnák...

kaller1: még egyelőre nagyon úgy nyilatkozgat a ceo, hogy megtartják mindkét platformot, de szerintem nem lesz elég erőforrásuk fejleszteni. ilyen szempontból rosszul jött az android a Meizunak, mert ha egy évvel később kezdik a projektet, akkor építhettek volna eleve arra is.

(#34) kaller1 válasza #16820480 (#33) üzenetére


kaller1
veterán

Most lehet nem jókor jött nekik az android, de sztem hosszú távon jobban fognak járni vele.

.::> <::.

(#35) #16820480 válasza kaller1 (#34) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, nyilván ezért is váltottak, illetve váltanak rá. de megspórolhattak volna nagyon sokat, ha eleve azzal indulnak. ez kis cégeknél számít sokat főleg.

(#36) HardRic válasza kaller1 (#29) üzenetére


HardRic
addikt

?
Nem szifon klónnak készült az M8? Nézz rá.

Sheratan: inkább egyetemes angol kiejtés. Mind1, hülyeség.

[ Szerkesztve ]

(#37) kaller1 válasza HardRic (#36) üzenetére


kaller1
veterán

Nem.
Terv szinten az M8 hamarabb létezett, mint a szifon.

.::> <::.

(#38) HardRic válasza kaller1 (#37) üzenetére


HardRic
addikt

A külsejét akkor is muszáj volt utólag iPhone-osoítani, gondolom én. Másképp miért lenne ennyi hasonlóság?
(Én nem okoskodni akarok, nem értek a Meizuhoz, csak érdeklődök, értetlenkedek)

(#39) ^Clown válasza #16820480 (#33) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem bántottál meg :) Ez újdonság, hogy az infopatika beígérte a magyar piacra. Most amúgy Kínában mennyiért mérik az M8-at?

(#40) #16820480 válasza ^Clown (#39) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem is gondoltam, hogy téged ez megbánthat, de ha esetleg idetéved egy infópatikás, és olvassa, akkor még a végén bezsól, hogy ne rontsam a hírnevüket. :)

most ahogy nézem 1780rmb a 8 gigás verzió és 2080rmb a 16 gigás, ami 55 illetve 65 ezer forintra jön ki a jelenlegi pocsék váltási aránnyal. de hogy lehessen máshoz is mérni, a 8 gigás egy éve 2350-en indult, a 16 gigás pedig 2750-en. illetve én nyáron 2000-ért vettem a 8 gigásat. szóval most egész olcsó lett már, csa kpersze a forint vacak sajna.

(#41) c0p1 válasza Liudvikas (#30) üzenetére


c0p1
tag

de,ezen én is elvigyorogtam:DD

(#42) #16820480


#16820480
törölt tag

According to forum posts by Meizu CEO Jack Wong, the new M9 will come with a custom interface running on top of Android 2.2. He also talked about M8FE and M8RE to M9 replacement program but it is currently unclear how it would work and if international users could apply for the price discount. JW announced all Android software should work on the M9, except a few games which require a trackball. The M9 will have a different WLAN module than the M8 and it's now also confirmed the screen resolution will be 960x480.
Release date is still planned for October.

A Meizu cégvezetője, Jack Wong egy fórumbejegyzésben tette közzé, hogy az M9 a Meizu saját kezelőfelületével fog érkezni Android 2.2 alapokon. Szintén említést tett az M8FE és M8RE csereprogramról, de egyelőre nem tiszta, hogy az külföldi vevők is részesülhetnek-e az árkedvezményben. A cégvezető szerint a legtöbb android alkalmazás futni fog az M9-en, kivéve néhány játékot, amiknek szüksége van trackball-ra. Az M9 az elődtől eltérő WLAN modult kap, és szintén megerősítést nyert, hogy a kijelző felbontása 960x480. A piacra kerülés tervezett dátuma továbbra is október.

(forrás: meizume)

[ Szerkesztve ]

(#43) Inarus válasza #16820480 (#42) üzenetére


Inarus
addikt

Nah ezt kíváncsian várom! :C
Már az M8 is eléggé magával ragadó készülék volt, kíváncsi vagyok milyen lett az újdonság Android alapon. Remélem nem vesztettek sokat a lendületből! :))

(#44) ThorsHUN válasza #16820480 (#42) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Akkor varhatoan iPhone szintu felbontasa lesz a kepernyonek?
Mar csak az a kerdes, h nem e lonek melle, mert ugye ez nem elterjedt android felbontas...
eh

(#45) mrlujoak válasza Liudvikas (#30) üzenetére


mrlujoak
veterán

"csak én vettem észre, hogy Sony Ericsson téma a háttér? "

Hihihi - Satio

Más:

"A Beareyes.com értesülései szerint augusztus 18-án kerülhet piacra ..."

Szóval, augusztus 20-a van. Bár lehet 2011 augusztus 18-ról szól az értesülés ;]
Najó, van még 10 napjuk augusztusból, hajrá!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#46) ThorsHUN válasza #16820480 (#42) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Te sheratan ott 960*640et irnak, de igazabol mindegy mert egyik felbontas sem egyezik meg az eddig elterjedt androidos felbontasok keparanyaval sem... sajnos:S

Nem az iPhone utan kellene menni, hanem egy tenyleg jo androidos cuccot kellene csinalni. Mert igy bukik egy csomo appot a marketrol.:S

(#47) AS


AS
félisten

Android 2.2 960*640-at nem is támogatja...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#48) ThorsHUN válasza AS (#47) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Van barminemu megkotes felbontasban az androidnal 1.6 ota???
A samu is kihozott egy androidos cuccot aminek 400*240es a felbontasa pl...

(#49) #16820480 válasza ThorsHUN (#46) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, nekem is furcsa volt, hogy 2:1-es felbontás lenne, de közben javították a forrásban.
amúgy a cég fejlesztői azt nyilatkozzák folyamatosan, hoyg halál mindegy a felbontás, teljesen jól mennek rajta az androidos programok, és teljesen mindegy a felbontás. ez valahol igaz is, mert ha normálisan írnak meg egy programot, akkor nem kell "támogatott felbontásnak" lennie, hanem tudja skálázni magának. de eredetileg még úgy volt, hogy 720x480-as felbontást kap, mint az M8, de aztán később változtatták meg. ahogy az android 2.1-et is 2.2-re. nem tudom amúgy ez mennyire jó dolog, és mennyire reális, de majd meglátjuk mikorra készülnek el vele. én bízom azért a fejlesztői csapatban, mert elképesztő dolgokat vittek végbe egy maroknyian az előző modellen is, olyan okosságokat pakoltak bele, ami a mai napig hiányzik minden más telefonból.

mrlujoak: az az eredeti kiadási dátum volt, túl régi cikket olvasol... jelenleg október a célkitűzés. de most jöjjek azzal, hogy mennyit szokott késni az SE vagy a Nokia a felső kategóriás telefonjaival? pl. mikorra is lesz 2.1-es update az X10-re? addigra ez megjelenik 2.2-es rendszerrel, és egy sokkal jobb GUI-val.

(#50) joey04 válasza #16820480 (#49) üzenetére


joey04
titán

Épp írni akartam, hogy ő aztán igazán megszokhatta volna a hatalmas csúszásokat a SE-nál. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.