Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) andris1602 válasza Gergő_ (#8) üzenetére


andris1602
aktív tag

én is elég sokféle telefont kipróbáltam már, és tagadhatlan előnye az alap telefonoknak, hogy bírják szuflával. nem nagyon találkoztam (hallottam) eddig olyan okostelefonról, ami rendes használat mellett 2 napnál tovább bírta volna. emiatt sokan panaszkodnak, ugyhogy a közeljövőben szerintem a gyártók is változtatni fognak valamilyen módón.

a közép kategóriában (ki merem jelenteni, hogy) nincs elfogadható árú okostelefon, ami bírná akkuval. hozzáteszem a symbian alapú megoldásokat nem ismerem, meg arról eléggé megoszlanak a vélemények, hogy okos/nem okos, van aki szereti van aki nem.
a felső kategóriából talán a razr maxx ami kiemelkedő (most volt a mobilarénán egy teszt róla), a maga 3300mah-s akksijával. az egy darabig biztosan nem hagy cserben :D de ez sajnos most 140.000+, mindazonáltan remek telefon. :)

én magam defy-t használok okostelefonnak. meg vagyok elégedve az üzemidővel és a strapabírásával is. egyszer sikerült kiesnie a zsebemből amikor mentem fel a padlásra, a hátára esett és semmi baja nem történt. (se törés, se más látható sérülés, azóta is jól működik). egyszer volt már vízben is, kibírta. de olvastam hogy másnak sikerült fél méterről olyan szerencsétlenül leejteni, hogy pókhálós lett a kijelző. mindenesetre jobban kell rá vigyázni mint egy ütésálló samsungra. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.