Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Victorio


Victorio
aktív tag

HDMI nem létezik? ;]

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#2) SidCorky válasza Victorio (#1) üzenetére


SidCorky
senior tag

Bakker tényleg :W Na nem baj, a leaddel ki is védtem. :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#3) Postas99 válasza Victorio (#1) üzenetére


Postas99
senior tag

Soros Port? A sok ipari szabvány mellett ez a legősibb ami még mindig tartja magát. Hagyjuk az USB->Soros átalakitót... az nem dedikált..

(#4) Narasim


Narasim
aktív tag

dsub? ;]

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#5) mad823


mad823
őstag

Meg egy KVM switch is elfért volna benne, ha már itt tartunk. :D

(#6) koop6


koop6
tag

Elődje van, arról is nagyon hiányolom a HDMI-t.
Alapvetően jó eszköz, de ha még a DisplayLinket beletennék HDMI-vel, tökéletes lenne.

(#7) PROTRON válasza koop6 (#6) üzenetére


PROTRON
addikt

Szerintem a célközönség nem annyira a csak HDMI-vel rendelkező monitorok tulajdonosai, hanem akik ennyit kiadnak egy port replikátorra, azoknak már általában olyan notebookjuk és monitorjaik vannak amikkel inkább pl felfűzött thunderbolt-al csatlakoznak.
Akik meg olyan "olcsó" jánosok mint mi, azok meg vegyenek displayport--->HDMI átalakítót...én sajna kénytelen vagyok azt használni mert az egyik kisgépem HDMI portja alapból döglött volt, csak használt piaci termék így nem tudtam garanciában cseréltetni.

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#8) MrChris


MrChris
nagyúr

Ha a jelenleg még használatban lévő portokat nézzük, akkor CF kártyát nem fogad, se CFast kártyát, se CFexpress-t. MIDI port sincs rajta.

(#9) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Fel kell túrnom a wikipediát, milyen portokat felejtettek le róla.

(#10) Czeky válasza ROBOTER (#9) üzenetére


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog

Ne felejtsd el a televíziókhoz és rádiókhoz való portokat se! ;]

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban. /// RIP QLR PC bontó.

(#11) mad823 válasza Czeky (#10) üzenetére


mad823
őstag

Infrát sem látok meg PS/2-t sem. :D

[ Szerkesztve ]

(#12) ROBOTER válasza Czeky (#10) üzenetére


ROBOTER
addikt

Igazából valami ENIAC diagnosztikai csatlakozóval akartam kezdeni a panaszkodást, de ahogy elnézem, sehol egy SCART csatlakozó.

(#13) Czeky válasza mad823 (#11) üzenetére


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog

Na és a kontroller portok kb. minden konzolról? :DDD

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban. /// RIP QLR PC bontó.

(#14) mad823 válasza Czeky (#13) üzenetére


mad823
őstag

Meg egy rendes IDE, hiszen szinte mindenkinek van legalább egy MFM-es vinyója a fiókban. De én hiányolom a DIN-t is, van még valahol olyan billentyűzetem is... :D

(#15) fatpingvin válasza Victorio (#1) üzenetére


fatpingvin
őstag

én a FireWire-t, a serial és parallel portot, illetve egy VGA csatlakozót azért hiányolok róla :)

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#16) tibaimp válasza SidCorky (#2) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A címről egyből a Star Wars ikonikus könyvtár hölgyes mondata ugrott be :D .

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#17) arn


arn
félisten

Ez a dokkolo akkora, mintha egy plusz gep lenne az asztalon

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#18) PROTRON válasza arn (#17) üzenetére


PROTRON
addikt

jaja ebben a méretben már inkább e-gpu doboz szokott lenni. :D

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.