Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nem kell feltüntetni a bolygó nevet a személyigazolványokban. Az ország neve egyértelműen azonosítja a bolygót is.
Ráadásul az első években csak egy irányba lehet majd jegyet váltani a két bolygó között. Vissza felé nem lesz járat.

Nagy kérdés, miként került elő az az ötlet, hogy kettő ember gyermeke nem emberi kinézetű lény lesz?!
Az életképes mutáció ennél lassabban alakul ki. Talán a sokadik generáción lesz majd látható a környezethez való alkalmazkodás első jele.

A Mars valódi kolonizációjához, amikor már milliók élnek már ott, vélhetően sokat kell várni. Szerintem egyetlen fórumozó sem fogja megérni. (Ha ez első odautazók elbuknak, amire komoly esély van, évtizedekkel vetheti vissza a kolonizációt.)

Mód:

Nincs minden országban személyigazolvány. Ezen országokban a jövőben sem lesz ezzel gond.

[ Szerkesztve ]

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

amíg nem találunk ki a fénynél gyorsabb kommunikációt, nem nagyon fogunk bolygóközi CS partikat tartani. Kicsit magas lesz a ping :)
Persze sakk mehet :)

...csak én vagyok helikopter?

(#3) lezso6 válasza Sethdobaloah (#2) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, nekem is ez bökte a szemem, ahogy számolom, optimális esetben is több mint 20 perces lenne a ping egy Föld - Mars lanpartyban. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) zither válasza lezso6 (#3) üzenetére


zither
csendes tag

Pont ideális lehet egy civilization X játszmához :DD

Zavard össze a világot: mosolyogj Hétfőn

(#5) petipetya


petipetya
nagyúr

Szaniszló megmondta, hogy már vannak marsi kolóniák és pont mi magyarok népesítettük azt be, megelőzve a világ - papíron - fejlettebb nemzeteit is. Ahogy a régi időkben, úgy most is a vezetéknév jelzi a származást, például: Marsi Anikó.

Kell ennél egyértelműbb bizonyíték?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#6) elektrotank


elektrotank
tag

Van az ún. kvantum-összefonódás vagy kísérteties hatás, miszerint két részecske kapcsolatba van egymással és ha az egyik állapota megváltozik, azonnal megváltozik a másik állapota is, akár mekkora távolság is legyen köztük. Lehet ezen elv alapján meg lehetne oldani az azonnali kommunikációt. Egy-két kísérlet már zajlik ez ügyben. :D
Olyat is hallottam, hogy a nagy CERN ütköztetőbe a részecskék átlépték a fénysebességet, de aztán visszalasultak :D
Mindenesetre azért megnéznék a Holdon pl. szerverfarmokat, vagy valahol a két bolygó között :DDD

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#7) Dhampir


Dhampir
félisten

Nem valószínű, hogy megérem, de sokat gondolkodom azon, hogy milyen lesz Marsupilaminak marsinak lenni. Majd a csillagokból rájuk "hunyorítok". :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.