Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) frescho


frescho
addikt

Jim Tonic,

"Amikor elkezdtem építeni az új HTPC-m..."

"Mire ajánlanám: Kis teljesítmény igényű alkalmazásokat futtatni. Böngészésre, zene hallgatásra, mozizáshoz, otthoni szervernek."

Szerinted ez azt jelenti, hogy desktopnak hasznalom, vagy ajanlom?

lenox: 25k-ert milyen hasonlo fogyasztasu rendszert tudsz osszeallitani? Egy i3 2100 + alaplap kb. a duplaja.

huskydog17

"Az XBMC működését, telepítését nem célom bemutatni, azt ne kérjétek számon rajtam."

GerykO: A felvetett kerdesek nagy reszet majd egy masik, az XBMC-rol szolo reszben irom meg, igy is 5 oldal lett. A fogyasztas teszteknel az XBMC eredmenyek azt adjak meg, hogy 1 oranyi musor lejatszasahoz hany W-ra van szukseg.

lapa: 60W-os az eszkoz, ezert 50%-os terhelesen fut, ahol a hatasfok elfogadhato. Maga a lap alapjaraton kb. 15W korul fogyaszt, a tobbi a venti/merevlemez/veszteseg. Azert a WD-t hasznaltam, mert nem akartam a frissen telepitett medialejatszomat szetzuzni. A merevlemez a paneltaprol ment, nem hasznaltam kulso USB keretet.

Male: 2., 3. fogyasztas W. Ahogy irtad, ez konkrétan az elfogyasztott energia egy feladat elvégzése alatt. winFF -> HD kodolas, test.sh -> XBMC forditas. XBMC testeknel pedig egy oranyi media (hang, HD video) lejatszas. (Ez akar lehetne Wh is, ugyanaz az ertek.)

^Clown: XMBC-rol majd lesz egy masik 3-4 oldalas iras, 9 oldalt nem akartam egyszerre ratok zuditani.

[ Szerkesztve ]

https://frescho.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.