Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#83) Namelesske


Namelesske
addikt

Garmin ugyan már...

Kb 1 hete vásároltam az enyémet. Előtte volt Miband2 és Amazfit bip is... Eladtam és már nagyon nézegettem az F szériás retro Casio órákat, pont kb12000 hufba kerültek azok is.

Abban a speciális helyzetben voltam hogy én szánt szándékkal akartam váltani egy ilyen egyszerűbb LCD órára. Amikor meghallottam a ma! magazinba hogy Bog fog egy ilyet kapni utána kerestem és kb instant get volt. Megtartottam az okos funkciókat és megkaptam a retrót is.

Imádom ezt a kütyüt, nagyon strapabíró, süllyesztett kijelzős nincs bennem félelem hogy karcos lesz stb. Tölthető ezért nem kell félni hogy nem lesz már vízálló, teljesen retrofitelte a 90es éveket. 1701-A lett belőle ha értitek. Talán lehetne puhább a pánt, de akkor hamar gusztustalan ragadóssá válna.

A fiatalabb ismerőseim elsőre lesajnálták képek alapján nekik totál ismeretlen volt ez az ősi vágy a zenélő kvarcórákra, de élőben látva elolvadtak tőle. Megértették miért menő.

A rezgés, sport tevékenység indítás és a visszaszámláló hiányzik nagyon belőle. De kis pénz kis foci.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.