Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) bghistvan válasza Namelesske (#100) üzenetére


bghistvan
senior tag

Köszi 😉

(#102) Pecas 795


Pecas 795
friss újonc

Sziasztok.
Szeretnék egy kérdést feltenni ,hátha valaki tud segíteni.
Nekemvan ilyen Neo órám viszont!
Sajnos az értesítések csupàn pár másodpercig láthatóak rajta majd nyomtalanúl eltűnnek.
Viszont így semmi értelme mivel ugyanúgy nézegetni kell a telefont hogy jött e valami.
Ez valamilyen beállítási hiányosság részemről ,vagy a készülék ilyen?
Én azt hittem az üzenet vagy app ikon addig marad látható míg mondjuk egy gomb nyomással nem nyutázom hogy láttam
Segítséget előre is köszönöm.

(#103) nme.as


nme.as
csendes tag

Sziasztok. Pár kérdésem lenne az óráról.
Azt láttam több tesztben, hogy mondjuk futást indítva mutatja az óra az eltelt időt, De kerékpározást indítva mutat releváns információkat az óra? (km, sebesség)
A másik, hogy van-e az órában leválasztás értesítés? Tehát ha a telefon hatókörön kívülre kerül, csipog az óra?
Segítséget előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#104) nme.as válasza nme.as (#103) üzenetére


nme.as
csendes tag

Megválaszolom a saját kérdésem: Kerékpározást indítva ugyaazok az információk szerepelnek, mint futásnál (eltelt idő, távolság, pulzus).
Leválasztás értesítés gyárilag nincs, Notify for amazfit alkalmazásal (fizetős funkció) lehet bele csiholni, de teljesen használhatatlan, mivel az óra bt egysége rendkívül gyenge, már a szomszéd helységben elveszti a jelet, ezért 90%-ban fals riasztásokat ad.

(#105) draco31


draco31
veterán

Nagy kár a rezgőért, hasznosabb lett volna mint a csipogó.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#106) konzi


konzi
aktív tag

Üdv. Kar emelésre világítás bekapcsolasara van lehetőség ? Nem tudtam beállítani. Köszönöm.

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#107) draco31 válasza konzi (#106) üzenetére


draco31
veterán

Appban elvileg be lehet állítani, egy videóban úgy mutatták.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#108) konzi válasza draco31 (#107) üzenetére


konzi
aktív tag

Megtaláltam a beállítást de nem igazán működik :(

,egy valaszt megerdemlek ??,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.