Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nebulo


nebulo
tag

Tetszik nekem ez a streaming dolog nagyon. De kivárok még kicsit. Remélhetőleg 1-2 év múlva új LTe-s telefonnal, értelmesebb mobilnet díjjakkal vághatok majd bele! :)

(#2) Chiller


Chiller
őstag

"A szolgáltatás hiába még csak Amerikában érhető el, de sok magyar előadó is megtalálható."

Aha, értem. És ez mennyire is szabályos? Játékvásárlás reklámozása tiltott a fórumon VPN/proxy segítségével, ilyet meg lehet?

Amúgy ilyen se lesz nálunk, ugyanúgy, ahogy a Spotify, Pandora, Hulu, Netflix és társai.

Köszönjük az artisjusnak.

[ Szerkesztve ]

(#3) iSonic


iSonic
addikt

Nekem is tetszik ez az egész.. de egy nagy baj van, hogyha mobil alkalmazáson keresztül hallgatom a zenéket, akkor a mobilnet kapmpec.. iszonyat sokat szív le... (ha jól tudom a telenor csinálta a deezer-es csomagot, de annak így van mivoltja), mert pl.: a spotify-os mobilalkalmazás 15 zene után lehúzott 50-60 megát..

De egyébként maga a netes verzió nagyon is imponáló! :)

(#4) azbest válasza Chiller (#2) üzenetére


azbest
félisten

Amit idéztél, hogy amerikában hallgatható magyar zene, az nem igényel semmi trükközést. A deezerben sem csak magyar számokat hallgathatunk itthonról.

Amire te gondolsz, hogy amcsi előfizetést magyarország használ valaki vpn-en keresztül, az a problémás. Leginkább azért mert hamis adatokat kell megadni az előfizetéshez (címet is szoktak kérni sok helyen).

A nyugatiak az előfizetésüket magyarországon is el tudják érni, legfeljebb bizonyos műveletek korlátozottabbak. Ismerős mesélte, hogy a netflixnél, amire van előfizetése van az a szabály, hogy havonta legalább egyszer otthonról kell belépnie.

A google zenéjére én is felfigyeltem, de amíg itthon nem elérhető, addig nem megyek vele sokra. A deezer sem rossz, de dühítő, hogy sok nagy előadó lemezei hiányoznak, meg vannak regionálisan korlátozott zenék is (pl alkonyattól pirkadatig zenei albumból alig hallgatható pár szám). Viszont láttam, hogy nagy amcsi zenei alkalmazásból is kivettek előadókat, mert túlnőt rajtuk a kiadó pénzéhsége.

[ Szerkesztve ]

(#5) schawo


schawo
titán

Deezer alkalmazásnál, ott 128 kb/s a hallgatott zene minősége
Nem, a Deezer fix 320kb/s és kiváló a minőség. További előnye, hogy nem csak telefonon működik, hanem böngészőbe, sőt én Squeezbox Touchon is használom a hifihez.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#6) Cheesy


Cheesy
őstag

Majd egy évig használtam a szerveremen Subsonic-ot, androidra van is alkalmazás hozzá, tökéletesen lehetett streamelni a zenéimet, titkosított kapcsoalton ;) Jó lehet ez is, csak előbb legyen elérhető itthon.

www.vakbelmutet.hu

(#7) tomp válasza schawo (#5) üzenetére


tomp
félisten

Mobilnál 128kbps! Nézd meg a dal méretét és nézd meg az apk fájlt belülről.
Amikor offline módban letöltöttem 114 dalt az kb 600megát foglalt. Ugyan ez All Accessen bőven 1giga fölött van.

(#8) azbest válasza tomp (#7) üzenetére


azbest
félisten

Azt a betyárját... pedig korábban néztem és akkor úgy tűnt hogy 320-asként ment. Lehet azóta változott ez valamelyik programfrissítéssel :(
Feltettem a tabletre ezt a top100 albumot [link], kb 400 mega volt, elosztottam a 6 óra 42 perccel (pontosabb számokkal) és tényleg 128kbps-re jött ki a számolás.

(#9) tomp válasza Chiller (#2) üzenetére


tomp
félisten

Mivel nem szerepel a cikkben, hogy hogyan fizettem elő, így ez megengedett.
Amúgy nem használok semmilyen vpn-t, proxyt. Magyar ip-ről bejön minden a teljes Play Store-al együtt.

(#10) schawo válasza tomp (#7) üzenetére


schawo
titán

Oké, lehet, mobilon nem használom. Mindenesetre köszi az infót, jó tudni, ennek megfelelően fogom máskor ajánlani telefonhoz :) (vagy nem...)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11) FlekkeN válasza schawo (#10) üzenetére


FlekkeN
aktív tag

Free előfizetőknek sem 320-al megy weben.

(#12) schawo válasza FlekkeN (#11) üzenetére


schawo
titán

Nem is tudtam, hogy van free.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#13) Speedo válasza schawo (#12) üzenetére


Speedo
tag

Havi 2 óra erejéig ingyenes.

(#14) autox3c


autox3c
tag

Engem is érdekelt a dolog, de sajna a magyar bankkártyáimat nem támogatja, így nem tudok se free, se fizetős accountot létrehozni.

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#15) tomp


tomp
félisten

Amúgy a Google magasról tesz a címre.
Tavaly egy szerver hiba miatt a vásárlásomat visszamondták mert nem tudták megvizsgálni, hogy a kártya szám valódi e. E miatt a Play vásárlásokat letiltották. Feloldáshoz el kellett küldenem a számlakivonatomat+személyimet(a kért adatokat kitakarva) a feloldáshoz.
Másnap jött a válasz a Google Wallet csapattól, hogy elnézést a kellemetlenségért, feloldották a tiltást és további kellemes vásárlást. A végén egy ":-)" jellel.
Szóval őket nem érdekli, hogy hogyan vásárolsz náluk. A lényeg, hogy vásárolj. Csak a kiadók és az idétlen jogok miatt vannak megkötések. Nem a Google miatt.

(#16) tomp


tomp
félisten

Érdekesség:
Vannak olyan albumok amely hiába jelenik meg a Music Store-ban, de nem hallgatható meg az All Accessben.
Az új megjelenésű albumoknál van amikor 1hét elteltével érhető csak el az All Access. De a legtöbbnél azonnal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.