Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) John_Deere


John_Deere
tag

És be is mutatjátok Nekünk? ;] :DDD

Szerk.: Tévedés joga fenntartva -> jelenleg egy cikket sem hoz be a Chrome

[ Szerkesztve ]

(#2) Paul119 válasza John_Deere (#1) üzenetére


Paul119
addikt

Nekem G2rol tokeletesen behozza igaz hogy firefox :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3) John_Deere válasza Paul119 (#2) üzenetére


John_Deere
tag

Xperia-n sem hozza a Króm...kivagyok. :U

(#4) GALARDO válasza John_Deere (#1) üzenetére


GALARDO
addikt

Nálam jó. (HTC One)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#5) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Mostanában telefonról (opera vagy chrome) szenvedés mobilarénát olvasni, fórum szétcsúszva, cikkek nem jelennek meg, stb. A lapcsalád többi tagja amúgy jó, szóval tuti itt van elkúrva valami.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#6) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ennek mi értelme?

WP-n jó. :P

(#7) kbyte1024 válasza kolosanyi (#6) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jó kérdés?!:) kb egy rakat más alternatíva van ami jobb:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#8) m1lan


m1lan
őstag

+1, Internet Explorer for President :'D

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#9) pantomimes


pantomimes
aktív tag

Az android police-on azt írták a címkéket is kezeli gmail esetén, hát én ezt nem találtam meg, így nem sok értelme van.

(#10) Paul119 válasza Cathulhu (#5) üzenetére


Paul119
addikt

Semmi ilyet nem tapasztalok chromnal se a z1nel sem a g2nel

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#11) Kari1


Kari1
aktív tag

Szerintem kicsit megkéstek vele, ha igazak a pletykák akkor az új gmail is megkapja azokat a funkciókat amiket a mailbox tud. iOS-es megjelenés után pár hónapon belül kellett volna hogy jöjjön androidra, nem több mint 1 év késéssel.

(#12) Cathulhu válasza Paul119 (#10) üzenetére


Cathulhu
addikt

Jo neked

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#13) Taybore


Taybore
aktív tag

Nem sok értelmét látom, főleg a macerás fájl csatolás miatt. Alap Gmail kliens Droidra sokkal jobbnak tűnik. Ha lehetne Gmail-en kívül külső fiókot használni hozzá, akkor a céges exchange-t lehet hogy áttenném az alap "Email" app helyett.

(#14) zseko


zseko
veterán

A címet olvasva én erre gondoltam: Mailbox

HR24.hu

(#15) Cathulhu válasza Paul119 (#10) üzenetére


Cathulhu
addikt

Most operaval is rendben vannak mind a cikkek, mind a forum, lehet eszrevettek (remelem)

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#16) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Android platformon is kapunk +1 GB ajándék Dropbox tárhelyet, ha bejelentkezünk a Mailbox kliensbe?

[ Szerkesztve ]

(#17) DeathAdder válasza DeathAdder (#16) üzenetére


DeathAdder
veterán

Na haverom megcsinálta, de nem kapott +1 GB tárhelyet :W
Tán lenni kellene egy olyannak, hogy: "A Settings menüben megtaláljuk alul a Dropbox linkelést, ezután azonnal megkapjuk az extra 1GB tárhelyet", de semmi :(

Lehet h csak iOS-ről megy az is?

Ha erre rákattintok kínálja azt is, hogy droidra töltsem le.

(#18) petipetya


petipetya
nagyúr

Megnéztem magamnak ezt a Mailbox-ot, és nem vagyok elájulva. Mivel csak a Gmailt tudom belerakni, így azt hasonlítottam össze a gyári Gmail klienssel. A mailbox képes későbbre ütemezni egy levelet, ez pozitívum. Viszont nem kezeli a csatolmányokat, mint a gyári Gmail kliens. És mivel többször használom ezt a funkciót, így ezzel a Mailbox el is vérzett.

"nincs rá lezsóidő"

(#19) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Totálisan off, de mivel már volt róla szó a topicban és utána akarok járni: akinek nem jönnek be a hírek és esetleg a fórum is szét van csúszva, az is vodafoneos? Napközben WiFin voltam, semmi baj, de most hazafele pont olyan rossz a mobilaréna mint reggel.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#20) pandor


pandor
tag

Ötlet esetleg arra, hogy stock 4.4.2 nexus 7 android miért mondja, hogy nem kompatibilis vele?

(#21) dr. Kind válasza pandor (#20) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Nálam is ez a helyzet, egyelőre csak telefon-only az app.

(#22) pandor válasza dr. Kind (#21) üzenetére


pandor
tag

... hát akkor így járt a mailbox (bár az ms office-ra is ugyanezt mondja a nexus 4.4.2)

(#23) NTonee válasza Cathulhu (#19) üzenetére


NTonee
veterán

vodkafón probléma
megoldás

(#24) #65577472 válasza pandor (#20) üzenetére


#65577472
törölt tag

És tényleg... Gyönyörű, akkor nálam is megy a levesbe.

(#25) Cathulhu válasza NTonee (#23) üzenetére


Cathulhu
addikt

Csodás... Imádom a vodát. Köszi

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#26) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Hát, manapság a Dropbox háza táján óriási a vihar. Lassan érdemes lesz valami másik szolgáltató után nézni, mert az új igazgatótanács tagjai nem túl bizalomgerjesztőek. Nem vagyok meggyőződve afelől, hogy a Dropbox folytatja a megszokott adatkezelési politikát.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#27) vjungesz


vjungesz
tag

Kind, Inkább mesélj arról milyen ott a világ végén :))

(#28) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

A Gmail használata esetén a programból elküldött válaszleveleket úgy küldi el, hogy webes felületen belépve megmarad a beszélgetésekké való összefűzés?
Milyen mappát csinál a gmail-ben?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.