Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) raver válasza Polllen (#50) üzenetére


raver
aktív tag

Ha a "Rendszeres" menüpont alatt felveszek egy tételt, amit utána törlök, akkor az "Áttekintő" menüpontnál az oszlop diagramból nem tűnik el a tétel....

(#52) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Tetszik, használom most próbaképpen, de van pár észrevételem.
Jó lenne, ha a "történet" menüpont nem lenne alapértelmezetten "heti nézetben". Én pl. jobban szeretem a havi nézetet használni, de ha kilépek a menüpontból és visszalépek, nem jegyzi meg a beállítást, megint át kell állítanom hetiből haviba. Idegesítő!
A "rendszeres" alatt valamiért nekem nem rendezi időrendi sorrendben a rendszeres kiadásokat és bevételeket, így nem igazán átlátható.

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#53) Polllen


Polllen
nagyúr

Nekem egy dolog nagyon hiányzik belőle, még pedig vannak tervezett kiadásaim is és ezeket relatíve egyszerű követni excellben, de ha itt beírom, levonja aztán fogalmam sincs,h már rendeztem-e vagy csak kellene... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#54) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Kellemes,könnyen kezelhető,nekem (mivel tényleg csak arra vagyok kíváncsi,mire cseszem el a pénzemet),tökéletesen bevált. Gratulálok a fejlesztőknek !

(#55) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Lámcsak,a görgetést megoldották - egyre jobb ez az app.

(#56) Oldman2 válasza Lacopapi (#55) üzenetére


Oldman2
veterán

És mostanra pedig már weben is elérhetőek/szerkeszthetőek a bárhonnan felvitt adatok!!!

Röviden átnézve jó lenne, de ahogy látom máig is csak egyetlen "Számlát" tud kezelni.
:-(

(#57) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

sajnos sok bug van, szinkronizálási probléma (pl telefon app-ban duplázódva megjelenik minden), hónap utolsó napjára eső költés bizonyos riportokban nem jelenik meg.
egy ideje használom, de egyre jobban zavarnak az apróságok, amik inkább megnehezítik az életemet.
(inkább írok saját appot)

- no es importante -

(#58) Szólista


Szólista
senior tag

Én is használom már több éve de vannak érdekességei ill hiányosságai.
Pl: beállitok rendszeres kiadást 10.-én akkor az miért jelenik meg 2.-án?
ha több fizetési mód van( kártya,kp,erzsébetutalvány) akkor miért nem lehet külön is számolni ezeket?

Nem vagyok normális. Na és?!

(#59) Oldman2 válasza Oldman2 (#56) üzenetére


Oldman2
veterán

A több számla kezelésében nem várható előrelépés?

Értem, hogy sokaknak ez nem probléma, ugyanakkor őket nem zavarná ha igény esetén lehetne többet is felvenni.

(#60) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

de az h egy szájbatolt exportot nem tud kreálni, semmilyet! röhej.
(bocs, de kreál, 2-3 db random bejegyzéssel) nevetséges, pedig amúgy használható lenne.

- no es importante -

(#61) Szólista


Szólista
senior tag

Az egyenleggörgetést hogy lehet kikapcsolni? Se az IOS se az Android app-ban nem lehet,de a webes felületen se. :(( A supportról se olvasok jókat. :(

Nem vagyok normális. Na és?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.