Hirdetés

2024. szeptember 8., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dobolson


dobolson
senior tag

Gratula a fejlesztőknek, nagyon jó alkalmazás!

(#2) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Nagyon hasznos alkalmazás! Mindegyik androidos telefonomon fent volt!

(#3) draco31


draco31
veterán

Én is szoktam használni, remek program!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4) Binczet


Binczet
aktív tag

Erre rámondhatjuk, hogy világhírű, több főzött romban is összefutottam már vele.

(#5) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

ALAPKELLÉK!

(#6) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Ha jól veszem ki, akkor ez a progi egy GPS alapú digitális iránytű, melyben be lehet állítani célkoordinátát (pl. aktuális pozíció), így segítségével (ha nagyon nem sikerül visszatalálni) meg lehet tudni milyen irányban és távolságban is van a cél jelenlegi pozíciónkhoz képest.

Jól gondolom, hogy gyakorlatilag ezzel egy idegen városban a szállás pozícióját elmentve, hajnalban félrészegen vissza tudok jutni a szállásra?

Ahogy látom a pro verzióban több koordinátát is el lehet menteni későbbi használatra

read-only mode on the forum

(#7) Apika


Apika
Közösségépítő

Remek alkalmazás! :K

(#8) Lenry


Lenry
félisten

a GPS stat magyar cucc? :Y

ezt nem is tudtam, pedig kb azóta használom, hogy megvan a Blade. főleg sebességmérésre... :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) BatchMan válasza Lenry (#8) üzenetére


BatchMan
senior tag

Nekem is régóta fenn van, az egyik első program, amit letöltök egy új készülékre.
:R Hála és köszönet a fejlesztőknek :R

(#10) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Gyorsabban fog fixet mint a navi szoftver, ami főleg külföldön ahol nincs mobil net sokat segít...

Remek program valóban :R

(#11) Zsankee válasza BatchMan (#9) üzenetére


Zsankee
aktív tag

Régóta használom én is, és nagyon meg vagyok elégedve a programmal.

legszebb öröm a söröm

(#12) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

A GPS Test nekem jobban tetszik.

(#13) Nigér


Nigér
őstag

Tényleg hasznos program, köszönet érte a fejlesztőknek!

(#14) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Évek óta használom, de nem is tudtam, hogy magyar :D

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#15) vinibali


vinibali
őstag

nagyon régóta használom, nem is tudtam hogy magyar :) nagyon sok terepi mérést megcsináltam már a programmal, gratula :R

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#16) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

A képernyőképen lévő koordinátáknál a hosszúsági négyes annyira látszik, hogy oda lett szerkesztve, 19° az a 49° Budakalász az, nem Kazahsztán...

(#17) Adamul


Adamul
tag

Nekem is már régóta fenn van, hasznos kis progi, szeretem! :)

(#18) Akos1994


Akos1994
aktív tag

Szintén nagyon régóta használom, egyik legjobb program a saját kategóriájában és nem is gondoltam volna,hogy magyar fejlesztés. Le a kalappal. :R

(#19) S e t h


S e t h
nagyúr

"Radar módra kapcsolva megadhatunk egy koordinátát, melyhez a program segítségével könnyebben visszatalálhatunk; egy nagy parkolóban ez életmentő lehet."
Életmentő.
Ízlelgetem a szót.
Elszaladt meltettem a technika, na megyek, megfejem a teheneket.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#20) Entryy válasza AMD ehog (#16) üzenetére


Entryy
aktív tag

Nah akkor most nézd meg ezt a linket

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#21) Apika válasza S e t h (#19) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ez nagyon ütött! :D :R

(#22) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Valamit nagyon elront a telefonon, mert amíg fent van, addig az időkép program nem akar működni.

Én maradok a GPS Test alkalmazásnál, bár mintha a magasság adatok olvasásával baja lenne. (az összes többi program más magasságot mond :) )

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#23) Bone123 válasza -=RelakS=- (#22) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Érdekes, a frissítés óta nekem sem (igaz egyszerre frissült az Időkép és a GPS Státusz is). Ez utóbbi ikonja különben megjelenik, amikor vmi GPS-alapú alkalmazást (BKV, Térkép) elindítok, Fura.

(#24) viraga


viraga
tag

A program - sztem - legjobb funkciója nem lett eléggé hangsúlyozva. Az aGPS működését tudja felgyorsítani úgy, h a műhold-adatokat előre letölti (ha ez engedélyezve van, de kézzel is rá lehet nyomni). Tehát ha vkinek nincs mobilnete, vagy épp nincs térerő ott, ahol bóklászik, akkor otthon, wifiről frissítheti ezzel a programmal a műhold-adatokat. Így terepen, vagy a kocsiban, sokkal gyorsabban tud majd pozicionálni a mobil, adatforgalom nélkül. Vhol olvastam, hogy egy ilyen frissítés után pár napig lehet gyorsabb a jelfogás, de nekem az a tapasztalatom, hogy érdemes aznap megcsinálni, amikor szükség lesz rá. Másra én nem is használom ezt a progit.

(#25) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

jó kis alkalmazás.... valóban van benne lehetőség műhold-adatokat előre letöltéséhez. ezt eddig nem is láttam meg ugyanott valami kalibrálás az iránytűhöz is. ez azonban nem elég jó.. van hogy időlegesen 60 70 fokot is eltéveszti az észak irányt.

a legjobb azonban az az egészben hogy most már nem úgy nézegetem ezeket az alkalmazásbemutatókat hogy biztos érdekes lehet azoknak akinek van Androidja :)

[ Szerkesztve ]

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#26) Firehani


Firehani
csendes tag

Tényleg jó ki program, csak használat után hajlamos a háttérben tovább futni és akkor elég gyorsan leszívja a aksit...

(#27) fojuzer


fojuzer
aktív tag

1 valamit nem értek/tünk/ sem a hivatalos Magyari-Magyar App ban telon sem honlapon nem szerepel MIÉRT?? Saját lovunkat nem dicsérjük.Ejnye igy senki nem fogja meg ismerni jobban! :Y :DD :((

föolvaso

(#28) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Hm_hm nézve Goggle Amdroid play fenti Magyar progit sehol nem találva,megszünt,levették?Ki Tudja,igaz Magyarban Magyari Termék hazánk elmaradt nincs reklám.semmi,hja nincs rajta bevét-profit,Nos ezért mennek el hazánkbol a képzett,iskolázott fiatalok.Maradnak a mrgujulni léptelen vének,idösek,bologatok,sajnos! :C :R :((

föolvaso

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.