Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

ez gyönyörű, és szomorú, és elgondolkodtató...
én még nem kaptam meg levélben, úgyhogy köszi, hogy leírtad :))

(#2) venember83


venember83
nagyúr

Igen. Teljes mértékben egyetértek.

(#3) BenJoe


BenJoe
senior tag

Ez tényleg nagyon szép.

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#4) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

atomot mindkét plátói hokinyúlnak!!!

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#5) dabadab


dabadab
titán

Emo-e vagy? (Nem mintha az mentseg lenne a pontok es nevmasok tultengesere meg a tagolas hianyara.)

DRM is theft

(#6) brownus válasza Topiccsendőr (#4) üzenetére


brownus
veterán

végre egy őszinte ember:D i quite agree;)

gyáva f@sz és punci az ilyen de inkább nem folytatom, csak annyitméghogy:

az élet nem a főpróba élni kell blablabla nemtom hogy van tovább, gondolom értitek mit akartam ezzel mondani...

nemtom hány éves aki itt hozzászólt de aki ezen elmerengett az még gimibe jár vagy wtf??

[ Szerkesztve ]

(#7) Crystalheart válasza dabadab (#5) üzenetére


Crystalheart
senior tag

:DD

(#8) Crystalheart válasza brownus (#6) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hm? :) Szerintem tényleg elég kicsi a valószínűsége annak, hogy ez így legyen, ahogyan le van írva...

Épp ezért én személy szerint tartom magam továbbra is a plátói dologhoz. Abból legalább jó kis irodalmi művek születhetnek :)

(#9) brownus válasza Crystalheart (#8) üzenetére


brownus
veterán

ugyan, tele van a világ ilyen szerencsétlenekkel, ha nem is pont így zajlik le kettejük között a dolog. meg hány érdek kapcsolat van... csak legyen valaki...

szerk:
én mindig azt mondom, hogy szinte mindenki ott rontja el, hogy nem meri elmondani a gondolatait a másiknak. az a fránya kommunkiáció....

ja, meg nekem úgy állt volna a f@szom egy ilyen szitubanm, hogy csak na. erre a lány lehet megmozdult volna, kérdez a nyúl válaszol, hogy: IGEN, szeretlek! és a mai napig élnek boldogan... ja, és keféltek volna egy nagyot már ott:D

[ Szerkesztve ]

(#10) Crystalheart válasza brownus (#9) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nos, meglehet, én csak a magam nevében tudok szólni, mások fejébe nem látok. Viszont mióta világ a világ, ez így volt, talán csak több volt az érdekházasság. Sokkal több.

Ha egyszer valakinek ilyen a jelleme, hogy ilyen szerencsétlen... :D

(#11) Retro11 válasza brownus (#9) üzenetére


Retro11
senior tag

Meg mennyi papucs...

Ezt, és az ehhez hasonló sztorikat, laza mozdulattal dobom a kukába.

brownus:
Valahogy így vagyok ezzel én is. Voltam is ;)

Mod: Nem értem a töketleneket. Jó mondjuk sok oka lehet. De ha már áll, akkor nagy gond nem lehet!

[ Szerkesztve ]

(#12) Crystalheart válasza Retro11 (#11) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az én filozófiám, hogy az biztos, hogy sohasem fogok udvarolni senkinek. Valahogy nem fér be az imázsomba. :) Nem mellesleg bármely nő jobban jár, ha nem én vagyok a párja. Ahhoz nekem túl sok rigolyám van...

(#13) Retro11 válasza Crystalheart (#12) üzenetére


Retro11
senior tag

Akkor Te most mi (milyen) vagy?(szexuális)

Mod: Látom el tévedtél pár századot. Esetleg még fiatal vagy. (tippre 19)

[ Szerkesztve ]

(#14) Crystalheart válasza Retro11 (#13) üzenetére


Crystalheart
senior tag

WTF :D Persze, hogy hetero. Majd meg is pusztulok, mikor a szeretett nőt látom, de neki sokkal jobb, hogy nem én lettem a társa. :) A képlet egyszerű, az ember a lehető legjobbat kívánja annak, akit szeret.

[ Szerkesztve ]

(#15) NoLF válasza Crystalheart (#14) üzenetére


NoLF
addikt

hát én először inkább magamat venném számításba...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16) Retro11 válasza Crystalheart (#14) üzenetére


Retro11
senior tag

No de félre ne érts. Szép dolog ez, meg minden. Csupán ebben a világban, ez nem kifizetődő.

(#17) Crystalheart válasza NoLF (#15) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én magamat csak a létszükségletekig veszem először számításba, bár ki tudja. Ha két napja nem ettem, akkor is odaadom a tányér rizsemet a kishúgomnak, ez alap. :) Bár szerintem másnál is, csak bele kell gondolni.

(#18) Crystalheart válasza Retro11 (#16) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem értelek félre, szerencsére nem mindenki ilyen, mint én, hamar kihalna az emberiség. :D Viszont szerintem nem szárazik belőle olyan károm, amit ne tudnék elviselni. Nem mellesleg ha egy mérleg egyik karjára az én keserűségemet és a másikra a lány boldogságát tennénk, bizony utóbbi húzna lefele.

Hosszútávon pedig még semmi sincs megírva előre, bármi lehet. Főleg azért, mert mindez nem befolyásolja a világban való boldogulást.

(#19) dabadab válasza Crystalheart (#18) üzenetére


dabadab
titán

Ej, de szepen megmagyaraztad, hogy igazabol nem nyuszi vagy, hanem nemeslelku! Csak el ne hidd magadnak ;)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#20) Crystalheart válasza dabadab (#19) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nos, nem igazán tartom magam nyuszinak, aki ismer, az tudhatja is. Voltaképp az sem fér be az imázsomba ;] Nos, mindegy, végtére is a topic nem rólam szól, legalábbis nem rólam kellene. :) Asszem megyek vissza ásni.

(#21) bandus


bandus
veterán

nagyon szép

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22) blackmoto


blackmoto
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.