Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Ezt lehet a politika topikba kellett volna feltölteni vagy inkább oda se. Amúgy a magyar nyelvű része logikus, mert a mai köznyelvben a migráns alatt ugye az illegális muzulmán határátlépőt értik és a muzulmánok a vallásukból eredendően nem esznek disznót, a töpörtyűt pedig ugye disznóból készítik. Szóval ez inkább csak ténymegállapítás szerintem.
A Merkelt illető rész az meg megint egy olyan dolog amit nem lehet extrémnek hívni(, ha egy német felfújná valahova hogy O1G vagy Vitya for president, engem egyáltalán nem zavarna.) Fél évet dolgoztam németekkel és amikor a politika került szóba akkor mindegyik rossz véleménnyel volt a kancellár asszonyról. Ha más országbeliknek is van pozitív vagy negatív véleményük a mi politikusainkról, akkor hazánk fiának/leányának is lehet valamilyen véleménye más ország politikusáról. Az egyetlen tényleges paraszt dolog a képen amit látok az a grafitizés, még ha romhalmaz is amire ráfújták akkor is genya dolog (nyilván ez akkor értendő ha engedély nélkül más tulajdonát összebarmolja).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.