Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) csigi válasza Winner_hun (#848) üzenetére


csigi
addikt

Ezzel magam is így lennék, kétszer nyertem egérpadot (egyik PH!-s), harmadjára már odaadnám valakinek...
De most egy FM transzmittert nyertem! Köszönöm! :R

nofene

(#852) 8zabi


8zabi
őstag

jááááá több mint 7 PH-n eltöltött évem alatt most nyertem először

kösziii :)

gratulálok mindenkinek, remélem lesz még ilyen kreatív játék máskor is

senki se csüggedjen, előbb utóbb mindenkit kihúznak a kalapból, csak türelmesen kell várni ;]

(#853) tope


tope
addikt

Grat a nyerteseknek

Köszönöm a játékot, ilyenből jöhet több is :K

(#854) bena_butus


bena_butus
csendes tag

Engem jobban felbosszant, mikor a tescoban átpakolják az egész kínálatot, és 2× annyi ideig tart bevásárolni, pedig ugyanazokat a termékeket veszem meg.
SZVSZ nem attól függ, hogy milyen terméket vásárolunk meg, hogy milyen volt egy hozzá kapcsolódó nyereményjáték, hanem hogy milyen az a bizonyos kütyü. Én sem nyertem semmit, mégsem keserű a szám íze, mert élveztem a játékot, és szerintem ez a lényeg. Nagyon remélem, hogy a szervezőket nem bizonytalanítja el egy jövőbeli hasonló játéktól a sok negatív hozzászólás, és lesz még kedvük ilyen játékot szervezni. Hajrá!

(#855) Zanik


Zanik
addikt

Köszi a játékot, és gratula a nyerteseknek! :C

(én már egyszer elvittem egy infopatikás fődíjat, úgyhogy inkább befogom a számat) :B

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#856) #09634560


#09634560
törölt tag

Gratula a nyerteseknek!
Azért annyit: Jó lenne tudni a megfejtést kiirni a játék lapra!!!

(#857) eszterencs válasza #09634560 (#856) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Skylaner szépen összefoglalta itt, de igazad van, kiteszem a játék lapjára is, hogy könnyebben meg lehessen találni.

(#858) szacsee


szacsee
nagyúr

Hali!

Köszönöm szépen a nyereményt előre is! :R
Kösz a gratulációt a fórumtagoknak a többi nyertes nevében is.
Amikor ránéztem a nyereményjátékra nem hittem a szememnek. :B
Először most nyertem nyereményjátékban, akik nem nyertek most azok ne adják fel.
A játékosok azon táborát erősítem, akiknek tetszett a játék. Nagyon kreatív ötlet volt így megvalósítani, remélem nem ez volt az utolsó ilyen típusú játék. :))

(#859) #09634560 válasza eszterencs (#857) üzenetére


#09634560
törölt tag

Köszi.
Igy fair szerintem.

(#860) buccsi


buccsi
tag

De jó, nyertem! Köszönöm szépen és gratulálok a többieknek is. :C
PH!: :R

Ha megjön a munkakedvem, leülök egy sarokba és megvárom míg elmúlik.

(#861) parkr


parkr
őstag

áh, én sose nyerek.. :(

Gratula a nyeteseknek!

(#862) Spet


Spet
addikt

Nah nem jött össze az egér alá való, de gratula a nyerteseknek

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#863) Sanya válasza skylaner (#706) üzenetére


Sanya
nagyúr

valahogy semmi rendszer nem volt ebben a játékban.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#864) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

Még sosem nyertem, pedig az elmúlt hat évben -egy kivételével- eddig minden játék végén benne voltam a kalapban :(((
A nyerteseknek azért gratula! :C

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#865) Pancsermeste


Pancsermeste
őstag

Gratulálok a nyerteseknek!

Azt nem lehetne, hogy azok a kalaposok, akik mondjuk a 20. alkalommal se járnak szerencsével, kapjanak vigaszdíjként egy PH! egérpadot?

-= Pancsermeste® =-

(#866) C0d3r válasza Winner_hun (#830) üzenetére


C0d3r
addikt

Már elakartam kezdeni hisztizni hogy ki nyúlta le, de a hozzászólásod teljesen meglepett. :D Ha van erre valóban lehetőség, akkor ténylegdenagyon köszönöm szépen! :C :R

Gratulálok a nyerteseknek és helyesen válaszolóknak egyaránt, mindenki keményen megdolgozott érte! :R

Ami a játékot illeti, volt az elején számomra egy pillanat röpke óra, mikor azt mondtam feladom, szerencsére végül nem így tettem. Korábban írtam, és ismételten megerősítem ezen véleményemet, nagyon jól összerakott játékra sikeredett. Emiatt senkinek se kell a kardjába dőlnie / elhíresztelni a szervezők "gonoszságát" / törölni a fórumról, elvégre veszíteni senki nem vesztett vele, mert ingyenes volt. Rááldozott órák pedig gyakorlásnak se utolsók, legközelebb már fogunk tudni Kisbojtár Jenő fejével hatékonyabban gondolkozni. ;)

(#867) r3dsnake válasza Sanya (#863) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

akkor olvasd el mégegyszer a megoldást : ) szerintem zseniális játék

köszönöm a játékot és a nyereményt is! (fm transmitter) bár, ha nem nyertem volna, akkor sem búslakodnék, mert tényleg érdekes volt : )

(#868) Sanya válasza r3dsnake (#867) üzenetére


Sanya
nagyúr

kell hozzá pár olyan regisztráció, amelyet elvből nem teszek meg.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#869) ixtom válasza Sanya (#868) üzenetére


ixtom
tag

Egyedül a PH!-s regisztrációra volt szükség. FB-n minden fontos dolog publikusan, reg. nélkül is elérhető, csak keresni kellett... :)

(#871) r3dsnake válasza Sanya (#868) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

akkor olvasd el megint : )

(#872) Joci10 válasza Jim-Y (#831) üzenetére


Joci10
őstag

Szerintem én nem ezt mondtam. Amit leírtam, az az hogy ennek a játéknak nem az volt a célja, amit Te leírtál (a minél több ember csábítása; ezáltal az oldal (és a szponzor) minél több emberrel megismertetése); csak kibontottam a bizonyításhoz. Olvasd át még egyszer, és talán észreveszed. ;)

#841 @eszterencs:
A szerencse tényleg szerencse dolga. Lehet, hogy kevesebb esélyed van, de én pl. a múltkor az 1000+-os kalap (azt hiszem, ennyi volt; de már biztos nem vagyok benne - az biztos, hogy rengetegen voltunk) idején nyertem egérpadot, míg egy másik oldalon a 100- kalapos nyereményjátékokban meg nem nyerek. Ilyen a szerencse, vagyis ha nem is próbálkozol, akkor nem is nyerhetsz (a valszám meg csak valszám - Fortuna előszeretettel mutogat vissza neki egy (vagy több) ujjal mindenfélét :) ).
Egyébként meg nem azt mondom, hogy nem kell új dolgokkal próbálkozni; csak célszerű előtte egy próbát tenni (mondjuk pár munkatárssal letesztelni) - vagy felvállalni, hogy ez egy kemény, rejtvényes/fejtörős nyereményjáték, és egy 'normál' nyereményjáték mellett (előtt/után) belefér ilyen is.
(Bár én személy szerint nem szeretem az olyan dolgokat, ami megkülönbözteti az embereket egy nyereményjátékon - vagyis csak bizonyos tulajdonságokkal rendelkezők vehetnek részt benne (kitartás (illetve az ehhez kapcsolódó idő); asszociációs képesség; nyomozási, rejtvényfejtési tudás; ... is kellett a mostanihoz).)

[ Szerkesztve ]

(#873) DeFranco válasza Joci10 (#872) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az érvelésednek akkor lenne valamicske súlya, ha meg tudtad volna oldani a feladatot. Így csak reménytelen próbálkozásnak tűnik annak érdekében, hogy legközelebb a nulla befektetéssel megoldható "guglizd ki a választ" típus legyen.

El kell fogadni, hogy az életben vannak olyan feladatok, amelyek kihívást jelentenek, és nem készen megrágva a kapod a falatot. Egy nyereményjáték amúgy is az extrák extrája, nem szép, hogy lassan azt követelitek, hogy alanyi jogon járjon a kalap.

Egyáltalán nem volt nehéz, egyáltalán nem volt lehetetlen, és borzasztó nagy csalódás azt látni, hogy egy generációval "lentebb" már annyira el vannak lustulva a népek, hogy meg sem próbálnak két lépést tenni az eredmény érdekében. Nem örülök.

Közben meg itt lobbiznak, elmondják mindennek a szervezőket, lassan már az oldal bukását vizionálják, csak azért, mert nem kerültek bele egy olyan kalapba, amiért nem csak ki kellett volna nyújtani a kezüket, hanem felmászni egy létrán három fokot.

Basszus idáig csak forrongtam,d e most kiakadtam... :((

(neked ment a válasz, de természetesen nem minden rólad szól, kérlek, ne vedd magadra az egészet)

(#874) BiP válasza Joci10 (#872) üzenetére


BiP
nagyúr

"(Bár én személy szerint nem szeretem az olyan dolgokat, ami megkülönbözteti az embereket egy nyereményjátékon - vagyis csak bizonyos tulajdonságokkal rendelkezők vehetnek részt benne (kitartás (illetve az ehhez kapcsolódó idő); asszociációs képesség; nyomozási, rejtvényfejtési tudás; ... is kellett a mostanihoz).)"

:) és akkor hogy derüljön ki, ki kerüljön a kalapba?
Ha 'milyen szín az ég' típusú nyereményjátékot szeretnél, lehet küldeni sms-t az kereskedelmi tévécsatornáknak, és a lottó is publikus. Meg is lehet nézni a nyerési esélyeket.
Remélem azért egy sms elküldése vagy egy szelvény kitöltése még nem fáraszt el túlságosan :)

Hsz-em cinikus hangvételu, de kezd engem is bosszantani az egyre többektol (többnyire fiataloktól) érkezo "nekem minden jár" mentalitás.

[ Szerkesztve ]

(#875) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Gratulálok minden nyertesnek. ;)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#876) Mans20


Mans20
addikt

Szerintem a következő ilyen játéknál már könnyebb lesz azoknak akiknek nem jött össze,el lett mondta hogy mi hogy volt.

(#877) arpii válasza DeFranco (#873) üzenetére


arpii
aktív tag

Hát ezaz! Ha összeszámolnám nekem több mint 10-12 óra elment a keresésre/nyomkövetésre, ami akárhogy is nézzük, a munka rovására ment. Meg is lett az eredmény, ill. nyeremény. :))

(#878) szacsee válasza Joci10 (#872) üzenetére


szacsee
nagyúr

Remélem nem fogsz lehurrogni. :)
No nem azért válaszolok, mert késztetést érzek, vagy bizsereg a tenyerem (az mástól). ;]
Az éremnek 2 oldala van és nem lehet olyan nyereményjátékot csinálni ami mindenkinek megfelel. Voltak eddig is ilyen játékok, csak ott adott termékről tettek fel kérdést és ahogy nézem volt, hogy szerencsés voltál.
A címben írták, hogy merőben új játék lesz.
Az nem azt jelenti, hogy nem lett meg a képdarab összes részlete, hogy nem vagy kreatív, nincs asszociációs képességed, csupán "rossz" nyomon jártál.
A 2. nyom után néztem én mindent, de eszem ágába nem jutott, hogy benézzek a fórumba és ott a vaterás utalást is láthattam volna Jenő cuccaira utalásával. Az 5. képet pedig elsőre a bátrabbak kapták meg, de a fórumon volt rá utalás, hogy nem kell messze kolbászolni az 5. kép linkjéért. A helyes megfejtés nálam 30-án este állt össze és még volt 4 nap a lezárásig.
Hétvége is volt a játék ideje alatt, így nem is lehet nagyon időhiányra panaszkodni, mert a régebbi termékinfós játékoknál is csak-csak utána kellett nézni a termék tulajdonságainak, ami nem mindig 10 perc volt.
Ez a játék erről szólt, volt viszont FB játék, ahol csak lájkolni kellett, hogy bekerülj a kalapba.
Az viszont nekem nem jött be, mivel nem volt még FB regisztrációm. Azóta annyi változott, hogy van regisztrációm csak épp nem nézek be gyakran.

"Szerintem én nem ezt mondtam. Amit leírtam, az az hogy ennek a játéknak nem az volt a célja, amit Te leírtál (a minél több ember csábítása; ezáltal az oldal (és a szponzor) minél több emberrel megismertetése); csak kibontottam a bizonyításhoz. Olvasd át még egyszer, és talán észreveszed" - nagyobb nézőszámot hord magával egy FB-s játék, ahol minél több lájkoló kell rajtad keresztül, így ez sem teljes mértékben igaz.
Peace! :R

(#879) Agyasima


Agyasima
senior tag

Néhány - szerintem - kulturált kritika milyen személyeskedést vált ki itt egyesekből...

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#880) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Gratulálok a nyerteseknek és azoknak akiknek sikerült megoldani a játékot! Elolvastam a megoldást és bizony nem volt könnyű, így azok legyenek büszkék magukra, akik a kalapba kerültek!
Én sajnos nem, mert hamar feladtam a küzdelmet, de lehet nem is ment volna... :B
Ötletes játék volt!
Gratula a kitalálójának is! :R :C

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#881) kisbojtarje


kisbojtarje
csendes tag

Helló mindenkinek,

Mindenek előtt én is gratulálok a nyerteseknek és azoknak is, akik nem adták fel és végigküzdötték magukat a játékon. A játék újszerűsége és első látásra talán kicsit bonyolultabb megjelenése valószínűleg jó néhány játékost elijesztett, ugyanakkor utólag valószínűleg már nem is tűnik annyira ördöngősnek a dolog. Mi elsősorban intenzív játékélményre törekedtünk és örömmel láttuk, hogy ez nagyrészt be is jött, bár be kell valljam, hogy indulás előtt mi is nagyon kiváncsiak voltunk a fogadtatásra.
Megjegyzem, ez a fórum is abszolút szórakoztató volt :)

Még egyszer köszönet a résztvevőknek és nem fenyegetésképpen mondom, de még visszatérek ;]

Hasta la vista, amigos

K. Jenő
(cseles web-elmebeteg)

Ui.: Azért lesz még hagyományos játék is - így talán sikerül mindenkinek megfelelni ;)

[ Szerkesztve ]

Alcor DVB-T rulez ;-)

(#882) DeFranco válasza kisbojtarje (#881) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hasta la vista? Ez valami utalás akart lenni? El van dugva megint egy képrészlet valahova? Hol a bűnjel? Hol a következő nyom? :DDD

(#883) C0d3r válasza DeFranco (#882) üzenetére


C0d3r
addikt

:C
Az a kemény, ha már kisbojtarje szavait ennyire tüzetesen megvizsgáljuk. :)) Nem bízunk ám semmit a véletlenre!

(#884) szacsee válasza DeFranco (#882) üzenetére


szacsee
nagyúr

Kérjünk meg egy Moderátort / Házigazdát, hogy nézze meg kinek az IP-jével egyezik az Úriember IP-je. Oszt már bukó is, bár tippem lenne, hogy ki rejtőzhet a szerintem "ál-nick" mögött. ;]

[ Szerkesztve ]

(#885) BiP válasza DeFranco (#882) üzenetére


BiP
nagyúr

Meg is van az első képrészlet:

És tippem szerint a kép jobb szélén (középtájt) van a nyom, ami arra utal, hogy itt lesz a következő képrészlet.

:)

[ Szerkesztve ]

(#886) C0d3r válasza BiP (#885) üzenetére


C0d3r
addikt

Naaa, nem tudtad hogy nem szabad egymásnak segíteni? ;] :P

Érdekes kérdés az is, hogy milyen terméket szeretnének ezzel hirdetni? :)

[ Szerkesztve ]

(#887) arpii válasza BiP (#885) üzenetére


arpii
aktív tag

Vesszek meg ha nem pontosan erre gondoltam! :C

[ Szerkesztve ]

(#888) S.J.M. válasza BiP (#885) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Jó nyomon haladtál, meg is lett a képrészlet, mi lehet a következő nyom? :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#889) C0d3r


C0d3r
addikt

Most érkezett meg az egérpad, ez nagyon gyors volt! :)
Köszönöm, legfőképpen Neked, Winner_hun ! :R

(#890) Allure


Allure
aktív tag

Nekem is megérkezett az egérpad, nagyon frankó, köszönöm mégegyszer a lehetőséget! :)

(#891) arpii


arpii
aktív tag

Úgy veszem észre, hogy ide a világvégére nehezebben ér ide.

(#892) arpii válasza arpii (#891) üzenetére


arpii
aktív tag

Megjött!!!

(#893) plaschil válasza arpii (#892) üzenetére


plaschil
aktív tag

Hálistennek! ;]
:DDD

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#894) Joci10


Joci10
őstag

Többszörös válasz egyben (ezért előre is elnézést a hosszúságért). :)
Az elején megemlítem, hogy nem vagyok épp a fiatalabb korosztály tagja (mint egyesek gondolták volna), hiszen rövidesen a 38-ba lépek (vagyis az olyan indokok, hogy 'azért mert fiatal vagy' azonnal érvényüket vesztik :D).

#873:
Menjünk szépen sorban.
Először is (a stílus és a szavak használata egyáltalán nem véletlen!): az érvelésednek akkor lenne valamicske súlya, ha egyáltalán nekikezdtem volna a megoldásnak. De mivel sem időm, sem energiám (sem hangulatom - mert a hozzászólók kritikusi hozzászólásai elvették a kedvemet) nyomozgatni, így ez csak reménytelen próbálkozásnak tűnik arra, hogy megmagyarázd a megmagyarázhatatlant (hogy ilyen érv nélküli támadással kezdtél - hiszen attól, hogy soha nem kóstoltam a záptojást, attól még lehet róla negatív véleményem).
Elfogadtam, hogy vannak nehezebb nyereményjátékok (ha visszaolvasnád szépen az írásaimat, akkor láthatnád, hogy nem azt mondtam, hogy ne legyen - csak azt, hogy 1.) ezzel nem sok új embert nyernek az oldalak (ph!, szponzor); 2.) ha lesznek továbbra is ilyenek, akkor lehetne egy könnyebb, mindenki számára hozzáférhető nyereményjáték is mellette/előtte/utána), hiszen egy oldal úgyis a szerkesztők által kijelölt úton megy. Viszont ha a szerkesztők fontosnak tartják a visszajelzéseket, akkor a negatívokat --pláne, ha azok többségben lennének (hiszen a ~100 kalapos és max. ~50 nem kalapos emberen kívül nem hiszem, hogy a többségnek tetszett volna ez a játék)-- is meg kell hallgatni, illetve tudni kell a helyén kezelni. (Mellesleg érdeklődnék, hogy mi a baj egy alanyi jogon kalapos dologgal. Az pl. tényleg mindenki számára egyenlő feltételeket teremt, és csak a tiszta vakszerencsén múlik. :) )
Neked nem volt nehéz, de Eszterencs hozzászólása alapján (hogy hány százaléknak sikerült megoldania a képbeküldést az eredetileg igennel válaszolók közül) ez a többségnek nem volt 'nem nehéz'. Vagyis objektíven bőven elmondhatjuk, hogy igenis nehéz volt (pláne a megoldás menetét végigolvasva kis 'hozzáértés' is kellett).
Mellesleg nem mondtam el mindennek a szervezőket, és nem vízionáltam az oldal bukását sem. Azzal, hogy logikusan levezettem egy gondolatot (mellyel megcáfoltam egy korábbi állítást), még nem jutottam el a fenti 2-3(-10-...) lépcsőfokkal magasabb végkövetkeztetésre, hiszen odáig több egyéb feltételnek is teljesülnie kellene (amit én sem látok jelenleg valósnak).

#874:
Egyrészt azért nem lottózok/sms-ezek/..., mert azokért fizetni kellene (és hosszútávon egyértelműen veszteségesek). Ezek a nyereményjátékok egyrészt ingyenesek, másrészt olyan dolgokat lehet rajtuk nyerni, amire vagy nem lenne pénzem, vagy lehet, hogy ki sem próbálnám soha (márpedig egy szponzor nem csak azért ad hardvereket a nyereményjátékhoz, mert jófejek; hanem azért is hogy szélesebb körben is ismert legyen, hogy akik kaptak a nyereményeikből, azok elégedettek legyenek, és ha eddig nem is akartak ilyen termékeket, akkor majd most akarjanak, illetve ilyen termékek vásárlására buzdítsanak másokat is, ...). Persze, ha feltételeket támasztunk a nyeremények megnyeréséhez (amik ráadásul elég magasra teszik a képzeletbeli lécet, amit át kellene ugrani), akkor lesznek kritikusok is, akik alapból nem is tudnák ezt elérni.
Hogy ki kerüljön a kalapba? Ha már így lenne a kérdés, akkor legyen úgy, hogy én, és senki más. :DD De ha ellépünk a vicceskedéstől, akkor legyen mondjuk egy olyan előszűrő (ha már mindenképp kell), ami nem szór ki túl sok embert (már a nyereményjáték megtalálása is egy ún. elő-előszűrő :D). Mert szerintem nem az a lényeg, hogy minél nagyobb legyen a kalaposok nyerési esélye, hanem hogy minél többen minél jobban érezzék magukat egy játék során. (Példát mondok: egy zenei rádióban ha csak alternatív zenék mennek, akkor nagyon kevesen fogják hallgatni; de ha a tömegeknek szóló zenék mellett időszakosan lesznek alternatív zenék is, akkor több ember igényeit ki lehet elégíteni. Vagyis többségében mennek a 'tömegzenék', és napi fél-egy órában meg az alternatív. Így elfér egymás mellett a két igény is; és a hallgatók is jól érezhetik magukat, mert megkapják, amit akarnak. (Most, az ezen a példán felbuzdulva egy ötlet szikrája bontakozott ki bennem: vagyis legyen 'normál' nyereményjáték, aminek egy plusz része is lehetne plusz nyereményekért. Ez a 'plusz' lehetne az egyszerű kérdésekhez kapcsolódóan egy nyomozós nyereményjáték is, ahol különböző infókat (nem kell képnek lennie, lehetnének számok/betűk/jelek/... is) lehetne gyűjteni a kérdésbeli termékekről; majd a végén a plusz infókból egy plusz segítséggel össze lehetne rakni egy plusz megfejtést. Így mindkét fél igényei ki lennének elégítve, mindenki nyerhetne minden fajta termékből; és csak addig juthatna, amíg a tudása alapján tudna. - Nekünk matekból volt olyan dolgozatunk, hogy ahányas jegyet akart valaki, annyi feladatot kellett megoldania. (Igen, volt (vagy pontosabban: lehetett volna, hiszen az első két feladatot mindenki meg tudta csinálni) 0-s osztályzat is. :) ))).

#878:
Igen, ott nyertem egy egérpadot (még mindig itt van a gép mellett befóliázva - lehet, nem is fogom használni, mert díszként jobban mutat :) ). Az volt az egyedüli, és bár korábban rosszul emlékeztem a kalap-számra (azt hiszem Eszterencs hozzászólására írtam egy ilyen számot - most lusta vagyok visszanézni :) ), de azért nagy kalapszám mellett is lehet nyerni.
Lehet, hogy volt hétvége is a játék időtartama alatt; de én nem 8 órában dolgozom, hanem 12-zöm (vagyis a hétvége nekem nem hétvége; az ünnepnap nekem nem ünnepnap); amellett pedig a szabadidőmben egyéb munkákat is el kellett most végeznem (őszi kerttakarítás; tüzelőszerzés, -pakolás; ...). Vagyis nekem most nem volt időm (pláne, hogy a fórum elején említették páran, hogy nekik 1-2 óra kellett egy kép-részlet vagy nyom megtalálásához; ami el is vette a kedvem a játéktól); de korábban egy-egy kérdés megkeresésével/megtalálásával soha nem küzdöttem 10 percnél többet.
A FB-os játékokat meg azért nem szeretem, mert másoktól sem nézem jó szemmel, ha teleszemetelik az üzenőfalamat reklám-spam-ekkel; így én sem szoktam ezt megtenni másokkal. Ne azért 'szerettesse' meg velem valaki magát, mert nyereményjátékon veszek részt; hanem azért, mert az jó (vagyis ha valami tetszik, akkor feltétel nélkül is megy a 'like'; ha viszont kérik valami feltételért, akkor nem fog menni).
"nagyobb nézőszámot hord magával egy FB-s játék, ahol minél több lájkoló kell rajtad keresztül, így ez sem teljes mértékben igaz." - izé. Én azt állítottam (azt vezettem le), hogy ez a nyereményjáték nem tömegcsábításos volt pont az erős kritériumok miatt. Te viszont azt írtad (egyszerűsítés után), hogy a tömegcsábításos játékok gyenge előkritériumúak. Vagyis szerintem nem nekem mondtál ellent (ahogy próbáltad leírni), hanem az állításomat erősítetted. :)

(#895) BocsiAG


BocsiAG
csendes tag

Nagy király az egérpad csak a posta tett bele egy ívet. :((( Szerintem az ajtóig eljött egyben de a postaládába már összehajtva csusszant be. Legközelebb rá kellene írni hogy kérjük ne hajtsa be mert törékeny vagy valami. Még jó hogy nem járatok cd-s magazinokat.
Köszönjük Magyar Posta. :W
Bocs hogy még nem vettem ki a szuvenyírt a csomagból. :)


Nincs valakinek trükkje hogy lehet visszaegyengetni?

(#896) arpii válasza BocsiAG (#895) üzenetére


arpii
aktív tag

Jellemző. Tegnap mikor hozta a postás épp kint voltam és észrevettem, hogy a kutya (puli) meg van veszve. Hát éppen gyömöszölni akarta a ládába, csak nem tudta, mert a kutya már majdnem megkapta :)) Tehát a kutya mentette meg az egérpadot.

(#897) Allure


Allure
aktív tag

Nekem jó ismerősöm a postás, úgyhogy kézbe kaptam, semmi baja. :)

(#898) BocsiAG válasza arpii (#896) üzenetére


BocsiAG
csendes tag

Nekünk is pulink van de legközelebb ráuszítom. ;] Az a röhej hogy amúgy beférne, de neki akkor is hajtogatva gyömöszölni kell. :W

Nincs valakinek trükkje a vasaláshoz?

(#899) plaschil válasza BocsiAG (#898) üzenetére


plaschil
aktív tag

Vasalás. :((

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#900) Joci10 válasza BocsiAG (#898) üzenetére


Joci10
őstag

Két lexikon közé berakni, majd az egész tetejére még vagy 4-5 lexikon. :) Nálam hatásos volt eddig minden hasonló esetben. (Természetesen lehet használni bármilyen nehezebb könyvet is, ha valaki úgy van vele. A lexikon csak a tömege miatt lett elmítve példaként.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.