Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eszterencs


eszterencs
HÁZIGAZDA

Sziasztok!

Ez itt az Alcor Digital játékának hivatalos topikja.

Ezúttal az eddigiektől eltérő, más rendszerű játékot indítottunk. A neve webhajsza. :)

Biztosan felmerül majd sok kérdés, amit nyugodtan fel lehet tenni itt a fórumban, azonban most még a szokottnál is TILOSABB segíteni egymásnak. Sejtetni, tippeket adni is tilos, az ilyen hozzászólásokat töröljük, a visszaesőket pedig kizárjuk a játékból.

Mindenkit arra kérek, hogy olvassa el alaposan a leírást, és ne adja fel könnyen! Ha teljesen elakadnál, tedd félre egy kicsit a játékot, és folytasd később újult erővel.

Reméljük, tetszeni fog az új forma, várjuk ide a véleményeket is. :) Akinek mégsem nyerte el a tetszését, ne aggódjon, klasszikus, kérdéses játék is lesz még idén... ;)

Jó keresgélést, jó játékot és sok szerencsét kívánunk!

(#2) Poo


Poo
aktív tag

zsííír :C

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#3) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

I'm IN! :K

⭐ Stella

(#4) toldy


toldy
őstag

Ezaz, köszi, jeah, kell egy egérpad. :)) ( nem vicces, tényleg :B )

Az első kérdésnél volt egy ilyen "mi van?" érzésem.

[ Szerkesztve ]

Az élet nem habostorta.

(#5) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ha tudnám mire jó a bűnjel okosabb lennék. Kell az nekem a 2. kérdés megválaszolásához?

⭐ Stella

(#6) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Na csak lett játék. Hajrá mindenkinek. Sok szerencsét a nyereményekhez. Stipi stopi a DVB-T vevő nekem jár. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

ph! bögre legyen legközelebb és akkor én is játszom. ;)

(#8) Enton


Enton
addikt

Az első kérdés akkor a nevezés is egyben??? ;]

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#9) V.Stryker válasza V.Stryker (#6) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Most olvasom a leírást. Lehet, hogy hülye vagyok, sőt biztos a sok visszajelzésből, de vannak dolgok amiket nem értek. Az első részbe leírják, hogy ez a nyomorék Jenő kavirnyál az oldalakon és képrészleteket rejt el, ezekből kell összeilleszteni a megoldást és emailen beküldeni.

Ezzel szemben a játék menete pont alatt meg az van, hogy kérdéseket tesznek fel és ha jól válaszolsz, akkor részt veszel a nyereménysorsolásban.

Most akkor Jenő elhagyott vackait kell keresni vagy kérdésekre válaszolni? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#10) radi8tor válasza V.Stryker (#9) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én is ezt kérdeztem kb.

⭐ Stella

(#11) bLaCkDoGoNe válasza V.Stryker (#9) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

"A lentebb található "Játék menete" sablon leírás a játék újszerűsége miatt ezúttal nem teljesen helytálló, hiszen csak egyetlen kérdés van, azonban minden más ugyanúgy működik, mint korábbi játékaink esetében."

Értő olvasás? :U

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#12) V.Stryker válasza bLaCkDoGoNe (#11) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Jah, tényleg. :D Mondtam én, hogy hülye vagyok. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#13) radi8tor válasza bLaCkDoGoNe (#11) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor írd le kérlek, hogyan értsük ;]

Mi az a "minden más" ?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#14) bLaCkDoGoNe válasza radi8tor (#13) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Gondolom a szabályok. Meddig tart a játék, kik kerülnek a kalapba, mit nem szabad, stb. Nem annyira bonyolult. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#15) radi8tor válasza bLaCkDoGoNe (#14) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De akkor, ha jól értem holnap kikerül a 2-es számú kérdés, amire az elrejtett infó alapján lehet választ adni?

⭐ Stella

(#16) djculture


djculture
félisten

Jó cuccokat forgalmaznak,van itthon 1 usb kütyü meg két asztali dvb-t vevő is tőlük.Érdemes játszani :C

(#17) bLaCkDoGoNe válasza radi8tor (#15) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem, én úgy értelmezem, hogy csak ez az egy kérdés van (biztosan ilyen "kérdéses" nyereményjátékra van felkészítve a motor, azaz a játéknak mindenféleképpen kell tartalmaznia legalább egy kérdést(?)), de onnantól menni kell majd egyik nyomról a másikra, és gyűjtögetni a képrészleteket. Gondolom a feladat az, hogy az elrejtett nyomokból megtaláld a következő képet rejtő helyet, aztán onnan a következőt, és így tovább, és így tovább. Szerintem több kérdés nem lesz (nekem legalábbis a leírás alapján ez tűnik logikusnak).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#18) radi8tor válasza bLaCkDoGoNe (#17) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Igen, közben én is átolvastam a szöveget. Az oldal tetején van a lényeg leírva.

⭐ Stella

(#19) Spet


Spet
addikt

Nah meg lett találva az első nyom :)) :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#20) Enton válasza bLaCkDoGoNe (#17) üzenetére


Enton
addikt

Ez mind oké. De ha nem lesz legalább még egy kérdés akkor miből indulsz ki?
Mert abból hogy játszok avagy sem abból meszire nem jutottam, plusz az alcor-os cuccok képeiből sem. :DDD

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#21) bLaCkDoGoNe válasza Enton (#20) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

"Jenő barátunk minden oldalon, amerre járt, nyomot hagyott maga után; ez az információ mindig arra a következő weblapra mutat, ahol az újabb képrészlet megtalálható.
(...)
Emberünk az Alcor weboldaláról indult el, és az egyik termékoldalon egy oda nem illő nyomot hagyott maga után (annyit segítünk, hogy letöltendő anyagokban és az oldalról elnavigáló linkeken nem kell keresni). Ezen az oldalon még nem található képdarab, csak a „bűnjel”, ami az első képrészletet tartalmazó weblaphoz vezet."

Minden világosan le van írva, többet nem dolgozom magam ellen. :D

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#22) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Remélem jól válaszoltam :U :DDD

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#23) eszterencs


eszterencs
HÁZIGAZDA

Aki nem hajlandó már a játék kiírását sem végigolvasni, annak nincs esélye játszani, nemhogy a kalapba kerülni. Ez van, sajnáljuk. :U

Ez most egy olyan játék, ahol szükség lesz némi gondolkodásra. :)

Kalapba az fog kerülni, aki a végére begyűjtötte mind az 5 képrészletet ÉS beregisztrált azzal, hogy válaszolt az első kérdésre. Hétvégén is menni fog egyébként a játék!

Sajnos a nyereményjáték-sablonnal nem tudok mit csinálni, többkérdéses játékra van tervezve - ennek a kis ellentmondásnak az értelmezése tekinthető szintén egy feladatnak, aki ezen nem tud túllépni -> nem fog tudni játszani.

TEHÁT: nem lesznek kérdések. Az első kérdés is csak azért van, mert azzal regisztrálsz a játékba.

Mindez világosan le van írva a kiírásban, és többször a játékban sem írjuk le, bár biztosan még sokan lsznek, akik nem fogják érteni. Őket irányítsátok légyszi ehhez a hozzászóláshoz. :D

[ Szerkesztve ]

(#24) aram01


aram01
nagyúr

ez a játék tuti? mert akkor elkezdem ;] :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#25) parkr


parkr
őstag

a regisztrálás annyiból áll, hogy megtalálom a nyomot ami elvezet egy oldalra, és más teendő nincs, ugye? (mármint a következőig)

(#26) radi8tor válasza parkr (#25) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Regisztrálás az 1-es kérdés megválaszolása.

⭐ Stella

(#27) aram01 válasza parkr (#25) üzenetére


aram01
nagyúr

neked nem kell már regisztrálnod mert tag vagy itt,vagy nem arra gondoltál?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#28) V.Stryker válasza djculture (#16) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Mi ez? Fizetett hirdetés? :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#29) aram01 válasza V.Stryker (#28) üzenetére


aram01
nagyúr

látod,de hogy milyen rafkós ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#30) parkr válasza radi8tor (#26) üzenetére


parkr
őstag

áh, azt nem láttam eddig, sorry :o

(#31) plaschil


plaschil
aktív tag

Azt meg szabad-e kérdezni, hogy eddig csak az Alcor weboldalán kellett megtalálni az "oda nem illőt"? Tehát, ha mi gondolunk valamire, ahol szerintünk lehet a következő nyom, ott már keressük a következőt? :U :DDD
Up a játéknak, a BIS 2011 liszenszt elajándékoztam egy megvásárolt termékemhez. :)

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#32) ixtom


ixtom
tag

A beugró kérdésre lehetett volna több válasz is pl.:
- talán
- nem veszek semmit!
- megkérdezem Jenőt

Na de ki lehet a Jenő :F
Polgár Jenő vagy
Belga - Jenő
:DDD

Köszönjük a játéklehetőséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#33) ftc


ftc
nagyúr

Tudtam, hogy iylen lesz elővettem a pipámat s már várom a holnapi napot :P

(#34) janos1988


janos1988
addikt

Valaki megtalalta mar a "bunjelet"?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#35) arpii


arpii
aktív tag

Én sajnos semmit nem találok.

(#36) janos1988 válasza arpii (#35) üzenetére


janos1988
addikt

Nem vagy egyedul. En mar a gpseken levo terkepet is neztem, meg a keszulekeken levo kepeket arcokat, de semmi :DDD

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#37) gabó


gabó
tag

csak egy szimpla egérpadot szeretnék!

Nekem8

(#38) atom87


atom87
aktív tag

Átnéztem az összes termék lapját, dögöljön meg a lovam, de nem találom.

Kawasaki z1000

(#40) _ak_


_ak_
addikt

Hah, látom nem én vagyok az egyetlen aki csak egy egérpadot szeretne... :D

Let's begin, de gozaimasu!

(#41) C0d3r válasza _ak_ (#40) üzenetére


C0d3r
addikt

Még egy egérpad rendel! :K

(#42) Zohan


Zohan
senior tag

túl nehéz.. :S legalább ha tudnánk nagyjából h mi féle bűnjel vagy nem tom.

[ Szerkesztve ]

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#43) ftc válasza Zohan (#42) üzenetére


ftc
nagyúr

Szerintem meg túl könnyű... de jó is ez így

(#44) atom87 válasza janos1988 (#39) üzenetére


atom87
aktív tag

Igen, át.

Kawasaki z1000

(#45) janos1988 válasza atom87 (#44) üzenetére


janos1988
addikt

Te jo eg! Megvan :W :W :W

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#46) Zohan válasza ftc (#43) üzenetére


Zohan
senior tag

hát nem ondhatnám h könnyű

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#47) djculture válasza V.Stryker (#28) üzenetére


djculture
félisten

Ha már itt tartunk van ez a samsung sd hirdetés a fórum keretén hogy vizálló ütésálló meg mágnesálló.De nem chuck norris álló.:D

(#48) Zohan


Zohan
senior tag

asszemmegvan :D

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#49) kissandras20


kissandras20
aktív tag

Első kérdésre tudja valaki a választ? :P

(#50) Zohan


Zohan
senior tag

PH egérpadnak örülnék mert nincs egérpadom.. és most nincs pénz venni pedig szökség lenne rá :D ;] :O

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.