Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gzbotii


gzbotii
veterán

Vartam ezt a tesztet, oszinen nem gondoltam, hogy ilyen hamar kijon (a tobbi droidos alcatel tesztjet szamitottam).
A baratnomnek ez egy alomtelefon (miutan mutattam neki a multkori MATV adas utan). Ezt a tesztet szerintem meg o is elolvassa :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2) misx


misx
senior tag

Jézusom, ez így reggeli indításnak elég meredek volt.
Nem baj tudjuk, hogy ilyen is van. Amúgy buzitelefonnak is kiváló. :DDD

(#3) Blyan


Blyan
félisten

Ííííí, ez már olyan cukiédes, hogy kirohad tőle a fogam... :C

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4) tommjee válasza misx (#2) üzenetére


tommjee
senior tag

A Totally Spies-ba volt ilyen telefon kb ...

(#5) debrejo válasza tommjee (#4) üzenetére


debrejo
senior tag

Te ilyen rajzfilmeket nézel?! :DDD

(#6) Colonel993


Colonel993
senior tag

Szerintem egyszerűen undorító... : /
és még úgymond "buzi telefonnak" is az...
Kiváncsi vagyok hogy hány készülék lesz visszahozva széria hibának titulált Szallag kábel töréssel (kijelző) ;]

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#7) gzbotii válasza debrejo (#5) üzenetére


gzbotii
veterán

Lehet, hogy O is nem, de a celkozonseg igen :D
Szerintem meg a 10-16 eves korosztajnak simman bejon/bejohet ez.

(#6) Colonel993: Az mas kerdes, hogy egy 20-60 eves ferfinak ez undoritoan nez ki meg aki SGS-hez szokott annak kacat kategoria, de van akinek nincs igenye 100e Ft keszulekre..inkabb nezzen ki jol

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#8) Blyan


Blyan
félisten

Srácok, ez női telefon, a buzik meg nem nők. :D Nem értem. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9) tommjee válasza debrejo (#5) üzenetére


tommjee
senior tag

Nem csak hugom néha nézte és annyira megtetszett hogy én is nagy fanboy lenne :DDD :B

[ Szerkesztve ]

(#10) #19708160


#19708160
törölt tag

Nekem nem tetszik,az asszonynak igen :DD

(#11) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Első gondolatom a cím elolvasása után: Ez inkább Gagyifon :DDD
Mindegyis nem ítélkezek mert korántsem én vagyok a célcsoport. De azért randa ;]

All→M8

(#12) barky


barky
tag

Nesze neked puder doboz xDD hát nem tudom első ránézésre azt hittem valami alcatel feliratú sminkes doboz ;] és hogy ez telefon legyen hát sok sikert hozzá csajok :D

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#13) Ricardo


Ricardo
félisten

szörnyű. ha a kinézetét nem is kommentálom (nem én vagyok a célcsoport), akkor is az. Azt a kijelzőt nem szabadna már 5000 Ft feletti mobilokba beletenni.

[ Szerkesztve ]

(#14) lacix76


lacix76
őstag

Nem igaz,hogy páran nem tudják megérteni,hogy ez nöknek készült telefon,és rengeteg nöt nem érdekel az android rendszer.Mit kell hasonlítgatni egy csúcstelefonhoz nem értem.

(#15) Ricardo válasza lacix76 (#14) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez a többi hagyományos telefonhoz képest is gyenge.

(#16) gzbotii válasza Ricardo (#13) üzenetére


gzbotii
veterán

Aval a kijelzovel van szerelve egy HTC keszulek, amihez nekem is volt szerencsem
Es ott meg 3,2" nem 2,8"...Szoval itt szerintem meg megalja a helyet (ha a felbontasra gondolsz nem meg a fako szinekre stb.)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#17) lacix76 válasza Ricardo (#15) üzenetére


lacix76
őstag

Mármint hagyományos női telefonhoz?Az milyen?

(#18) formax


formax
tag

Gyerektelefon, nőitelefon - ez igaz, de nem szokványos, az biztos. Én örülök az ilyen kísérletező telefonoknak, kíváncsi vagyok, életképes lesz-e a piacon. Nem mintha ez a púderdoboz lenne az álmom, de egy ilyen telefon piacra dobása mögött azt feltételezem, hogy a gyártók a vásárlóknál unatkozást látnak, és várnak egy extra formára. Ha bejön, lehet, hogy előállnak jobb minőségű, korszerűbb, formabontó telefonokkal.

[ Szerkesztve ]

formax

(#19) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Hát cukifon tényleg... :) Nejemnek is tetszik.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#20) Ricardo válasza lacix76 (#17) üzenetére


Ricardo
félisten

Mitől lesz női egy telefon? Hogy kiadják babarózsaszínben, vagy hogy lefaragnak mindent a tudásából?

(#21) gzbotii válasza Ricardo (#20) üzenetére


gzbotii
veterán

Talan mindketto kell hozza. Az egyik a kinezehez a masik meg, h ne legyen tul bonyolult :B

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22) Ricardo válasza gzbotii (#21) üzenetére


Ricardo
félisten

Ok köszi. Ismét tanultam valamit. :DDD

(#23) domperke válasza Ricardo (#20) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

jogos a kérdés.Szerintem a szín végett..

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#24) kaller1


kaller1
veterán

Ilyen készülékre is szükség van, egykor a samsung nagyon tudott ebben a kategóriában gyártani, de az már a múlté. :)

A cikkhez: a táblázat felett a Értékelés: Samsung P6200 Galaxy Tab 7.0 Plus szöveg van.

.::> <::.

(#25) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Cukorfalat ez a mobil. Tény, nem én vagyok a célközönség, de akkor is aranyos...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#26) forintuser


forintuser
őstag

Amikor elolvastam a cikket, a következő kérdés fogalmazódott meg bennem.: Hát ez mi a sz@r?

Holnapkészítést vállalok.

(#27) JanFe


JanFe
aktív tag

Erdekes telefon :)

"There is nothing permanent except change"

(#28) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

dr. Kind, király lehetett az az egy hét, amíg ezzel kellett járnod :)

(#29) opeter87


opeter87
senior tag

Ez hogy néz ki? :DDD

(#30) Gery85


Gery85
tag

Pár hibát találtam.

"A telefon hátlapján egy fixfókuszos kamera csücsül, mellyel maximum két megapixeles, azaz pixeles felbontású fotókat lőhetünk"

"Az alsó, enyhén csillogó műanyagdarabot mindössze egy one touch, a lefejtése után az akkumulátorhoz és a kártyafoglalatokhoz jutunk."

Amúgy nem rossz, páromnak bejövős :)

(#31) punky10


punky10
addikt

Az Alcatel 808 ráncfelvarrása,ami néhány helyen visszalépés lett.A forma maradt,kissé kerekitettek a sarkokon.A dupla kártya ujdonság(bár nem biztos,hogy mindenki 2 SIM-et használ,föleg a célcsoport...)a kijelzö viszont egyértelmö visszalépés.Az elöd nagyon szép,élénk szinekkel operálo megjelenitöt kapott.Ugy nézem a kamera is gyengébb lett,és néhol mintha lassabban müködne,mint az ös.A lányom nagyon szerette a 808-at,csak egy X10 miniért volt hajlando eladni.Ez legfeljebb szebb(bár ez relativ)de semmiképp sem jobb,mint az elöd. :(

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#32) manoarc


manoarc
senior tag

A dobozban jár hozzá törpe yorki ? Mert akkor feltétlen veszek :D

{。^◕‿◕^。}

(#33) callmeakos válasza manoarc (#32) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Viccelsz? A blöki többe kerül mint a telefon xD XD :DDD

All→M8

(#34) Duree


Duree
veterán

Csúnya,nem praktikus,bár ismeröseimnek(ezek mind nők) nagyon bejön.Igaz nagyon egyedi a formája,nem fog visszaköszönni mindenhol.

duree54

(#35) sien


sien
aktív tag

aranyos a sok férfi geek reakciója egy női telefonra :D

a feleségem amikor új telefont kért a következőket kérte: legyen piros vagy sötétrózsaszín, és tudjon napközben is emailt váltani a barátnőjével, bár most már néha fényképez is vele. kapott egy bada-s samsungot és teljesen meg van vele elégedve, holott szerintem egy használhatatlan telefon.

(#36) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

ha ez tetszene a nőmnek azonnal lapát lenne.
ez az eltérő kulturájuaknak lenne jó akik még a star 2-höz is hülyék.

(#37) gzbotii válasza V.T.CS. (#36) üzenetére


gzbotii
veterán

Érdekes hozzáállás...az én barátnöm nem hinném, hogy müveletlen lenne, és neki igen is tetszik a telefon..mert cuki.. Androidon meg iOS-en is folyton The Smurf village nevű játkkal szórakozott...mert cuki. De neki mindegy ha van a telefonban WiFi, mert ugyse használja, habár tudja, hogy kell, csak egyszerüen hidegen hagyja... (és nem, nem 16 éves)
Elég csölátású a vélemenyed..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#38) Armagedown


Armagedown
őstag

Ha már megírtad a tesztet , csinálhattál volna egy képet is , amint éppen ezzel telefonálsz :DD

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#39) V.T.CS. válasza gzbotii (#37) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

hozzáteszem hogy tisztelet a kivételnek. az én b.nőm sem csípi a droidot pedig már próbáltam rávezetni.ez nem szűklátókör,előitélet.
inkább szubjektív magánvélemény és utóitélet.szerinted 26ért nincs jobb/szebb/minőségibb csajtelefon?

(#40) gzbotii válasza V.T.CS. (#39) üzenetére


gzbotii
veterán

Az biztos, h nem adnek erte meg a baratnom kedveert sem 20e Ft, de maga a keszulekenk jobb varon van celkozonsege..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#41) V.T.CS. válasza gzbotii (#40) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

akkor már inkább arany szinű c3. mi 8 ezerért vettük a djuice-nál. eldobós cicafonnak tökèletes.

(#42) gzbotii válasza V.T.CS. (#41) üzenetére


gzbotii
veterán

Eldobos cicafon :DDD Hat en a C3at sem tartom olyan keszuleknek ami megeri a jelenlegi arat, de azert nem mondanam egyszerhasznalatos keszuleknek :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#43) V.T.CS. válasza gzbotii (#42) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

nem 1szer hasznalatos csak a b.nőm előszeretettel nyirja a telcsiket és egy 8ezres telcsiért sztem nem kár.ezért az alcatelért viszont 1fillért sem adnék.

(#44) gzbotii válasza V.T.CS. (#43) üzenetére


gzbotii
veterán

Egy szinte tokeletes allapotu SE W800i keszuleket 6 honap altt annyira hazavagot, h kettenyilt szegeny telefon. Szoval az enyemnek sem adnek a keze koze egy SGS 2-t vagy HTC rhym-ot :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#45) dr. Kind


dr. Kind
aktív tag

Javítottam a hibákat, köszi, hogy szóltatok :R

(#46) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem azzal van a gond, hogy nem okostelefon. Nem mindenkinek van rá szüksége,, és ez jól is van így. Az a bajom, (bár ahogy látom sokaknak tetszik) hogy giccses púderdoboz kinézete van, és paraméterei is viccesek.Akkor már inkább egy piros Asha 300

gzbotii: :Y Mit művel a telefonjaival?

[ Szerkesztve ]

(#47) gzbotii válasza Ricardo (#46) üzenetére


gzbotii
veterán

hat esek..zseb..taska..meg kitudja meg mik..en csak a vegeredmenyt lattam :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#48) V.T.CS. válasza gzbotii (#47) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

ezert kapott a c3-hoz bumpert. hasznos cucc. pl ehhez a toy-hoz nincs is tok szerintem.

(#49) Telomanikus válasza Ricardo (#46) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Tényleg nagyon olyan mint egy púder :DD De belülről nem olyan borzasztó ez.

(#50) xlife11


xlife11
senior tag

Elég csúnyán lekopizták a Symbian ikonkészletét.:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.