Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) a_nitto


a_nitto
csendes tag

Derűsebb Napot!
Inkább pc-re hoznák ki :(

Az ember néha belebotlik az igazságba. Aztán feláll, leporolja magát, és tovább ballag...

(#2) iBlast válasza a_nitto (#1) üzenetére


iBlast
aktív tag

+1 :K

(#3) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Elég gyorsak a fiúk

...

(#4) Skynet258 válasza Devid_81 (#3) üzenetére


Skynet258
veterán

A folytatás ötletét illetően igen, bár volt idejük az alatt az 5 (6?) év alatt gondolkozniuk, amíg az első részt összehegesztették :D

https://geekpulse.hu

(#5) ysoltee85


ysoltee85
aktív tag

hát ha az eladásoktól fog függni, hogy lesz-e 2. rész, akkor az már biztosnak tekinthető!
annyit marketingeltek a játék körül, hogy még azok is meg fogják venni, akik nem rajongói a műfajnak, szimpla kiváncsiságból.... bár egyelőre nézzük meg az első részt!

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#6) luckR


luckR
csendes tag

Igen jöhetne, nagyon nagy játék :) X360-on élvezhetőbb az ilyen, mert elég nagy gép kéne hozzá szerinte, ami nem mindenkinek van meg...egy normálisabb VGA árából megveheted az Xboxot.

(#7) gábbor


gábbor
tag

Akinek nincs xboxja, de megnézne a végigjátszást keresse youtube-on, fent van HD-ben. Én is úgy néztem végig. :)

(#8) Narxis


Narxis
nagyúr

Ezen demozzák majd a 6 magos vagy tököm tudja hány magos procit aztán megint kiadják boxra. :DDD

Thanos was right.

(#9) Skynet258 válasza Narxis (#8) üzenetére


Skynet258
veterán

Addigra lesz már 16 mag is :DDD

https://geekpulse.hu

(#10) Sicilian


Sicilian
addikt

Pc-re lesz, ez a főbb kérdés :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#11) lordEVO


lordEVO
tag

100% hogy sikeres lesz a játék eladási téren is. +1-el én is növelem az eladásokat :)

(#12) Thome


Thome
addikt

Cumizzatok le a 2. részetekkel együtt, ha nem kapjuk meg amúgyse pc-re...

(#13) BalaNce87


BalaNce87
addikt

2. részre van idő hogy megcsinálják, de pc-re megcsinálni már nincs elég ember?:D

(#14) Morden24


Morden24
nagyúr

Ha addig készül, ameddig az első rész, akkor legalább a következő retardált generáció-részelemeknek is lesz lehetőségük picsogni, hogy méé Xbox1440-exkluzív, amikor a fejlesztés elején azt mondták, hogy Playstation 5-re is lesz, meg intel i9 Melon-on is tesztelték... :U

Sectumsempra - For Enemies

(#15) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

A Remedy egy ribanc. Szopatni a népet a PC-s verzióval, aztán a fejlesztés derekán eladni az egészet az MS-nek, csöppet vérlázító csak.
Én bizony lószart se fogok venni már tűlük.

Pedig a Max Payne 2 bezzeg... a korában fotorealisztikus volt, vadállat fizikával (Havok), és nevetséges gépeken elfutott.

(#16) Samus


Samus
addikt

Azért rohadjanak meg a PC és konzolgyártók is. Nem játszok, de két játék után sopánkodom, ami konzolos, és mily meglepő, mindkettő exkluzív cím. Heavenly Sword (PS3) és a cikk témája. Szemétség...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.