Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Durva, hogy a JC4-et leadták. Keményen tolja az Epic. :C

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Televan74 válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

Sok kulcs maradt raktáron. ;]
Most meg hirtelen leszünk többen is akik eddig nem adtak ki pénzt érte. :K
Warezt meg nem támogatom. :N

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) hogabesz


hogabesz
aktív tag

JC-nak kijezetten örülök, mert - bár szeretem a szériát - a kritikák alapján pénz nem adnék érte.

(#4) ledgeri


ledgeri
nagyúr

A JC4 mennyire épül a 3-2-1 eseményeire? Érdemes-e azokat kijátszani előtte?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5) hogabesz válasza ledgeri (#4) üzenetére


hogabesz
aktív tag

JC-ban szerintem egyáltalán nem lényeg a történet, ennek a játéknak abszolút nem erőssége, szóval nem szükséges hozzá. Persze az én személyes véleményem.

(#6) cskamacska válasza ledgeri (#4) üzenetére


cskamacska
addikt

Just Cause 3 XXL változatot például kiválóan lehet játszani a 4 helyett. :K :DDD

Nem vicc, általánosságban sokkal jobb játék ez előző rész. Ha peched van, és állandóan bugzik (pl rendszeresen összeomlik) a JC4 nálad is mint sokaknál, akkor meg még választásod sincs..

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#7) GodGamer5 válasza cskamacska (#6) üzenetére


GodGamer5
addikt

Nekem anno a 2 volt a legjobb, de a 3 tartalmasabb és hosszabb volt, csak sokat kellett grindelni a vége felé, de legalább brutál volt a grafikája és élvezetes a játékmenet. A 4 viszont egy akkora downgrade halmaz, hogy az már felháborító. Ingyen viszont semmi kifogásom ellene. :D

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) hunluki válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


hunluki
senior tag

Épp kérdezni akartam hogy érdemes-e adni neki egy esélyt, valahogy még mindig nem vettem rá magam az epic store telepítésére (mondjuk steamen is van 300+ játék, ps-en meg lassan elérem a százast), szóval annyira azért nem sürgős.

Kettő nagy kedvenc volt, harmadik részt toltam egy darabig aztán valahogy megállt, most lehet újra elindítom.
4-ről én is csak annyit hallottam hogy sz.r lett, bugos és sok helyen rusnyább is szegény, de akkor megnyugodtam hogy jó lesz nekem a 3 is, lehet hétvégén meg is pörgetem picit.

(#9) ted_tris válasza cskamacska (#6) üzenetére


ted_tris
tag

"általánosságban sokkal jobb játék ez előző rész"
Pedig a 3. Resz is egy retek nagy szemet. Es ronda is mint a szar.
Az animacios rendszere is egy szemet.
Igazabol az avalanche a legtehetsegtelenebb horda a jatekiparban.
Eleg csak a madmax-et megnezni.
Elbaszni volt muveszet.
Es a rage-bol is mit sikerult nekik osszefosni.
Igenytelen, tehetsegtelen, a jatekfejlesztes legaljai.
Oket koveti a watch dogs csapata, akik szinten tehetsegtelenek mint a sar.

[ Szerkesztve ]

"learatjuk a pálmát.."

(#10) VágniValó


VágniValó
addikt

Köszi, be is húztam! Alig várom, hogy ki se próbáljam :DD

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.