Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Norb79


Norb79
őstag

Hát gondolom akit érdekelt ez a cucc az már beszerezte ingyen uplayen, amikor ott osztogatták. Na mostmár megvan kétféle formában (steam+uplay, "csak" uplay), de még el se indítottam.

(#2) Hajdi válasza Norb79 (#1) üzenetére


Hajdi
senior tag

Így már nekem is megvan mindkettő. Mellesleg nem rossz kis játék, bár karit húzni hajtépős. ;]

"The Man Who Sold the World"

(#3) Šolaire


Šolaire
veterán

Be is zsákoltam. Köszi :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#4) gebro


gebro
aktív tag

Köszi. :R

(#5) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Aki már tolta attól kérdezném, hogy lehet normálisan tolni bill+egérrel is vagy mindenképpen javallott a kontroller?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Illetve még egy kérdés, ebben van single player rész is ugye?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) Hajdi


Hajdi
senior tag

Lehet egérrel és bill-tel is simán játszani és igen, van benne single.

"The Man Who Sold the World"

(#8) lofagi válasza tibaimp (#6) üzenetére


lofagi
addikt

Van benne single, de nagyon gyenge lett. Ez a játék a tipikus esete annak,hogy multi a fő cél és beletettek egy kis singlet, csak hogy legyen. Ezzel sokat nem fogsz levágni a játékból. Főleg, hogy már rég másképp viselkednek a karakterek a multiban, mint a singleben.

Aki még nem szerezte be az tegye meg, hatalmas újítás jön októberben, amit ingyenes updateként megkap majd mindenki, kivéve az arcade részt, de azzal se veszítenek sokat akik nem veszik meg a dlct, egy single / coop kiegészítés lesz csak. Jópofának ígérkezik, de ezzel nem fognak új játékosokat csalogatni. :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Hajdi, lofagi: köszi srácok, akkor bezsákolom :R :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Köszi. Nem is tudtam, hogy volt már ingyenes, de legalább mostmár megvan nekem is. :) 👍

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#11) lofagi


lofagi
addikt

Természetesen van fórum is, ahol várjuk az új arcokat és a kérdéseket. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.