Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #58000384

    törölt tag

    válasz azbest #456 üzenetére

    Nem rosszból, de az nem kritika a termék felé, vagy érvelés mellette, hogy "balfasz vagy, mert nem tudod használni... meg más se", "szar tanár vagy, nem tudsz tanítani", "jobban tudom a forgós székemből minden cégről, hogy mi jó neki", "ékezet nélkül írsz/elírtál egy szót, ezért amit mondasz, csak hülyeség lehet", "ha nekem jó, akkor neked is jó lesz, ha beledöglesz is", meg ez az "apró darabokra szedem a hozzászólásod, kontextusból kiemelve, szóról szóra írom, hogy hülye vagy, meg loool". Egyesek meg a tisztelet szót sem nagyon ismerik, márpedig így nem lehet komolyan venni őket.

    Ez egy hír arról, hogy ingyenessé vált egy MS termék, ami éppen fizetős és piacvezető is, a térítő meg piactorzítást kitárgyaló hozzászólásoknak egy erre való topikban kéne lenniük, nem ennél. Én akkor hagytam abba a diskurzust (bár előbb kellett volna), mikor huszonötödször is abba kötöttek bele egyesek, hogy példának a PS-t és GIMP-et hoztam fel (az ingyenes és fizetős programokról szóló hozzászólásban), mert a felmosót taszigáló alkalmazottnak úgysem kell PS, én meg hülye vagyok. Nem tudnak érvelni, sem vitázni. Egyetértek azokkal, akik szerint a topik tele lett szarva, már elnézést a kifejezésért.
    Én meg azt látom, hogy akik érdemben hozzászóltak a témához, azok egyszer sem vitatták, hogy a Linux egy használható rendszer lenne, ellenben a másik oldalról repkedtek a "winfanboy", "rabszolga" és "winfos" stílusú jelzők. Lássuk meg a gerendát, ugye.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés