Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) koko52


koko52
veterán

Vízhűtő már olcsóbb mint ez a léghűtés és 20c-al jobb is.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#2) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Egy Google Chromecast Ultra kütyüt és egy ájzusz 2080-at kérek, köszönöm. A Dell igazán csinálhatna már egy 2k-s 32"-os megfizethető monitort.

Megyen!

(#3) pusszycat válasza CptAdamica (#2) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A Google Chromecast Ultra-n én is töprengésbe kezdtem. Amit a Degoo-ra feltöltöttem kihajigálhatnám tévére. Felhőből tévére. :D

Az a lenovo egér nekem drágának tűnik,feléből vettem egy Trust GXT 130 ami ugye körberöhögi 2X.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) Csapoati válasza pusszycat (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem is az egér tűnt fel, hogy totál szimpla cucc létére mi kerül rajta 12 ezerbe? A szenzor az tuti nem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) Noukoum


Noukoum
veterán

360ezerért az a 1050ti szépen mutat a laptopban. Kiváló ár/teljesítmény arány:DDD

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

A rog strix 3 ventije alá azért elfért volna nagyobb hűtőborda is, az első venti eleje és az utolsó vége lelóg a bordáról :D spórolás?

Szerk: nemszóltam, megnézve a többi képet azért vastagságra van anyag benne :)

[ Szerkesztve ]

(#7) b. válasza Noukoum (#5) üzenetére


b.
félisten

pedig az pont nem annyira gáz egy gsynces kijelzővel és egy i7 procival.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) BoB


BoB
veterán

"a Google Chromecast, melynek legújabb, Ultra névre hallgató változata"

Nem, a legújabb Chromecast neve szimplán Chromecast. Esetleg zárójelben mögé lehet biggyeszteni hogy harmadik generáció. Az Ultra 2016-ban jelent meg.

De ez itt is hír volt: [link]

Nem ártana javítani.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#9) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Szeretem az ilyen 260-320 ezres vidkari ajánlókat... Mintha olyan k-rva sok embert érintene.
Lehetne mondjuk a szélesebb tömegek számára elérhető 1050Ti-1060 vonalat akciózni, mert azokból kb két nagyságrenddel adnak csak el többet...
A majd nyócccázezres Zaszusz Zafirusztól is agyf-szt kaptam. Ugyenez a problem csak pepitában.

Félreértés elkerülése végett nem azért írom, mert "csóróvagyok" és "nemengedhetemmegmagamnak"... Csak a koncepciót nem értem.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#10) winhate válasza QwErTy42 (#9) üzenetére


winhate
őstag

Szambol vetted ki a szót. :R

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#11) hypno skate válasza QwErTy42 (#9) üzenetére


hypno skate
senior tag

Szerintem az 1050Ti-1060 vonal összes létező permutációja kapott már saját ismertetőt vagy tesztet.
Azon a kétéves csonton már semmi lerágnivaló nincs.
A 2080-as kártyák legalább újak a piacon

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#12) Dr. Akula válasza QwErTy42 (#9) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Mégis mit ajánlgassanak, IGP-ket? MX130-akat? Abból annyi van mint a szemét, egyik ugyanolyanabb mint a másik. Jól tették hogy végre valami normális is bekerült az ajánlóba, nem csak a teszkós hulladék.

(#13) micafighter


micafighter
nagyúr

Úgy látom az RTX szériában vadászni kell a 2DP+2HDMI csatisokat :DDD Örömteli..

(#14) Astroboy válasza micafighter (#13) üzenetére


Astroboy
őstag

Drága az alkatrész na. :DD

(#15) dSERiES


dSERiES
senior tag

Én azt nem értem hogy ha ~300k-ért kapsz elég jó 6 magost gondolom viszonylag normális hűtéssel egy normális gpu-val, akkor az 'üzleti' cuccba ugyanennyiért miért csak sokkal rosszabb hw fér bele? Akkor mitől ugyanannyi?

⊿sff⊿

(#16) QwErTy42 válasza Dr. Akula (#12) üzenetére


QwErTy42
addikt

Mi normális az alábbi két példán?
Azért mert valami drága, még lehet szar. Vagy ami belépő vagy középkategória az lehet minőségi.
A Zafíroszbó' jó ha eladnak 10 darabot az országban, amíg elérhető...

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#17) Alchemist válasza dSERiES (#15) üzenetére


Alchemist
addikt

Az átlagos üzletibe nem kell ennyi kakaó, viszont a garanciaája, a mechanikája jobb (?), esetleg van benne extra security.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#18) Dr. Akula válasza QwErTy42 (#16) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Inkább a 2080Ti-ket hiányolom a listából. Az jobban érdekel kapható-e már és hol a legolcsóbb. :)

[ Szerkesztve ]

(#19) Baryka007


Baryka007
őstag

VGA-knál GTX 2080 at írtatok véletlenül :U :U :U

(#20) dsg012 válasza hypno skate (#11) üzenetére


dsg012
csendes tag

nem tesztre gondolt ő sem hanem akcióra

(#21) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Az a Lenovo egér 12e-ért ugye elírás. VGA ajánlóba pedig elég lett volna egy 1080 Ti ezek helyett.

(#22) LionW


LionW
tag

100 ezer forintos 1080p-s monitor elég szomorú így 2018 végén, még ha egy minőségi márkáról beszélünk is.

(#23) micafighter válasza Astroboy (#14) üzenetére


micafighter
nagyúr

Megértem, ebbe az árba azért nem férhet minden extra bele, mint pl egy 2. hdmi csati :DDD

;]

[ Szerkesztve ]

(#24) b. válasza micafighter (#13) üzenetére


b.
félisten

és konkrétan mi az a gond amit 3 DP és egy HDMI vel nem tudsz megoldani ?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#25) nuke7


nuke7
veterán

Mi a szar van a forinttal...?! :Y
Ezek az “akciós” notebook árak..?
Egy 1050-es gepert ennyi pénzt elkérni.... :( - najo, kicsit utána nézve azért ez mégiscsak a 970m szintjét hozza, ami azért nem rossz valóban :DDD

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#26) Pete55555 válasza Noukoum (#5) üzenetére


Pete55555
addikt

360-ért 1050Ti ???

Olvastad az utána következő DELL-t?

Dell Latitude 5480, amely akciósan 359 990 forintba kerül (...) kijelző adja a lista többi elemét, és az utóbbi meghajtását egy GeForce 930MX végzi 2 GB dedikált memóriával.

:W

...Szeretem leracsniztatni...

(#27) nuke7 válasza micafighter (#13) üzenetére


nuke7
veterán

Hat az már a 10xx szérián is hiánycikk volt... :(

(#26) Pete55555 jó, igen... annak a gépnek legalább 12 órát kell tudnia akksiról, különben elég nagy lehúzás... :U

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#28) Noukoum válasza Pete55555 (#26) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem ugyanaz. Egy Gamer géppel játszani fogsz, ellenben egy üzletivel maximum szökőévenként.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#29) CptAdamica válasza nuke7 (#25) üzenetére


CptAdamica
veterán

Kérdezd meg Viktor Királyunkat. Nincs baj a forinttal, csak új helyet keres magának. :D

Megyen!

(#30) ted_tris


ted_tris
tag

Szerintem en ebbol az rtx 2080-bol veszek egy nyolcat.
2-ot a gepbe.
Par darab meg mindig jol jon erre-arra es jo van van itthon plusz 5-6 darab.

#29
Most nem azert de rona peter nem eppen narancsos es 8 eve mondta, hogy 350- 400 forintos euro kene.

[ Szerkesztve ]

"learatjuk a pálmát.."

(#32) ted_tris válasza Dr. Akula (#18) üzenetére


ted_tris
tag

Jobaret, ez a porsche spydert akarok venni, de atmegyekszlovakiaba mert magyarorszagon 27%-os az afa tipikus esete.
Hogy maradjon masnapos zsomlere.
Maximum rongyrazas.
Ezt meg megfejelheted ha hitelre veszed. :C

"learatjuk a pálmát.."

(#33) nuke7 válasza b. (#24) üzenetére


nuke7
veterán

hát pl. az, hogy projektort meg több monitort is használjak... sok átalakítót kell így használnom sajnos :( (már a 1070-el is... sőt, már 980-nál is ez volt a bajom... :K )

https://youtube.com/user/nuke7

(#34) b. válasza nuke7 (#33) üzenetére


b.
félisten

átalakító a kulcs mint írtad, azt szerintem nem lehet felhoznik hibának , hogy 3 DP van rajt és egy HDMI és ott vana Type C is.. pár száz forint egy átalakító, több monitoros rendszerhez meg DP szerintem jobb , én kifejezetten örülök ennek a kialakításnak, ha pl 2070 nél is megőrzik.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#35) nuke7 válasza b. (#34) üzenetére


nuke7
veterán

hát egy aktív dp-hdmi átalakító 4 ezer forint volt - az is pár száz mondjuk... 40db száz forintos volt :K

https://youtube.com/user/nuke7

(#36) b. válasza nuke7 (#35) üzenetére


b.
félisten

egy dp ről több monitort is meg tudsz hajtani. mindenkinek más az igénye. Továbbra is fent áll a kérdés mi az amit nem tudsz megoldani 3 darab DPvel és 1 HDMI vel amit 2-2 DP - HDMI vel meg tudsz oldani.
Egyébként 1300 forint forint a madaras tescoban az átalakító,2 € ebayen. 4 K ért elég drága helyeken vásárolsz.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#37) nuke7 válasza b. (#36) üzenetére


nuke7
veterán

az volt a legolcsóbb, a madaras tescos nem működik sajnos - e-betűs műszaki boltban vettem.

A baj az, hogy nekem kettő ilyen kell, mert két monitor és egy projektorom van, egyik se dp-s :(

https://youtube.com/user/nuke7

(#38) b. válasza nuke7 (#37) üzenetére


b.
félisten

igen, így érthető. :R
Iponban ennyi,[link] bár itt rájön a posta,de kb minden PC bolt ennyiért vagy olcsóbban hozza meg.
ÉN is vettem tavaly, pont projektorhoz :D, de ebayes 500 forint volt.[link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#39) nuke7 válasza b. (#38) üzenetére


nuke7
veterán

hát igen.. én a sebességért fizettem tulajdonképpen :U (azonnal vásároltam, raktárról)

https://youtube.com/user/nuke7

(#40) Dr. Akula válasza ted_tris (#32) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

he?

(#41) ted_tris válasza Dr. Akula (#40) üzenetére


ted_tris
tag

Beszoltam.
"Az jobban érdekel kapható-e már és hol a legolcsóbb. :)"
Ha elmenne az eszem teljesen es ennyit dobnek ki az ablakon egy tularzott szarert, nem prognek nyomorult 5 rongyon..
Ez gaz.
Igy mar ertheto?

[ Szerkesztve ]

"learatjuk a pálmát.."

(#42) QwErTy42 válasza ted_tris (#41) üzenetére


QwErTy42
addikt

LOL :DD

Bizony az az 5 pénz ilyen tételnél földhöz b-sz bárkit... ;)

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#43) Dr. Akula válasza ted_tris (#41) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Milyen 5 rongy? Még a sima 2080-asban is van vagy 30-40k különbség, és még a jobbak ki se jöttek.

(#44) Geller72 válasza ted_tris (#41) üzenetére


Geller72
veterán

Gondolom, nem mondok neked (sem) újat, ha azt állítom, a legtöbb smucig a zsírdisznók közül kerül ki... :U A szarrágók java..

[És ezt nem a fórumtársra értettem, hanem általánosságban tapasztaltam]

(#45) NightGT


NightGT
senior tag

A szokásos felháborodás helyett relevánsabb kérdés, hogy a "Manli" márkáról mit lehet tudni :D

Speed is the only truly modern sensation

(#46) micafighter válasza b. (#24) üzenetére


micafighter
nagyúr

A gond az, hogy sokkal többször van szükségem 2 HDMI csatira, mint egyszerre 3 DP-re.

(#47) #72042496 válasza micafighter (#46) üzenetére


#72042496
törölt tag

Dettó. Találtál olyan 2080-ast, amelyiken van két HDMI? Ha igen, akkor melyik típus ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#48) icp1970


icp1970
senior tag

Köszi az összefoglalót.

(#49) Astroboy válasza #72042496 (#47) üzenetére


Astroboy
őstag

Az SLI. ;]

(#50) b. válasza micafighter (#46) üzenetére


b.
félisten

és mi a gond az átalakítóval? :F
Gigabyte Aorus RTX 2080

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.