Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) #90088192 válasza Geri Bátyó (#10) üzenetére


#90088192
törölt tag

Oh sziv nyugodj, fent van a telefonomon a mai napig, néznek a mélynyomó huszárok amikor kicincog a forgalomba, a könnyesszémű vezető meg felrakja a napszemüveget.....van benne valami ami ezt kivaltja belolem...

A háttérban sok minden szólhat úgy, hogy nem szeretem, de nem zavar. Az elektronikus zenék, a punk és a blues nem tartozik ezek közé. Hogy miért? Mert szerintem fantáziátlan, sokszor primitív és halál unalmas. Nekem zavaró.

Szerintem a zene szeretete, es megertese inteligenciaval erkezik el, ugye ez csak az egyik fele, kell hozza az erzelmi kotodes is. Nem ellentmondok, csak, hogy ertsed mirol beszelek, nem kell szeretni JMJ-t valoszinu igaz amit irsz, de nezd vegig ahogy az Oxigen cimu albumtol eljut a Geometry of love-ig. Egyszeruen latom magam vele egyutt felnoni erzelmileg, milyen amikor felsz az elso randin, vagy megerted az osszefuggeseit a vilagnak, sot tovabb megyek, amikor elkeszult azzal az albummal Geometry of love, gyakorlatilag beerett, kepes volt ugy szeretni amit a legtobb ember nem tud elkepzelni sajnos. Egyszeruen szamomra az a csucsa annak amit csinalt, barmikor berakom a lejatszoba es meghallgatom. Nem kellett elolvason az elettortenetet, nem is erdekel, Engem a zeneje erdekel, az elmond mindent. Gondolom ezt atelted Gary Cooperrel valahol ezert tudsz vele azonosulni. Innen mar csak egy lepes ezt kiterjeszteni egy empatiara, es olyan mas szinben fogod latni a vilagot, hogy nem ismersz, ra ,mert nem itelkezni fogsz az emberek felett hanem megérteni őket. :R

Ezt kellene tanítani SZVSZ, megérteni a zenét, és nem leírni egy kupac paprikajancsi álltál megfogalmazott véleményt és helyeselni hozza. Bátornak lenni beülni egy filmre ami nem tetszik senkinek, de lehet benne valami, mert a közízlessel nem szabad azonosulni, ugyan így a zene. Azért kell hogy tetsszen mert érted, tudod miről szol és miért készült el. A miért mindig legyen mindenki sajátja, hiszen az teljesen szubjektiez, ez az ami megteremti a kötödést a zenehez

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.