Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Van egy Ferrari mániás munkatársam, elküldtem Neki az írásod. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) barnam_ válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


barnam_
nagyúr

Tettem még fel képeket.

(#3) Móci


Móci
addikt

Gyönyörű autók, pláne a 'Magnum-féle' tetszik! Azért Hawaii-on én is vigyorogva közlekednék vele szerintem... :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Számomra a legszebb Ferrarik:


-250 GT California: ezzel a modellel akartak '57-ben betörni Amerikába, az a különlegessége az autónak, hogy benne dobogó V12-es szív sűrítési aránya és karburátorainak száma szinte példányonként változott, szal aligha volt kettő ugyanolyan :)


- 250 LM: ez volt az első középmotoros szuper-sportkocsi 1963-ból, '65-ben Le Mans-i 24 órást nyert, gyönyörű és korszakalkotó autó! (3.3L V12 300ló)


- 275 GTB: az egyik legszebb Ferrari, amit valaha gyártottak szvsz :B a 60-as évek második felében meghatározó volt (3.3L V12 208/300ló)


-599 GTB Fiorano: a legszebb modern kori Ferrari, vérbeli versenyautó, a fioranoi teszten csak 1.5mp-et kapott az Enzo-tól, és fél sec-el jobb volt, mint az F40! (6.0L V12 620ló)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5) barnam_ válasza Motion_Blur (#4) üzenetére


barnam_
nagyúr

A 250 LM-ről nem is hallottam eddig. Le Mans-ról nekem ez jut eszembe. Elvileg ilyennel versenyeztek a Le Mans című Steve McQueen filmben.

275 GTB szerintem is szép, hasonlít a 250 GT California-ra.

(#6) venember83


venember83
nagyúr

Nem maradhat ki: 275 GTB, Dino 206, 575M Maranello, 158, F40. Szerintem.

Kiegészítés: S majdnem kihagytam: 250 Testa Rossa.

[ Szerkesztve ]

(#7) barnam_ válasza venember83 (#6) üzenetére


barnam_
nagyúr

Látom gyűlnek a típusok a következő post-hoz :K
Egy ilyen felsorolásból nem hiányozhat a Testarossa sem. A "segge" még jobban néz ki :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.