Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#91) Chaser válasza Somatom (#89) üzenetére


Chaser
titán

Ilyen nem sokaknak, szerencsejukre ((( : 6 nyelven beszelt, meg parat meg tort melle, gyarilag ukran, macedon meg egy harmadik kevereke, sznob csaladbol ahol kakibol is aranyat tojnak ( : egyszer egy foldreszallt angyal, de volt h tobben kellett leszedjek rolam mert elborult az agya, hata mogott levo kisfiat meg majdnem agyontaposta, se nem latott, se nem latott, naluk az ordibalas standard volt az anyjaval, de ugy h volt helyzet ha van hatso kapu huzok a fenebe pedig nem vagyok ijedo gyerek ( : de ahogy az a ket no ukranul ordibalt egymassal pfffff....oregasszony egyszer ugy vagta be az ajtot azt hittem a fal is kiszakad vele, az egesz csalad defektes volt mint idovel kiderult, az ukranoknak egyebkent is van egy temperamentuma, nem is egy, hanem tobb konyvet irhatnek errol:)

Szerk:
aggleány
Igy van, nagyobb iq-ja volt mint nekem, pedig enyem se kicsi, egy ideig meg tudott dumalni a ketertelmu megfogalmazasokkal, okos kitero valaszokkal, de csak egy ideig, megtalaltam vele a kello hangot, csak egyben pszichiaternek, apukanak - ovenek meg a ket gyerekenek -, szeretonek, hos lovagnak, megoldo embernek lenni kicsit sok 24/7-ben ( : ha vele maradok olyan leszek mint o, es amikor epp maganal volt ezt o is tudta, ahogy azt is h beteg, de orvoshoz nem volt hajlando elmenni
Szerencsere minden noben van valami vonzo ami csak sajatja - csajokban nem ( : -, ezert nem maradtam agglegeny ((( : , de tanulsagos eset volt

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.