Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Teutons lesz az egyik, Kína pedig a másik dlc 5-5$-ért :D

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#2) Kanczy


Kanczy
veterán

Lehetne 5 dollár a Cobra :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3) GreatL


GreatL
őstag

Mikrotranzakció nem lesz, az előfizetések miatt most amúgy is mindenütt csak nőni fognak a bevételeik.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#4) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Ez örömteli hír! Igazából az is nagy csoda már önmagában, hogy még a nemrég megjelent Star Wars Jedi of The Tallen Order játékba sem került semmiféle mikrotranzakció.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#5) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Ertelmes es normalisan arazott DLC johet, uj nepekkel es kampanyokkal.

(#6) Louro


Louro
őstag

Ez így fos.

Régen volt egy játék és pont.
Elfogadom, hogy ma már ki kell adni a játékot félkész, mert nyomás van rajtuk. Utána meg majd dobják ki a következő szinteket, pályákat.

De az, hogy már a bejelentéskor közlik, hogy az alaphoz megvehetőek a DLC-k.....Aki ki akarja próbálni az úgyis hosszú távon gondolkozik.

Nekem a Phoenix Point ilyen. Már most lehetne hozzá DLC-ket is venni :/

Mess with the best / Die like the rest

(#7) Alexios válasza Louro (#6) üzenetére


Alexios
veterán

Már a legelső AoE-hez is volt kiegészítő Rise of Rome néven. Itt pusztán nem egy nagyobb kiegészítőt fognak kiadni, hanem több kisebb dlc-t

(#8) Norb79 válasza Louro (#6) üzenetére


Norb79
őstag

Tudomásul kell venni, hogy a játékfejlesztők órabére nem annyi, mint 20+ éve. A játékok viszont ugyanúgy 50 dollár/euróval nyitnak. El lehetne tolni 100-200 dollár/euró irányába, de akkor meg azért lenne picsogás, vagy lehet ezt a módszert követni.
Meg ahogy alattad írják, az első részhez is volt már kiegészítő ~25 éve.

(#9) Louro válasza Norb79 (#8) üzenetére


Louro
őstag

Tényleg nem floodolni szeretnék. Csak az, hogy régen kiadták és utána dobtak ki valami kiegészítőt (, már ha sikeres volt az alapjáték. Mert akkor öltek még energiát egy kis extrába.)

Most meg kapásból darabolják a játékot.

Amúgy én is várom, bár úgyse Preorder lesz, mert fél év múlva 50% akciókat fogják tolni :)

Mess with the best / Die like the rest

(#10) [CsuCsu] válasza Louro (#9) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Senki nem irta, hogy a DLC-k kiadaskor jonnenek, vagy a jatek darabolva lenne. Egyes kiadok ezt csinaljak, masok nem. Witcher 3-hoz is voltak DLC-k, Skyrim-hoz is - meg is vettem az osszeset, jok is voltak. Ja, es egyik sem megjeleneskor keszult.

Szoval majd nezzuk meg, mi sul ki ebbol, aztan lehet itelkezni. Nekem ugy tunik, hogy a Microsoft probal normalisan hozzaallni mostansag.

(#11) Hopkins95 válasza Louro (#9) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én azt mondom inkább fizetek a DLC-ért ha az jó és van benne tartalom, minthogy behozzanak valami „Live Service” modellt. Battlefield V ill. Anthem megvan? Eltörölték a Premium Passt, yeaaah :( Na igen, olyan is lett, annyi tartalommal...cserébe kaptunk rószaszín meg szivárványszínű csillivilli megvehető skineket...nem baj ha nem passzol bele a játékba, de legyen akkor már benne, mert nem volt Premium Pass... :N

1000-szer inkább fizetős DLCk formájában jöjjön egy játékhoz tartalom, mint a „Live Service” modell égisze alatt.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#12) szupermacs válasza Hopkins95 (#11) üzenetére


szupermacs
veterán

SWBF2 ugyan ez volt, roadmapet kapott a season pass helyett és 2 évig toltak ki 1-2 plusz pályát és 2 "új" játékmódot. A story kieget már nem említem, mert egy vicc volt.

(#13) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Várós így is, nem vagyok oda annyira a stratégiákért, de a két kivétel egyike épp az Age of Empires sorozat, a középkort meg amúgy is kifejezetten szeretem :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#14) Diopapa válasza Norb79 (#8) üzenetére


Diopapa
addikt

De sokkal nagyobb példányszámban is fogy.

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.