Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Adj cigit! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43) commanDOS


commanDOS
senior tag

No, csakhogy valóban ne legyen a topic rasszista hangvételű, leírok énis röviden egy sztorit.
Hajnalban mászkáltunk az utcán haverokkal buli után (2-3 óra tájékán), leültünk egy játszótérre dumálni, senkinek nem volt még kedve hazamenni. Haver barátnője egy másik sráccal elment az egyik közeli szórakozóhelyre venni egy dobi cigit, nem sokkal utána mi is elindultunk utánuk, itt az a kép fogadott, hogy haveromat a földön rugdossa két marha állat. Havert kihúztuk, majd normális hangvételben megkérdeztem, hogy mégis mijaf@szom bajotok van? Mint kiderült, a csajt megütötték, mert cigit kért tőlük, haver bevédte, erre összeverték.
Indok: mert megtehetem. Következő pillanatban márm inket akartak ledarálni, próbáltam elkerülni, (eddig mindig sikerült meggyőznöm azt, aki verekedni akart) Csávó csak közelített, hogy üssem meg, vagy ő üt először, mondom nyugodjál már, mi a baj? azt se tom kivagy..
Válasz: nem számít, csak ki akarok nyírni ma valakit. Szerencsére a rendőrök időben kijöttek és intézkedtek. Gerinc persze nem volt az illetőkben, mert a zsaruknak már olyan sztorit nyomtak, hogy mi akartuk megölni őket...
Tudom ritka, de nem, nem romák voltak.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Adj cigit! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.