Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) HawerKing


HawerKing
őstag

Vegre mar kezd beindulni ez a topick s egyre tobben vagyunk CloudMobile tulajok :)
Mit szolnatok hozza ha megosztanank par kepernyo mentest a teloinkrol? Kivancsi vagyok ki , hogy szabta testre a kis telot s hatha ihletet meritunk egymas teloirol :DDD
Kezdem en akkor. En az egyszeruseg hive vagyok s szeretem a letisztultsagot epp ezert van nekem minden felesleg eltavolitva a telomrol s nemis telepitek fel felesleget :) Egy oladlbol all a kezdokepernyom s egybol a fomenum is ahol minden kezre all s igy irto gyors az egesz.
Lehet feltunik valakinek, hogy ez kicsit elter a gyaritol, Nova launcher van fennt

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#252) HawerKing válasza HawerKing (#251) üzenetére


HawerKing
őstag

Par gestust is hasznalok : a kezdokepernyon elhuzom az ujjam felfele megnyillik a beallitasok, lefele huzva a hivaslista, duplan koppintva a kijelzon megnyillik az ES File manager :) en mar jo ideje igy hasznalom a telom.

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#253) modflow


modflow
veterán

Nekem az a fura, hogy telefonálok, ekkor leveszi a fényt és nem csöngött ki, meg semmi. Így elvettem a fülemtől 10-15 mp múlva és fekete maradt a kép. Képernyőzárat feloldva jött vissza. Ez mi ez???

Most is 20 mp-es hívásban rám zárt. Pedig a beállításokban is 1 perc van beállítva.

Valamint Igo -t használ valaki? Nekem továbbra sem egy, csak piciben. 1280*720-on nem akar elindulni. Valaki segítsen már.

[ Szerkesztve ]

(#254) darál0w válasza modflow (#253) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

az első jelenséget nem tapasztaltam...

az igo meg...1 éve voltam aktív itt a forumon, akkor még az android és igo kapcsolata "nem létezett" hivatalosan, csak samu valamelyik telefonjánál...egyéb készülékeknél wareznak számított...nem tudom hogy áll most...szal' lehet nem itt kellene erről beszélni :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#255) jegenye77 válasza modflow (#253) üzenetére


jegenye77
addikt

IGO-ra a megoldás a Sygic ;)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#256) janes1976 válasza modflow (#253) üzenetére


janes1976
őstag

Eddig én se.

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#257) jegenye77


jegenye77
addikt

Képernyőmentést,hogy lehet csinálni?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#258) HawerKing


HawerKing
őstag

Bekapcs gomb + hang le gomb egyszerre

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#259) jegenye77 válasza HawerKing (#258) üzenetére


jegenye77
addikt

Én is erre gondoltam csak így nem csinál semmit.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#260) jegenye77 válasza HawerKing (#258) üzenetére


jegenye77
addikt

Én is erre gondoltam csak így nem csinál semmit.
Közben meg is van!Bekapcs gomb hosszan és ott van,hogy képernyőkép.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#261) Vedro válasza modflow (#253) üzenetére


Vedro
tag

Ha a fólia eláll kicsit a kijelzőtől a közelségérzékelő bekapcsol nekem volt ilyen gond (szarul volt kivágva a fólia), kicseréltem és jó lett.

HTC Touch Diamond -> HTC Legend -> Google Nexus -> Samsung Galaxy S -> Acer CloudMobile S500 -> Motorola Moto G-> Google Nexus 4->Wileyfox Swift

(#262) modflow válasza Vedro (#261) üzenetére


modflow
veterán

Nem hiszem, hogy a fóliával lenne baj.
De valami nekem nem tetszik. :(

Ha hívnak és végeztetek a beszélgetéssel, ti mit láttok? Zárva van a képernyő, vagy sem?

(#263) jegenye77 válasza HawerKing (#251) üzenetére


jegenye77
addikt

Azt,hogy csináltad,hogy 473mb szabad???

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#264) modflow válasza jegenye77 (#263) üzenetére


modflow
veterán

Ja. Nekem is 100 program fut, pedig én nem is akarom, hogy fusson.

(#265) HawerKing válasza jegenye77 (#263) üzenetére


HawerKing
őstag

mint mar irtam minden felesleges dolog kivan iktatva. Az osszes aceres app tiltva van s meg sok mas.

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#266) jegenye77 válasza modflow (#264) üzenetére


jegenye77
addikt

Amit tudtam letiltottam de így is 200-250 szabad marad "csak"!
HawerKing valami programmal tiltottad le vagy csak simán az alkalmazáskezelőben?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#267) HawerKing válasza modflow (#262) üzenetére


HawerKing
őstag

modflow Ember felul van egy pofa erzekelo , ha kozel teszed az arcodhoz magatol kikapcsol a vilagitas, ha tavol rakod akkor visszakapcsol.... Ha felhivnak vedd fel s mielott az arcodhoz rakod nyomd meg a kikapcsolo gombot onnantol kezve mar magatol nem kapcsol be a vilagitas csak ha ujra megnyomod a bekapcsolo gombot.....

Jegenye
Nekem nem a gyari Launcher van fennt hanem a Nova s ott is sokminden kivan kapcsolva, pl nuku widget, egy oldalos a kezdokepernyo es a Fomenu is, mint latod nemsok kulso programom van s igy nincs is sokminden ami futhat a hatterbe, ha veletlenul valami random modon elindul mint pl a terkep vagy a cimtar azt bezarom s tobbet nem nyillik meg, feleslegesen semmi nincs bekapcsolva pl wifi, bluetooth , gps es szinkronizalas, ezeket en csak akkor kapcsolom be ha szuksegem van rajuk, emellett bevan kapcsolva a Takarekos uzemmod s igy nagyon jol birja az aksi is. Lásd a képen lentebb

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#268) jegenye77 válasza HawerKing (#267) üzenetére


jegenye77
addikt

Nekem is Nova van fent.Egy-két widget nem sokat használ,max 10Mb.
Kilőttem már mindent amit tudtam de majd akkor még átnézem.
Amit észrevettem,hogy a zenehallgatás nagyon meríti az aksit.Még a Dolby nélkül is!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#269) goped


goped
csendes tag

Sziasztok!
Végigolvastam az összes idevágó bejegyzést.
Kérdéseim:
1,
Ha rá van dugva gépre pl. töltés vagy file csere miatt, akkor ha bejövő-kimenő hívás van gsm-en vagy wifin keresztül, akkor lehet fogadni-indítani?
Mert azt írtátok, hogy olyankor megbolondul a kijelző ha kábeles gépkapcsolat van.
Ez megoldódott a frissítéssel, vagy folyamatosan fenn áll?
2,
MHL kábelem van, szeretném monitorra-projektorra kötni (kitenni a képet, filmet) menni fog?
Ha nem próbáltátok még vagy nincs kábel, szívesen elviszem (Bp) és teszünk egy próbát, mert ez fontos szempont lenne a vásárláshoz.

Itt megnézve nem megy sajnos...
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4542&idPhone2=3621

itt viszont láthatóan működik:
http://www.youtube.com/watch?v=Sy6VEfW2w8k

3,
OTG vel mire használtátok?

4,
S2 vagy S500 között dilemmázok, akinek mind kettő volt annak kérném segítségét.

Itt ezt írja:
http://www.wikitech.hu/tesztek/2012/10/29/teszt-acer-cloudmobile-gyonyoru-felhocske/
microUSB/HDMI-kimenet

Az itt látható képeknél már jobbakat csinál?? mert ezek izé nagyon izééék....
https://plus.google.com/photos/106926876282957169304/albums/5804067747486645505/5804070930204447154?banner=pwa&authkey=CKvE95XthLycYQ&pid=5804070930204447154&oid=106926876282957169304

Nagyon köszönöm a hozzászólásokat előre is.

üdv. g

Roborock S6 MaxV

(#270) Vedro válasza goped (#269) üzenetére


Vedro
tag

Bocsi, de kicsit zagyva amit írtál, de amire tudom a választ megadom.

1. Ez a megbolondult kijelző, ha jól emlékszem, csak aWindows 8-nál jön elő. (nekem W7-em van és semmi ilyet nem tapasztaltam)
2. MHL elméletileg kellene, hogy működjön, beállítások kötött van HDMI-vel kapcsolatos beállítási lehetőség is.
3. OTG-re én egeret dugtam az nem ment rajta, ez persze nem azt jelenti, hogy biztosan nem működik, mert csak egyet próbáltam egy féle kábellel, szóval több esélyes a hiba lehetősége.
4. S2-őm nem volt, de ismeretségemben volt, és tapicskoltam eléggé sokat, sztem az Acer egy sokkal nívósabb telefon, szebb kijelzővel komolyabb hardverrel erősebb SoC-cal, NFC-vel, és még sorolhatnám, mindezt az S2 árának töredékéért (ja és sokkal jobb minőségű anyagokból, ezt hansúlyoznám!!!)

Mindent összevetve nagyon nem nyúlsz mellé, ha S2 helyett az Acer S500-at veszed.

U.i.: A linkeket legközelebb légyszíves link formájában tedd ki.

[ Szerkesztve ]

HTC Touch Diamond -> HTC Legend -> Google Nexus -> Samsung Galaxy S -> Acer CloudMobile S500 -> Motorola Moto G-> Google Nexus 4->Wileyfox Swift

(#271) janes1976 válasza goped (#269) üzenetére


janes1976
őstag

+1 az Acer S500 Cloudmobilenak, össze se lehet hasonlítani az S2-vel, mivel ez nem egy tömegtelefon. :K

Az Acer hű maradt önmagához. ;)

Az lenne a kérdésem, hogy a kezdőképernyőn van az az átlátszó google sáv felül, ami borzasztóan zavar. Na azt hogy a lófaszba lehet eltüntetni??? Már mindent kipróbáltam, de nem lelem a megoldást. :D

Én sokat dugdosom a gépre, nekem w8-an van és nekem még nem volt ilyen megbolondult kijelző. :U

Öcsémnek megmutattam és meglepődtem, mikor azt mondta, hogy a kijelző mellett neki a hátoldala tetszik a legjobban, mármint a kinézete + anyagminőség. :Y

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#272) janes1976


janes1976
őstag

Expansysnál ennyi volt egyenlőre. Csak rendelésre szerzik már be. Még jó hogy időben léptem, így nem maradtam le erről a csodálatos masináról. :DD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#273) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Lassan ehhez a készülékhez sem ártana írni egy 'Téma összefoglaló' első blogposztot, mert eléggé zavaros kérdések merülnek fel néha és sokan nincsenek még tisztában az android pár alap kérdéskörével (root, launcher, memóriahasználat, widget,...) Ezzel nincs is baj, csak nehéz lesz mindig előröl kezdeni.

Az viszont dícséretes, hogy egyre aktívabba a téma és egyre több embernek van!

(#274) HawerKing válasza gekkoXT (#273) üzenetére


HawerKing
őstag

Mar gondoltam ra s elis kezdtem osszeszedni a fontos dolgokat. Akinek van mar CloudMobile irhat privatot hogy kozosen sokkal reszletesebb legyen a leiras...

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#275) modflow válasza HawerKing (#267) üzenetére


modflow
veterán

Nem mondod?! Köszi a bölcsességet!

(#276) modflow


modflow
veterán

Azt tudja valaki, hogy hol lehet engedélyezni, hogy ha ki van kapcsolva a telefon akkor is tudjon ébreszteni auto bekapcsolással?

(#277) jegenye77


jegenye77
addikt

Sajnos már 2x fordult elő,hogy alvó állapotban kikapcsolt a teló de úgy,hogy csak az aksi le ill. visszarakásával kapcsolt be.
Másnál is előfordult már ilyen?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#278) Vedro válasza modflow (#276) üzenetére


Vedro
tag

Androidnál ez nem működik, szóval nincs rá megoldás.

HTC Touch Diamond -> HTC Legend -> Google Nexus -> Samsung Galaxy S -> Acer CloudMobile S500 -> Motorola Moto G-> Google Nexus 4->Wileyfox Swift

(#279) darál0w válasza jegenye77 (#277) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

utoljára ilyesmi nálam még gt540-en fordult elő...custom rommal.

itt nem...de az előző telefonjaimnál sem.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#280) modflow válasza Vedro (#278) üzenetére


modflow
veterán

Köszi. Ez tuti?
Nagy kár. Reggel jól el lehet akkor aludni, ha véletlenül kikapcsol a teló. :D

[ Szerkesztve ]

(#281) jegenye77


jegenye77
addikt

Valaki vett már ilyen autóstartót a telóhoz?
Mennyire lehet ez minőségi darab?
Egyszer már vettem egy olcsó tartót és kb 3 hónap után széthullott.
Azt tudom,hogy ez egy minőségi darab!Viszont drágább is.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#282) modflow válasza jegenye77 (#281) üzenetére


modflow
veterán

Az enyém részben ilyen, de nekem több részegységem van, mint az általad linkeltben.
Az enyém ilyen: [link]

[ Szerkesztve ]

(#283) jegenye77 válasza modflow (#282) üzenetére


jegenye77
addikt

Csak nálam nem látszódik semmilyen kép?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#284) modflow válasza jegenye77 (#283) üzenetére


modflow
veterán

Ha kell, holnap lefényképezem, itt nincs kép.

(#285) schlkat


schlkat
csendes tag

Viber tapasztalat valakinél?

(#286) IstN


IstN
tag

Sziasztok,

T-mobilos tapasztalata (negatív) van valakinek ezen telefon kapcsán?
-nem küldi időben a sms-ket, nem érkeznek időben az sms-el
-eldobja a jelet
-megszakadnak a hívások
-azt mondja, hogy nem elérhető, pedig van térerő és be van kapcsolva mobil
-stb.

Fontos lenne.

Kösz!

Senki sem úgy született, hogy profi legyen bármiben is.

(#287) peti85 válasza IstN (#286) üzenetére


peti85
senior tag

Nekem ma jött meg a teló. Háááát nekem egy kicsit nagy, de biztos hamar megszokom.
Sok tapasztalatom még nincs, kicsit nyomkodtam, de nincs még microSIM-em, ráadásul céges a kártyám és az illetékes kolléga szabin van a héten, aki el tudná nekem intézni. Amúgy T-s vagyok, ha lesz kártyám, akkor beszámolok a tapasztalatokról.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#288) jegenye77


jegenye77
addikt

Mindent kilőttem amit lehetett és ennyi szabad ram maradt:

HawerKing még mindig nem tudom,hogy csináltál 47e-at :F

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#289) purpledonkey


purpledonkey
tag

Hali! Nekem is ma jött meg a telefon (ebay Németország), semmi gond vele, minden megy szépen. A viber aktiválásakor volt kis fennakadás, 3G-n az istenért sem sikerült, de wifi-n ment szépen. A SIM kártyából meg elég könnyen lehet 1 perc alatt micro SIM-et csinálni, van letölthető minta a neten, az alapján szépen le kell csak vagdosni az oldalait.
Jó kis telefon és valóban nagyon szép a kijelzője.
A Jelly Bean frissítést hogy varázsoltátok elő? Felmentem az Acer honlapjára, kiválasztottam a modellt, de csak USB drivert kínál letöltésre. Próbáltam több böngészővel is.

(#290) janes1976 válasza purpledonkey (#289) üzenetére


janes1976
őstag

Sajnos már eltüntették a letölteni való OS-t, jelenleg nincs találat van. :F

Én elküldeném neked, nekem megvan, de 500 mega. Valaki nem tud lehetőséget ennek megosztására vagy elküldésére? Mivel ez nem illegális, hanem teljesen legálisan lett letöltve az Acer magyarországi honlapjáról. ;)

peti85 & purpledonkey: gratula hozzá! :R nem fogjátok megbánni, tökéletes telefon a hibáival együtt is, egyre jobban szeretem. :K

Öröm látni hogy egyre többen vagyunk! :D :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#291) janes1976


janes1976
őstag

Amúgy ez a Jelly Bean OS optimalizálva van a telóra? Csak mert eddig nem akad, minden atomgördülékeny, eddig még ilyet nem láttam. ;]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#292) peti85 válasza janes1976 (#290) üzenetére


peti85
senior tag

Én a német oldalról szedtem le a frissítést, semmi gond nem volt vele:
Acer.de support

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#293) janes1976 válasza peti85 (#292) üzenetére


janes1976
őstag

Nyilván purpledonkey-nak címeztem inkább a hozzászólás elejét. Na de legalább már le tudja szedni. :K

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#294) HawerKing válasza jegenye77 (#288) üzenetére


HawerKing
őstag

:)

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#295) HawerKing válasza jegenye77 (#288) üzenetére


HawerKing
őstag

Ez erdekes, masnal is csak ennyi a szabad RAM? Nalam anno az ICS vel volt ennyi...
Altalaban 500mega Szokott szabadon lenni a futo progijaimon kivul. Nekem egy Romaniai ORANGEs Rom van fennt ... Sajnos nemtudok letoltesi linket adni mert nekem ezt magatol toltotte le a telo mikor az ORANGE szolgaltato elerhetove tette, Allitolag lessz 4.2.2 is...

Mondjuk ezt bekapcsolas utan lottem.... De kesobb sem csokken 450 ala .... Probald meg ugy hogy miutan bekapcsolod a telot kilovod a felesleget , aztan mar sok szarsag nem indul el tobbet. Par googles app azutan indul el , hogy bekapcsolod a wifit, bluetoothot vagy a gps t s ezek is sokat elvesznek a szabad rambol en ugy vettem eszre....

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#296) darál0w válasza IstN (#286) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

semmi ilyennel nem találkoztam miota meg van :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#297) BloodRay


BloodRay
veterán

Megjött az én csütörtökön rendelt vasam is egy órája. Nagyon szimpatikus külsőre, de mehetek át öcsémékhez, mert XP-n marhára nem akarja felrakni se a drivereket rendesen a gép, se a 4.1-et a telóra.
Remélem Win 7 alatt gyorsan összejön, mert csak ha megvan a 4.1, akkor megyek micro-sítani a SIM-em és lakom be a telefont.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#298) goped válasza BloodRay (#297) üzenetére


goped
csendes tag

Hali!

honnan rendelted?

köszönöm

Roborock S6 MaxV

(#299) peti85 válasza BloodRay (#297) üzenetére


peti85
senior tag

Minden adat, beállítás megmarad a 4.1-re frissítés után is! Nem nullázza le a telefont.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#300) goped


goped
csendes tag

Sziasztok!

Volna néhány kérdésem ismét - a korábbi válaszokat ezúton is köszönöm.
1,
Callrecording megy? nem hangszóróból, hanem szoftveresen?
Headsettel tesztelhető leginkább, mivel ott messze van egymástól a hangszóró és a mikrofon.
Ha úgy is tisztán érthetően hallható a másik fél akkor ok.
Ahogyan S2 és sok más telefon estében van erre mód. Van ahol alapból megy, van ahol csak nyitott bootloaderrel.
Próbát szívesen venném.

2,
TeamVieWer megy ezen a szépségen?
Samsungoknál van lehetőség a távmenedzselésre.
Szívesen venném a próbát.

3,
Ha automata fényerőszabályzásra van kapcsolva nem vibrál a kijelző?
Nem az egész, csak a fényereje?

4,
Próbálta már valaki 64Gb MicroSD vel?
-tudom 32 Gb van írva a gyári adatlapra de még is.

Előre is köszönöm segítségeteket.

üdv g

[ Szerkesztve ]

Roborock S6 MaxV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.