Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) buek1967 válasza janes1976 (#500) üzenetére


buek1967
tag

Kösz mindenkinek, tényleg szép és gyors a teló, tényleg a kijelző a fő fogyasztó, mert azért az egy hét teszt alatt próbáltam én kilőni minden nem fontos progit is, de igazából sokat nem jelentett. Biztos, hogy az egyik legjobb vétel most 159 EUR-ért, én meg lehet, hogy beszerzek egy ATIV S-t kicsit drágábban. Használjátok egészséggel!

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#502) FrankóStein


FrankóStein
aktív tag

Sziasztok!
Senkinek nincs problémája a csengőhanggal?
Nekem különbözőek vannak beállítva az ismerőseimhez, de legtöbbnél csak rezeg és meg se nyikkan.
Próbáltam mp3-at is és .ogg -ot is, de az eredmény ugyanolyan rossz.

(#503) jegenye77 válasza FrankóStein (#502) üzenetére


jegenye77
addikt

Nekem nincs de nem is lesz mert megváltam a telótól :K

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#504) HawerKing válasza jegenye77 (#503) üzenetére


HawerKing
őstag

Miert? :P

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#505) BloodRay válasza FrankóStein (#502) üzenetére


BloodRay
veterán

Nálam semmi gond ilyen téren.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#506) FrankóStein válasza BloodRay (#505) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Hmmm, nem értem.
Próbáltam MicroSD-n, belső táron (jelenleg ott vannak a Ringtones-ban), de ugyanaz...
Most azon tűnődök, hogy ha bizonyos bitráta alatt/fölött van a csengőhang, az okozhatja-e.

(#507) jegenye77 válasza HawerKing (#504) üzenetére


jegenye77
addikt

Volt,hogy naponta 3x is kifagyott.A kijelző nagyon könnyen karcolódik.A zenelejátszásnál volt nem egy probléma:recsegés,headset gombjára nem reagált.Valamiért nem engedett hd filmeket rámásolni az sd karira.Azt írta ki,hogy a tárhely tele mikor a negyede se volt foglalt.A legördülő menüben nem lehetett állítani a fényerőt és ki be kapcsolni a szinkronizálást.
Hirtelen ennyi ami nagyon zavart.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#508) HawerKing válasza jegenye77 (#507) üzenetére


HawerKing
őstag

Ertem, sok szerencset az uj telohoz. Majd oszd meg velunk milyenre cserelted

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#509) jegenye77 válasza HawerKing (#508) üzenetére


jegenye77
addikt

Danke
ok!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#510) FrankóStein


FrankóStein
aktív tag

Tényleg: ez Gorilla Glass-os, vagy nem?
Egyetlen helyen találtam említést róla, ott azt írták hogy GG-os.

(#511) HawerKing válasza FrankóStein (#510) üzenetére


HawerKing
őstag

Naná, én aztán ütöm vágom fólia nélkül de mégcsak hajszál karc sincs... Nemtudom a kollégának hogy lett karcos... Amugy meg több mint egy éves a telóm s egyáltalán nincs kimélve, mégis olyan mint ha zsir új lenne

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#512) xrvman válasza HawerKing (#511) üzenetére


xrvman
őstag

Nagyon egyszerűen lehet karcos :S
Fúj a szél, port fúj a pólódra, és te beletörlöd, mondván letörlöd a zsírt.

Hanem, nektek az automatikus fényerő rendesen teszi a dolgát? Kint nappali fényben nem emeli fel a fényerőt normálisan. Magamnak kellett feltenni manuálisan kb több mint 3/4 re, hogy lehessen látni árnyékban valamit.

(#513) FrankóStein válasza xrvman (#512) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Úgy vettem észre, hogy jól teszi a dolgát, néha túl jól.
Ha úgy tartom a kezemben, hogy megkapja az érzékelő a teljes fénymennyiséget a szabadban, akkor jó a fényereje, ha kicsit is árnyékolom a kezemmel, vagy a testemmel, akkor azt hiszi, hogy sötétebb van, és lejjebb veszi a fényt. Ha erre figyelek, akkor nincs igazán gondom vele.

(#514) FrankóStein


FrankóStein
aktív tag

Most próbáltam egy Samsunggal wifi directen fájlt másolni.
Küldéskor nem jelenik meg a wifidirect lehetőség.
Valaki próbált már így másolni?

(#515) darál0w


darál0w
Jómunkásember

Érdekes dologra lettem figyelmes...a telefon kikapcsolgat magátol, ha kevés a szufla...de teljesen más akksiszázalékokon...ma pl 29%-on...de volt 12, 18, 9...mikor mennyi...de 29%!? Kicsit zavaro dolog...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#516) peti85 válasza darál0w (#515) üzenetére


peti85
senior tag

Ilyen nálam is előfordult múlt héten. Ma 19%-ot mutatott, amikor töltőre dugtam, de akkor még ment a teló.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#517) janes1976


janes1976
őstag

Nekem 9%-on kapcsolt ki magától, igaz, csak 1x, tehát ez véletlenszerű, bug lehet. :DDD

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#518) HawerKing


HawerKing
őstag

Most mondjam azt hogy nekem 0% on kapcsol ki? :DDD volt nekem is parszor hogy 10% alatt kikapcsolt de ez ritka...

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#519) janes1976


janes1976
őstag

Valaki nem tud ehhez a telóhoz normális áron, jó minőségű fülest? :U

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#520) darál0w válasza HawerKing (#518) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

véletlenszerű inkább...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#521) jegenye77 válasza janes1976 (#519) üzenetére


jegenye77
addikt

Xears-be vagy egy-két db ami nagyon jó! xe200pro,vagy td2 [link][/LÉn is ezzel használtam!

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#522) Laca007


Laca007
csendes tag

Sziasztok! Én is S500 tulaj lettem, expansys-tól rendeltem, Krusell tokkal és fóliával együtt. LG 2X-et váltottam vele, mert már nem bírták az idegeim azt a rakás... szóval az LG után ez egy csoda. Egy hét használat után úgy érzem, jó vétel volt, semmi gubanc nincs eddig vele, GPS is pontos és gyors. Az előlapi plexi szerintem nem Gorilla, ezért a Krusell fólia nagyon jó rá, szinte észrevehetetlen, nem rontja a színeket sem. Az akksi élettartama hasonló, mint az LG-nél, csak ez máshogy merül: készenlétben többet fogyaszt, terhelés alatt viszont nem merül olyan gyorsan, mint az LG, de ez gondolom a Krait300 magok miatt van így.
Egy szó mint száz, aki kompakt, de erős okostelefont akar venni, annak ajánlani tudom a mostani áron. Sokáig nézegettem őket, de ha mindent egybeveszünk, akkor ebben az árban a kínai csodák sem érik meg jobban.

(#523) maláj


maláj
őstag

kezd fura "érzetem" lenni, hogy a másik mobilon (SGSA) ott van a fizikai gomb :DDD
az S500-on + nincs ugyebár :)

most hirtelen nemtudom, hogy 1 mobilra kell-e vagy legyen az egész eleje érintőképernyős szisztéma :U

(#524) darál0w válasza Laca007 (#522) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

elvileg pedig gorilla...

Iconia Tab A500, A501, A100, A101 models, the CloudMobile S500 and Iconia Smart S300 use Gorilla Glass covers

forrás

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#525) gekkoXT válasza darál0w (#524) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Ez alapján mégsem gorilla glass: LINK

Ettől függetlenül van élet a gorilla glasson kívül is, nem csak ők gyártanak karcálló anyagot

[ Szerkesztve ]

(#526) darál0w válasza gekkoXT (#525) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

igen, ezt is láttam...lehet nincs még bővítve :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#527) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Üdv!

Szerintem én is veszek egy ilyen csodát az expansystől. Nagyon megtetszett.

Pixel 8 Hazel

(#528) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Ez mennyire jellemző?

"Tipushibák
Szerencsére nemsok van.
1. Kijelző hibásodás: a képernyő alsó jobb sarkaiban halvány tűhegyni pixel hibák csoportosulása."

Pixel 8 Hazel

(#529) janes1976 válasza TaylorPro (#528) üzenetére


janes1976
őstag

Az enyémen nincs ilyen, semmi hiba, tökéletes. :K

Sztem elvétve lehet. :U

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#530) peti85 válasza TaylorPro (#528) üzenetére


peti85
senior tag

Nekem van pixelhibám. A jobb alsó sarokban van egy rakáson egy csomó, DE egyáltalán nem zavaró, ugyanis csak akkor látszik, ha teljesen fekete a háttér, a fényerő maxon van és sötétben vagy. Ez nálam csak a Jelly Bean frissítéskor állt össze, illetve amikor egyszer este kapcsoltam be a telefont. Én nagyon érzékeny vagyok ezekre a hibákra, de ez mégsem bosszant fel. Nem ér annyit, hogy visszaküldjem garanciában.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#531) HawerKing válasza TaylorPro (#528) üzenetére


HawerKing
őstag

nekem pl eltunt :DDD JB frissites utan fekete hatternel eszrevettem s most hogy irtad ujra elkezdtem keresgelni hibakat de egyet sem talalok :DD
Amugy meg a karcolashoz es a gg hez annyit funek hozza hogy barmi is szerintem strapabiro enyem tobb mint egy eves s ha hiszitek ha nem meg hajszall karc sincs pedig semmilyen folia nincs rajta

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#532) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Lehet veszek egyet mert a bőrhátlappal és a fóliával együtt baráti áron van. Valaki dobhatna fel képeket hogy hogyan néz ki nála a Krussel tokkal.

Pixel 8 Hazel

(#533) buek1967 válasza DearMan (#199) üzenetére


buek1967
tag

Telefonként és GPS-ként a 620 jobb, üzemidő kb. 2-3x jobb. Talán még kameraként is. Tapasztalat.

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#534) modflow válasza Laca007 (#522) üzenetére


modflow
veterán

Ez a Krussel fólia szerintem szar. Nekem már az egyik sarokban elvált/leszakadt egy darab és most az oldalán is elkezdett felválni. Tuti az is le fog válni a többi résztől.

Holott extra kíméletesen bánok vele.

(#535) janes1976 válasza modflow (#534) üzenetére


janes1976
őstag

Tényleg szar a fólia, nálam is kezd felválni oldalt. :(

TaylorPro: sztem jól fogsz vele járni. :K

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#536) janes1976


janes1976
őstag

Ehunvanni. ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#537) TaylorPro válasza janes1976 (#536) üzenetére


TaylorPro
addikt

Köszi! Szép ez a telefon nagyon! Az a helyzet hogy ez most az expanysnál best buy! De még ezen is agyalok mert nagyon tetszik: [link]

Ami ezen az aceren zavar az az hogy nincs fényszenzor, nincs led, és a kijelzőből veszi el a virtuális gombokat.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#538) janes1976


janes1976
őstag

2 tűéles kép (az előző elég homály lett):

Sztem azt vedd, amelyik neked teccik. :K

De az Acerbe van NFC. ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#539) HawerKing válasza janes1976 (#538) üzenetére


HawerKing
őstag

Nekem is kell egy ilyen tok :K tényleg szép.

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#540) janes1976 válasza HawerKing (#539) üzenetére


janes1976
őstag

Csak a hangszórónál mér nem vágták ki, érthetetlen. :W

Nem olyan fasza, mivel sokkal halkabb mint tok nélkül. :B

Gondoltam kivágom én, de szétb*szni ezt a gyönyörű tokot. Hát. És most nyeltem egy nagyot. :N

A kinézete viszont tényleg atom. :K

HawerKing: én is írni akartam, csak azér nem írtam, hátha neki az jobban bejön, nem akartam leszólni a Lenovót, de ezek mondjuk tények. ;)

Csak ismételni tudom magam. Ennyi zséért Best Buy. ;) :B :K

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#541) HawerKing válasza TaylorPro (#537) üzenetére


HawerKing
őstag

Nem rossz ez a Lenovo sem de az Acer ezt megeszi :DDD már csak ha a specifikációkat nézzük sokkal erősebb az Acer arról nemis beszélve , hogy ezerszer szebb .

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#542) HawerKing válasza janes1976 (#540) üzenetére


HawerKing
őstag

most hogy igy mondod ja :DDD felsem tünt. Hétfőn megyek énis rakatok a biztonság kedvéért egy fóliát a kijelzőre. Több mint egy évig nemszedtem össze még hajszál karcot sem de mostmár hogy lentebb irták kicsit parázok, az a biztos ha van rajta. Tokot továbra sem akarok venni rá mert igy a legszebb ahogy van s amugy sem kopik sehol

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#543) janes1976 válasza janes1976 (#540) üzenetére


janes1976
őstag

Ráadásul ha belebújós tokot veszek, ott szintúgy halkabb, de ez a tok ráadásul gyönyörű, így marad ez. ;]

Ez a telefon a legszebb, ráadásul a paraméterei is figyelemre méltóak, úgyhogy aki ezzel nem ért egyet, az "hazudik" + nézze meg élőben és rájön. :P

Amúgy én úgy voltam vele, hogy képen teccik, de miután megérkezett, élőben sokkal szebb. :B

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#544) janes1976 válasza TaylorPro (#537) üzenetére


janes1976
őstag

1 szó mint 100, lehetne ragozni, 1 a lényeg, EZT VEDD. ;) :B :K

Ráadásul Expansysnál atom áron van csomagban, Krusell fólia + Krusell tok ajándék, kitűnő vétel + a telefonba van magyar menü, nem kell mókmókolni rája. Így hirtelen ennyi érv jut eszembe. Ja meg az, hogy én is innen vettem, bár az másodlagos. :D :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#545) janes1976 válasza janes1976 (#544) üzenetére


janes1976
őstag

Nekem még egyszer se fagyott le, nem volt rendellenesség, semmi sem, teljesen jól működik és ez jó. :K

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#546) TaylorPro válasza janes1976 (#545) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szeretem ha meg győznek hogy miért ezt! Expansystől tényleg atom jó vétel! :K Igen, a lenovo legnagyobb baja hogy mókolni kell rá a romokat.

Pixel 8 Hazel

(#547) Laca007 válasza TaylorPro (#537) üzenetére


Laca007
csendes tag

Én is az s750 és s500 közt dilemmáztam. Végül ami az Acer mellett szólt és döntött:
- jobban néz ki, kompaktabb a mérete
- kb. ugyanazért az árért fejlettebb hardver, jobb kijelző
- rendelés nem Kínából, expansystól fizetés után 24 óra alatt itt volt
- Lenovo fórumában sokféle apróbb panasza volt a tulajoknak (GPS, mobilhálózat, stb), amik egy része ugyan megoldható különböző utakon, de másfél éves mókolás után (LG 2X...) nekem ehhez nem volt kedvem.

(#548) Laca007 válasza darál0w (#524) üzenetére


Laca007
csendes tag

Lehet mégis Gorilla Glass, ha az Acer oldalán az van, mert a Gorilla weblapja nem mérvadó ilyen szempontból: a Samsung Note 10.1 sincs benne az adatbázisukban, pedig Gorilla2 van rajta, és nem tegnap jelent meg.

(#549) TaylorPro válasza Laca007 (#547) üzenetére


TaylorPro
addikt

Köszi! Acer felé hajlok mert bitangul szép teló! Plusz tetszik az állapotsáv, magyar rom, stb. Youtubon láttam hogy van auto fényerőszabályzás. Ezek szerint van fényérzékelő szenzora ami állítgatja a kijelző fényerejét? Nekem ez elég fontos.

Pixel 8 Hazel

(#550) TaylorPro válasza TaylorPro (#549) üzenetére


TaylorPro
addikt

Látom van benne. Szerintem hétfőn megrendelem. Köszi a segítségeket! Azért még mesélhettek hogy mi tetszik és mi nem ebben a telóban?

Pixel 8 Hazel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.