Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) HawerKing


HawerKing
őstag

Letisztult :)

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#852) kriver


kriver
tag

Sziasztok!
Ma kipróbáltam az S500-at egy Delock MHL adapterrel. Rádugtam a TV két HDMI-jére is (adapterbe bedugtam a hálózati adaptert is) de nincs kimenő jel. Youtube videók szerint működnie kellene (a mobil doboza is ezt hirdeti) .
Valami ötlet? Talán a 4.1 frissítés okozhatja?
Előre is köszönöm!

(#853) BloodRay válasza kriver (#852) üzenetére


BloodRay
veterán

Valószínű a tv nem támogatta az mhl-t amin próbáltad. Én már használtam többször, több tv-n is, semmi gond nem volt. Persze én is találkoztam már olyan tv-vel amire hiába dug rá az ember mhl-es eszközt.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#854) peti85 válasza TaylorPro (#850) üzenetére


peti85
senior tag

Nekem Vikuiti ADQC27 fóliám van. A kivágás közel tökéletes, elég strapabíró is, amióta megvan a telefonom, azóta rajta van. Egy hajszálkarc sincs rajta. Elég drága volt, de nem bánom. Viszont figyelni kell, először elvileg ugyan ezt a típust rendeltem, de annak sajnos nem igazán volt jó a mérete, minden irányba kicsit kisebb volt. A kisebbnek barnás volt a csomagolása, a jó méretűnek viszont világos kék. Lehet, hogy hamisítják.
www.bedifol.com/products/screen-protectors/vikuiti-adqc27-2.html (mobilról nem tudok linket beszúrni)

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#855) TaylorPro válasza peti85 (#854) üzenetére


TaylorPro
addikt

Azt írja ragasztós. Ha levehető, mosható, majd újra felrakható az az igazi.

Pixel 8 Hazel

(#856) luosto


luosto
újonc

Helló Srácok!
Én is csatlakoztam a csapathoz, pár napja vettem egy CloudMibilt :) Eddig móka, kacagás, nagyon szép és tökéletesen működik. Én eddig még a zenehallgatós bug-okat sem tapasztaltam, amikről korábban többen panaszkodtatok. Az akksi is jobban bírja, mint amire számítottam, pedig így az elején sokat nyomkodtam a kijelzőt. :C
Az egyetlen, ami eddig kevésbé tetszett, az a képernyő forgatásakor az érzékenység. Néha kicsit lassan reagál, főleg bizonyos appok esetében. Ezen lehet vhogy segíteni?
Én is Expansys-től rendeltem, fehér színben, csomagban. Viszont nekem nem fehér tokot küldtek hozzá :Y A feketét pedig nem akarom használni, nekem pont a fehér tetszene. Valamelyikőtök, akinek szintén Krusell tokja van fehérben nem akarja elcserélni velem? :B

[ Szerkesztve ]

(#857) HawerKing válasza luosto (#856) üzenetére


HawerKing
őstag

Udv akkor a klubban :DDD Nalam a gyari appokban viszonylag gyorsan elfordul a kep. Erre nemtudok kalibralasi modot

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#858) TaylorPro válasza luosto (#856) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szia!

Üdv a klubban. Nálam az elforgatás oké. Javaslom a Nova launcher használatát.

Más: Tegnap meghülyült az aksi kijelzésem. Töröltem minden felesleges programot, remélem helyre rázódik.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#859) HawerKing


HawerKing
őstag

Most megint van egy maniam :DDD minden nem hasznalt gyari appot fagyasztottam a telon, szinte mar alig van app a telon , az egesz kifer egy oldalra a menuben :DDD az osszes alig foglal 1 gigat. S a maguktol elindulo appokra is alergias lettem, szerencsere ebbol nemsok van s tobb mint 400 mega a szabad ramom atlagban, rajottem ha nincsennek bekapcsolva az adatkomunikacios cuccok (wifi, gps, bluetooth, stb) es nemvagyok bejelentkezve bizonyos appokba (nalam csak a facebookvan a google fiokon kivul) akkor szinte semmilyen hatterfolyamat nem indul el magatol.

Volt nehany app amit ha tilt az ember FC ket okoz, de hosszu tesztelesi idoszak utan mostmar tudom mik azok az appok amiket nyugodtan lehet fagyasztani s nem hat ki semmire. Akit esetleg erdekel a tilthato appok listaja az irjon privatot.

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#860) TaylorPro válasza HawerKing (#859) üzenetére


TaylorPro
addikt

Írd ki ide nyugodtan! Nálam minden szinkronizáció tiltva van.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#861) luosto válasza HawerKing (#859) üzenetére


luosto
újonc

Szerintem is többeket érdekelne a dolog, írd csak ki ide.

És ha már itt tartunk, épp ez lett volna a következő kérédsem: Fagyasztani ezeket az appokat hogy tudom? (első Androidos telóm, vsz elég sok alapfogalommal nem vok tisztában, előre is bocs, ha evidenciákat kérdezek :B )

(#862) HawerKing


HawerKing
őstag

Gyári appok amiket nyugodtan lehet fagyasztani:
Fagyasztás menete: Rajtatartod az adott appon az ujjad a menüben, majd mikor a kezdőképernyő megjelenik az appot felülre huzod az Alkalmazásinformáció fülre s itt már lehet is tiltani. Miután tiltva van sehol sem lesz elérhető (kivéve Beállitások - Alkalmazások - lapozás kettőt jobra az Összes alkalmazás fülre s görgetés legalulra), majdnem olyan mintha véglegesen törölve lenne de itt annyival jobb, hogyha meggondoltad magad s szükséged lesz rá egyszerüen csak engedélyezed.
Acer Appok:
-Video
-Saját Stílus
-Regisztráció
-Photo
-Music
-HD Channel
-Docs
-Acer Cloud
-Acer Print

Egyébb gyári alkalmazások:
-Talk Back
-Swype
-Polaris Office
-Movie Studio
-Média kiszolgáló
-Hangtárcsázó
-Google Play Könyvek
-E-Mail
-Deezer
-Chrome
-Barcode Scanner
-Aktualitások

Az összes szolgáltató által felrakott app:
Nálam
-TV De la Orange
-Orange Film
-Fotbal Info
-Contul Tau

Nézzétek meg tisztogatás előtt a telefon memóriát s tisztogatás után is, jól látható majd a külömbség.

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#863) BloodRay


BloodRay
veterán

Valaki hallott már erről? Vagy esetleg próbálta? Csak mert emiatt, ha működik a dolog rootolnék én is.
LINK

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#864) HawerKing válasza BloodRay (#863) üzenetére


HawerKing
őstag

Szerintem müködne. Ha zavar alul az a sáv akkor próbáld ki, nekem nem ér annyit, hogy rootoljam nem zavar alul elfér

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#865) BloodRay válasza HawerKing (#864) üzenetére


BloodRay
veterán

Alapvetően olyan tulajra gondoltam, akinek már úgyis rootolva van a készüléke. Ha nem működik nem rootolnék fölöslegesen. Jó lenne biztosat tudni.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#866) FrankóStein válasza BloodRay (#865) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Hello!

Felraktam, indulás után azt írta, hogy nem támogatott eszköz, de nem hagytam magam... :-)
Beállítottam, hogy automatikusan induljon a rendszerrel, és teló újraindítás után működik!

(#867) TaylorPro válasza FrankóStein (#866) üzenetére


TaylorPro
addikt

Írni kell a fejlesztőnek. Felraktam én is, működik.

Pixel 8 Hazel

(#868) FrankóStein válasza TaylorPro (#867) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Felesleges szerintem mivel működik. Kicsit amúgy szokatlan, néha zavar is, hogy nincs ott, de azért még hagyom, és meglátom, hogy meg tudom-e szokni.

(#869) BloodRay válasza FrankóStein (#866) üzenetére


BloodRay
veterán

Köszönöm szépen! :R
Akkor jön a root nálam is. :)
Szépen kitölti a kép akkor a kapott plusz területet ugye?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#870) FrankóStein válasza BloodRay (#869) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Igen, kitölti.
Van amikor egy piros csík jelzi a Soft Keys-t, de van amikor semmi, egyszerűen tudni kell, hogy ott van,
és csak fel kell húzni. :-)

(#871) HawerKing válasza BloodRay (#869) üzenetére


HawerKing
őstag

Kivancsi leszek a te tapasztalataidra is :) most hogy paran irtak kezdek kisertesbe esni en is :DDD

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#872) BloodRay válasza FrankóStein (#870) üzenetére


BloodRay
veterán

Köszönöm a tapasztalatokat, nagyon jól hangzik. Pénteken tudok rootolni, utána megy fel nálam is.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#873) goped válasza luosto (#856) üzenetére


goped
csendes tag

Hali!

nekem meg a feketéhez fehéret
cserélünk?
fóliás nem használtam.

üdv. g

Roborock S6 MaxV

(#874) BloodRay


BloodRay
veterán

Na, nálam is megvan a root és fent a GMD auto hide softkeys. A pro verziót is megvettem, így igazán tökéletes. Nagyon nagy! Ez hiányzott eddig! :)
Majd rakok fel screenshotot ha valakit érdekel, hogy most milyen a telefon.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#875) HawerKing válasza BloodRay (#874) üzenetére


HawerKing
őstag

Johet :)
Sajnos nekem nemsikerult a Rootolas windows 8.1 en, a telot felismeri a gep filok masolasara de az Acer Tool mar nem :((

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#876) BloodRay válasza HawerKing (#875) üzenetére


BloodRay
veterán

XP alatt sem megy, de Win 7 alatt teljesen problémamentes. :)
Screenshot akkor majd jön.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#877) TaylorPro válasza HawerKing (#859) üzenetére


TaylorPro
addikt

Én meg az Uninstaller Pro-val töröltem minden fekesleges gyári programot. A program le is menti, vissza állítható. Hiba nincs.

Pixel 8 Hazel

(#878) HawerKing


HawerKing
őstag

Felkellesz toljak akkor egy 7es windowst , hogy rootoljam. Ti hogyan rotoltatok? Recoveryt raktatok?

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#879) TaylorPro válasza HawerKing (#878) üzenetére


TaylorPro
addikt

Win 7 alól rootoltam. Recovery nem volt. 8.1 alól lehet hogy megy.

Pixel 8 Hazel

(#880) HawerKing válasza TaylorPro (#879) üzenetére


HawerKing
őstag

Nekem 8.1 van fennt s nem ismeri fel a brogram a telot.... :N

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#881) HawerKing


HawerKing
őstag

jöhetne már pár screenshot :P

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#882) BloodRay


BloodRay
veterán

No akkor végre volt egy kis időm.
Ez egy korábbi screenshotom: régi
Ezek meg a mostaniak: Egyes, Kettes

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#883) HawerKing válasza BloodRay (#882) üzenetére


HawerKing
őstag

Jol nez ki :) win7 en en is rotoltam aztan feltoltam az altalad javasolt progi plus valtozatat s remekul mukodik :)
A NoBloat progival vegleg toroltem a gyari felesleget.
Majd teszek en is par screenshotot

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#884) HawerKing


HawerKing
őstag

Hat hosszab hasznalat utan azt kell, hogy mondjam baromi idegesito , hogy elvan tuntetve az also savbol a vissza gomb, kenyelmetlen allandoan felhuzgalni , s atlaszora is allitva eleg idetlen arrol nemis beszelve , hogy tobb mint 30mega romot zabal. En eltavolitottam .
A masik meg az , hogy adtam egy gyari beallitasokat s mostmar sehogysem tudom torolni a gyari progikat hiaba rotolva van a telo.... ez van ha az ember egyszer belekutyul valamibe, tobszor irtam mar lennebb, hogy a CloudMobile ugy van jol ahogy van gyarilag s nem erdemes belekutyulni, meg rotolni sem mert igy meg hibat ir ki ha ramesz a Beallitasoknal a Rendszerfrissites lehetosegre :( ergo nemfogod latni mikor jon frissites a telohoz.
Meg jo , hogy fennt hagytam a win 7 et , hazamegyek UnRootolom a telot .

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#885) HawerKing


HawerKing
őstag

En meg ilyet nemlattam, tobb kart csinaltam ezzel a rootolassal mint hasznot :W Most akartam UNROOtolni de mikor ramegyek kilep a programbol :F most akkor hogy a faszba UNROOToljam? Nem mintha annyira zavaro lenne csak igy nem megy a Rendszerfrissites (mondjuk lehet mar nem is lesz, de engem akkor is zavar)
Valaki valami tippet?
A masik gondom meg az hogy mi a fasznak nem lehet rootolas utan eltavolitani a gyari Acer cuccokat? Probaltam mar a RootUninstalerel a NoBloatal is de hibat ir ki :F nektek mukodott?

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#886) BloodRay válasza HawerKing (#884) üzenetére


BloodRay
veterán

Nálam hibátlan, imádom és csak 15MB-ot eszik. Gyári programok törléséhez root explorert próbáltad?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#887) HawerKing válasza BloodRay (#886) üzenetére


HawerKing
őstag

Na kicsit beallitgattam s mostmar eleg jo :D
azt meg nem probaltam, te azzal torolted?

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#888) HawerKing


HawerKing
őstag

Sziasztok, kb ma volt tobb mint 1ev es 3 honapos a kis Acer CloudMobilom :) s eddig soha semmi gond nem volt vele, igaz nemis kutyultam tulsagosan a rendszerbe.
Azert irtam mult idoben mert ma megvaltam tole, fajo szivvel :(
Akkor kovettem el a legnagyobb hibat mikor rootoltam... Onnantol megundorodtam tole, idegesitett, hogy nemlehetett Unrootolni (ha nagyon akartam volna lett volna arra is megoldas), tudom hulyen hangzik de nem ugy viselkedett ahogy azelott :D akarmit csinaltam rohadtul melegedett, az aksi kb haromszor olyan gyorsan merult, idegesitett , hogy nem lehet a Rendszerfrissitesre rakeresni, idegelt a Super User a menuben, nemtudtam egy gyari progit sem torolni s meg folytathatnam.
Kaptam erte egy jo ajanlatot s eladtam. Mi lesz a kovetkezo telom? Hat egy uj Acer CloudMobile :DDD amibe az eg vilagon semmit nemfogok belekutyulni :DD de most par honapig kiprobalom milyen az elet okostelo nelkul.
En azt javaslom mindenkinek akinek ilyen van , hogy az eg vilagon semmi szarsagot ne kutyuljon rajta, ugysincs jobb Fozott Rom ra a gyarinal, aki a Rootolason gondolkodik ne gondoljon ra :D nem er az annyit. A virtualis billentyuk eltuntetese sem annyira jo mint gondoljatok, sok helyen kifejezetten idegesito.

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#889) janes1976 válasza HawerKing (#888) üzenetére


janes1976
őstag

Köszi hogy megosztottad, ugyanezt gondolom. Ha valami jól működik, akkor nem kell hozzányúlni, mert nem mindig azt éri el az ember, amit szeretne, sőt...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#890) FrankóStein válasza HawerKing (#888) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Helló!

Én rootoltam, de nem töröltem semmi gyárit, hanem csak fagyasztottam.
Remekül működik, semmi baja, gyors, nem melegszik, viszont a Soft Keys progit én
is töröltem, nem vált be igazán.
A memória használaton nyertem a rootolással, és van egy-két progi, ami nekem kell, és root nélkül nem műxik. Ezért meghagyom a rootot - mert kell... :-)

(#891) BloodRay válasza HawerKing (#888) üzenetére


BloodRay
veterán

Azért, hogy megnyugtassak mindenkit, nyugodtan rootoljon akinek arra igénye van, nálam azóta sincs semmi gond(és miért is lenne?), hiba.
Az viszont tény, hogy alapból is szinte hibátlan a rendszer.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#892) TaylorPro válasza BloodRay (#891) üzenetére


TaylorPro
addikt

Így van. ;)

Pixel 8 Hazel

(#893) luosto


luosto
újonc

Ti melyik programot használjátok/ajánljátok filmnézéshez?

Végre van több időm molyolni a telóval, és pótolni a még hiányzó appokat. Amúgy a telefont egyre jobban szeretem, a zenéim hangzásától kifejezetten oda vagyok :)

(#894) peti85 válasza FrankóStein (#890) üzenetére


peti85
senior tag

Én is rootoltam a telót és semmi probléma nincs vele. A gyári programokat szintén csak fagyasztottam, nem töröltem. Nagyon jó kis teló.

A Qualcomm BatteryGuru programját ajánlom mindenkinek, nagyon hasznos, szinkronizálgat a telóm, de mégis minimális plusz akksi használatba kerül, ami azért nem elhanyagolható, hiszen az egyik fájó pontom, az akksi, de én 2 napig mindig el vagyok vele, ami manapság nem rossz teljesítmény. Eddig az volt az egyetlen bajom ezzel a progival, hogy a Batter Overlay nem mindig mutatta az akksi százalékos értékét, ha futott, de a tegnapi frissítéssel úgy néz ki ez is megoldódott!

Tesómnak tegnap jött meg a Lenovo S750-je. Az sem rossz telefon, de azon már most látom, hogy alternatív ROM után kell majd néznünk. Amúgy akinek por- és vízálló okostelefon kell, annak erősen ajánlott. 2000mAh-s akkuja van és egy nap alatt csak 10%-ot csökkent nem sok nyomkodással, pedig az 4 magos.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#895) HawerKing válasza luosto (#893) üzenetére


HawerKing
őstag

Mx Player a legjobb

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#896) zkosaras válasza peti85 (#894) üzenetére


zkosaras
aktív tag

Én is éppen egy S750-en agyalok. Bár tudom, hogy off de hadd érdeklődjek egy kicsit. Honnan rendelte? Voltak "extra" költségek? Nem túl nagy? A kamera, vaku milyen?

[ Szerkesztve ]

(#897) K82 válasza zkosaras (#896) üzenetére


K82
őstag

Volt nekem is S750-em, de egy hét után megváltam tőle.

Nem rossz telefon, csak volt pár GPS alapú tracker program, amit én sűrűn használok és az S750-en nem ment pontosan (sebesség-magasság-navigáció működése kifogástalan, csak a távolságméréssel voltak khm nem kis problémái).
No meg hozzászoktam ahhoz, h a Defy másodpercek alatt megmondta hol vagyok, ennél még A-GPS mellett is kellett várni bő egy percet minimum. Mire bezártam a garázsajtót, elhúztam a kerítést a MapMyRide már számolta a távolságot, az S750-nél kiértem már a faluból (~600m) mire magára (ill. pozícióra) talált.

Defy után hatalmas telefon volt, és nem bírtam megszokni a méretét.

Kamera, vaku olyan igazi kínai fajta - felejtős...

Üzemidő, sebesség példás, pillanatok alatt bootolt.

Az enyém a minideal.net-ről jött, két hét alatt a kezemben volt, nálam extra költségek nélkül.

Annyit azért hozzátennék, h első androidos telefonom a Defy volt, ami egy nagyon jól sikerült darab, és ehhez hasonlítok mindent. Nehéz nála jobbat találni, persze csak abban az árkategóriában. A Cloudmobile még a pont kezelhető méret, csak az a fránya akku lehetne nagyobb, azzal gyűlik meg a bajom állandóan.

Pixel / OnePlus Pad

(#898) zkosaras válasza K82 (#897) üzenetére


zkosaras
aktív tag

Köszi az infókat! A saját topikjában kicsit elfogultak a tulajok.
Amúgy én is Defy-ről váltanék, és hasonlóan hozzád a méretei azok, amik aggasztanak. Sajnos a kínaiak szinte csak 4,5 inch felett gondolkodnak.

A ClouMobile pont jó lenne. Erős, szép, nem túl nagy, de az akku része érthetetlen számomra, ráadásul most már csak fehérben kapni expansys-éknál. :(

(#899) TaylorPro válasza zkosaras (#898) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nincs nagy gond az aksival. Minden telót kilehet nyírni egy nap alatt. Okosan ezzel is el lehet lenni akár 1,5-2 napot.

Pixel 8 Hazel

(#900) K82 válasza TaylorPro (#899) üzenetére


K82
őstag

Persze hogy ki lehet bírni két napot vele, de akkor pont úgy használod, mint egy "butatelefont". Ezt meg nem azért vettem, hogy csak telefonálgassak.

Pixel / OnePlus Pad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.