Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Töltő nélkül garantált a 15 perc játékidő? :DD

(#2) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Job lett volna HDMI-re kotni es Xbox360 kormanyt radugni. Ugy mar volna ertelme. Es lehetne mutogatni az almasoknak, higy a droid ilyet is tud.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#3) Daywalker válasza z0d1AK (#2) üzenetére


Daywalker
addikt

Ez is egy alternatíva, de most inkább az volt a lényeg, hogy bemutassuk azt, hogy otthonunktól távol is jól tudunk szórakozni. Általában az emberek nem HDTV-vel és XBox kormánnyal utaznak el ;)

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#4) AkosL válasza z0d1AK (#2) üzenetére


AkosL
aktív tag

lehet, hogy tud ilyet is, de egy értelmes user ez esetben ingám a hdmi-t az xboxba dugja és a kezébe veszi a vezetéknélküli kontrollert, leül a fotelbe és elkezd játszani....

(#5) Chosen válasza z0d1AK (#2) üzenetére


Chosen
addikt

Droidosoknak update, ilyet az iPad már rég tud: [link] ;]

(#6) - = Zk = - válasza Chosen (#5) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szegényebbeknek update: egyértelmű, melyik az olcsóbb "felhozatal"! ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) flexxx2


flexxx2
őstag

Nem kell utálni az almásokat mert több pénzt áldoznak valamire, nekem is csóró zte-m van, azon is megy az nfs, meg pcn is megy.

(#8) rudi válasza AkosL (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Értelmes júzernek rendszerint van már otthon valamilyen 3. generációs konzolja és/vagy PC-je és a hasonló játékokat egyelőre azon, és nem tableten tolja. Szerintem ezeken a készülékeken az érintős vezérlés miatt még nem lehet igazán jól játszani.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#9) Daywalker válasza rudi (#8) üzenetére


Daywalker
addikt

Mert nem próbáltad :DDD Amúgysem otthon tabletezik a normális user. Én sem a telefonomon netezek és mailezek, ha otthon vagyok :) A WC kivétel :DD

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#10) - = Zk = - válasza Daywalker (#9) üzenetére


- = Zk = -
félisten

legalább Wifin netezel a Wc-n?... ?:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11) Daywalker válasza - = Zk = - (#10) üzenetére


Daywalker
addikt

Ez alap :C De azért ott a 3G, ha gond lenne a fibernettel :DDD

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#12) - = Zk = - válasza Daywalker (#11) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor megnyugodtam, bár én néha inkább viszem magammal a CQ61-emet:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13) Daywalker válasza - = Zk = - (#12) üzenetére


Daywalker
addikt

Áh, az asszony nem szereti, ha notebookkal megyek a budira :DDD A telefon meg elfér a zsebben, nem látja ;]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#14) - = Zk = - válasza Daywalker (#13) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nálunk is ez van, szal egyetértek. meghajlok eme szavak előtt. ;] :R
bár lehet lekéne cserélni cseppnyi kis 5800-ámat, de egyelőre nem találtam megfelelő alternatívát android vonalon. mert pl én pöcs, nekem számít, hogy milyen a külső. pl az 5800 nagyon tetszik. kompakt, tégla kicsiben, ennyi:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15) Daywalker válasza - = Zk = - (#14) üzenetére


Daywalker
addikt

:C :R Azért keress, hátha lesz vmi jó droidos cucc :C

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#16) AkosL válasza rudi (#8) üzenetére


AkosL
aktív tag

pont ezt írtam, de akkor nem jött át.

(#17) - = Zk = - válasza Daywalker (#15) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a szívem vágya Nokia lenne. de ők és a droid?!...két világ. sajnos.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.