Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Hangulatos :K
Lehet, hogy X év után újra fogok játszani ilyen árkád repcsis marhasággal :)

Sectumsempra - For Enemies

(#2) mephi666 válasza Morden24 (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez nekem már túl arcade :( a hawx is emiatt nem tetszett... valahogy ez az "indulj az égből, aztán a fedélzeten levő 200rakétát lődd rá az érkező többszáz ellenséges gépre meg csimbumm és atomvillanás" már kicsit sok...

sokadjára írom, hogy igazából egy f22 lightning 4-et szeretnék normális(!) küldetésekkel/felszállással/leszállással... a régi részeket rengeteget nyomtam egy genius flight2000 joy-al, de sajnos gameportra lehet csak dugni (usb-s átalakítót nem akarok venni hozzá) és így pihen már évek óta... pedig azzal jókat lehetett mókázni... imádtam :K

#3: az f22 lightning sorozat is arcade volt :K ...de nem ilyen szinten... ezek már kezdenek inkább hasonlítani az ilyen felülnézetes/lövöldözős shooterekre (pl tyrian), csak 3d-ben... gyorsan bele lehetett szokni az irányításba és szerintem izgalmas játék volt... pl volt olyan küldetés, amikor 1-2 rakéta volt csak a gépen meg egy thermonukleáris bomba, amit célba kellett dobni... szerintem nagyon jók voltak a régi novalogic játékok... (volt f16multirole fighter is, amit még p1-eseken nyomtunk lan-on... mindenki beletanult pillanatok alatt)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Morden24 válasza mephi666 (#2) üzenetére


Morden24
nagyúr

Repszimeket sosem tudtam megszokni, túl sok tanulás, külön hardverigény stb.
Én mondjuk ilyesmit ilyen árkád lövöldének el tudok képzelni, természetesen nyomott áron, mert ilyesmi számomra 12K-t nem igazán ér :)

De mivel manapság nincsen Tyrian meg Raptor, ez is jó lesz. Bár lehet, inkább szétnézek az XBLA-n majd, lehet találok jobbat :D

Sectumsempra - For Enemies

(#4) Ősember


Ősember
őstag

nem szólok le sok játékot, de a hawx egy rettenetesen nagy fos volt :U levegőből indulsz és több rakétád van mint ellenség? semmi értelme nem volt az egésznek... olyan gyors volt a célzórendszer, hogy amint eléd került egy ellenség már nyomhattad is a tűz gombot és biztos volt a találat is. ez meg teljesen ugyan az lesz, de a jól összevágott videó mögött ezt sokan elfelejtik :))
nálam repülős játékban az israeli air force volt a legjobb. ott küldetés előtt neked kellett felfegyverezni a gépet és nem volt hülyebiztosra megcsinálva. választhattál egyszerűen nem megfelelő fegyvereket is. nem úgy mint ezekben, hogy minden előre meg van adva és csak a lövöldözésre kell figyelni :) igen is élvezetes, amikor neked kell felszállni/leszállni, ügyelni kell a sebességre, a futóműre és a lőszerekkel is csak óvatosan lehet bánni. a tv-s rakétákat meg egyenesen imádtam :C ráadásul a fegyvereknek is súlyuk volt és a gép irányithatósága is változott a terheltséggel arányosan

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#5) Thome


Thome
addikt

Nekem még anno az Ace Combat 2 és Ace Combat 3 volt az abszolút best repülős játék, még PS-en... :) Azóta semmilyen repülős marhaság nem fogott meg annyira, mint azok.

(#6) elithun


elithun
őstag

Én viszont kifejezetten szeretem az arcade-s repülős játékokat, kár, hogy ez nem jön PC-re. :(

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#7) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Jóóóó lesz ez:)

(#8) menalcas


menalcas
őstag

Hát ez egy fokkal pofásabb mint Top Gun :K

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.