Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) a2d2


a2d2
addikt

Ajánlom kipróbálásra az Elite Dangerous-t, azt lehet (és érdemes) tolni full VR-ban és eszméletlen feelinges főleg egy csupa üveg pilótafülkében.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#2) logitech1


logitech1
tag

Jónak tűnik,köszi az írást. :R

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Szuper lett a játék, de azért remélem a pc-s verzióban gyorsan pótolják a 21:9-es képarány hiányát.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) sheep válasza a2d2 (#1) üzenetére


sheep
addikt

Vagy ha VR repülésre vágyik valaki modern jetekkel akkor a DCS World lehet a megoldás, bár az nem árkád lövölde.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#5) a2d2 válasza sheep (#4) üzenetére


a2d2
addikt

Na és ahogy nézem ingyen kipróbálható. Köszi megnézem.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#6) GalaHU válasza a2d2 (#1) üzenetére


GalaHU
őstag

A VR-on fanyalgóknak mindig valamilyen szimulátort javaslok, különösen az dobja meg a hangulatot, ahol az interfész is speciális. Egy kormánykereket bűvölve, vagy egy botkormányt tekergetve a sisakban nehéz azt mondani hogy nincs a VR-nak jövője!

PS-en még Valkyrie is nagyon ütős...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#7) sheep válasza a2d2 (#5) üzenetére


sheep
addikt

Alapból a P51 mustang és a Su-25 kipróbálható, a többi gépért elég kemény pénzeket kell fizetni. De egérrel klikkelhető a kabin, realisztikus a repmodell. Viszont elég durva a gépigénye is.
ha szereted a vadászgépeket próbáld ki midenképpen (én modjuk a 2. vh-s gépekre vagyok rákattanva meg a helikopterekre, de a DCS-ben megvettem a Mig 21-est meg a Su 27-est is).

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#8) a2d2 válasza GalaHU (#6) üzenetére


a2d2
addikt

Technikai problémák miatt (kicsit túltoltam aznap a játékot és totál lemerítettem a telót a végére) egy küldetést VR nélkül kellett befejeznem. Te azt a kínlódást ami ott volt a Shift + POW-al meg a panelekkel :)
Emellett totál kiábrándító lett az egész a monitort bámulva.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#9) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Xbox One X-en játszom. Szerintem tök jó játék, de sokkal jobb is lehetne, illetve kéne lennie. Elég szomorú, hogy 11 évvel a hatodik rész után ez szinte majdnem teljesen ugyanaz, játékmenetben, de még látványban is. Generációs nyitócímet képzeltem volna így el. Ettől függetlenül igazi Ace Combat, aki szereti a sorozatot, vegye bátran. Nálam 7/10.

A játéknak soha nincs vége.

(#10) GalaHU válasza a2d2 (#8) üzenetére


GalaHU
őstag

Megértelek, én se vagyok már hajandó 2D-ben szimezni... :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#11) Vesa válasza GalaHU (#10) üzenetére


Vesa
veterán

Én sajnos maradok 2D-nél, mert nem bírom a VR-t (fejfájás, beszéldülés max. félóra után).
Ezt a szériát nem ismerem, bár utóbbi években már csak polgári repszim/űrszimek mentek nálam, de ha nem nagyon árkád, akkor tennék vele egy próbát.

A tudomány a valóság költészete!

(#12) Grath válasza Vesa (#11) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Az Ace Combat sosem akart szimulátor lenni, ehelyett a légicsaták legizgalmasabb pillanatait dolgozza fel. Ráadásul nem kevés sci-fi elem is megszokott, itt is vannak ugye a légi erődök, a drónrajok, kísérleti railgunok. Plusz több száz rakéta van a repülőn, felhőkarcolók közt cikkcakkozol és a felszállás annyi, hogy nyomod előre a kart - csak akkor próbáld ki, ha az ilyesmi nem idegesít fel.

(#14) xeon forever


xeon forever
addikt

Jo story nélkül...Lofsz egy arcade repülős gém. Remélem patchelnek valamit mielött megveszem.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#15) Vesa válasza Grath (#12) üzenetére


Vesa
veterán

Köszönöm, akkor nézek pár videot róla PC-n. Tán ma jelenik meg ha jól láttam.

A tudomány a valóság költészete!

(#16) NandoXXL válasza Vesa (#15) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Ace Combat: Assault Horizon egy fps volt (kár volt megvenni), Ace Combat 6-al elvoltam. Ne videót nézz róla, ha maga az irányítás nem okés, az nem jön át. Valahogy próbáld ki, vagy majd topikban érdeklődj az irányításról más általad ismert játékokhoz képest kérdezz rá. Maga a lineáris játék mechanika egy repülős játékban, a szoros időhöz kötött küldetés, script hegyek is vegyes élményt tudnak adni. Mivel nincs minőségi arcade vonal, így nehéz reális összehasonlítást olvasni. Próba nélkül tuti nem venném meg.

(#17) Grath válasza NandoXXL (#16) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Az Assault Horizon szerintem multiban nagyon jó volt, a kampány tényleg nem sikerült jól. Bevallottan egy kísérletezős mellékszál volt, direkt a nyugat igényeire szabva (mármint amit a japán fejlesztők ilyennek gondoltak).

Az Ace Combatok irányítása mindig is messze volt a szimulátoroktól, kicsit talán úgy, mintha egy blockbuster filmről lenne szó. A DCS és társai annak a szűk rétegnek szólnak, akik tényleg azt szeretnék a képernyőn látni, ami a valóságban is történne. Az Ace Combat annak a jóval nagyobb rétegnek készül, aki azt szeretné kipróbálni, amilyennek ő gondolja a vadászgépek világát, a dogfightot. Állandó adrenalin, folyamatos akció, őrült kihívások.

A HAWX-játékok szerintem sokkal árkádabbak voltak, mint az Ace Combatok.

(#18) BoB válasza Vesa (#11) üzenetére


BoB
veterán

Ennek a játéknak nem sok köze van a repüléshez.

Ez egy Call of Duty repülős skin-el, ennek megfelelően kell kezelni.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#19) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Mekkora király volt ez anno PS1-en :C

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#20) Vesa


Vesa
veterán

Köszönöm mindenkinek, akkor ez nem az én játékom...És ahogy látom a Steam kommentekben, még a legalapvetőbb HOTAS supportot sem sikerült megoldani, szóval felejtős.

A tudomány a valóság költészete!

(#21) Timer


Timer
veterán

Majd ősszel vagy karácsonykor, sale-ben, 3 ezer forintér g2a-ról. Az új árát biztosan nem éri meg, bár hirtelen nem is tudok olyan címet mondani az elmúlt bő 3 évből, ami megért volna 15k-t.

(#22) TeeBee73 válasza Vesa (#20) üzenetére


TeeBee73
addikt

Az én TTF. HOTAS 4-emet támogatja. Igaz, csak a tolóerőt, és a kamera nézetet lehet állítani a bal karon.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#23) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ace Combat 7: Skies Unknown (Steam key) - 35% kedvezménnyel 38.99$ indigala.com

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#24) Wildgreen


Wildgreen
aktív tag

Sziasztok!! Új vagyok a játékban!! Hogy tudom a thrustmaster t flight stick x joyt beállítani!! Lehet én vagyok balfasz de nem sikerül!! Köszönöm előre is!!

(#25) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kis késéssel de nálam is megvolt.

Alapvetően tetszett, bár voltak rém unalmas küldetései, az utolsó misszió kárpótol mindenért. És az a zene, úristen, azt valahogy nagyon eltalálták, meghallom és instant libabőr. :B [link]

A Mister X (A főellenfél neve) elleni harcot pedig nem hiszem hogy el fogom felejteni.

Live-Die-Respawn

(#26) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

most kezdtem el a jatekot. Eddig tetszik sohasem jatszottam ace combat-al. Kerdes: easy-n kezdtem, de az elso ket kuldetes alatt konkretan nem sebzodtem. Erdemes ujra kezdeni normal-on vagy azert be fog durvulni a jatek meg konnyu fokozaton is?

koszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.