Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

Már vártam mikor jelentik be a PC-s csúszást, úgy látszik ez most nagyon menő lett, hogy minden játék csúszik fél évet :W

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#2) james001 válasza pengegyerek (#1) üzenetére


james001
veterán

biztos megint vmi DRM cuccot fejlesztenek hozzá azért késik.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3) HS 2142 válasza pengegyerek (#1) üzenetére


HS 2142
őstag

Már korábban is ki lett hírezve, hogy csúszni fog a PC-s változat, de azt reméltem, hogy ez a hír választ ad a miértjére.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4) M3Ny3'T válasza HS 2142 (#3) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Amikor a 2. részhez bejelentették a csúszást, akkor ugyan volt indok. Az más kérdés, hogy az is feltehetőleg kamu volt.
Nem tudom, miért vársz okot. :))

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#5) Jander


Jander
senior tag

Nagyon egyszerű, megvárják amíg konzolokra megveszik az emberek, aztán odaadják a kalózoknak, ennyi. Nem is értem miért bajlódnak még a pc változat kiadásával... jön majd a le/beszólogatás, hogy sz*r konzolport, fúj akad, nem megy, ilyen/olyan hardver kell hozzá 100e-ért, miért kell kontroller hozzá, nem működik az új drm stb.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#6) FoxiestFox válasza Jander (#5) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mintha ikszdobozon nem lenne warez. :U

(#7) BalaNce87 válasza Jander (#5) üzenetére


BalaNce87
addikt

Szimplán üzleti okai vannak, szerintem az nem indok hogy többen warezolnak pc-re ezért adjuk ki később. Ez arra jó hogy tereli az embereket a konzol felé, hogy mégtöbb pénz menjen nekik. Régen a konzol se csak a pénzről szólt, most már csak ezért csúsznak a játékok. Mondjuk akkor tényleg ne adják ki ha nemtudják megcsinálni rendesen, ez is rossz kifogás mert 10 éve érdekes soha nem volt panasz arra hogy port lenne, igaz akkoriban inkább a pc volt az elsődleges játék szempontjából.

(#8) Jander válasza FoxiestFox (#6) üzenetére


Jander
senior tag

Jaj annyiszor le lett már írva :) de tudod mit csak Neked csak most:
ott ahol számítanak az eladási adatok: US/ UK / JP / GER / FR (ez utóbbi kettőt már nem szívesen veszik figyelembe, csak ritkán) ott egész egyszerűen nincs, vagy elhanyagolható. Fejlett nyugati országokban elég keményen fel lehet lépni a warez ellen, itthon pl. nem, és valahol érthető is, hogy ezzel nem foglalkozunk, mert nincs pénzük az embereknek... De visszatérve: azért mert itthon javarészt warez van pc-re és box-ra (és ugye most már lehetőség van ps3-ra is) nem azt jelenti, hogy világviszonylatban ez így van. Az usa-ban a játékosok igen nagy (mondhatni túlnyomó) része konzolon játszik, és meg is veszi a játékokat, mert megteheti. Innentől kezdve miért rontsák esetlegesen az eladásokat azzal, hogy 1-2 bizonytalan %-nyi játékos inkább letöltse a PC-s verziót?

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.