Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AUX


AUX
csendes tag

Hát én sok sikert kívánok az ügyhöz :) Szerintem ez a fogadásunk egy jó móka lesz :D És simán megér egy láda sört ;)

[ Szerkesztve ]

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Én is sok sikert kívánok, kíváncsi vagyok hogyan fog alakulni az ügylet. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#3) sislaciii


sislaciii
aktív tag

2 Doboz gyufa érte?

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#4) Wictor


Wictor
senior tag

Láttam már hasonló próbálkozást mástól és siker lett a végén. :K

(#5) cyanide válasza Wictor (#4) üzenetére

Úgy hívják közbeszerzés.

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#6) sbazsi


sbazsi
veterán

Hajrá! :)

(#7) Abotond7 válasza sislaciii (#3) üzenetére


Abotond7
tag

köszönöm a bíztatást!
és köszönöm a felajánlást! részleteket privátban! :R

Olyan NINCS, hogy NINCS!!!!

(#8) Wictor válasza cyanide (#5) üzenetére


Wictor
senior tag

:DDD Nem pont arra gondoltam...

[ Szerkesztve ]

(#9) ollie


ollie
MODERÁTOR

Kezdjük azzal, hogy mennyibe kerül egy doboz gyufa?

***

(#10) Abotond7 válasza ollie (#9) üzenetére


Abotond7
tag

ezt a gyufát egy kávézóban kaptam.Nem került pénzbe.
Most a posta fogalmán gondolkodom hogy az pénznek számit-e..

mit javasoltok?

[ Szerkesztve ]

Olyan NINCS, hogy NINCS!!!!

(#11) AUX válasza Abotond7 (#10) üzenetére


AUX
csendes tag

amiért pénzt fizetsz az pénznek számít szvsz... :D

(#12) Abotond7 válasza AUX (#11) üzenetére


Abotond7
tag

de mivel ugyanannyi pénzt fizetünk, igy szerintem nem számit, pénznek. Olyan mintha adnánk egymásnak 150ft-t.szerintem. ha a postát kizárjuk sok embert megfosztunk a bekapcsolódás lehetőségétől, és ez véleményem szerint nem lenne fer.

Olyan NINCS, hogy NINCS!!!!

(#13) Gergő_


Gergő_
őstag

már az is jó ha egy láda sör áráig eljutsz és ki tudod fizetni a győztest, feltéve ha ő nyer. :D

(#14) vans?


vans?
őstag

szép kezdeményezés, szerintem simán sikerülhet. mondjuk talán inkább csak postával.

hábm bábm

(#15) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

szerintem egy gyufásdoboz gyűjtőnél próbálkozz be vele. ha szerencséd van, rég áhított darab lesz, és akkor cserébe akár a házát is elkérheted :DDD ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Sárga fejű gyufa?:Y Ilyet még nem láttam, kell:D

Egy ilyen öngyújtót érte?:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17) harry válasza Abotond7 (#12) üzenetére


harry
veterán

Na de a lényeg, hogy nem egymásnak fizettek, hanem a szállítónak, te azt nem kapod vissza, vagyis pénz szükséges a csere végbeviteléhez. Ha valakinek nincs pénze, csak cserélve tud nagyobb értékre szert tenni, akkor ez így nem túl pontos... De van Ph!uvar topic, esetleg ingázó emberek, akik tudnak szállítani, ha ez fontos, bár szerintem azért egy nagyobb városban is menne a dolog. Nem ragaszkodnék nethez, lehet ilyennel boltolni kocsmákban, suliban, hasonlók...

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#18) Vakegérke válasza Winner_hun (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Űberelem.
Van egy Panasonic GD50 telcsim, felajánlom a sárga fejű gyufáért.
A telcsi működő képes, Pannon függő. Töltője van, az aksi a töltést felveszi, de hogy meddig bírja, nem tudom.
Nem viszem sehova. El kell jönni érte Kőbánya Újhegyre, a lakótelepre. Szombat, kora délután. Ha áll a buli, a részleteket priviben megbeszéljük.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) Vakegérke válasza Winner_hun (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kiegészítés.
Nekem az öngyújtó is megfelel, és máris eggyel több csere írható barátunk kontójára. A lényeg az, hogy játszunk egy jót.
Ha kell a gyufa, ám legyen a tiéd. Beérem az öngyújtóddal. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) Abotond7 válasza Vakegérke (#19) üzenetére


Abotond7
tag

oké akkor a posta az ne játszon? oké, igy akkor az öngyújtó majd a telefon.
Köszi!
részletek privátban!

[ Szerkesztve ]

Olyan NINCS, hogy NINCS!!!!

(#21) eziskamu


eziskamu
addikt

Up neki. Viszont a végén lehetne valami jótékony célja is a dolognak. Ha sikerül a csere 40k-ig akkor valahogy azt el kellene jótékodnod, a sör viszont a tiéd lesz. Vagy tiltja a játék szabálya az ilyen előnyszerzést? :) (legalább is ha lenne ilyen vetülete is a dolognak, tán még segítené is)

[ Szerkesztve ]

(#22) Vakegérke válasza Abotond7 (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Válasz röppent. :)

Ahogy mondtam nem viszem sehova, és nem is postázom. Utazgass csak, jót tesz a mozgékonyságodnak. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) Abotond7 válasza eziskamu (#21) üzenetére


Abotond7
tag

A jotekony dolgon meg gondolkodunk, egyenlore lassuk h mennyire mukodik aztan majd kiderul!
Bocs az ekezetekert!

Olyan NINCS, hogy NINCS!!!!

(#24) mephi666


mephi666
nagyúr

gyufaszálakat is lehetne cserélni vagy csak kompletten a dobozt mindenestől? :B 1 szál gyufáért cserébe sodornék 1 szál cigit jókis tilbury dohányból, ez pedig nagyobb értéket képvisel ;)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) localhost


localhost
Közösségépítő

Új javaslat:

Valahányszor csak szeretnéd mindannyiszor elcserélek veled egy doboz gyufát egy szál gyufára!

Analógia: az első osztályosokat a tanítónéni napocskával ösztönzi. Öt napocska ér egy angyalkát, öt angyalka egy gyémántkoronát és öt koronát be lehet cserélni egy napocskára.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#26) Abotond7 válasza localhost (#25) üzenetére


Abotond7
tag

Ergo ha adok egy szal gyufat neked te adsz egy dobozzal?vagyis ha epp feladoban lennek akkor te atsegitenel a holtponton?

Memphi666: erdekes felajanlas, tetszik az otlet de nem szeretnem megbontani vagyis kivenni belole mert azzal csokkenne az "erteke".de mindenesetre koszi! Es ha veletlenul valamerre osszefutnabk szivesen elek az ajanlatoddal egy masik gyufaert cserebe!
:R

[ Szerkesztve ]

Olyan NINCS, hogy NINCS!!!!

(#27) Vakegérke válasza Abotond7 (#26) üzenetére


Vakegérke
veterán

A gyufa már elkelt, nem? Öngyújtó - mobil telcsi a két következő lépcső.
Vagy rosszul tudom?

Inkább a GD50-esre keress cserepartnert. :)
Jó kis retro teló, aksit is lehet hozzá kapni 2 rugó körüli áron. A mostani 1 napig bírja. Legalábbis fél éve még bírta, ez most jutott az eszembe. Ideiglenesen használtam, amíg vettem másikat az elromlott Samu helyett.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) Abotond7 válasza Vakegérke (#27) üzenetére


Abotond7
tag

Persze a gd50nel tartunk, majd igyekszem frissiteni mindig a cikket!

Olyan NINCS, hogy NINCS!!!!

(#29) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Nagyon poénos, jópofa dolognak tartom:K
Néha azért közvetíts felénk, hogy hol tart a csere-bere;)

Szorííítok, hogy te nyerd meg a fogadást! :DD :C
Sok sikert kívánok neked hozzá! :R

(#30) Abotond7 válasza művésznő4 (#29) üzenetére


Abotond7
tag

köszönöm!
minden adásvételnél, előrelépésnél frissiteni fogom a cikket!

Olyan NINCS, hogy NINCS!!!!

(#31) csimav


csimav
senior tag

Ami külföldön simán összejön, azért Magyarországon keményen kell küzdeni :))

Amúgy egyszerű a dolog:D
Keresel valami gazdag fószert, aki szereti a sört. Aztán megmondod neki, hogy a 15 telójából egyet adjon már neked, legalább egy hétre. És kész is :DDD Megkapod a sört, elmész, viszel neki 1-2 üveggel.

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#32) Abotond7 válasza csimav (#31) üzenetére


Abotond7
tag

ez is egy megoldás lenne , de itt magamnak is be akarom bizonyítani, hogy igenis megtudom csinálni és igenis magyarországon is lehet!

Olyan NINCS, hogy NINCS!!!!

(#33) Fecogame


Fecogame
veterán

Sok sikert hozzá!

Én tavaly nyáron 10e értékű VGA-ból csináltam ( cserélgettem ) 28e Ft értékű cuccot :DD

Nem lehetetlen! :K

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#34) Stavi


Stavi
tag

én is várom a fejleményeket
sok sikert a projekthez :)

Privátba hamarabb elérsz... stavi(kukucs)tvn(ponyt)hu.

(#35) Vladi


Vladi
nagyúr

Jópofa. :C De ez nem egy ilyen fesztivál játék? Punkok előszeretettel játszák. :DD

Sok sikert a dologhoz, mindenképpen dokumentáld az eseményeket. Mondjuk pár ezer értékig könnyű lesz.

"Amennyiben ezt sikerül megcsinálnom,( és miért ne sikerülne? ) bebizonyítgatom magamnak, hogy igenis el lehet érni az életben bármit ha nagyon akarjuk, és véleményem szerint ez egy jó példa lehet, hogy sosem szabad feladni!!"

Ráadásul nemes cél, hajrá. De szerintem a postát teljesen zárd ki, végül is a lényeg, hogy te menj a dolog után. Kapcsolat kell hozzá, jó rábeszélőke. Ez végül is a te hozzáadott értéked. A végén akár filmsorozat is lehet belőle.

(#22) Vakegérke:

Igen, ezt mondom én is, hogy járjon utána. Akkor lesz népmesei fejlődés. :DD

(#25) localhost:

Gatyád rámegy. :DDD

Tényleg a telóhoz van pannonos kártya?

Jah és átadási papírt írj mindig. Ha már posta nem játszik, azért valakit megkérhetsz, hogy vigye el ide-oda. :K

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#36) localhost válasza Vladi (#35) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Csendben vagyok megszólalni sem merek már reggel óta: én azt ajánlottam, hogy ahányszor lesz egy doboz gyufája és azt nekem adja adok helyette egy szál gyufát.
Jó kereskedő vagyok? Lyukat beszélek a hasatokba, mert mindannyian fordítva értettétek, pedig még példát is hoztam.
Nah... ezt kell kihasználni, hogy a partner kezet nyújt, rábólint és utólag jön rá, hogy rossz üzletet kötött!

Példabeszéd:
Pistike rágcsál valamit az utcasarkon, odamegy hozzá a rendőr, megkérdezi?
- Mit csinálsz Te itt?
- Almamagot eszegetek, mert attól okosabb leszek.
- Tényleg? Adj belőle nekem is
- Rendben 5 darab mag = 1000 Ft - a rendőr szó nélkül kifizeti és elkezdi rágcsálni...
- Te kisgyerek, Te aztán jól átvertél engem, Ezer forintért vehettem volna vagy öt kiló almát és abban mennyi mag lett volna!
- No tetszik látni, máris hat!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#37) harry válasza localhost (#36) üzenetére


harry
veterán

Nem egyezett bele, és nem is értette félre, lévén visszakérdezett, másfelől igen patkány dolog mások tájékozatlanságát kihasználni és ebből pénzt szerezni, általában azok kárára, de hát manapság általában így megy...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#38) Vakegérke válasza harry (#37) üzenetére


Vakegérke
veterán

Játékról, és bizonyos értelemben szórakozásról van szó. Itt senki sem akar átverni senkit.
Az öngyújtó is önkéntes ajánlat volt, nem agitálta senki Winner_hun barátunkat. Nekem se rágta a fülem senki, önként ajánlottam fel a telcsit.
Játszunk, mert játszani jó. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#39) harry válasza Vakegérke (#38) üzenetére


harry
veterán

És nem is neked válaszoltam, hanem a erre:
"Nah... ezt kell kihasználni, hogy a partner kezet nyújt, rábólint és utólag jön rá, hogy rossz üzletet kötött!" (#36)
Figyeljünk... Amúgy engem is érdekel, hogy mi lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#40) Vakegérke válasza harry (#39) üzenetére


Vakegérke
veterán

Inkább békéltető volt a bejegyzésem, mint bíráló. Értelek, és remélem, hogy Te is értesz engem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41) Abotond7 válasza Vakegérke (#40) üzenetére


Abotond7
tag

picit lemaradtam de igyekszem követni :)
mindenképpen dokumentálok mindent igyekszem képekkel is! és megprobálom nem átveretni magam.

és a posta a fennt említett dolgok miatt már kizárva ez bele is került a leirásba ha jol emlékszem még tegnap.. bár összemosodnak a napok...

Olyan NINCS, hogy NINCS!!!!

(#42) Vakegérke válasza Abotond7 (#41) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nos igen, a lóvé nem játszhat szerepet. :N

Egyébként ha Istenke is úgy akarja, akkor csütörtökön-pénteken szabin leszek, és akkor korábban is nyélbe tudjuk ütni a cserét. Holnap este jelzem a dolgot, aztán jöhet a privi, vagy akár itt kitárgyaljuk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#43) localhost válasza Vakegérke (#38) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem akarok én se átverni senkit, Harry nem értette az iróniát :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#44) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Erre kíváncsi leszek, sok sikert!

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#45) Abotond7 válasza Vakegérke (#42) üzenetére


Abotond7
tag

oké nekem is jó a csütörtök!
a többit privátban! :R

Olyan NINCS, hogy NINCS!!!!

(#46) Vakegérke válasza Abotond7 (#45) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elméletileg négyre vagyok itthon. Ez azt jelenti, hogy öt órától megoldható a csere.
Amikor megérkeztem, azonnal nyomatok egy privit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#47) harry


harry
veterán

Aprón hirdeted? Szerintem mindenképp érdemes lenne +link innen oda, és fordítva. Egy hangzatos hirdetést talán többen megnéznek, mint egy személyes bejegyzést.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#48) Abotond7 válasza harry (#47) üzenetére


Abotond7
tag

hmm ez eszembe sem jutott :) és melyik kategoriában? :DD

Olyan NINCS, hogy NINCS!!!!

(#49) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Up :) Támogatom az ötlet. :R (meg így rajta lesz az itt szóltam hozzá listámon, hátha lesz valami cserélnivaló ;) )

(#50) Winner_hun válasza Abotond7 (#48) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egyéb / bármi egyéb:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#51) Fecogame


Fecogame
veterán

Sikerült azóta valamit cserélni? :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#52) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Sok sikert hozzá,énis hallottam már ilyenről ami sikerült is,és már autóknál meg házaknál tartottak :) :D

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#53) Vakegérke válasza Fecogame (#51) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, méghozzá velem. :K
Nem lövöm le a poént, Abotond7 barátunk majd beszámol róla, ha akar.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#54) Abotond7 válasza Vakegérke (#53) üzenetére


Abotond7
tag

elnézést az inaktivitásért nem volt netkapcsolatom...
ma frissitem a cikket!

Olyan NINCS, hogy NINCS!!!!

(#55) 7


7
addikt

Szerintem jó ötlet lenne egy csere alkalmával mondjuk két cuccot beszerezni egyért -- egy kisebb és egy nagyobb értékűt. Ebben az esetben a kisebb értékűvel is van játéklehetőséged.
Aztán még lehet apellálni az emberek fantáziáira, vágyaira is:
én például simán megjátszanám azt a lehetőséget, hogy szerzek egy bugyit valami nőismerősömtől (cserével persze), aztán azt bocsátanám áruba. Hátha az a vonal is bejönne :K

Ja, meg értelemszerűen ha több ágon folytatod a biznict, többfajta érdeklődési kört tudsz lefedni. Például ha vannak jó női kapcsolataid, egy kis csecsét cserélhetsz nagyobb csecsére, meg ilyesmik. :)

[ Szerkesztve ]

(#56) Abotond7 válasza 7 (#55) üzenetére


Abotond7
tag

Íme a frissités!

Olyan NINCS, hogy NINCS!!!!

(#57) EczkE


EczkE
addikt

Sikerült előre haladni? :)

Asszem mindenféleképpen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.