Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Youri


Youri
veterán

AAA kategóriás konzol fejlesztésről van szó :U

RTX ON

(#2) havast válasza Youri (#1) üzenetére


havast
aktív tag

:DDD

(#3) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Szerintem döntse el mindenki maga , hogy mi számít NEKI AAA kategóriás játéknak.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#4) Youri válasza Gergosz2 (#3) üzenetére


Youri
veterán

Alapvetően az árazás, és a marketing dönti el. A vásárló meg vagy úgy tekint rá, hogy jó, vagy úgy, hogy nem jó

RTX ON

(#5) Löncsi válasza Gergosz2 (#3) üzenetére


Löncsi
őstag

AAA = A játék legalább 30%-a átvezető animációt tartalmaz. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#6) Youri válasza Löncsi (#5) üzenetére


Youri
veterán

Skyrim, nincs benne átvezető :)

RTX ON

(#7) Löncsi válasza Youri (#6) üzenetére


Löncsi
őstag

És DX11 sem, gagyi konzolport. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#8) WonderCSabo válasza Löncsi (#7) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Leszarom a DX11-et, de a Skyrim vmi iszonyatosan szarul van optimalizálva, hányadék. Ettől függetlenül baromi jó játék.

(#9) Löncsi válasza WonderCSabo (#8) üzenetére


Löncsi
őstag

Elhiszem. :F

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#10) Peat;) válasza Youri (#6) üzenetére


Peat;)
veterán

Annál több bug. AAA.

(#11) Gergosz2 válasza WonderCSabo (#8) üzenetére


Gergosz2
veterán

skyrim sajna egy hányadék lett. Olyan mintha az obliviont (grafikailag) látnám sárkányokkal.

Meg iszonyú lineáris küldetések vannak benne , hiába a marha nagy map. 17 dodót mondjuk megért de többet semmiképp.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12) Youri válasza Gergosz2 (#11) üzenetére


Youri
veterán

ízlések, vélemények...

RTX ON

(#13) Gergosz2 válasza Youri (#12) üzenetére


Gergosz2
veterán

ahogy mondod :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#14) WonderCSabo válasza Gergosz2 (#11) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Te sem játszottál sokat vele. De ez itt most már télleg off, én is elnézést kérek.

(#15) Gergosz2 válasza WonderCSabo (#14) üzenetére


Gergosz2
veterán

hát izé ott hagytam abba amikor már kb 50. olyan küldetés volt hogy menjek el ide , beszéljek 10 másodpercig és menjek vissza. Asszem az utolsó értelmes rész valami Sky Temple megtalálása volt .

Bár akinek bejön az biztos nagyon örül , mert azt elismerem hogy amap az szép lett , elég változatos .

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#16) WonderCSabo válasza Gergosz2 (#15) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Pff, rossz helyen keresgélted a küldiket. A küldik nagy része sokkal, de sokkal összetettebb ennél, mint az Oblivionban (menj el egy dungeonba, irts ki mindenkit, összevissza keress benne ezt azt, közben puzzleket megoldva, aztán még 2 cuccot keress meg másik dungeonokben, vagy nyomozd ki egy gyilkosság elkövetőjét, hogy szinte mindenkivel beszélsz a városban, stb)

(#17) Gergosz2: A kis mellékküldiket a miscellaneous részbe rakja... Egyébként meg tessék.

Szerk.: Ha van még kérdés, akkor azt most már télleg a Skyrim topikba pls. :D

[ Szerkesztve ]

(#17) Gergosz2 válasza WonderCSabo (#16) üzenetére


Gergosz2
veterán

csak az a gáz fogalmam sincs melyikek a fő küldetések és melyikek mellékküldetések.

Na mindegy , kinek hogy , lehet majd később adok neki még egy esélyt, de most nem bírnék vele játszani. :(

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#18) Youri válasza Gergosz2 (#17) üzenetére


Youri
veterán

segítek, a sárkányokkal kapcsolatos a fő szál :)

RTX ON

(#19) Gergosz2 válasza Youri (#18) üzenetére


Gergosz2
veterán

ja csak néha fogalam se volt hogy mivan mert egyszer csak rámrontott egy sárkány. Először amikor ezt csinálta azt hittem hogy küldetés meg minden , örültem is a fejemnek hogy viszonylag könnyen kinyírtam a dögöt. De aztán észrevettem , miközben utazgatok véletlenszerűen rámküldözgeti őket.

MIndwegy mondom később még adok neki egy esélyt .

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20) ViZion válasza Youri (#1) üzenetére


ViZion
félisten

Ez paradoxon. Mintha visszamennék az időben, és szétverném az időgépem... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.