Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) M5Norbi válasza esoember (#8) üzenetére


M5Norbi
őstag

Szerintem nagyjából attól hogy stabilan hozza azt az érzést és minőséget amit egy átlagos de az autóját szerető ember elvár.
Sem kinézetben sem élményben sem megbízhatóságban nem kiemelkedő de nem is rossz.
Az általad említett típusoknak is megvannak az erősségei illetve vonzereje de a Golf mindenben hoz egy jó szintet és ez sok embernek éppen elég.

Persze hogy van jobb autó nála. Csak a legtöbb embernek nem kell jobb.
Na meg az hogy melyik a jó autó bizonyos szempontból szubjektív is.

Mazda3: megbízhatóbb? Persze biztos. Szebb? Szubjektív. Praktikusabb? Aligha. Vezetni jobb? Talán.
Toyota Corolla? Megbízhatóbb? Valószínű. (De aki ujként veszi majdnem mindegy ugysem tartja meg 5 évnél tovább) szebb? Szubjektív. Vezetni jobb? Nem valószínű.
Renault Megane? Megbízhatóbb? Nem biztos persze ezt is 5 ev utan eladjak.
Szebb? Biztos van akinek bar a beltere nekem nagyon nem. Vezetni jobb? Esetleg.
Peugeot 308? Megbízhatóbb? Kötve hiszem. Szebb? Nekem az oldala kissé Golf6. Praktikusabb? Lehet. Vezetni jobb? Nem valószínű.

Szóval hogy melyik a jobb?
Azt gondolom egyeni hogy kinek melyik tulajdonság számít jobbnak.
Nagyon egyikkel se lő mellé.

Nincs egyebként Golfom és mindenféle autót szeretek es nagyon sok tipust vezettem is már csak a gondolataimat írtam le persze ez csak az en meglátasom.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.